ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ministar Marić: 2020.g. uvodi se puni porez na nekretnine

Page 4 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Ministar Marić: 2020.g. uvodi se puni porez na nekretnine - Page 4 Empty Re: Ministar Marić: 2020.g. uvodi se puni porez na nekretnine

Post by Guest Wed 31 May - 2:00

Gnječ wrote:Oil prices could double by 2020
Merkel i Trump moraju pojačati uvlačenje u ... Saudijskoj Arabiji

Guest
Guest


Back to top Go down

Ministar Marić: 2020.g. uvodi se puni porez na nekretnine - Page 4 Empty Re: Ministar Marić: 2020.g. uvodi se puni porez na nekretnine

Post by Guest Wed 31 May - 2:13

glas uhljeba wrote:
Gnječ wrote:Oil prices could double by 2020
Merkel i Trump moraju pojačati uvlačenje u ... Saudijskoj Arabiji


Saudi Aramco: We'll be ready for $2 trillion IPO in 2018


It's a pretty bad time to be thinking about going public if you're an oil company. Oil has lost half its value in a little over two years, and the market for IPOs is in the doldrums.
Saudi Aramco is no ordinary oil company, however. The world's top producer says it will be ready to launch the biggest IPO ever by 2018.

Saudi Arabia revealed its plan to sell part of the oil behemoth earlier this year. The oil price slump has blown a huge hole in the kingdom's budget, and even a tiny share of Aramco would be worth tens of billions of dollars.


Saudi finance minister Mohammed Al Jadaan told CNN, "We will not really care much whether the price is 40, 45, 50, 55 at that time because we have gone significantly out of our way to be independent of the oil price...We are planning to totally [end] that dependency that we have been living for the last 40, 50 years. Hopefully by 2030, I wouldn't care if the oil price is zero."

Vision 2030 proposes an economic restructuring that would in theory add 6 million non-oil jobs by 2030 and generate $100 billion per year in additional non-oil revenue by 2020 by reducing subsidies for gasoline, electricity and water and introducing a new value-added tax as well as initiatives to foster more non-oil industries like mining and military hardware. They have also suggested grandiose ideas to create the world’s biggest IPO for Aramco (the world’s biggest oil company) and to establish the world’s biggest sovereign-wealth fund worth over $2 trillion to invest in a wide variety of assets.


http://money.cnn.com/2016/10/12/investing/saudi-aramco-ipo-2018/
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ministar Marić: 2020.g. uvodi se puni porez na nekretnine - Page 4 Empty Re: Ministar Marić: 2020.g. uvodi se puni porez na nekretnine

Post by Guest Wed 31 May - 2:17

a rvacka uvodi porez na nekretnine? wow! koji lumeni. polit ih benzinon i užgat na sred trga.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ministar Marić: 2020.g. uvodi se puni porez na nekretnine - Page 4 Empty Re: Ministar Marić: 2020.g. uvodi se puni porez na nekretnine

Post by Guest Wed 31 May - 2:18

Gnječ wrote:
glas uhljeba wrote:
Gnječ wrote:Oil prices could double by 2020
Merkel i Trump moraju pojačati uvlačenje u ... Saudijskoj Arabiji
We are planning to totally [end] that dependency that we have been living for the last 40, 50 years. Hopefully by 2030, I wouldn't care if the oil price is zero."

Vision 2030 proposes an economic restructuring

moraju uvesti poreze na CO2, da spase svijet od klimatskih promjena

porez na CO2 će smanjiti potrošnju fosilnih goriva, pa će i cijena pasti
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ministar Marić: 2020.g. uvodi se puni porez na nekretnine - Page 4 Empty Re: Ministar Marić: 2020.g. uvodi se puni porez na nekretnine

Post by Guest Wed 31 May - 2:19

Gnječ wrote:a rvacka uvodi porez na nekretnine? wow! koji lumeni. polit ih benzinon i užgat na sred trga.
caru carevo

Ministar Marić: 2020.g. uvodi se puni porez na nekretnine - Page 4 8639926
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ministar Marić: 2020.g. uvodi se puni porez na nekretnine - Page 4 Empty Re: Ministar Marić: 2020.g. uvodi se puni porez na nekretnine

Post by Guest Wed 31 May - 2:25

glas uhljeba wrote:
Gnječ wrote:
glas uhljeba wrote:
Gnječ wrote:Oil prices could double by 2020
Merkel i Trump moraju pojačati uvlačenje u ... Saudijskoj Arabiji
We are planning to totally [end] that dependency that we have been living for the last 40, 50 years. Hopefully by 2030, I wouldn't care if the oil price is zero."

Vision 2030 proposes an economic restructuring

moraju uvesti poreze na CO2, da spase svijet od klimatskih promjena

porez na CO2 će smanjiti potrošnju fosilnih goriva, pa će i cijena pasti

pa biljke i alge koriste CO2 u procesu fotosinteze.

Photosynthesis is the process by which plants use energy from light to convert water and carbon dioxide into sugar and oxygen. Chlorophyll, the green pigment in leaves, absorbs sunlight and uses its energy to convert six molecules of carbon dioxide and six molecules of water into one molecule of sugar and six molecules of oxygen. Plants use the sugar produced during this chemical reaction to grow. The oxygen produced by photosynthesis is released back into the atmosphere. Plants account for the majority of carbon dioxide absorbed during this process.

Every year, the earth’s forests are able to absorb one-third of the carbon dioxide emitted by burning fossil fuels, according to Yude Pan of the U.S. Forest Service, writing in Science magazine. Forests act as carbon "sinks" and reduce the amount of carbon dioxide in the air significantly. A study by the Forest Service found that tropical forests absorb more carbon than forests in temperate or boreal regions. However, tropical forests are disappearing as developing countries replace them with commercial centers and pasture for livestock grazing.

http://sciencing.com/carbon-dioxide-absorbed-during-photosynthesis-3196.html
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ministar Marić: 2020.g. uvodi se puni porez na nekretnine - Page 4 Empty Re: Ministar Marić: 2020.g. uvodi se puni porez na nekretnine

Post by RayMabus Wed 31 May - 8:02

glas uhljeba wrote:
RayMabus wrote:Javni dug po zaposlenome 176 tisuca kuna.
TKO TO MORE PLATITI.
HA HA HA

oni koji na štednji imaju 400 milijardi kuna

svako malo je u novinama kako je opljačkana neka baba koja ima 100.000 kuna u čarapi pod krevetom
a živi u siromaštvu i skromno, nema za struju... :^0

Ministar Marić: 2020.g. uvodi se puni porez na nekretnine - Page 4 Croatia-banks-balance-sheet

To ko moja baba , ima dva stana u Splitu , kucu na selu , vikendicu na Bracu i još 60 tisuca kvadrata zemlje na Braču ....a stalno kuka.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175904
2014-04-11


Back to top Go down

Ministar Marić: 2020.g. uvodi se puni porez na nekretnine - Page 4 Empty Re: Ministar Marić: 2020.g. uvodi se puni porez na nekretnine

Post by RayMabus Wed 31 May - 8:16

RayMabus wrote:
glas uhljeba wrote:
RayMabus wrote:Javni dug po zaposlenome 176 tisuca kuna.
TKO TO MORE PLATITI.
HA HA HA

oni koji na štednji imaju 400 milijardi kuna

svako malo je u novinama kako je opljačkana neka baba koja ima 100.000 kuna u čarapi pod krevetom
a živi u siromaštvu i skromno, nema za struju... :^0

Ministar Marić: 2020.g. uvodi se puni porez na nekretnine - Page 4 Croatia-banks-balance-sheet

To ko moja baba , ima dva stana u Splitu , kucu na selu , vikendicu na Bracu i još 60 tisuca kvadrata zemlje na Braču ....a stalno kuka.
A puca mi kuraz šta ona ima , ima pet godina nedolazim u nje jer necu , moja odluka , nešto bilo ja iša provjerit , testirat , aj napiši u testamentu ( znaci tvoje je dok si živa ) da jedan stan ide meni i okrene mi glavu ....AJ BOG ....nosi sve u grob hebi malter.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175904
2014-04-11


Back to top Go down

Ministar Marić: 2020.g. uvodi se puni porez na nekretnine - Page 4 Empty Re: Ministar Marić: 2020.g. uvodi se puni porez na nekretnine

Post by RayMabus Wed 31 May - 8:25

Žene kad ti se docepaju nekretnina to ti je gore nego muški , muški u prosjeku žive krace i bitna im je muška linija a ove ti žive 100 godina i nije im bitna muška linija , jel to došlo do nekretnine moš ga hebat , njeno je i nepušta.

Zato sam i nju ( babu ) i mater odheba i ono hbte se , nosite sve u grob.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175904
2014-04-11


Back to top Go down

Ministar Marić: 2020.g. uvodi se puni porez na nekretnine - Page 4 Empty Re: Ministar Marić: 2020.g. uvodi se puni porez na nekretnine

Post by RayMabus Wed 31 May - 8:38

Daj nekome vlast i vidit ceš kakvi je ; žene su ti gore od muških , docepale se nekretnina i love i gotovo ti je , žive 100 godina a muška linija ih nezanima tj može i ženska , uleti cigo napravi dite i njoj je to isto ko i ovo tvoje po muškoj liniji , možda i držae jer je ženska solidarnost pa ono slaba na kcer il unuku.

Zato i je ovako :

Ministar Marić: 2020.g. uvodi se puni porez na nekretnine - Page 4 Croatia-population-pyramid-2014
RayMabus
RayMabus

Posts : 175904
2014-04-11


Back to top Go down

Ministar Marić: 2020.g. uvodi se puni porez na nekretnine - Page 4 Empty Re: Ministar Marić: 2020.g. uvodi se puni porez na nekretnine

Post by RayMabus Wed 31 May - 8:39

Kad krahira natalitet onda ce se trebat rezati penzije i privatizirat lijecenje jer 2/3 penzionera su žene i uglavnom nekretnine uzimaju sebi ( ostavili muževi ) pa fino prodaji i to je to.

BUMBERANG.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175904
2014-04-11


Back to top Go down

Ministar Marić: 2020.g. uvodi se puni porez na nekretnine - Page 4 Empty Re: Ministar Marić: 2020.g. uvodi se puni porez na nekretnine

Post by RayMabus Wed 31 May - 8:45

Al to ti je tako , zato ja nisam protiv poreza na vikendice i neiskorištene objekte , upravo zbog ovih stvari , treba im okrpit porez tako da to pocmu prepisivat djeci.

Meni smeta ono povecanje poreza na obitelji s jednom nekretninom.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175904
2014-04-11


Back to top Go down

Ministar Marić: 2020.g. uvodi se puni porez na nekretnine - Page 4 Empty Re: Ministar Marić: 2020.g. uvodi se puni porez na nekretnine

Post by RayMabus Wed 31 May - 8:51

Porez na nekretnine ako je jedna osoba , i to je mjesto boravka tj prebivalište tj u toj nekretnini živi mora biti nešto sitno skroz , ono 100 kuna komunalne naknade godišnje i to je to ....ovo cim ima dvije ili više i te šeme AJMO OPLETI.

Upravo zbog ovih babetina.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175904
2014-04-11


Back to top Go down

Ministar Marić: 2020.g. uvodi se puni porez na nekretnine - Page 4 Empty Re: Ministar Marić: 2020.g. uvodi se puni porez na nekretnine

Post by RayMabus Wed 31 May - 9:33

Ovo kad kažu a hebe me se za porez na nekretnine prepisat cu clanovima porodice ....e sad to stavi vako : babetina dobila od pok muža dva stana i neda ....E PA PREPIŠI PIČKA TI MALTERINA.

AJMO KRPI.

OPLETI POREZ DO NEBA.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175904
2014-04-11


Back to top Go down

Ministar Marić: 2020.g. uvodi se puni porez na nekretnine - Page 4 Empty Re: Ministar Marić: 2020.g. uvodi se puni porez na nekretnine

Post by RayMabus Wed 31 May - 9:44

Žena kad ti se docepa nekretnina to si naheba , muž nenapiše testament , ona nešto smulja i vecinu bitnoga uzme sebi a prica ti je ja cu vama ostavit kad umrem ....ona živi sto godina i nezanima je prica o muškoj liniji , znaci jel imaš sestre dođe cigo i to je njoj isto unuk ....i sad ti ide prica : ti napraviš dite ova ti vrti svoje , dite dođe u 20 godinu ona opet istu pricu prica tome : kad se ti oženiš ja cu tebi sve ostavit , onda ovaj napravit dite i onda to prica opet istome jer je jož živa ....u biti nikad nikome neda ništa , samo laže maže.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175904
2014-04-11


Back to top Go down

Ministar Marić: 2020.g. uvodi se puni porez na nekretnine - Page 4 Empty Re: Ministar Marić: 2020.g. uvodi se puni porez na nekretnine

Post by RayMabus Wed 31 May - 9:46

Zato treba uvest porez na dodatnu nekretninu ( ne na ovu jednu nego ove dodatne jer nemoš živit na dva mista odjednom ) i onda ce taj njen pokojni muž sam shvatit neke stvari jer taj porez ga tjera na razmišljanje a muško je pa ako ima dvije nekretnine a jednog sina onda fino pajdo ode u javnog bilježnika prije i oporuka : sinu ostavljam jednu nekretninu tu i tu.

Zašto ce to napravit ? Zato šta je inteligentan pa ce odma jednu ostavit vamo a jednu prepisat muškom potomku.

I GOTOVO.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175904
2014-04-11


Back to top Go down

Ministar Marić: 2020.g. uvodi se puni porez na nekretnine - Page 4 Empty Re: Ministar Marić: 2020.g. uvodi se puni porez na nekretnine

Post by RayMabus Wed 31 May - 9:47

Žene su vam velike lažljivice , neviruj vlastitoj materi kad ti nešto kaže , LAŽE.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175904
2014-04-11


Back to top Go down

Ministar Marić: 2020.g. uvodi se puni porez na nekretnine - Page 4 Empty Re: Ministar Marić: 2020.g. uvodi se puni porez na nekretnine

Post by RayMabus Wed 31 May - 9:53

Zašto žene lažu ? Pa vrlo jednostavno , odgovor je : OPSTANAK.

Ona zna da živi duže , gleda tko ce je podstare dane cuvat a i želi unuke , potomstvo i onda ti se stvara ova misao u glavi : Kako cu se ja osigurat ?

Riješenje je : Necu mu nikad dat nekretninu dok sam živa nego cu ga držat za muda a i ta nejgova žena tko zna kakva ce bit bolje da je to moje ipak i da bude po mome da me neizbace.

Sasvim ok razmišljanje .....problem je šta ti imaš svoju obitelj.

UZMI SVOJE.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175904
2014-04-11


Back to top Go down

Ministar Marić: 2020.g. uvodi se puni porez na nekretnine - Page 4 Empty Re: Ministar Marić: 2020.g. uvodi se puni porez na nekretnine

Post by RayMabus Wed 31 May - 9:55

RayMabus wrote:Zašto žene lažu ? Pa vrlo jednostavno , odgovor je : OPSTANAK.

Ona zna da živi duže , gleda tko ce je podstare dane cuvat a i želi unuke , potomstvo i onda ti se stvara ova misao u glavi : Kako cu se ja osigurat ?

Riješenje je : Necu mu nikad dat nekretninu dok sam živa nego cu ga držat za muda a i ta nejgova žena tko zna kakva ce bit bolje da je to moje ipak i da bude po mome da me neizbace.

Sasvim ok razmišljanje .....problem je šta ti imaš svoju obitelj.

UZMI SVOJE.

Zato sam ti ja babu testira i ova okrenila glavu i sad više nedolazim , u prevodu necu te ja cuvat i necu plesat oko tebe i uzeo svoje šta mi pripada s očeve strane i hbte se.

Vrlo jednostavno.

FUCK OFF

lol!
RayMabus
RayMabus

Posts : 175904
2014-04-11


Back to top Go down

Ministar Marić: 2020.g. uvodi se puni porez na nekretnine - Page 4 Empty Re: Ministar Marić: 2020.g. uvodi se puni porez na nekretnine

Post by RayMabus Wed 31 May - 10:00

I šta se mene tice sad može unajmit njegovateljicu , platit nekoga , tome nekome ostavit sve šta ima ...totalno me boli kuraz.

Ja prekinijo odnos.

ONA --prekid --JA i moje potomstvo kao ga bude bilo

NIŠTA OD TVOG PLANA ....GUBO.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175904
2014-04-11


Back to top Go down

Ministar Marić: 2020.g. uvodi se puni porez na nekretnine - Page 4 Empty Re: Ministar Marić: 2020.g. uvodi se puni porez na nekretnine

Post by RayMabus Wed 31 May - 10:14

Želite li provjerit jel vam ženski predak iskren samo napravite šta i ja : tražite da vam u oporuci ostavi to i to nešto , tražite najvrijedniju stvar al ne da vam prepiše nego samo u oporuci da vam to napiše da vas osigura ....znaci njeno je dok je živa , ništa joj neuzimaš samo sebe osiguravaš.

Ako vam okrene glavu i promjeni temu to vam je u biti ovo : ja cu vas zavlacit dok sam god živa.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175904
2014-04-11


Back to top Go down

Ministar Marić: 2020.g. uvodi se puni porez na nekretnine - Page 4 Empty Re: Ministar Marić: 2020.g. uvodi se puni porez na nekretnine

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 4 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum