ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ministar Marić: 2020.g. uvodi se puni porez na nekretnine

Page 2 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Ministar Marić: 2020.g. uvodi se puni porez na nekretnine - Page 2 Empty Re: Ministar Marić: 2020.g. uvodi se puni porez na nekretnine

Post by melkior 30/5/2017, 19:01

glas uhljeba wrote: rasprodati višak
Majku vam jebem komunističku...nije mi država poklonila da mi ima pravo otimati...

melkior

Posts : 17205
2015-08-09


Back to top Go down

Ministar Marić: 2020.g. uvodi se puni porez na nekretnine - Page 2 Empty Re: Ministar Marić: 2020.g. uvodi se puni porez na nekretnine

Post by melkior 30/5/2017, 19:04

RayMabus wrote:Neznam šta je u glavama ljudi , pokušao sam to dokuciti al neide. Možda se boje necega , neke kazne ako se pobune il tako šta. Ovi im kažu naplatit cemo vam zrak a oni pognu glavu i gledaju u pod i ono kao a štaš kad je tako.

Nean pojma kako bi to uopce komentirao nego MA DERI IH.
Ray Mabuse pizdo jedna, obećao si mi Treći svjetski rat i krah sistema, di su?
avatar
melkior

Posts : 17205
2015-08-09


Back to top Go down

Ministar Marić: 2020.g. uvodi se puni porez na nekretnine - Page 2 Empty Re: Ministar Marić: 2020.g. uvodi se puni porez na nekretnine

Post by debotoijusto 30/5/2017, 19:06

juppy idje porez 

Odluka o visini poreza na nekretnine je na gradskom vijeću, a umjesto da grad pomaze Hajduku da bude konkurentniji on ga opterećuje s nepravednim nametima. Kerum i Baldasar su to stavljali po strani, ja sigurno neću i pronaći ćemo adekvatno rješenje.


- Osobno sam protiv poreza na nekretnine, ne samo za Hajduk, već i za građane i firme kojima je to dodatni teret. Hajduku treba pomagati, i može se raspravljati o tome je li mu Grad pomogao kao njegov najveći vlasnik. Ali u budućnosti svi želimo da on bude jak klub koji osvaja trofeje. Sada nije prvi na ljestvici, ali je nama prvi u srcu. Zato sam siguran da će svi vijećnici dignuti ruke za Hajduk, kojemu mogu pomoći samo Grad i njegovi navijači. Sami moramo kontrolirati ono što je Splitu drago - stav je Željka Keruma.

bilo bi najbolje da svi podnesemo zrtvu s par% visim porezom pa hajduk i kaptolat da ne plate nista ...i onda bude dobro
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30614
2014-04-12


Back to top Go down

Ministar Marić: 2020.g. uvodi se puni porez na nekretnine - Page 2 Empty Re: Ministar Marić: 2020.g. uvodi se puni porez na nekretnine

Post by Kermit 30/5/2017, 19:06

glas uhljeba wrote:do 2020. stigneš rasprodati višak vikendica, placeva, poljoprivrednih površina koje ne koristiš ili ih dati u najam

gomila se zemlja i objekti koji onda zjape prazni, neiskorišteni

npr. crkva kao bivši feudalac i najveći zemljovlasnik u državi ima ogromne posjede i bezbrojne nekretnine s kojima ništa ne radi, neiskorištene su, a od države dobiva plaću za svećenike i časne sestre + ostale naknade
Ne možeš prodati jer nitko ne želi kupiti, drugo Crkva neće plaćati ništa...
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Ministar Marić: 2020.g. uvodi se puni porez na nekretnine - Page 2 Empty Re: Ministar Marić: 2020.g. uvodi se puni porez na nekretnine

Post by melkior 30/5/2017, 19:07

melkior wrote:
RayMabus wrote:Neznam šta je u glavama ljudi , pokušao sam to dokuciti al neide. Možda se boje necega , neke kazne ako se pobune il tako šta. Ovi im kažu naplatit cemo vam zrak a oni pognu glavu i gledaju u pod i ono kao a štaš kad je tako.

Nean pojma kako bi to uopce komentirao nego MA DERI IH.
Ray Mabuse pizdo jedna, obećao si mi Treći svjetski rat i krah sistema, di su?
Uništit Državu
Uništit Crkvu.
Uništit Partiju.

Ajmo, Armageddon

avatar
melkior

Posts : 17205
2015-08-09


Back to top Go down

Ministar Marić: 2020.g. uvodi se puni porez na nekretnine - Page 2 Empty Re: Ministar Marić: 2020.g. uvodi se puni porez na nekretnine

Post by RayMabus 30/5/2017, 19:08

melkior wrote:
RayMabus wrote:Neznam šta je u glavama ljudi , pokušao sam to dokuciti al neide. Možda se boje necega , neke kazne ako se pobune il tako šta. Ovi im kažu naplatit cemo vam zrak a oni pognu glavu i gledaju u pod i ono kao a štaš kad je tako.

Nean pojma kako bi to uopce komentirao nego MA DERI IH.
Ray Mabuse pizdo jedna, obećao si mi Treći svjetski rat i krah sistema, di su?
Pa reka sam ti da su ove tri iduce godine neko prijelazno razdoblje tj doba tupila ...nije im još dogorilo ...malo naprno čekati al tako ide , treba vremena dok se stvari poslože. Strpi se. Strpljenje je vrlina.

Izgleda da je hrpa pojedinaca zaražena pavlovićevim efektom i štoklomskim sindromom prema državi : ono država je moja majka , moj gospodar , brinit ce se za mene , i kad me tuce to je za moje dobro jer me ona hrani i cuva.

Nema drugog razumnog objašnjenja zašto hrpa pojedinaca šuti kad ih ovi deru.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175933
2014-04-11


Back to top Go down

Ministar Marić: 2020.g. uvodi se puni porez na nekretnine - Page 2 Empty Re: Ministar Marić: 2020.g. uvodi se puni porez na nekretnine

Post by RayMabus 30/5/2017, 19:23

Štoklomski sindrom i pavlovićev efekt su reaktivni um : prevedeno to znaci da se država može raspadat oni ce slijepo i dalje vjerovat da im je ona majka hraniteljica i otac gazda čuvar života.

Nije da se to nemože lječiti al ovdje je riječ o masama , toliko ljudi trenutno nemam , treba ti tri miljona psihijatara da bi za dvije do četri godine ocistio svakog takvog Hrvata ili građanina Hr.

ZABORAVI.

Plan B

DESTROY
RayMabus
RayMabus

Posts : 175933
2014-04-11


Back to top Go down

Ministar Marić: 2020.g. uvodi se puni porez na nekretnine - Page 2 Empty Re: Ministar Marić: 2020.g. uvodi se puni porez na nekretnine

Post by Guest 30/5/2017, 19:26

melkior wrote:
glas uhljeba wrote: rasprodati višak
Majku vam jebem komunističku...nije mi država poklonila da mi ima pravo otimati...

nije ti to komunizam, država mora poticati ekonomsku aktivnost
kad nema negativnog pritiska ljudi postanu lijeni, ne koriste sav svoj potencijal koji imaju

oni koji mogu će smisliti gospodarsku aktivnost, novu dodanu vrijednost koja će im generirati prihode
dok nekima je lakše zakopati talent u zemlju, pa mozak pustiti na pašu

Matej 25

14 To je kao kad je čovjek, koji je namjeravao otputovati u tuđinu, dozvao robove svoje i povjerio im imovinu svoju.
15 Jednome je dao pet talenata,* drugome dva, trećemu pak jedan, svakome prema njegovoj sposobnosti, i otišao je u tuđinu.
16 A onaj koji je primio pet talenata odmah je otišao i trgovao s njima i zaradio još pet.
17 Isto tako, onaj koji je primio dva zaradio je još dva.
18 Ali onaj koji je primio samo jedan otišao je te iskopao rupu u zemlji i sakrio srebrni novac gospodara svojega.
19 Nakon dugo vremena došao je gospodar tih robova i počeo sređivati račune s njima.
20 Tako je onaj koji je primio pet talenata pristupio i donio još pet talenata te rekao: ‘Gospodaru, povjerio si mi pet talenata. Evo, zaradio sam još pet talenata.’
21 A gospodar mu je rekao: ‘Odlično, dobri i vjerni robe! Bio si vjeran nad malim i zato ću te postaviti nad mnogim. Raduj se s gospodarom svojim!’
22 Zatim je pristupio onaj koji je primio dva talenta i rekao: ‘Gospodaru, povjerio si mi dva talenta. Evo, zaradio sam još dva talenta.’
23 A gospodar mu je rekao: ‘Odlično, dobri i vjerni robe! Bio si vjeran nad malim i zato ću te postaviti nad mnogim. Raduj se s gospodarom svojim!’
24 Na kraju je pristupio onaj koji je primio jedan talenat i rekao: ‘Gospodaru, znao sam da si zahtjevan čovjek, žanješ gdje nisi sijao i skupljaš gdje nisi vijao.
25 Zato sam se pobojao i otišao te sakrio tvoj talenat u zemlju. Evo ti što je tvoje!’
26 Nato mu je gospodar rekao: ‘Zli i lijeni robe, znao si da žanjem gdje nisam sijao i skupljam gdje nisam vijao!
27 Trebao si, dakle, uložiti moj srebrni novac kod bankara i ja bih po povratku dobio svoje uz kamate.
28 Zato mu oduzmite talenat i dajte ga onome koji ima deset talenata!
29 Jer svakome tko ima, još će se dati i imat će obilje, a onome tko nema, oduzet će se i ono što ima.
30 A beskorisnog roba izbacite van u tamu! Ondje će plakati i škrgutati zubima.’
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ministar Marić: 2020.g. uvodi se puni porez na nekretnine - Page 2 Empty Re: Ministar Marić: 2020.g. uvodi se puni porez na nekretnine

Post by Guest 30/5/2017, 19:27

neka sve gori, sve zapaliti. niti zrno žita uhljebima
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ministar Marić: 2020.g. uvodi se puni porez na nekretnine - Page 2 Empty Re: Ministar Marić: 2020.g. uvodi se puni porez na nekretnine

Post by melkior 30/5/2017, 19:33

glas uhljeba wrote:

gomila se zemlja i objekti koji onda zjape prazni, neiskorišteni

Što državu briga što ću ja sa svojim PRIVATNIM VLASNIŠTVOM!? Jebem mrtvu majku HDZ-ovsku, komunističku...boli me ona stvar što država nema prara, neka propadne, tko ju jebe. Najveće porezno opterećenje rada u Europi, najveća razlika između bruto i netto plaće u Europi, a zdravstvo za kurac, školstvo ne valja, avioni se raspadaju u zraku, ali zato imamo 22 jebene županije za koje se ne zna čemu služe, 100 općina koje se financiraju iz državnog proračuna, privilegirane pemzionere, niti jedan od njih penziju nije zaradio RADOM NITI ODRADIO PUNI RADNI STAŽ, stotinu i pedeset državnih agencija, ureda i uprava za koje se ne zna čemu služe, za koje ne znaju ni njihovi zaposlenici čemu služe, ali beru iznadprosječne plaće, i imamo Todorića i Lex Agrokor, pa će na kraju porezni obveznici plaćat dugove ruskoj mafiji..Jebem ti Državu da ti jebem, i Partiju da ti jebem, i Crkvu koja to sve blagoslivlja da ti jebem, trebalo bi uvesti vojnu diktaturu i u roku 24 sata pobrisati Partiju kako je Hitler pobrisao komuniste...ili to, ili građanski rat i revolucija. Jebem ti Državu i Marića da ti jebem.
avatar
melkior

Posts : 17205
2015-08-09


Back to top Go down

Ministar Marić: 2020.g. uvodi se puni porez na nekretnine - Page 2 Empty Re: Ministar Marić: 2020.g. uvodi se puni porez na nekretnine

Post by melkior 30/5/2017, 19:35

glas uhljeba wrote:
melkior wrote:
glas uhljeba wrote: rasprodati višak
Majku vam jebem komunističku...nije mi država poklonila da mi ima pravo otimati...

nije ti to komunizam, država mora poticati ekonomsku aktivnost
Tržište nekretnina sigurno neće potaknuti ekonomsku aktivnost, niti će zbog poreza na nekretnine procvjetati građevinska industrija...
avatar
melkior

Posts : 17205
2015-08-09


Back to top Go down

Ministar Marić: 2020.g. uvodi se puni porez na nekretnine - Page 2 Empty Re: Ministar Marić: 2020.g. uvodi se puni porez na nekretnine

Post by Guest 30/5/2017, 19:36

ČEKAM KOMENTAR FORUMSKOG UHLJEBA I LUPAČA PECATA;REGOČA.... :cleanteeth
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ministar Marić: 2020.g. uvodi se puni porez na nekretnine - Page 2 Empty Re: Ministar Marić: 2020.g. uvodi se puni porez na nekretnine

Post by RayMabus 30/5/2017, 19:37

melkior wrote:
glas uhljeba wrote:

gomila se zemlja i objekti koji onda zjape prazni, neiskorišteni

Što državu briga što ću ja sa svojim PRIVATNIM VLASNIŠTVOM!? Jebem mrtvu majku HDZ-ovsku, komunističku...boli me ona stvar što država nema prara, neka propadne, tko ju jebe. Najveće porezno opterećenje rada u Europi, najveća razlika između bruto i netto plaće u Europi, a zdravstvo za kurac, školstvo ne valja, avioni se raspadaju u zraku, ali zato imamo 22 jebene županije za koje se ne zna čemu služe, 100 općina koje se financiraju iz državnog proračuna, privilegirane pemzionere, niti jedan od njih penziju nije zaradio RADOM NITI ODRADIO PUNI RADNI STAŽ, stotinu i pedeset državnih agencija, ureda i uprava za koje se ne zna čemu služe, za koje ne znaju ni njihovi zaposlenici čemu služe, ali beru iznadprosječne plaće, i imamo Todorića i Lex Agrokor, pa će na kraju porezni obveznici plaćat dugove ruskoj mafiji..Jebem ti Državu da ti jebem, i Partiju da ti jebem, i Crkvu koja to sve blagoslivlja da ti jebem, trebalo bi uvesti vojnu diktaturu i u roku 24 sata pobrisati Partiju kako je Hitler pobrisao komuniste...ili to, ili građanski rat i revolucija. Jebem ti Državu i Marića da ti jebem.
Smiri se.

Pogledaj ovo i smiri se.

Ministar Marić: 2020.g. uvodi se puni porez na nekretnine - Page 2 Croatia-population-pyramid-2014
RayMabus
RayMabus

Posts : 175933
2014-04-11


Back to top Go down

Ministar Marić: 2020.g. uvodi se puni porez na nekretnine - Page 2 Empty Re: Ministar Marić: 2020.g. uvodi se puni porez na nekretnine

Post by melkior 30/5/2017, 19:38

glas uhljeba wrote:
26  Nato mu je gospodar rekao: ‘Zli i lijeni robe, znao si da žanjem gdje nisam sijao i skupljam gdje nisam vijao!
Smeće jedno parazitsko, razbojničko...
avatar
melkior

Posts : 17205
2015-08-09


Back to top Go down

Ministar Marić: 2020.g. uvodi se puni porez na nekretnine - Page 2 Empty Re: Ministar Marić: 2020.g. uvodi se puni porez na nekretnine

Post by RayMabus 30/5/2017, 19:40

Ja obožavam gledati demografsku piramidu , to me baš uveseljava .....baš se skontam ono javni dug po glavi stanovnika i po zaposlenome ....manje ljudi = više dugujete.


Javni dug po stanovniku

65.390,46 HRK

Javni dug po zaposlenom

176.900,72 HRK
RayMabus
RayMabus

Posts : 175933
2014-04-11


Back to top Go down

Ministar Marić: 2020.g. uvodi se puni porez na nekretnine - Page 2 Empty Re: Ministar Marić: 2020.g. uvodi se puni porez na nekretnine

Post by melkior 30/5/2017, 19:41

RayMabus wrote:
melkior wrote:
glas uhljeba wrote:

gomila se zemlja i objekti koji onda zjape prazni, neiskorišteni

Što državu briga što ću ja sa svojim PRIVATNIM VLASNIŠTVOM!? Jebem mrtvu majku HDZ-ovsku, komunističku...boli me ona stvar što država nema prara, neka propadne, tko ju jebe. Najveće porezno opterećenje rada u Europi, najveća razlika između bruto i netto plaće u Europi, a zdravstvo za kurac, školstvo ne valja, avioni se raspadaju u zraku, ali zato imamo 22 jebene županije za koje se ne zna čemu služe, 100 općina koje se financiraju iz državnog proračuna, privilegirane pemzionere, niti jedan od njih penziju nije zaradio RADOM NITI ODRADIO PUNI RADNI STAŽ, stotinu i pedeset državnih agencija, ureda i uprava za koje se ne zna čemu služe, za koje ne znaju ni njihovi zaposlenici čemu služe, ali beru iznadprosječne plaće, i imamo Todorića i Lex Agrokor, pa će na kraju porezni obveznici plaćat dugove ruskoj mafiji..Jebem ti Državu da ti jebem, i Partiju da ti jebem, i Crkvu koja to sve blagoslivlja da ti jebem, trebalo bi uvesti vojnu diktaturu i u roku 24 sata pobrisati Partiju kako je Hitler pobrisao komuniste...ili to, ili građanski rat i revolucija. Jebem ti Državu i Marića da ti jebem.
Smiri se.

Pogledaj ovo i smiri se.

Ministar Marić: 2020.g. uvodi se puni porez na nekretnine - Page 2 Croatia-population-pyramid-2014
Misliš da će ta hrpa penzionera pokrenut revoluciju?
avatar
melkior

Posts : 17205
2015-08-09


Back to top Go down

Ministar Marić: 2020.g. uvodi se puni porez na nekretnine - Page 2 Empty Re: Ministar Marić: 2020.g. uvodi se puni porez na nekretnine

Post by melkior 30/5/2017, 19:42

melkior wrote:
RayMabus wrote:
melkior wrote:
glas uhljeba wrote:

gomila se zemlja i objekti koji onda zjape prazni, neiskorišteni

Što državu briga što ću ja sa svojim PRIVATNIM VLASNIŠTVOM!? Jebem mrtvu majku HDZ-ovsku, komunističku...boli me ona stvar što država nema prara, neka propadne, tko ju jebe. Najveće porezno opterećenje rada u Europi, najveća razlika između bruto i netto plaće u Europi, a zdravstvo za kurac, školstvo ne valja, avioni se raspadaju u zraku, ali zato imamo 22 jebene županije za koje se ne zna čemu služe, 100 općina koje se financiraju iz državnog proračuna, privilegirane pemzionere, niti jedan od njih penziju nije zaradio RADOM NITI ODRADIO PUNI RADNI STAŽ, stotinu i pedeset državnih agencija, ureda i uprava za koje se ne zna čemu služe, za koje ne znaju ni njihovi zaposlenici čemu služe, ali beru iznadprosječne plaće, i imamo Todorića i Lex Agrokor, pa će na kraju porezni obveznici plaćat dugove ruskoj mafiji..Jebem ti Državu da ti jebem, i Partiju da ti jebem, i Crkvu koja to sve blagoslivlja da ti jebem, trebalo bi uvesti vojnu diktaturu i u roku 24 sata pobrisati Partiju kako je Hitler pobrisao komuniste...ili to, ili građanski rat i revolucija. Jebem ti Državu i Marića da ti jebem.
Smiri se.

Pogledaj ovo i smiri se.

Ministar Marić: 2020.g. uvodi se puni porez na nekretnine - Page 2 Croatia-population-pyramid-2014
Misliš da će ta hrpa penzionera pokrenut revoluciju?
Da ih jebeš u guzicu penzionersku glasali bi za tebe, treba pobit penzionere.
avatar
melkior

Posts : 17205
2015-08-09


Back to top Go down

Ministar Marić: 2020.g. uvodi se puni porez na nekretnine - Page 2 Empty Re: Ministar Marić: 2020.g. uvodi se puni porez na nekretnine

Post by RayMabus 30/5/2017, 19:43

RayMabus wrote:Ja obožavam gledati demografsku piramidu , to me baš uveseljava .....baš se skontam ono javni dug po glavi stanovnika i po zaposlenome ....manje ljudi = više dugujete.


Javni dug po stanovniku



65.390,46 HRK

Javni dug po zaposlenom



176.900,72 HRK

Demografsko stanje nikad gore: 2016. godine rođenih je bilo 36 tisuća, umrlih 52 tisuće, a zemlju je napustilo 16 tisuća ljudi



https://narod.hr/hrvatska/demografsko-stanje-nikad-2016-godine-rodenih-bilo-36-tisuca-umrlih-52-tisuce-a-zemlju-napustilo-16-tisuca-ljudi

Svake godine sve više i više dugujete čak i kad se javni dug nešto i smanjuje.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175933
2014-04-11


Back to top Go down

Ministar Marić: 2020.g. uvodi se puni porez na nekretnine - Page 2 Empty Re: Ministar Marić: 2020.g. uvodi se puni porez na nekretnine

Post by melkior 30/5/2017, 19:44

Treba pobit penzionere i HDZ, a Todorića i Marića prepustit ruskoj mafiji i nevidljivoj ruci tržišta.
avatar
melkior

Posts : 17205
2015-08-09


Back to top Go down

Ministar Marić: 2020.g. uvodi se puni porez na nekretnine - Page 2 Empty Re: Ministar Marić: 2020.g. uvodi se puni porez na nekretnine

Post by RayMabus 30/5/2017, 19:47

Javni dug po zaposlenome 176 tisuca kuna.

 Ministar Marić: 2020.g. uvodi se puni porez na nekretnine - Page 2 1f602


TKO TO MORE PLATITI.

HA HA HA
RayMabus
RayMabus

Posts : 175933
2014-04-11


Back to top Go down

Ministar Marić: 2020.g. uvodi se puni porez na nekretnine - Page 2 Empty Re: Ministar Marić: 2020.g. uvodi se puni porez na nekretnine

Post by Guest 30/5/2017, 19:47

Politicari i matori Uhljebi ce u sprezi "zakona" i izvrsnog dijela,otjerati najveci broj mladih van,ostat ce dovoljno mladunaca od sami h lupaca pecata,dovoljno nesposobnih i kretenoidnih,da vani nemaju sansu za zivot,ali u domovini imaju sansu za uhljebljivanje..konstrukcija drzave ce funkcionirati,a za "sigurnost",dakako uhljeba i politicara,ce se brinuti mlađ tetrakopfova,dovoljno glupa i idijotska da popunjava redove sluzbi sigurnosti...Vjerska grupa "povr" Pape,ce blagosljvljati takav poredak,i jos malo na svoj racun i gruntovnicu dodati milodara,pribavljenih drzavnom otimacinom..
sve staro u novom ruhu..nije da nismo znali.. lol!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ministar Marić: 2020.g. uvodi se puni porez na nekretnine - Page 2 Empty Re: Ministar Marić: 2020.g. uvodi se puni porez na nekretnine

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum