ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nema škije više

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Go down

Nema škije više - Page 3 Empty Re: Nema škije više

Post by Guest Mon 29 May - 22:21

pismejker wrote:uffff,nek sam se rijesio zla..nek sam i probao netretiranu hertzegovacku škiju..dobra je,no svejedno,dim u pluća?nije nikako logicno..Industrisko smetje-kako je gnječ rekao-teraj to u MP6..

industrijske cigarete su otrov zbog svih tih kancerogenih aditiva kojih čisti duhan nema. ti aditivi se naknadno dodaju u smjesu. zato puši škiju pa ti ništa ne bude jer da je duhan toliko opasan koliko se priča, hercegovci bi odavno izumrli a vidiš da su svi čili i zdravi. i kubanci puše one njihove cigare pa im ništa nije.

jedino u kapitalističkim tvornicama se sjetiše kako 10 puta prodat isti list duvana recikliranog naravno. tako možeš pušit i kravlju balegu malo je zašećeriš, dodaš i malo čokolade i bog bogova si super ti je.

još ako pušiš Kent sa micronite filterom (plavi azbest najopasniji od svih azbesta) rak pluća ti je zagarantiran ali ne zbog duhana nego zbog filtra.

Nema škije više - Page 3 F12d8017c1427d3ba1f15e248d3379ab

Nema škije više - Page 3 7694597622_6681302fa3_b

Guest
Guest


Back to top Go down

Nema škije više - Page 3 Empty Re: Nema škije više

Post by Guest Mon 29 May - 22:27

Gnječ wrote:
pismejker wrote:uffff,nek sam se rijesio zla..nek sam i probao netretiranu hertzegovacku škiju..dobra je,no svejedno,dim u pluća?nije nikako logicno..Industrisko smetje-kako je gnječ rekao-teraj to u MP6..

industrijske cigarete su otrov zbog svih tih kancerogenih aditiva kojih čisti duhan nema. ti aditivi se naknadno dodaju u smjesu. zato puši škiju pa ti ništa ne bude jer da je duhan toliko opasan koliko se priča, hercegovci bi odavno izumrli a vidiš da su svi čili i zdravi. i kubanci puše one njihove cigare pa im ništa nije.

jedino u kapitalističkim tvornicama se sjetiše kako 10 puta prodat isti list duvana recikliranog naravno. tako možeš pušit i kravlju balegu malo je zašećeriš, dodaš i malo čokolade i bog bogova si  super ti je.

još ako pušiš Kent sa micronite filterom (plavi azbest najopasniji od svih azbesta) rak pluća ti je zagarantiran ali ne zbog duhana nego zbog filtra.

Nema škije više - Page 3 F12d8017c1427d3ba1f15e248d3379ab

Nema škije više - Page 3 7694597622_6681302fa3_b
Ma ziva jeza...prvo kupaju duhan u amonijaku,poslije,kako si vec nabrojao..
Danas prodaju cigarete sa svim onim krasnim slikama tumora,rupa na grlu,nekroze tkiva.i kreteni jos uvijek pushe..kašlju,hripljaju,i opet-pushe..
a taj plavi filter izgleda bas-cool... lol!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Nema škije više - Page 3 Empty Re: Nema škije više

Post by Regoč Tue 30 May - 16:33

Eroo wrote:
Regoč wrote:Koliko znam Hercegovina je, barem zasad, u Bosni i Hercegovini pa ako je ovo osuda porezne politike hrvatske vlade ne vidim svezu.
Pazi, mi nismo Srbi... ;) B-)
Kakve to ima sveze s mojim upisom?

_________________
Nema škije više - Page 3 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Nema škije više - Page 3 Empty Re: Nema škije više

Post by Regoč Tue 30 May - 16:34

kaja wrote:
Regoč wrote:Koliko znam Hercegovina je, barem zasad, u Bosni i Hercegovini pa ako je ovo osuda porezne politike hrvatske vlade ne vidim svezu.
ni ja, koliko god mislili da im je porezna politika loša, lošija od turaka, kraljevine i sfrj postoji državica gdje je gore pljačkanje na snazi.
to je hrvatska.
i zato je zaslužila propasti u biti nikada ni ne postojati.
Kakve sveze ima poredak s nacionalnom državom po sebi?

_________________
Nema škije više - Page 3 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Nema škije više - Page 3 Empty Re: Nema škije više

Post by Regoč Tue 30 May - 16:41

Gnječ wrote:čisti duhan i nije toliko štetan koliko pričaju štetni su i kancerogeni aditivi koje tvornice stavljaju u cigarete
Neka je i Gnječ ubo, makar nije pičku.

_________________
Nema škije više - Page 3 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Nema škije više - Page 3 Empty Re: Nema škije više

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum