ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nema škije više

Page 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Go down

Nema škije više - Page 2 Empty Re: Nema škije više

Post by Guest 29/5/2017, 18:31

sjetih se onih plavih kartonskih kutija,u kojima je bila presana fina škija-samo 80 kuna ,oko 800 grama..jebateeee..sad gledam u svabiji pakla 40 cigareta,10 ojra..ili tako nes..

Guest
Guest


Back to top Go down

Nema škije više - Page 2 Empty Re: Nema škije više

Post by jastreb 29/5/2017, 18:46

Eroo wrote:
jastreb wrote:
debotoijusto wrote: , organiziranje škola savijanja i motanja cigareta,
Unatoč naporima svjetske zdravstvene organizacije da se pušenje potpuno ako ne iskorijeni,a ono barem smanji,a ovi za pušenje organiziraju škole??
Sjećam se da su Ameri svojevremeno viski iskorijenili, tako da je od toga ostala samo uspomena.
Viski se i dalje i proizvodi i pije...Tako će biti i s duhanom.
A vi probajte još jednom pročitati članak, jebala vas vaša zloba....
Kakva te sad zloba spopala???

Samo sam se osvrnuo na ovo gdje se priča o školi u kojoj će se učiti motati i savijati cigare.

Zar se čovjek više ni na šta ne može ni osvrnuti,ako se Hercegovine tiče???
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Nema škije više - Page 2 Empty Re: Nema škije više

Post by debotoijusto 29/5/2017, 18:54

aben wrote:
kaja wrote:
Regoč wrote:Koliko znam Hercegovina je, barem zasad, u Bosni i Hercegovini pa ako je ovo osuda porezne politike hrvatske vlade ne vidim svezu.
ni ja, koliko god mislili da im je porezna politika loša, lošija od turaka, kraljevine i sfrj postoji državica gdje je gore pljačkanje na snazi.
to je hrvatska.
i zato je zaslužila propasti u biti nikada ni ne postojati.
dobrodošla na tamnu stronu, 

među srbe, jugoslovene i liberale.

bujrum
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30621
2014-04-12


Back to top Go down

Nema škije više - Page 2 Empty Re: Nema škije više

Post by Eroo 29/5/2017, 19:14

jastreb wrote:
Eroo wrote:
jastreb wrote:
debotoijusto wrote: , organiziranje škola savijanja i motanja cigareta,
Unatoč naporima svjetske zdravstvene organizacije da se pušenje potpuno ako ne iskorijeni,a ono barem smanji,a ovi za pušenje organiziraju škole??
Sjećam se da su Ameri svojevremeno viski iskorijenili, tako da je od toga ostala samo uspomena.
Viski se i dalje i proizvodi i pije...Tako će biti i s duhanom.
A vi probajte još jednom pročitati članak, jebala vas vaša zloba....
Kakva te sad zloba spopala???

Samo sam se osvrnuo na ovo gdje se priča o školi u kojoj će se učiti motati i savijati cigare.

Zar se čovjek više ni na šta ne može ni osvrnuti,ako se Hercegovine tiče???
Turci s raznim pritiscima, jal s bombama, jal sa zakonima, tjeraju Hrvate iz BiH.
Srbi su definitivno osvojili 49%, sad si Turci prisvajaju preostalih 51%.
Hrvati su im smetnja na putu do Neuma i jedine moguće veze s Turskom.
A sve to ste im vi omogućili. Sad ćete im još i platiti za ono što ste ih spasili.
Šutnju oni razumiju kao slabost, bizantinci su to...Jedino što razumije na ispravan način je
ona poznata Njegoševa...da je sad ne citiram, poznata ti je.
Eroo
Eroo

Posts : 74818
2016-07-22


Back to top Go down

Nema škije više - Page 2 Empty Re: Nema škije više

Post by jastreb 29/5/2017, 19:31

Eroo wrote:
jastreb wrote:
Eroo wrote:
jastreb wrote:
debotoijusto wrote: , organiziranje škola savijanja i motanja cigareta,
Unatoč naporima svjetske zdravstvene organizacije da se pušenje potpuno ako ne iskorijeni,a ono barem smanji,a ovi za pušenje organiziraju škole??
Sjećam se da su Ameri svojevremeno viski iskorijenili, tako da je od toga ostala samo uspomena.
Viski se i dalje i proizvodi i pije...Tako će biti i s duhanom.
A vi probajte još jednom pročitati članak, jebala vas vaša zloba....
Kakva te sad zloba spopala???

Samo sam se osvrnuo na ovo gdje se priča o školi u kojoj će se učiti motati i savijati cigare.

Zar se čovjek više ni na šta ne može ni osvrnuti,ako se Hercegovine tiče???
Turci s raznim pritiscima, jal s bombama, jal sa zakonima, tjeraju Hrvate iz BiH.
Srbi su definitivno osvojili 49%, sad si Turci prisvajaju preostalih 51%.
Hrvati su im smetnja na putu do Neuma i jedine moguće veze s Turskom.
A sve to ste im vi omogućili. Sad ćete im još i platiti za ono što ste ih spasili.
Šutnju oni razumiju kao slabost, bizantinci su to...Jedino što razumije na ispravan način je
ona poznata Njegoševa...da je sad ne citiram, poznata ti je.
Ma samo htjedo reći kako po meni nije u redu da se pušenje reklamira. I to je to. A sad to što je duhan iz Hercegovine,to mi ne igra ulogu.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Nema škije više - Page 2 Empty Re: Nema škije više

Post by Guest 29/5/2017, 19:56

jastreb wrote:
Eroo wrote:
jastreb wrote:
Eroo wrote:
jastreb wrote:
Unatoč naporima svjetske zdravstvene organizacije da se pušenje potpuno ako ne iskorijeni,a ono barem smanji,a ovi za pušenje organiziraju škole??
Sjećam se da su Ameri svojevremeno viski iskorijenili, tako da je od toga ostala samo uspomena.
Viski se i dalje i proizvodi i pije...Tako će biti i s duhanom.
A vi probajte još jednom pročitati članak, jebala vas vaša zloba....
Kakva te sad zloba spopala???

Samo sam se osvrnuo na ovo gdje se priča o školi u kojoj će se učiti motati i savijati cigare.

Zar se čovjek više ni na šta ne može ni osvrnuti,ako se Hercegovine tiče???
Turci s raznim pritiscima, jal s bombama, jal sa zakonima, tjeraju Hrvate iz BiH.
Srbi su definitivno osvojili 49%, sad si Turci prisvajaju preostalih 51%.
Hrvati su im smetnja na putu do Neuma i jedine moguće veze s Turskom.
A sve to ste im vi omogućili. Sad ćete im još i platiti za ono što ste ih spasili.
Šutnju oni razumiju kao slabost, bizantinci su to...Jedino što razumije na ispravan način je
ona poznata Njegoševa...da je sad ne citiram, poznata ti je.
Ma samo htjedo reći kako po meni nije u redu da se pušenje reklamira. I to je to. A sad to što je duhan iz Hercegovine,to mi ne igra ulogu.

In addition to the numerous documented negative health effects of smoking, several types of "smoker's paradoxes" (cases where smoking appears to have specific beneficial effects) have been observed. Smoking may prevent Parkinson's disease.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Nema škije više - Page 2 Empty Re: Nema škije više

Post by Guest 29/5/2017, 20:01

The Troubling Link Between Parkinson's and Smoking: Can We Deny the Benefits?

Research has shown a confounding link between nicotine and reduced risk of Parkinson's disease.

More than 50 years after the discovery of reduced mortality rates in patients with Parkinson's disease (PD) who smoke cigarettes, researchers may be on the cusp of opening the door to nicotine-based treatments that could help ease symptoms of the disease.
The problem, of course, lies with decades of clinical investigations that have definitively linked tobacco use with cancer, stroke, and other serious ailments. The confounding results present a fairly unique ethical issue to the global medical community: Do we prevent the debilitating symptoms of PD with nicotine use, all while knowing that the patient may very well die from lung cancer?
While the risks of tobacco use are well-illustrated, can we continue to turn a blind eye to the compelling data that suggests nicotine is neuroprotective?
An Undeniable Connection
A paper published in Public Health Reports in 1959 describes findings1 from a collaborative study by the United States Public Health Service and the Veterans Administration (VA) that investigated the link between tobacco use and various causes of death. Approximately 200,000 policyholders of life insurance issued by the U.S. government had previously answered questionnaires indicating their tobacco use status and frequency. Upon their deaths, the VA sent the policyholder's death notice to the Public Health Service, which obtained additional needed details from the doctor who signed the death certificate or from the hospital where the patient died. From the long list of diseases included in the study, majority of them were associated with a higher risk of mortality among smokers as compared to non-smokers and occasional smokers. However, there were some diseases for which smoking was not associated with elevated risk of death, most notably PD (the study author refers to it as paralysis agitans). Smokers had a dramatically lower risk of PD, with those who smoked 10 or more cigarettes daily having the lowest risk.

http://www.neurologyadvisor.com/movement-disorders/parkinsons-disease-smoking-nicotine-tobacco-use-neuroprotective/article/458995/
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Nema škije više - Page 2 Empty Re: Nema škije više

Post by Eroo 29/5/2017, 20:05

jastreb wrote:
Eroo wrote:
jastreb wrote:
Eroo wrote:
jastreb wrote:
Unatoč naporima svjetske zdravstvene organizacije da se pušenje potpuno ako ne iskorijeni,a ono barem smanji,a ovi za pušenje organiziraju škole??
Sjećam se da su Ameri svojevremeno viski iskorijenili, tako da je od toga ostala samo uspomena.
Viski se i dalje i proizvodi i pije...Tako će biti i s duhanom.
A vi probajte još jednom pročitati članak, jebala vas vaša zloba....
Kakva te sad zloba spopala???

Samo sam se osvrnuo na ovo gdje se priča o školi u kojoj će se učiti motati i savijati cigare.

Zar se čovjek više ni na šta ne može ni osvrnuti,ako se Hercegovine tiče???
Turci s raznim pritiscima, jal s bombama, jal sa zakonima, tjeraju Hrvate iz BiH.
Srbi su definitivno osvojili 49%, sad si Turci prisvajaju preostalih 51%.
Hrvati su im smetnja na putu do Neuma i jedine moguće veze s Turskom.
A sve to ste im vi omogućili. Sad ćete im još i platiti za ono što ste ih spasili.
Šutnju oni razumiju kao slabost, bizantinci su to...Jedino što razumije na ispravan način je
ona poznata Njegoševa...da je sad ne citiram, poznata ti je.
Ma samo htjedo reći kako po meni nije u redu da se pušenje reklamira. I to je to. A sad to što je duhan iz Hercegovine,to mi ne igra ulogu.
Sve je to nama sića, lova iz maloga džepa...Dobro dođe kao "argument" u budućim događanjima...
Eroo
Eroo

Posts : 74818
2016-07-22


Back to top Go down

Nema škije više - Page 2 Empty Re: Nema škije više

Post by mutava baštarda 29/5/2017, 20:25

danas je veći kriminal švercat duvan nego drogu... država od duvana ubire takse pa šverceri i škija otkidaju hdz/sdp uhljebima od usta. kod droge nema vajde, tu nema taksa pa se tu i tamo nekoga se ulovi tek toliko da se zna tko je gazda...

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Nema škije više - Page 2 Empty Re: Nema škije više

Post by Eroo 29/5/2017, 20:31

mutava baštarda wrote:danas je veći kriminal švercat duvan nego drogu... država od duvana ubire takse pa šverceri i škija otkidaju hdz/sdp uhljebima od usta. kod droge nema vajde, tu nema taksa pa se tu i tamo nekoga se ulovi tek toliko da se zna tko je gazda...

Ooo da, ima...ima...Ne moraš ti svašta znat. :)
Eroo
Eroo

Posts : 74818
2016-07-22


Back to top Go down

Nema škije više - Page 2 Empty Re: Nema škije više

Post by mutava baštarda 29/5/2017, 20:34

Eroo wrote:
mutava baštarda wrote:danas je veći kriminal švercat duvan nego drogu... država od duvana ubire takse pa šverceri i škija otkidaju hdz/sdp uhljebima od usta. kod droge nema vajde, tu nema taksa pa se tu i tamo nekoga se ulovi tek toliko da se zna tko je gazda...

Ooo da, ima...ima...Ne moraš ti svašta znat.  :)
bolje da ne znam. nešto načujem, al' na jedno uđe na drugo iziđe...
ti vjerojatno predmnijevaš da državne institucije ne ubiru poreze, nego službenici :20
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Nema škije više - Page 2 Empty Re: Nema škije više

Post by kic 29/5/2017, 20:34

Gnječ wrote:The Troubling Link Between Parkinson's and Smoking: Can We Deny the Benefits?

Research has shown a confounding link between nicotine and reduced risk of Parkinson's disease.

More than 50 years after the discovery of reduced mortality rates in patients with Parkinson's disease (PD) who smoke cigarettes, researchers may be on the cusp of opening the door to nicotine-based treatments that could help ease symptoms of the disease.
The problem, of course, lies with decades of clinical investigations that have definitively linked tobacco use with cancer, stroke, and other serious ailments. The confounding results present a fairly unique ethical issue to the global medical community: Do we prevent the debilitating symptoms of PD with nicotine use, all while knowing that the patient may very well die from lung cancer?
While the risks of tobacco use are well-illustrated, can we continue to turn a blind eye to the compelling data that suggests nicotine is neuroprotective?
An Undeniable Connection
A paper published in Public Health Reports in 1959 describes findings1 from a collaborative study by the United States Public Health Service and the Veterans Administration (VA) that investigated the link between tobacco use and various causes of death. Approximately 200,000 policyholders of life insurance issued by the U.S. government had previously answered questionnaires indicating their tobacco use status and frequency. Upon their deaths, the VA sent the policyholder's death notice to the Public Health Service, which obtained additional needed details from the doctor who signed the death certificate or from the hospital where the patient died. From the long list of diseases included in the study, majority of them were associated with a higher risk of mortality among smokers as compared to non-smokers and occasional smokers. However, there were some diseases for which smoking was not associated with elevated risk of death, most notably PD (the study author refers to it as paralysis agitans). Smokers had a dramatically lower risk of PD, with those who smoked 10 or more cigarettes daily having the lowest risk.

http://www.neurologyadvisor.com/movement-disorders/parkinsons-disease-smoking-nicotine-tobacco-use-neuroprotective/article/458995/

s malo odmaka, ja kao nepušač, moram primijetiti da se stalno vodi bitka protiv nekog vrsta duvanja, dok je većina ostalog trovanja oke, ali disanje kao najokultniji proces je sigurno povezan s duhovnošću fundarenja, a ono se potpuno želi uništiti..
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Nema škije više - Page 2 Empty Re: Nema škije više

Post by Guest 29/5/2017, 20:38

Eroo wrote:
Pinochet wrote:
Eva_ wrote:Osim toga kaj ne bi trebalo te južne krajeve BIH pripojit HR jer onda bi se uštedjelo na gradnji mosta, a stanovništvo je ionak isto kao i u Zagori, kak bi Ero rekel svi od Ilira vuku korijene.

ne bi trebalo, jer bi Zagreb poreznog politikom i inspekcijama i regulacijama(a ti inspektori, poreznici, itd uglavnom su bosanci/dalmatinci uhljebljeni preko HDZa, Mamića itd) bi razjebali hercegovinu, nebi ostao kamen-nad-kamenom. Hercegovina je već sada razvijenija od Dalmatinske Zagore i Slavonije, da dodju pod kontrolu svojih erinih rodijaka iz Zagreba, tamo bi onih 400 000 stanovnika što je ostalo, iselilo.. 200 000 u Njemačku/Irsku, a 200 000 bi se preko Bandića , HDza, Mamića uhljebilo u ZGu u Holding, Agencije, Ministarstva, i time nas što smo ostali u RH još više terorizirali.

bolje je ovako - za sada.
Imam ja na ovo odgovor (mislim mi), ali ne bih ovaj put uveseljavao Evu i vaše prijatelje Srbe.Neka onaniraju i dalje i ti š'njima. :] :D
istinu sam rekao, pa ti plači

dalmatinsko/vlaško/herceg/bosanska kombinacija rzajebava državu
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Nema škije više - Page 2 Empty Re: Nema škije više

Post by mutava baštarda 29/5/2017, 20:39

Pinochet wrote:
Eroo wrote:
Pinochet wrote:
Eva_ wrote:Osim toga kaj ne bi trebalo te južne krajeve BIH pripojit HR jer onda bi se uštedjelo na gradnji mosta, a stanovništvo je ionak isto kao i u Zagori, kak bi Ero rekel svi od Ilira vuku korijene.

ne bi trebalo, jer bi Zagreb poreznog politikom i inspekcijama i regulacijama(a ti inspektori, poreznici, itd uglavnom su bosanci/dalmatinci uhljebljeni preko HDZa, Mamića itd) bi razjebali hercegovinu, nebi ostao kamen-nad-kamenom. Hercegovina je već sada razvijenija od Dalmatinske Zagore i Slavonije, da dodju pod kontrolu svojih erinih rodijaka iz Zagreba, tamo bi onih 400 000 stanovnika što je ostalo, iselilo.. 200 000 u Njemačku/Irsku, a 200 000 bi se preko Bandića , HDza, Mamića uhljebilo u ZGu u Holding, Agencije, Ministarstva, i time nas što smo ostali u RH još više terorizirali.

bolje je ovako - za sada.
Imam ja na ovo odgovor (mislim mi), ali ne bih ovaj put uveseljavao Evu i vaše prijatelje Srbe.Neka onaniraju i dalje i ti š'njima. :] :D
istinu sam rekao, pa ti plači

dalmatinsko/vlaško/herceg/bosanska kombinacija rzajebava državu
čuo sam neku priču da je hercegovina bila najnerazvijeniji dio BIH do '90, a sada su najrazvijeniji...
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Nema škije više - Page 2 Empty Re: Nema škije više

Post by Guest 29/5/2017, 20:44

mutava baštarda wrote:
Pinochet wrote:
Eroo wrote:
Pinochet wrote:
Eva_ wrote:Osim toga kaj ne bi trebalo te južne krajeve BIH pripojit HR jer onda bi se uštedjelo na gradnji mosta, a stanovništvo je ionak isto kao i u Zagori, kak bi Ero rekel svi od Ilira vuku korijene.

ne bi trebalo, jer bi Zagreb poreznog politikom i inspekcijama i regulacijama(a ti inspektori, poreznici, itd uglavnom su bosanci/dalmatinci uhljebljeni preko HDZa, Mamića itd) bi razjebali hercegovinu, nebi ostao kamen-nad-kamenom. Hercegovina je već sada razvijenija od Dalmatinske Zagore i Slavonije, da dodju pod kontrolu svojih erinih rodijaka iz Zagreba, tamo bi onih 400 000 stanovnika što je ostalo, iselilo.. 200 000 u Njemačku/Irsku, a 200 000 bi se preko Bandića , HDza, Mamića uhljebilo u ZGu u Holding, Agencije, Ministarstva, i time nas što smo ostali u RH još više terorizirali.

bolje je ovako - za sada.
Imam ja na ovo odgovor (mislim mi), ali ne bih ovaj put uveseljavao Evu i vaše prijatelje Srbe.Neka onaniraju i dalje i ti š'njima. :] :D
istinu sam rekao, pa ti plači

dalmatinsko/vlaško/herceg/bosanska kombinacija rzajebava državu
čuo sam neku priču da je hercegovina bila najnerazvijeniji dio BIH do '90, a sada su najrazvijeniji...
najnerzvijeniji dio yuge, gori od Kosova, jer su ih komunisti zapostavljali. Dalmatinska Zagora koja je preko puta granice je bila ono Njemačka spram hercegovine.  a slavonija je bila nakon slovenije među najbogatijim djelovima i Hrvatske i Yuge.

Sada je Slavonija žestoka vukojebina, i Dalmatinska zagora. Zašto? Zagreb i bosansko-dalmatinsko-vlaški uhljebi koji razaraju iz Zagreba ostatak države.
zato i govorim onim ludim Hercegovcima koji se žele priključiti Hrvatskoj, oni neshvaćaju koliko im je dobro -onako. Sarajevo im nesmije ništa, nitko ne plaća porez, sade travu i duvan, nitko ih ne hapsi, niknule tvornice itd. Nije neki standard ali nešto se pokreće.
U slučaju da se spoje sa Hrvatskom, bili bi razjebani u roku 10ak godina, isti njihovi rodijaci koji su se uhljebili u Zagrebu kao inspektori (regoč npr), u poreznoj (svi šefovi rođeni u BiH) i ostalom RH represivnom aparatu, u roku 10ak godina bi razjebali Hercegovinu sa porezima i inspekcijama. Onda bi onih 400 000 duša,  - 200 000 otišlo u Njemačku/Irsku a 200 000 bi se preko HDZa i Bandića i Mamića trpalo po kancelarijama po ZGu


zato njihov glavni grad je Sarajevo - bolje je za nas i za njih - za sada. Tek kada svrgnemo njihove rodijake sa vlasti u RH , tek onda kada se riješimo njihovih i MOJIH rodijaka(meni je todorić rođak npr), tek onda budemo spojili HB
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Nema škije više - Page 2 Empty Re: Nema škije više

Post by mutava baštarda 29/5/2017, 20:47

Pinochet wrote:
mutava baštarda wrote:
Pinochet wrote:
Eroo wrote:
Pinochet wrote:

ne bi trebalo, jer bi Zagreb poreznog politikom i inspekcijama i regulacijama(a ti inspektori, poreznici, itd uglavnom su bosanci/dalmatinci uhljebljeni preko HDZa, Mamića itd) bi razjebali hercegovinu, nebi ostao kamen-nad-kamenom. Hercegovina je već sada razvijenija od Dalmatinske Zagore i Slavonije, da dodju pod kontrolu svojih erinih rodijaka iz Zagreba, tamo bi onih 400 000 stanovnika što je ostalo, iselilo.. 200 000 u Njemačku/Irsku, a 200 000 bi se preko Bandića , HDza, Mamića uhljebilo u ZGu u Holding, Agencije, Ministarstva, i time nas što smo ostali u RH još više terorizirali.

bolje je ovako - za sada.
Imam ja na ovo odgovor (mislim mi), ali ne bih ovaj put uveseljavao Evu i vaše prijatelje Srbe.Neka onaniraju i dalje i ti š'njima. :] :D
istinu sam rekao, pa ti plači

dalmatinsko/vlaško/herceg/bosanska kombinacija rzajebava državu
čuo sam neku priču da je hercegovina bila najnerazvijeniji dio BIH do '90, a sada su najrazvijeniji...
najnerzvijeniji dio yuge, gori od Kosova, jer su ih komunisti zapostavljali. Dalmatinska Zagora koja je preko puta granice je bila ono Njemačka spram hercegovine.  a slavonija je bila nakon slovenije među najbogatijim djelovima i Hrvatske i Yuge.

Sada je Slavonija žestoka vukojebina, i Dalmatinska zagora. Zašto? Zagreb i bosansko-dalmatinsko-vlaški uhljebi koji razaraju iz Zagreba ostatak države.
zato i govorim onim ludim Hercegovcima koji se žele priključiti Hrvatskoj, oni neshvaćaju koliko im je dobro -onako. Sarajevo im nesmije ništa, nitko ne plaća porez, sade travu i duvan, nitko ih ne hapsi, niknule tvornice itd. Nije neki standard ali nešto se pokreće.
U slučaju da se spoje sa Hrvatskom, bili bi razjebani u roku 10ak godina, isti njihovi rodijaci koji su se uhljebili u Zagrebu kao inspektori (regoč npr), u poreznoj (svi šefovi rođeni u BiH) i ostalom RH represivnom aparatu, u roku 10ak godina bi razjebali Hercegovinu sa porezima i inspekcijama. Onda bi onih 400 000 duša,  - 200 000 otišlo u Njemačku/Irsku a 200 000 bi se preko HDZa i Bandića i Mamića trpalo po kancelarijama po ZGu
kao mravi su... dođe jedan i otkrije neko ministarstvo, agenciju, sutra eto ti ih sto...
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Nema škije više - Page 2 Empty Re: Nema škije više

Post by mizantrop 29/5/2017, 20:49

duty free shopovi su nekad bili zakon za pljuge i stranu cugu(kome se nije dalo u trst ili graz),pušio se original marlboro ili dunhil mentol a ne oni šiptarski ili makedonski,otkad smo u EU svakog dana u svakom pogledu sve više nazadujemo
mizantrop
mizantrop

Male
Posts : 300
2017-05-01


Back to top Go down

Nema škije više - Page 2 Empty Re: Nema škije više

Post by Guest 29/5/2017, 21:49

kic wrote:
Gnječ wrote:The Troubling Link Between Parkinson's and Smoking: Can We Deny the Benefits?

Research has shown a confounding link between nicotine and reduced risk of Parkinson's disease.

More than 50 years after the discovery of reduced mortality rates in patients with Parkinson's disease (PD) who smoke cigarettes, researchers may be on the cusp of opening the door to nicotine-based treatments that could help ease symptoms of the disease.
The problem, of course, lies with decades of clinical investigations that have definitively linked tobacco use with cancer, stroke, and other serious ailments. The confounding results present a fairly unique ethical issue to the global medical community: Do we prevent the debilitating symptoms of PD with nicotine use, all while knowing that the patient may very well die from lung cancer?
While the risks of tobacco use are well-illustrated, can we continue to turn a blind eye to the compelling data that suggests nicotine is neuroprotective?
An Undeniable Connection
A paper published in Public Health Reports in 1959 describes findings1 from a collaborative study by the United States Public Health Service and the Veterans Administration (VA) that investigated the link between tobacco use and various causes of death. Approximately 200,000 policyholders of life insurance issued by the U.S. government had previously answered questionnaires indicating their tobacco use status and frequency. Upon their deaths, the VA sent the policyholder's death notice to the Public Health Service, which obtained additional needed details from the doctor who signed the death certificate or from the hospital where the patient died. From the long list of diseases included in the study, majority of them were associated with a higher risk of mortality among smokers as compared to non-smokers and occasional smokers. However, there were some diseases for which smoking was not associated with elevated risk of death, most notably PD (the study author refers to it as paralysis agitans). Smokers had a dramatically lower risk of PD, with those who smoked 10 or more cigarettes daily having the lowest risk.

http://www.neurologyadvisor.com/movement-disorders/parkinsons-disease-smoking-nicotine-tobacco-use-neuroprotective/article/458995/

s malo odmaka, ja kao nepušač, moram primijetiti da se stalno vodi bitka protiv nekog vrsta duvanja, dok je većina ostalog trovanja oke, ali disanje kao najokultniji proces je sigurno povezan s duhovnošću fundarenja, a ono se potpuno želi uništiti..

čisti duhan i nije toliko štetan koliko pričaju štetni su i kancerogeni aditivi koje tvornice stavljaju u cigarete a ima ih 599!!! duhan nije adiktivan duhan postaje adiktivan jer u tvornicama kemijskim procesom pojačaju učinak nikotina za 100 puta nešto isto što i kokain.

cigareta se samo 50% sastoji od duhana tretiranog aditivima ostalih 50% je papir šprican kemikalijama i tekućinom nastalom iz duhanskog otpada, recikliranih starih cigareta povučenih sa tržišta i duhanske prašine pometene sa poda tvornice.

evo:

Do You Smell Garbage Burning?

It’s good to know that the tobacco companies have been recycling their products for years and you’ve been smoking the waste material. When you pull out a cigarette, only 50% is tobacco. The other 50% is made up of reconstituted tobacco and reclaim.


Reconstituted tobacco is made up of stripped stems, offal – refuse or waste material like all the trash scraped from machinery and swept from the floor – and wood pulp.
“Reclaim” is cigarettes that have reached their prime and are sent back to the factory to be reused in new cigarettes.

All of this is mixed in a gigantic vat and produces a mixture called the Mother Liquor It’s like putting a million cigarette butts in a jar of water and using the best chemical extraction techniques. Additives and chemicals are added to this mix. Additives including arsenic, benzene and ammonia, which enhances the nicotine in a smokers body, deal with the nicotine manipulation of the product.

Nicotine is naturally occurring in tobacco and is chemically bound in the fibers.

Tobacco companies extract the freebase form of nicotine using ammonia chemistry and add it to the mother liquor. Freebasing nicotine is like freebasing cocaine. It makes cigarettes 100 times more additive.


This gaseous form is more readily absorbed by the lungs. Other additives like chocolate, honey, butter fat, sugar and others, mask the harsh taste. In all, about 599 additives go into this liquid.

https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_additives_in_cigarettes

Paper, made from offal, dried stems and reclaim, is sprayed or soaked with this mother liquor, dried and shredded into a tobacco-like product known as reconstituted tobacco, which makes up about 30% of the content of a cigarette. The other 20% of the cigarette is a combination of stems, reclaim and expanded tobacco – a puff tobacco product expanded with carbon dioxide that acts like a filler.

So, it seems that the tobacco industry has been recycling its garbage and selling it mixed in with what you thought you were buying, quality tobacco.

It’s like buying soured milk mixed in with good milk. I’m sure you won’t notice the difference. Add a little chocolate and it’s all better.


https://tobaccopreventionk12.wordpress.com/2011/06/14/do-you-smell-garbage-burning/



avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Nema škije više - Page 2 Empty Re: Nema škije više

Post by Guest 29/5/2017, 21:59

uffff,nek sam se rijesio zla..nek sam i probao netretiranu hertzegovacku škiju..dobra je,no svejedno,dim u pluća?nije nikako logicno..Industrisko smetje-kako je gnječ rekao-teraj to u MP6..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Nema škije više - Page 2 Empty Re: Nema škije više

Post by jastreb 29/5/2017, 22:21

Škije nema već 6 godina.
Nema škije više - Page 2 Josip_10

jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Nema škije više - Page 2 Empty Re: Nema škije više

Post by Guest 29/5/2017, 22:21

pismejker wrote:uffff,nek sam se rijesio zla..nek sam i probao netretiranu hertzegovacku škiju..dobra je,no svejedno,dim u pluća?nije nikako logicno..Industrisko smetje-kako je gnječ rekao-teraj to u MP6..

industrijske cigarete su otrov zbog svih tih kancerogenih aditiva kojih čisti duhan nema. ti aditivi se naknadno dodaju u smjesu. zato puši škiju pa ti ništa ne bude jer da je duhan toliko opasan koliko se priča, hercegovci bi odavno izumrli a vidiš da su svi čili i zdravi. i kubanci puše one njihove cigare pa im ništa nije.

jedino u kapitalističkim tvornicama se sjetiše kako 10 puta prodat isti list duvana recikliranog naravno. tako možeš pušit i kravlju balegu malo je zašećeriš, dodaš i malo čokolade i bog bogova si super ti je.

još ako pušiš Kent sa micronite filterom (plavi azbest najopasniji od svih azbesta) rak pluća ti je zagarantiran ali ne zbog duhana nego zbog filtra.

Nema škije više - Page 2 F12d8017c1427d3ba1f15e248d3379ab

Nema škije više - Page 2 7694597622_6681302fa3_b
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Nema škije više - Page 2 Empty Re: Nema škije više

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum