ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ma lažu, ovo jednostavno nije moguće...:)

Page 9 of 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9

Go down

Ma lažu, ovo jednostavno nije moguće...:) - Page 9 Empty Re: Ma lažu, ovo jednostavno nije moguće...:)

Post by Guest Sat 20 May - 12:38

crvenkasti wrote:
Gnječ wrote:
slidingdoorsoperator wrote:
Gnječ wrote:povremeno si čitao a znaš točno da ih je pola otišlo sa foruma? imaš li dokaz?

Imam oči. :) Meni je i to sasvim dovoljan dokaz. :)

aha, samo kažeš ja sam hrvat i istog momenta si hrvat.

nije dovoljno kazati samo jednom, moraš ponavljati svaki dan
inače zaboraviš

dokazivati da si hrvat možeš i znanjem. kad znaš sve znaš i više nego Wikipedija i Google zajedno sigurno si 100% hrvat. znači moraš biti intelektualac erudita po vokaciji sofista.

Guest
Guest


Back to top Go down

Ma lažu, ovo jednostavno nije moguće...:) - Page 9 Empty Re: Ma lažu, ovo jednostavno nije moguće...:)

Post by Guest Sat 20 May - 12:40

slidingdoorsoperator wrote:
Neve wrote:pa meni nije tvoj, ali ja zbog toga što nije, ne hodam okolo po svim temama i ne vapim do boga da mi je tvoja šala uzrokovala nemjerljive duševne i ine boli, koje može isprati samo zabrana i ukidanje foruma, te surovo kažnjavanje mučkih počinitelja :D

Samo upozoravam što će se dogoditi s forumom ako lisice i dalje budu čuvari kokošinjca. :)
A glavni lisac je na jednoj temi ranije rekao kako je forum već zamalo ugašen zbog ljepljenja nepoćudnih sličica, a može biti ugašen i zbog drugih sadržaja i razloga pa bi i o tome trebalo voditi računa ako ga se hoće održati.
Doduše, od svega ovoga ionako nemam ništa osim zadovoljstva stavljanja glazbe pa se forum po meni može ugasiti praktički ovog trenutka.

davaj davaj...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ma lažu, ovo jednostavno nije moguće...:) - Page 9 Empty Re: Ma lažu, ovo jednostavno nije moguće...:)

Post by My Brother Billo Sat 20 May - 12:40

crvenkasti wrote:Ja sam oguglao i boli me qurac.
Googlao si?  cat
My Brother Billo
My Brother Billo

Posts : 2237
2017-04-17


Back to top Go down

Ma lažu, ovo jednostavno nije moguće...:) - Page 9 Empty Re: Ma lažu, ovo jednostavno nije moguće...:)

Post by Guest Sat 20 May - 12:42

maggie13 wrote:
glas uhljeba wrote:
slidingdoorsoperator wrote:A tebi niti ne može, um ti je već formiran, a rekao bih iz svega priloženog i zacementiran. :)
onda se mora drogirati
amfetamini, LSD i slično um čine plastičnijim, permisivnijim na penetraciju novih ideja
dovoljne su i lakse psiho-aktivne tvari.
Di odmah na zestu.
što je tebi lakše, ljubav, zaljubljenost...

pa, reci mu ti onda da se zatreska u neku

iako neku žešću od heroina neće nikad naći


Ma lažu, ovo jednostavno nije moguće...:) - Page 9 Tumblr_onmojiw13C1s818wuo2_500
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ma lažu, ovo jednostavno nije moguće...:) - Page 9 Empty Re: Ma lažu, ovo jednostavno nije moguće...:)

Post by neva Sat 20 May - 12:50

slidingdoorsoperator wrote:Jedino ako se u s/m sklonosti ne računa komunikacija s tobom. :p :D
:^0 B-) :]
(ako se počne računati, imaš osnova za traženje benificiranog radnog staža)
neva
neva

Posts : 4367
2014-04-12


Back to top Go down

Ma lažu, ovo jednostavno nije moguće...:) - Page 9 Empty Re: Ma lažu, ovo jednostavno nije moguće...:)

Post by neva Sat 20 May - 12:55

glas uhljeba wrote:ljubav, zaljubljenost...
Ma lažu, ovo jednostavno nije moguće...:) - Page 9 Bow-smiley

neva
neva

Posts : 4367
2014-04-12


Back to top Go down

Ma lažu, ovo jednostavno nije moguće...:) - Page 9 Empty Re: Ma lažu, ovo jednostavno nije moguće...:)

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 9 of 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum