ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ma lažu, ovo jednostavno nije moguće...:)

Page 1 of 9 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Go down

Ma lažu, ovo jednostavno nije moguće...:) Empty Ma lažu, ovo jednostavno nije moguće...:)

Post by Eroo Fri 19 May - 21:22

Ravnotabanci i oni-glasnih-pazuha imali sporazum o čišćenju
muslimanskih i hrvatskih sela


Ma lažu, ovo jednostavno nije moguće...:) C%CC%8Cetnici-kolju-c%CC%8Covjeka-4


http://saff.ba/Ravnotabanci-i-cetnici-imali-sporazum-o-ciscenju-muslimanskih-i-hrvatskih-sela/
Eroo
Eroo

Posts : 74804
2016-07-22


Back to top Go down

Ma lažu, ovo jednostavno nije moguće...:) Empty Re: Ma lažu, ovo jednostavno nije moguće...:)

Post by jastreb Fri 19 May - 21:55

Sve je to meni već poznato,ali naslov teme nema baš puno veze sa pismom nar.heroja Pašage Mandžića-Murata direktoru "Dunav filma".

Gospoda iz Saffa također pišu gluposti kako je Pašaga 1975.isključen iz SK,što nije točno,on je 1975.umro.

A o navedenim događajima pisali su u svojim memoarima i sjećanjima i Tempo i Rodoljub Čolaković i Vlado dapčević. I ja sam to navodio,ali nitko nije imao interesa čitati moje postove kad sam citirao te istaknute ličnosti NOP-a.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Ma lažu, ovo jednostavno nije moguće...:) Empty Re: Ma lažu, ovo jednostavno nije moguće...:)

Post by Eroo Fri 19 May - 22:50

jastreb wrote:Sve je to meni već poznato,ali naslov teme nema baš puno veze sa pismom nar.heroja Pašage Mandžića-Murata direktoru "Dunav filma".

Gospoda iz Saffa također pišu gluposti kako je Pašaga 1975.isključen iz SK,što nije točno,on je 1975.umro.

A o navedenim događajima pisali su  u svojim memoarima i sjećanjima i Tempo i Rodoljub Čolaković i Vlado dapčević. I ja sam to navodio,ali nitko nije imao interesa čitati moje postove kad sam citirao te istaknute ličnosti NOP-a.
Nisi reko jel sadržaj točan ili nije?
Eroo
Eroo

Posts : 74804
2016-07-22


Back to top Go down

Ma lažu, ovo jednostavno nije moguće...:) Empty Re: Ma lažu, ovo jednostavno nije moguće...:)

Post by Guest Fri 19 May - 23:00

Ravnotabanci i oni-glasnih-pazuha

Khm, khm... :W
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ma lažu, ovo jednostavno nije moguće...:) Empty Re: Ma lažu, ovo jednostavno nije moguće...:)

Post by kic Fri 19 May - 23:26


hehe, je*ali vas oni više..
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Ma lažu, ovo jednostavno nije moguće...:) Empty Re: Ma lažu, ovo jednostavno nije moguće...:)

Post by Guest Fri 19 May - 23:39

kic wrote:
hehe, je*ali vas oni više..

Blažena cenzura. :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ma lažu, ovo jednostavno nije moguće...:) Empty Re: Ma lažu, ovo jednostavno nije moguće...:)

Post by Guest Sat 20 May - 9:06

slidingdoorsoperator wrote:
kic wrote:
hehe, je*ali vas oni više..

Blažena cenzura. :)

stara partijska škola.. kad ne možeš likvidirati cenzuriraj, zabrani govoriti i pisati, manipuliraj fotografijama.. pretpostavljam da će na mojoj temi o điđimilovićičkim zločinima sad biti nemoguće pisati jer će vrlo česta riječ povezana sa poslijeratnim zločinima automatski biti promijenjena.. no drugovi i drugarice, iako su titovi šumski banditi pokušali ušutkati istinu i to uspješno radili 45 godina, istina je eruptirala kad su titovi šumski banditi sišli s vlasti.. istinu ne možete ušutkati.. kad bi ljudi prestali govoriti kamenje i jame bi vrištale.. dakle, vi "umilni" sljedbenici šumskih bandita i nositelji nickova koji pokazuju vaš kompleks manje vrijednosti biranjem moćnih i intelektualnih likova, uživajte u svojoj moći nad  gimbićima.. to je jedino što vam u vašim bijednim životima preostaje
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ma lažu, ovo jednostavno nije moguće...:) Empty Re: Ma lažu, ovo jednostavno nije moguće...:)

Post by Guest Sat 20 May - 9:15

metilda wrote:
slidingdoorsoperator wrote:
kic wrote:
hehe, je*ali vas oni više..

Blažena cenzura. :)

stara partijska škola.. kad ne možeš likvidirati cenzuriraj, zabrani govoriti i pisati, manipuliraj fotografijama.. pretpostavljam da će na mojoj temi o điđimilovićičkim zločinima sad biti nemoguće pisati jer će vrlo česta riječ povezana sa poslijeratnim zločinima automatski biti promijenjena.. no drugovi i drugarice, iako su titovi šumski banditi pokušali ušutkati istinu i to uspješno radili 45 godina, istina je eruptirala kad su titovi šumski banditi sišli s vlasti.. istinu ne možete ušutkati.. kad bi ljudi prestali govoriti kamenje i jame bi vrištale.. dakle, vi "umilni" sljedbenici šumskih bandita i nositelji nickova koji pokazuju vaš kompleks manje vrijednosti biranjem moćnih i intelektualnih likova, uživajte u svojoj moći nad  gimbićima.. to je jedino što vam u vašim bijednim životima preostaje

vas dvoje stvarno niste normalni
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ma lažu, ovo jednostavno nije moguće...:) Empty Re: Ma lažu, ovo jednostavno nije moguće...:)

Post by jastreb Sat 20 May - 9:16

metilda wrote:
slidingdoorsoperator wrote:
kic wrote:
hehe, je*ali vas oni više..

Blažena cenzura. :)

stara partijska škola.. kad ne možeš likvidirati cenzuriraj, zabrani govoriti i pisati, manipuliraj fotografijama.. pretpostavljam da će na mojoj temi o điđimilovićičkim zločinima sad biti nemoguće pisati jer će vrlo česta riječ povezana sa poslijeratnim zločinima automatski biti promijenjena.. no drugovi i drugarice, iako su titovi šumski banditi pokušali ušutkati istinu i to uspješno radili 45 godina, istina je eruptirala kad su titovi šumski banditi sišli s vlasti.. istinu ne možete ušutkati.. kad bi ljudi prestali govoriti kamenje i jame bi vrištale.. dakle, vi "umilni" sljedbenici šumskih bandita i nositelji nickova koji pokazuju vaš kompleks manje vrijednosti biranjem moćnih i intelektualnih likova, uživajte u svojoj moći nad  gimbićima.. to je jedino što vam u vašim bijednim životima preostaje
Ako itko pati od nekakvih kompleksa ,onda to sigurno nisu štovatelji NOB-a i druga Tita. Na njihovim proslavama i obilježavanjima značajnijih obljetnica osjeća se u isto vrijeme gordost i radost,veselje i ponos,a ne nedostaje ni šala ni veselih pjesama,kola i cuge.

Na vašim tužnim skupovima svega toga nema. Samo nekakav mrak,sveukupno sivilo,nemoć,bijes i škrgutanje zubi.

Nije ni čdo,jer su Ravnotabanci empobjednici,em su na svojoj strani imali vedre i vesele likove poput Tita,Branka Ćopića,Nazora,ili Skendera Kulenovića,a na strani ustašoida sve nekakvi iskompleksirani mračnjaci i turobnjaci poput Poglavnika,Dinka Šakića,Vinka Nikolića,ili pak Mile Budaka.

jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Ma lažu, ovo jednostavno nije moguće...:) Empty Re: Ma lažu, ovo jednostavno nije moguće...:)

Post by Guest Sat 20 May - 9:22

jastreb wrote:
metilda wrote:
slidingdoorsoperator wrote:
kic wrote:
hehe, je*ali vas oni više..

Blažena cenzura. :)

stara partijska škola.. kad ne možeš likvidirati cenzuriraj, zabrani govoriti i pisati, manipuliraj fotografijama.. pretpostavljam da će na mojoj temi o điđimilovićičkim zločinima sad biti nemoguće pisati jer će vrlo česta riječ povezana sa poslijeratnim zločinima automatski biti promijenjena.. no drugovi i drugarice, iako su titovi šumski banditi pokušali ušutkati istinu i to uspješno radili 45 godina, istina je eruptirala kad su titovi šumski banditi sišli s vlasti.. istinu ne možete ušutkati.. kad bi ljudi prestali govoriti kamenje i jame bi vrištale.. dakle, vi "umilni" sljedbenici šumskih bandita i nositelji nickova koji pokazuju vaš kompleks manje vrijednosti biranjem moćnih i intelektualnih likova, uživajte u svojoj moći nad  gimbićima.. to je jedino što vam u vašim bijednim životima preostaje
Ako itko pati od nekakvih kompleksa ,onda to sigurno nisu štovatelji NOB-a i druga Tita. Na njihovim proslavama i obilježavanjima značajnijih obljetnica osjeća se u isto vrijeme gordost i radost,veselje i ponos,a ne nedostaje ni šala ni veselih pjesama,kola i cuge.

Na vašim tužnim skupovima svega toga nema. Samo nekakav mrak,sveukupno sivilo,nemoć,bijes i škrgutanje zubi.

Nije ni čdo,jer su Ravnotabanci empobjednici,em su na svojoj strani imali vedre i vesele likove poput Tita,Branka Ćopića,Nazora,ili KulenovićSkendera a,a na strani ustašoida sve nekakvi iskompleksirani mračnjaci i turobnjaci poput Poglavnika,Dinka Šakića,Vinka Nikolića,ili pak Mile Budaka.



ti meščini nisi puno čitao.. ako ima odurnije literature onda je to govor mržnje u kulenovićevoj stojanki majci knešpoljki.. ali ti pretpostavljam pojma nemaš da bi po kulenoviću majka knešpoljka koja nariče za sinovima te iste opet rodila i opet izgubila samo da se osveti.. ravnotabanci tj. titovi šumski banditi ili banditi iz šume ili oni koji su ubijali po putovima su oduvijek bili nepismeni i to će i ostati ma koliko se trudili... a da tebi i sličnima paše ovakav način mijenjanja riječi sasvim mi je jasno.. no neće mi biti jasno ako normalni ljudi poput Ere nastave pisati na ovom izmetu od foruma...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ma lažu, ovo jednostavno nije moguće...:) Empty Re: Ma lažu, ovo jednostavno nije moguće...:)

Post by Guest Sat 20 May - 9:24

onaj koji leti wrote:Ako itko pati od nekakvih kompleksa ...

pati takozvana saudade, ligeja i ithildin ili tako nešto.. znaš li ti što su uopće njeni nickovi? ako ne znaš ne samo da si nepismen nego nickovi koje je izabrala samo potvrđuju moju tezu
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ma lažu, ovo jednostavno nije moguće...:) Empty Re: Ma lažu, ovo jednostavno nije moguće...:)

Post by jastreb Sat 20 May - 9:45

metilda wrote: ravnotabanci tj. titovi šumski banditi ili banditi iz šume ili oni koji su ubijali po putovima su oduvijek bili nepismeni i to će i ostati ma koliko se trudili
Hahahahahaha,zar je jedan student sa Sorbone i istaknuti pjesnik,najpoznatiji predstavnik jugoslavenskog nadrealiizma Koča Popović bil nepismen???

Zar su neki od najvećih književnika sa ovih prostora Branko Ćopić,Vladimir Nazor ili Ivan Goran Kovačić bili analfabeti???

Pavle Savić,fizičar svjetskog glasa? Oskar Danon,jedan od najvećih skladatelja i dirigenata 20-tog stoljeća??? Glumica Irena Kolesar? Jedan od najboljih svjetskih šahista Svetozar Gligorić? Skoro pa kompletna postava glumaca HNK? Cjelokupni sastav NK Hajduk??? Diplomat Vladimir Velebit?

Varaš se. Na strani NOB-a bila je jugoslavenska intelektualna,znanstvena,umjetnička i sportska elita.

O čemu pavelićanci mogu samo sanjati.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Ma lažu, ovo jednostavno nije moguće...:) Empty Re: Ma lažu, ovo jednostavno nije moguće...:)

Post by Guest Sat 20 May - 9:56

jastreb wrote:
metilda wrote:  ravnotabanci tj. titovi šumski banditi ili banditi iz šume ili oni koji su ubijali po putovima su oduvijek bili nepismeni i to će i ostati ma koliko se trudili
Hahahahahaha,zar je jedan student sa Sorbone i istaknuti pjesnik,najpoznatiji predstavnik jugoslavenskog nadrealiizma Koča Popović bil nepismen???

Zar su neki od najvećih književnika sa ovih prostora Branko Ćopić,Vladimir Nazor ili Ivan Goran Kovačić bili analfabeti???

Pavle Savić,fizičar svjetskog glasa? Oskar Danon,jedan od najvećih skladatelja i dirigenata 20-tog stoljeća??? Glumica Irena Kolesar? Jedan od najboljih svjetskih šahista Svetozar Gligorić?  Skoro pa kompletna postava glumaca HNK? Cjelokupni sastav NK Hajduk??? Diplomat Vladimir Velebit?

Varaš se. Na strani NOB-a bila je jugoslavenska intelektualna,znanstvena,umjetnička i sportska elita.

O čemu pavelićanci mogu samo sanjati.

jesu, bili su nepismeni jer su zatvarali oči pred istinom o zločinima titovih šumskih bandita ili onih koji su ubijali civile nakon ww2 posebno po putovima kroz hrvatsku i na jednom polju u Austriji.. kao što vidiš, cenzura ne može zabraniti sve riječi... tko god negira istinu zbog svog materijalnog probitka nepismeni je bandit
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ma lažu, ovo jednostavno nije moguće...:) Empty Re: Ma lažu, ovo jednostavno nije moguće...:)

Post by Guest Sat 20 May - 9:57

i ti si nepismen... nisi uspio progooglati stojanku majku knešpoljku a o manipulaciji kovačićevom jamom nisi ni čuo...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ma lažu, ovo jednostavno nije moguće...:) Empty Re: Ma lažu, ovo jednostavno nije moguće...:)

Post by Guest Sat 20 May - 9:58

a što je sa onom fotografijom gdje Hebranga malo ima malo nema.. ne mogu stavljati linkove zahvaljujući nepismenoj saudade pa ne mogu priložiti i tu manipulaciju, ali googlaj, prijatelju druže mali, možda i opismeniš
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ma lažu, ovo jednostavno nije moguće...:) Empty Re: Ma lažu, ovo jednostavno nije moguće...:)

Post by dzango Sat 20 May - 10:00


Žao nam je... Greška 404


Žao nam je, ali stranica koju ste tražili ne postoji.


E jebiga
dzango
dzango

Posts : 28140
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

Ma lažu, ovo jednostavno nije moguće...:) Empty Re: Ma lažu, ovo jednostavno nije moguće...:)

Post by crvenkasti Sat 20 May - 10:06

Ja sam oguglao i boli me qurac.
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28780
2014-04-17


Back to top Go down

Ma lažu, ovo jednostavno nije moguće...:) Empty Re: Ma lažu, ovo jednostavno nije moguće...:)

Post by jastreb Sat 20 May - 10:08

metilda wrote:i ti si nepismen... nisi uspio progooglati stojanku majku knešpoljku a o manipulaciji kovačićevom jamom nisi ni čuo...
Stojanka majka Knežopoljka je vrhunsko djelo,a osim toga u narodnoj književnosti Južnih Slavena sve vrvi od osvete,a o tome je u Bespućima pisao i Franjo Tuđman.

Ne znam što je tu čudno???
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Ma lažu, ovo jednostavno nije moguće...:) Empty Re: Ma lažu, ovo jednostavno nije moguće...:)

Post by Guest Sat 20 May - 10:10

dzango wrote:


Žao nam je... Greška 404




Žao nam je, ali stranica koju ste tražili ne postoji.




E jebiga

Igrale se delije...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ma lažu, ovo jednostavno nije moguće...:) Empty Re: Ma lažu, ovo jednostavno nije moguće...:)

Post by Guest Sat 20 May - 10:11

jastreb wrote:Ne znam što je tu čudno???

Pa zapravo ništa. :) Kad se zna od koga dolazi.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ma lažu, ovo jednostavno nije moguće...:) Empty Re: Ma lažu, ovo jednostavno nije moguće...:)

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 9 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum