ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ma lažu, ovo jednostavno nije moguće...:)

Page 8 of 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Go down

Ma lažu, ovo jednostavno nije moguće...:) - Page 8 Empty Re: Ma lažu, ovo jednostavno nije moguće...:)

Post by Guest 20/5/2017, 12:12

Gnječ wrote:
metilda wrote:
Gnječ wrote:
metilda wrote:
slidingdoorsoperator wrote:
kic wrote:
hehe, je*ali vas oni više..

Blažena cenzura. :)

stara partijska škola.. kad ne možeš likvidirati cenzuriraj, zabrani govoriti i pisati, manipuliraj fotografijama.. pretpostavljam da će na mojoj temi o điđimilovićičkim zločinima sad biti nemoguće pisati jer će vrlo česta riječ povezana sa poslijeratnim zločinima automatski biti promijenjena.. no drugovi i drugarice, iako su titovi šumski banditi pokušali ušutkati istinu i to uspješno radili 45 godina, istina je eruptirala kad su titovi šumski banditi sišli s vlasti.. istinu ne možete ušutkati.. kad bi ljudi prestali govoriti kamenje i jame bi vrištale.. dakle, vi "umilni" sljedbenici šumskih bandita i nositelji nickova koji pokazuju vaš kompleks manje vrijednosti biranjem moćnih i intelektualnih likova, uživajte u svojoj moći nad  gimbićima.. to je jedino što vam u vašim bijednim životima preostaje

"ni zec nije dobrodošao, ali obojena jaja bi mogla proć kao dio kršćanske tradicije"

by metilda

i koji je u ovome tvoj argument za mijenjanje od strane admina uobičajenih riječi za hrvatske povijesne i sadašnje događaje?

je goldberry penis je svakako hrvatski poviestni događaj.

: )))


Guest
Guest


Back to top Go down

Ma lažu, ovo jednostavno nije moguće...:) - Page 8 Empty Re: Ma lažu, ovo jednostavno nije moguće...:)

Post by Guest 20/5/2017, 12:14

slidingdoorsoperator wrote:
metilda wrote:
Gnječ wrote:
kako ti to znaš ??? a kažeš nisi tamo pisao niti šerao nick sa metildom?

pa zna jer je čitao

A teško pretpostavit. :)

jel taj srbin šekpsir stalno visi na kompjuteru 24h ? silazi li taj sa tavana ponekad?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ma lažu, ovo jednostavno nije moguće...:) - Page 8 Empty Re: Ma lažu, ovo jednostavno nije moguće...:)

Post by Guest 20/5/2017, 12:14

Neve wrote:
slidingdoorsoperator wrote:
Neve wrote:yea, right.. sad bih stavila Kicovu sličku sa sviscem, kad bi mi se dalo :D
A ja bih onu dedinu sa halucinacijama, kad bi mi se dalo. :p :D
ok, prihvaćam tvoju preporuku i iskustvo, halucinogeni ti očito nisu strani.. no, meni se ipak ne sviđa rezultat koji vidim na tebi :P

Ako su nekome od nas dvoje halucinogeni poznati, onda to definitivno nisam ja. :p
Nadam se da se barem i dalje suzdržavaš od upotrebe duhana. :)
Sviđanje je s jedne strane relativno, a s druge precijenjeno pa čak i irelevantno. :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ma lažu, ovo jednostavno nije moguće...:) - Page 8 Empty Re: Ma lažu, ovo jednostavno nije moguće...:)

Post by Guest 20/5/2017, 12:14

Gnječ wrote:
metilda wrote:
Gnječ wrote:
metilda wrote:
slidingdoorsoperator wrote:

Blažena cenzura. :)

stara partijska škola.. kad ne možeš likvidirati cenzuriraj, zabrani govoriti i pisati, manipuliraj fotografijama.. pretpostavljam da će na mojoj temi o điđimilovićičkim zločinima sad biti nemoguće pisati jer će vrlo česta riječ povezana sa poslijeratnim zločinima automatski biti promijenjena.. no drugovi i drugarice, iako su titovi šumski banditi pokušali ušutkati istinu i to uspješno radili 45 godina, istina je eruptirala kad su titovi šumski banditi sišli s vlasti.. istinu ne možete ušutkati.. kad bi ljudi prestali govoriti kamenje i jame bi vrištale.. dakle, vi "umilni" sljedbenici šumskih bandita i nositelji nickova koji pokazuju vaš kompleks manje vrijednosti biranjem moćnih i intelektualnih likova, uživajte u svojoj moći nad  gimbićima.. to je jedino što vam u vašim bijednim životima preostaje

"ni zec nije dobrodošao, ali obojena jaja bi mogla proć kao dio kršćanske tradicije"

by metilda

i koji je u ovome tvoj argument za mijenjanje od strane admina uobičajenih riječi za hrvatske povijesne i sadašnje događaje?

je goldberry penis je svakako hrvatski poviestni događaj.

e da, ova vrsta mudroslovlja se može svidjeti samo adminici goldvagini
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ma lažu, ovo jednostavno nije moguće...:) - Page 8 Empty Re: Ma lažu, ovo jednostavno nije moguće...:)

Post by Guest 20/5/2017, 12:15

Gnječ wrote:jel taj srbin šekpsir stalno visi na kompjuteru 24h ? silazi li taj sa tavana ponekad?

Pa dosta dugo vremena nisam bio ovdje pa mi se tada otvorilo više vremena za praćenje sadržaja na opskurnim forumima.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ma lažu, ovo jednostavno nije moguće...:) - Page 8 Empty Re: Ma lažu, ovo jednostavno nije moguće...:)

Post by Guest 20/5/2017, 12:16

slidingdoorsoperator wrote:
Gnječ wrote:kako ti to znaš ??? a kažeš nisi tamo pisao niti šerao nick sa metildom?

Čuj mudraca. :)
Povremeno sam čitao, naravno. :)

povremeno si čitao a znaš točno da ih je pola otišlo sa foruma? imaš li dokaz?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ma lažu, ovo jednostavno nije moguće...:) - Page 8 Empty Re: Ma lažu, ovo jednostavno nije moguće...:)

Post by Guest 20/5/2017, 12:16

Gnječ wrote:
slidingdoorsoperator wrote:
metilda wrote:
Gnječ wrote:
kako ti to znaš ??? a kažeš nisi tamo pisao niti šerao nick sa metildom?

pa zna jer je čitao

A teško pretpostavit. :)

jel taj srbin šekpsir stalno visi na kompjuteru 24h ? silazi li taj sa tavana ponekad?

ja bih onako laički između kuhanja ručka pranja posuđa i rada u vrtu mogla zaključiti da ti još krmeljavih očiju počinješ pisati na forumu i završavaš u dva iza ponoći što vidim ujutro kad se probudim.. dakle, tko je više na forumu govore činjenice
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ma lažu, ovo jednostavno nije moguće...:) - Page 8 Empty Re: Ma lažu, ovo jednostavno nije moguće...:)

Post by Guest 20/5/2017, 12:17

Gnječ wrote:povremeno si čitao a znaš točno da ih je pola otišlo sa foruma? imaš li dokaz?

Imam oči. :) Meni je i to sasvim dovoljan dokaz. :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ma lažu, ovo jednostavno nije moguće...:) - Page 8 Empty Re: Ma lažu, ovo jednostavno nije moguće...:)

Post by neva 20/5/2017, 12:18

slidingdoorsoperator wrote:Ma to je bila šala, a humor ne podliježe pravilima formalne logike, zar ne? :)
Ovo boldano okači mačku o rep. :)
aha.. okačim, čim uhvatim mačku :D
a ako humor ne mora podlijegati pravilima formalne logike, a često čak ni pravilima 'političke korektnosti', zašto bi onda morao podlijegati pravilima na koja se pozivate ti i Metka?
neva
neva

Posts : 4367
2014-04-12


Back to top Go down

Ma lažu, ovo jednostavno nije moguće...:) - Page 8 Empty Re: Ma lažu, ovo jednostavno nije moguće...:)

Post by Guest 20/5/2017, 12:19

slidingdoorsoperator wrote:
Gnječ wrote:jel taj srbin šekpsir stalno visi na kompjuteru 24h ? silazi li taj sa tavana ponekad?

Pa dosta dugo vremena nisam bio ovdje pa mi se tada otvorilo više vremena za praćenje sadržaja na opskurnim forumima.

otkrio si još jednog sebe u sebi i otvorilo ti se novo vrijeme i novi svijet novi personality.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ma lažu, ovo jednostavno nije moguće...:) - Page 8 Empty Re: Ma lažu, ovo jednostavno nije moguće...:)

Post by Guest 20/5/2017, 12:21

Neve wrote:
slidingdoorsoperator wrote:Ma to je bila šala, a humor ne podliježe pravilima formalne logike, zar ne? :)
Ovo boldano okači mačku o rep. :)
aha.. okačim, čim uhvatim mačku :D
a ako humor ne mora podlijegati pravilima formalne logike, a često čak ni pravilima 'političke korektnosti', zašto bi onda morao podlijegati pravilima na koja se pozivate ti i Metka?

Barem to psima nije neki poseban pothvat. :p :D
Pa tko kaže da mora? :)
Evo, ni tebi nije moj pa zašto bi meni ovaj forumskih lisica. :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ma lažu, ovo jednostavno nije moguće...:) - Page 8 Empty Re: Ma lažu, ovo jednostavno nije moguće...:)

Post by Guest 20/5/2017, 12:21

slidingdoorsoperator wrote:
Gnječ wrote:povremeno si čitao a znaš točno da ih je pola otišlo sa foruma? imaš li dokaz?

Imam oči. :) Meni je i to sasvim dovoljan dokaz. :)

aha, samo kažeš ja sam hrvat i istog momenta si hrvat.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ma lažu, ovo jednostavno nije moguće...:) - Page 8 Empty Re: Ma lažu, ovo jednostavno nije moguće...:)

Post by Guest 20/5/2017, 12:22

Gnječ wrote:
slidingdoorsoperator wrote:
Gnječ wrote:povremeno si čitao a znaš točno da ih je pola otišlo sa foruma? imaš li dokaz?

Imam oči. :) Meni je i to sasvim dovoljan dokaz. :)

aha, samo kažeš ja sam hrvat i istog momenta si hrvat.

To je po definiciji sasvim dovoljan dokaz. :) Osobno opredijeljenje.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ma lažu, ovo jednostavno nije moguće...:) - Page 8 Empty Re: Ma lažu, ovo jednostavno nije moguće...:)

Post by crvenkasti 20/5/2017, 12:27

Gnječ wrote:
slidingdoorsoperator wrote:
Gnječ wrote:povremeno si čitao a znaš točno da ih je pola otišlo sa foruma? imaš li dokaz?

Imam oči. :) Meni je i to sasvim dovoljan dokaz. :)

aha, samo kažeš ja sam hrvat i istog momenta si hrvat.

nije dovoljno kazati samo jednom, moraš ponavljati svaki dan
inače zaboraviš
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28810
2014-04-17


Back to top Go down

Ma lažu, ovo jednostavno nije moguće...:) - Page 8 Empty Re: Ma lažu, ovo jednostavno nije moguće...:)

Post by neva 20/5/2017, 12:27

slidingdoorsoperator wrote:Pa dosta dugo vremena nisam bio ovdje pa mi se tada otvorilo više vremena za praćenje sadržaja na opskurnim forumima.
pa jbt, nije mi jasno zašto visiš na opskurnom forumu koji ti se ne sviđa, zar imaš s/m skolnosti? B-)  
koliko znam, postoji npr. neopskurni forum.hr, pa zašto se tamo ne latiš pera i marljivog, opširnog argumentiranja?
a da, istina, tamo nema potpore čopora :] :P
neva
neva

Posts : 4367
2014-04-12


Back to top Go down

Ma lažu, ovo jednostavno nije moguće...:) - Page 8 Empty Re: Ma lažu, ovo jednostavno nije moguće...:)

Post by Guest 20/5/2017, 12:29

metilda wrote:
Gnječ wrote:
slidingdoorsoperator wrote:
metilda wrote:
Gnječ wrote:
kako ti to znaš ??? a kažeš nisi tamo pisao niti šerao nick sa metildom?

pa zna jer je čitao

A teško pretpostavit. :)

jel taj srbin šekpsir stalno visi na kompjuteru 24h ? silazi li taj sa tavana ponekad?

ja bih onako laički između kuhanja ručka pranja posuđa i rada u vrtu mogla zaključiti da ti još krmeljavih očiju počinješ pisati na forumu i završavaš u dva iza ponoći što vidim ujutro kad se probudim.. dakle, tko je više na forumu govore činjenice

da stvarno nisam se istuširao još od zadnjeg pljuska a upravo sam se sad probudio poprave ono do sada što sam pisao to sam pisao dok sam mjesečario ne sjećam se nadam se da te nisam uvrijedio nekim kurcem.

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ma lažu, ovo jednostavno nije moguće...:) - Page 8 Empty Re: Ma lažu, ovo jednostavno nije moguće...:)

Post by neva 20/5/2017, 12:31

slidingdoorsoperator wrote:Barem to psima nije neki poseban pothvat. :p :D
Pa tko kaže da mora? :)
Evo, ni tebi nije moj pa zašto bi meni ovaj forumskih lisica. :)
pa meni nije tvoj, ali ja zbog toga što nije, ne hodam okolo po svim temama i ne vapim do boga da mi je tvoja šala uzrokovala nemjerljive duševne i ine boli, koje može isprati samo zabrana i ukidanje foruma, te surovo kažnjavanje mučkih počinitelja :D
neva
neva

Posts : 4367
2014-04-12


Back to top Go down

Ma lažu, ovo jednostavno nije moguće...:) - Page 8 Empty Re: Ma lažu, ovo jednostavno nije moguće...:)

Post by Guest 20/5/2017, 12:33

Neve wrote:
slidingdoorsoperator wrote:Pa dosta dugo vremena nisam bio ovdje pa mi se tada otvorilo više vremena za praćenje sadržaja na opskurnim forumima.
pa jbt, nije mi jasno zašto visiš na opskurnom forumu koji ti se ne sviđa, zar imaš s/m skolnosti? B-)  
koliko znam, postoji npr. neopskurni forum.hr, pa zašto se tamo ne latiš pera i marljivog, opširnog argumentiranja?
a da, istina, tamo nema potpore čopora :] :P

Jedino ako se u s/m sklonosti ne računa komunikacija s tobom. :p :D
Forum.hr ima bezvezno riješenje stavljanja youtube-ića pa mi se to nije nikako svidjelo. Ovdje sam ionako došao prije svega stavljati glazbu, a očito ću tako završiti svoj boravak na ovom forumu, jer je ostatak foruma praktički nepodnošljiv.
I barem ti od svih prisutnih znaš da meni nikada nije bila potrebna podrška "čopora" bilo koje vrste. :)
Svojevremeno sam se još na S/E podforumu znao kada ga je još moderirala Karma naći u situaciji 10 na 1, pa sam strpljivo odgovarao svima i to upotrebom argumenata i najbolje kako sam znao. I ti si bila na tim temama pa to dobro znaš. :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ma lažu, ovo jednostavno nije moguće...:) - Page 8 Empty Re: Ma lažu, ovo jednostavno nije moguće...:)

Post by Guest 20/5/2017, 12:33

slidingdoorsoperator wrote:
Gnječ wrote:
slidingdoorsoperator wrote:
Gnječ wrote:povremeno si čitao a znaš točno da ih je pola otišlo sa foruma? imaš li dokaz?

Imam oči. :) Meni je i to sasvim dovoljan dokaz. :)

aha, samo kažeš ja sam hrvat i istog momenta si hrvat.

To je po definiciji sasvim dovoljan dokaz. :) Osobno opredijeljenje.

i samo baciš oko na opskurni forum i odmah znaš da je pola forumaša otišlo jer ti imaš oko pa je to dokaz znaš točno i datume i sat kad su otišli. bravo.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ma lažu, ovo jednostavno nije moguće...:) - Page 8 Empty Re: Ma lažu, ovo jednostavno nije moguće...:)

Post by Guest 20/5/2017, 12:37

Neve wrote:pa meni nije tvoj, ali ja zbog toga što nije, ne hodam okolo po svim temama i ne vapim do boga da mi je tvoja šala uzrokovala nemjerljive duševne i ine boli, koje može isprati samo zabrana i ukidanje foruma, te surovo kažnjavanje mučkih počinitelja :D

Samo upozoravam što će se dogoditi s forumom ako lisice i dalje budu čuvari kokošinjca. :)
A glavni lisac je na jednoj temi ranije rekao kako je forum već zamalo ugašen zbog ljepljenja nepoćudnih sličica, a može biti ugašen i zbog drugih sadržaja i razloga pa bi i o tome trebalo voditi računa ako ga se hoće održati.
Doduše, od svega ovoga ionako nemam ništa osim zadovoljstva stavljanja glazbe pa se forum po meni može ugasiti praktički ovog trenutka.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ma lažu, ovo jednostavno nije moguće...:) - Page 8 Empty Re: Ma lažu, ovo jednostavno nije moguće...:)

Post by Guest 20/5/2017, 12:38

crvenkasti wrote:
Gnječ wrote:
slidingdoorsoperator wrote:
Gnječ wrote:povremeno si čitao a znaš točno da ih je pola otišlo sa foruma? imaš li dokaz?

Imam oči. :) Meni je i to sasvim dovoljan dokaz. :)

aha, samo kažeš ja sam hrvat i istog momenta si hrvat.

nije dovoljno kazati samo jednom, moraš ponavljati svaki dan
inače zaboraviš

dokazivati da si hrvat možeš i znanjem. kad znaš sve znaš i više nego Wikipedija i Google zajedno sigurno si 100% hrvat. znači moraš biti intelektualac erudita po vokaciji sofista.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ma lažu, ovo jednostavno nije moguće...:) - Page 8 Empty Re: Ma lažu, ovo jednostavno nije moguće...:)

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 8 of 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum