ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sacha se prodao za pošteno suđenje

Page 5 of 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Go down

Sacha se prodao za pošteno suđenje - Page 5 Empty Re: Sacha se prodao za pošteno suđenje

Post by Kermit 5/4/2017, 13:05

Marcelusovi drugari:

Sacha se prodao za pošteno suđenje - Page 5 18118566_119329511953184_2958121554361122954_n

All Uja
šah-mat komunjare HDZSDP,nećete BANDO KLEPTOMANI KOMUNJARA I UDBE više nikad na Vlast! Sime i ime van se zatrlo za sva vrimena.
Like · Reply · 1 hr

Kermit

Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Sacha se prodao za pošteno suđenje - Page 5 Empty Re: Sacha se prodao za pošteno suđenje

Post by bora-corba 5/4/2017, 13:05

marcellus wrote:


što se tiče agrokora, on je odande zgibao puno prije nego je govno uletjelo u ventilator, dakle nanjušio je kamo to ide
tačno, i Lehman brothers su propali u dva dana, dva dana prije bankrota su svi izveštaji pokazivali plus. Menađeri ne proglasuju bankrot nego neko izvana mora da stisne, banke, dobavljači, država, konkurencija.
bora-corba
bora-corba

Posts : 501
2015-08-20


Back to top Go down

Sacha se prodao za pošteno suđenje - Page 5 Empty Re: Sacha se prodao za pošteno suđenje

Post by newuser 5/4/2017, 13:06

asilovski wrote:
newuser wrote:
asilovski wrote:
newuser wrote:
asilovski wrote:
Nikakav pakao danas su ono dobili vjetar u leđa, a sada što predstoji je nesmetani lopovluk i rastakanje, jer Vrdoljak se neće nikad buniti dok ima pune đepove, sada se ne bi čudio hapšenjima mostovaca, zapravo danas smo prešli iz kvazi demokracije u polutiraniju

Nitko ništa nije dobio samo je Marić ostao ministar, većine vjerojatno nitko nema tako da su izbori realna opcija ali opet ti isti q. bili izbori ili ne kakve ti konkretne promjene očekuješ?
Nikakve, država će završiti kao i Agrokor, ali mi je zanimljivo da je naš računovođa Marić predložio izmjene Zakona o računovodstvo i to u smjeru da je prolongirao tvrtkama da daju financijska izvješća sa mjeseca ožujka na mjesec lipanj, a sve je to napravio polovicom 2016.g.
Tako to funkcionira u politici a i ne samo politici, ministri i ostali koji su na funkcijama moraju biti nečiji ili na neki način to zaslužiti, najviše u preko 90% slučajeva se radi o obiteljskom utjecaju i tko je čiji to tako funkcionira i u Americi imaš dinastiju Bush itd. nije ovdje iznimka jedino se čovjeku to može gaditi ili ne.
Marić je bio dio Agrokora jasno da je njihov igrač, nije slučajno završio u ministarskoj fotelji.
Gluposti on je najbolji naš ministar koji može raditi bilo gdje, ali je odlučio raditi u javnom interesu i tako ponudio svoju kompetenciju i pamet Hrvatima, amin
Znam da si ovo napisao ironično i da neki imaju takve stavove, ja ne pišem samo o Mariću već o bilo kojoj politici i bilo kojem ministru odnosno bar 90% njih je nesposobno i došlo tu jer dolaze iz moćne obitelji ili da odrade za nekog nešto. Sorry ali ostale priče ne pušim.
avatar
newuser

Posts : 1994
2015-09-09


Back to top Go down

Sacha se prodao za pošteno suđenje - Page 5 Empty Re: Sacha se prodao za pošteno suđenje

Post by Eva_ 5/4/2017, 13:06

marcellus wrote:
Eva_ wrote:
Gnječ wrote:
Eva_ wrote:
marcellus wrote:i apsolutno sam protiv žrtvenih jaraca i protiv bacanja ljudi lavovima u areni da bi se zadovoljilo svjetinu.

marićeva jedina prava krivnja je što je za razliku od marasa, bulja i sličnih sposoban, on može sutra u privatnom sektoru zarađivati tri ministarske plaće.

a gdje će maras?
Temelj čega, kad čovjek kaže da o ničem nije imao pojma, a bio direktor strateških ulaganja? Vidi gdje je firmu odvelo njegovo znanje i silna pamet.

čovjek zna znanje. đezbar iz broda.
Zna nosit rolex od 50 k kuna. A to kaj mu je tvrtka, u kojoj je on bio izvršni driektor za strategiju i tržište kapitala, bankrotirala nije njegova domena rada. Za to su bile zadužene tete čistilice, one analiziraju finacijska izvješća.

zna zaradit. Plaća mu je bila 60 k kuna. I kad ne bude ministar, opet će zarađivat 60 k kuna.

što se tiče agrokora, on je odande zgibao puno prije nego je govno uletjelo u ventilator, dakle nanjušio je kamo to ide
Ne, zna uzet predujmove za buduće usluge. A samo jedan profesija se plaća unaprijed.
Marčelo, te svoje bajke ostavi za članove HDZ, oni se hrane šrotom. Žutokljunac je postao ministar jer je Gazda tako odlučio. I s mjesta direktora koji kurca zna došao u Vladu kod građevinca.
Eva_
Eva_

Posts : 5681
2017-03-21


Back to top Go down

Sacha se prodao za pošteno suđenje - Page 5 Empty Re: Sacha se prodao za pošteno suđenje

Post by Kermit 5/4/2017, 13:06

Eva_ wrote:
asilovski wrote:
newuser wrote:
asilovski wrote:
vili40 wrote:loptu spustiti na zemlju,u svakom slučaju Plenkiju,Mariću i Dalićkoj od danas predstoji pakao.
Nikakav pakao danas su ono dobili vjetar u leđa, a sada što predstoji je nesmetani lopovluk i rastakanje, jer Vrdoljak se neće nikad buniti dok ima pune đepove, sada se ne bi čudio hapšenjima mostovaca, zapravo danas smo prešli iz kvazi demokracije u polutiraniju

Nitko ništa nije dobio samo je Marić ostao ministar, većine vjerojatno nitko nema tako da su izbori realna opcija ali opet ti isti q. bili izbori ili ne kakve ti konkretne promjene očekuješ?
Nikakve, država će završiti kao i Agrokor, ali mi je zanimljivo da je naš računovođa Marić predložio izmjene Zakona o računovodstvo i to u smjeru da je prolongirao tvrtkama da daju financijska izvješća sa mjeseca ožujka na mjesec lipanj, a sve je to napravio polovicom 2016.g.
Sad samo kupuju vrijeme da se svi namire. Peak se očekuje tijekom ljetnih mjeseci.
Jesen/zima
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Sacha se prodao za pošteno suđenje - Page 5 Empty Re: Sacha se prodao za pošteno suđenje

Post by Guest 5/4/2017, 13:08

newuser wrote:
Gnječ wrote:
newuser wrote:
Gnječ wrote:
newuser wrote:

Ti si opaljen, Be i Ha ti viri iz svake rupe. Uospatlom većina države ima Be i Ha korijene i šta bi ti sada.

pa to pričam cijelo vrijeme.

Dobro i šta bi sada ti s tim ljudima? Protjerivao, ubijao, što? Kakve veze to uopće ima sa stanjem u saboru i čemu to uopće proturaš na ovu temu. Glupasto...

ti su ljudi uništili državu. i ti pitaš šta bi s tim ljudima? streljanje, giljotina, električna stolica, bandera, mačeta...
Pun si frustracija i imaš bolesne stavove, to te samo može koštati na ovaj ili onaj način stoga bolje lagano ;)

jebote, uz Asilu ja sam ovdje jedini koji vide katastrofu i pokušavamo vam ukazati da ste sjebani a ti vi meni da sam frustriran. jel i Asila frustriran? jel svatko tko vama hrvatskim korienskim be i ha imbecilima uzvrati i pokuša objasniti da ste vi kancerogeno toksično tkivo koje razara državu, frustriran???? znači ja sam frustriran a ti si šta?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Sacha se prodao za pošteno suđenje - Page 5 Empty Re: Sacha se prodao za pošteno suđenje

Post by newuser 5/4/2017, 13:09

Gnječ wrote:
newuser wrote:
Gnječ wrote:
newuser wrote:
Gnječ wrote:

pa to pričam cijelo vrijeme.

Dobro i šta bi sada ti s tim ljudima? Protjerivao, ubijao, što? Kakve veze to uopće ima sa stanjem u saboru i čemu to uopće proturaš na ovu temu. Glupasto...

ti su ljudi uništili državu. i ti pitaš šta bi s tim ljudima? streljanje, giljotina, električna stolica, bandera, mačeta...
Pun si frustracija i imaš bolesne stavove, to te samo može koštati na ovaj ili onaj način stoga bolje lagano ;)

jebote, uz Asilu ja sam ovdje jedini koji vide katastrofu i pokušavamo vam ukazati da ste sjebani a ti vi meni da sam frustriran. jel i Asila frustriran? jel svatko tko vama hrvatskim korienskim be i ha imbecilima uzvrati i pokuša objasniti da ste vi kancerogeno toksično tkivo koje razara državu, frustriran???? znači ja sam frustriran a ti si šta?
Vrlo jednostavno, suprotno od tebe.
avatar
newuser

Posts : 1994
2015-09-09


Back to top Go down

Sacha se prodao za pošteno suđenje - Page 5 Empty Re: Sacha se prodao za pošteno suđenje

Post by Kermit 5/4/2017, 13:12

Plenki upravo govori, obranio je kriminal heheheh da nije tragično bilo bi tragikomično mi u biti cijelo vrijeme sustižemo Srbiju
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Sacha se prodao za pošteno suđenje - Page 5 Empty Re: Sacha se prodao za pošteno suđenje

Post by Eva_ 5/4/2017, 13:13

asilovski wrote:Plenki upravo govori, obranio je kriminal heheheh da nije tragično bilo bi tragikomično mi u biti cijelo vrijeme sustižemo Srbiju
Zapravo su premijer Dalićka i njen muž. Plenki je glasnogovornik bračnog para.
Eva_
Eva_

Posts : 5681
2017-03-21


Back to top Go down

Sacha se prodao za pošteno suđenje - Page 5 Empty Re: Sacha se prodao za pošteno suđenje

Post by marcellus 5/4/2017, 13:14

asilovski wrote:Marcelusovi drugari:

Sacha se prodao za pošteno suđenje - Page 5 18118566_119329511953184_2958121554361122954_n

All Uja
šah-mat komunjare HDZSDP,nećete BANDO KLEPTOMANI KOMUNJARA I UDBE više nikad na Vlast! Sime i ime van se zatrlo za sva vrimena.
Like · Reply · 1 hr

taj "drugar" me ne trpi ni najmanje čitaj njegove komentare ispod mojih tekstova

_________________
Sacha se prodao za pošteno suđenje - Page 5 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Sacha se prodao za pošteno suđenje - Page 5 Empty Re: Sacha se prodao za pošteno suđenje

Post by vuksadinare 5/4/2017, 13:14

asilovski wrote:Plenki upravo govori, obranio je kriminal heheheh da nije tragično bilo bi tragikomično mi u biti cijelo vrijeme sustižemo Srbiju
...plenki najprije brani sebe..pa najdraze suradnike a onda stranku i drzavu(?)...to jos nisi skuzio...kako se opravdati pravim sefovima da misija njegovog predsjednikovanja strankom i kao premijer nije uspjela..mislis da ce gubitnike sefovi vratit pod svoje skute,,nitko ne voli gubitnike..misija mu ej bila ili si na stitu ili ispod
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99194
2015-09-08


Back to top Go down

Sacha se prodao za pošteno suđenje - Page 5 Empty Re: Sacha se prodao za pošteno suđenje

Post by marcellus 5/4/2017, 13:14

asilovski wrote:Plenki upravo govori, obranio je kriminal heheheh da nije tragično bilo bi tragikomično mi u biti cijelo vrijeme sustižemo Srbiju

koji kriminal? Koje točno krivično djelo, tko ga je počinio, tko ga brani, zašto, itd

_________________
Sacha se prodao za pošteno suđenje - Page 5 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Sacha se prodao za pošteno suđenje - Page 5 Empty Re: Sacha se prodao za pošteno suđenje

Post by epikur37 5/4/2017, 13:15

SAUCHA OTVORIO DUŠU

'Bio sam doma, nisam dobro, ali nitko me nije pritiskao!

Ovo je samo moja odluka i svjestan sam da ću izgubiti puno prijatelja,

a moja politička karijera je ionako gotova!'

http://www.jutarnji.hr/vijesti/hrvatska/saucha-otvorio-dusu-bio-sam-doma-nisam-dobro-ali-nitko-me-nije-pritiskao-ovo-je-samo-moja-odluka-i-svjestan-sam-da-cu-izgubiti-puno-prijatelja/6001601/


ebi ga ne može i ponos i pare
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Sacha se prodao za pošteno suđenje - Page 5 Empty Re: Sacha se prodao za pošteno suđenje

Post by vuksadinare 5/4/2017, 13:17

plenkijeva jedina i prava ambicija je docepati se u briselu visokih pozicija..i zato je poslan u hrvatsku na 'skolovanje' ili test da li je politicar za velike stvari i dosege..ako igubi i padne najvise sto moze postici u briselu je da klama dokumente i kuha kave...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99194
2015-09-08


Back to top Go down

Sacha se prodao za pošteno suđenje - Page 5 Empty Re: Sacha se prodao za pošteno suđenje

Post by Guest 5/4/2017, 13:17

newuser wrote:
Gnječ wrote:
newuser wrote:
Gnječ wrote:
newuser wrote:
Dobro i šta bi sada ti s tim ljudima? Protjerivao, ubijao, što? Kakve veze to uopće ima sa stanjem u saboru i čemu to uopće proturaš na ovu temu. Glupasto...

ti su ljudi uništili državu. i ti pitaš šta bi s tim ljudima? streljanje, giljotina, električna stolica, bandera, mačeta...
Pun si frustracija i imaš bolesne stavove, to te samo može koštati na ovaj ili onaj način stoga bolje lagano ;)

jebote, uz Asilu ja sam ovdje jedini koji vide katastrofu i pokušavamo vam ukazati da ste sjebani a ti vi meni da sam frustriran. jel i Asila frustriran? jel svatko tko vama hrvatskim korienskim be i ha imbecilima uzvrati i pokuša objasniti da ste vi kancerogeno toksično tkivo koje razara državu, frustriran???? znači ja sam frustriran a ti si šta?
Vrlo jednostavno, suprotno od tebe.

ima li to "suprotno" neki naziv? suprotno može biti svašta i ništa budi konkretan kad se već furaš na znanje i visoku diplomaciju. be i ha.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Sacha se prodao za pošteno suđenje - Page 5 Empty Re: Sacha se prodao za pošteno suđenje

Post by Eva_ 5/4/2017, 13:19

marcellus wrote:
asilovski wrote:Plenki upravo govori, obranio je kriminal heheheh da nije tragično bilo bi tragikomično mi u biti cijelo vrijeme sustižemo Srbiju

koji kriminal? Koje točno krivično djelo, tko ga je počinio, tko ga brani, zašto, itd
Kulmerovi dvori. Kaj imaš o tome reć?
Eva_
Eva_

Posts : 5681
2017-03-21


Back to top Go down

Sacha se prodao za pošteno suđenje - Page 5 Empty Re: Sacha se prodao za pošteno suđenje

Post by Kermit 5/4/2017, 13:23

marcellus wrote:
asilovski wrote:Plenki upravo govori, obranio je kriminal heheheh da nije tragično bilo bi tragikomično mi u biti cijelo vrijeme sustižemo Srbiju

koji kriminal? Koje točno krivično djelo, tko ga je počinio, tko ga brani, zašto, itd
Pogodovanje, gosp. kriminalitet, izdavanje mjenica bez pokrića, prijevara, oštećivanje vjerovnika i t d a ovo sa Sauchom je slom pravne države par excellance samo je Cvitan falio sa javnim bilježnikom i da se pridružimo afričkoj uniji
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Sacha se prodao za pošteno suđenje - Page 5 Empty Re: Sacha se prodao za pošteno suđenje

Post by Eva_ 5/4/2017, 13:24

A i Saucha s ovim je samo potvrdio krivicu. Da je nevin ne bi se prodao.
Eva_
Eva_

Posts : 5681
2017-03-21


Back to top Go down

Sacha se prodao za pošteno suđenje - Page 5 Empty Re: Sacha se prodao za pošteno suđenje

Post by sitting_bull 5/4/2017, 13:25

marcellus wrote:SDP je prodao njega, poslali ga da robija za drugove, on je prodao njih.

logično.

izvorno iskustvo govori iz tebe, piskaralo.

saucha se možda privremeno spasio.

dugoročno će jesti govna od svih, osim ukoliko se ne učlani u hrast...
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11146
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Sacha se prodao za pošteno suđenje - Page 5 Empty Re: Sacha se prodao za pošteno suđenje

Post by newuser 5/4/2017, 13:26

Eva_ wrote:A i Saucha s ovim je samo potvrdio krivicu. Da je nevin ne bi se prodao.
Mislim da netko poput Sauche može biti samo suodgovoran, ali je žrtvovan od malo većih igrača u SDPeju.
avatar
newuser

Posts : 1994
2015-09-09


Back to top Go down

Sacha se prodao za pošteno suđenje - Page 5 Empty Re: Sacha se prodao za pošteno suđenje

Post by Kermit 5/4/2017, 13:27

bora-corba wrote:
marcellus wrote:


što se tiče agrokora, on je odande zgibao puno prije nego je govno uletjelo u ventilator, dakle nanjušio je kamo to ide
tačno, i Lehman brothers su propali u dva dana, dva dana prije bankrota su svi izveštaji pokazivali plus. Menađeri ne proglasuju bankrot nego neko izvana mora da stisne, banke, dobavljači, država, konkurencija.
Laže Marcel:

"2012. godine kada je došlo do smjene vlasti, zaposlio se u Agrokoru kao izvršni direktor zadužen za tržište kapitala (odnosi s investitorima, međunarodno financiranje). Na tom mjestu ostao je sve do 2016. godine."


Ja sam u jesen 2015.g. osobno od menađera saznao da Agrokor propada i to već 2 godine, znači bradavičar je došao tamo da produži agoniju, prikrije, sranja te izvuče što više para, jedino ako Marcwel misli da je Agroko propao u veljači 2017.g. a u tome slučaju može odmah da se javi kao kitolovac na Grenland
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Sacha se prodao za pošteno suđenje - Page 5 Empty Re: Sacha se prodao za pošteno suđenje

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 5 of 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum