ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sacha se prodao za pošteno suđenje

Page 3 of 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Go down

Sacha se prodao za pošteno suđenje - Page 3 Empty Re: Sacha se prodao za pošteno suđenje

Post by epikur37 4/5/2017, 12:38

Najvažnije je da je HDZ ostao na vlasti i da je spriječen dolazak jugo-orijentacije.

epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Sacha se prodao za pošteno suđenje - Page 3 Empty Re: Sacha se prodao za pošteno suđenje

Post by Guest 4/5/2017, 12:38

Eroo wrote:Zašto je HDZ uopće glasovao? 
.

to se tebe ne tiče ti si slovenac na mješalici.


Last edited by Gnječ on 4/5/2017, 12:38; edited 1 time in total
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Sacha se prodao za pošteno suđenje - Page 3 Empty Re: Sacha se prodao za pošteno suđenje

Post by marcellus 4/5/2017, 12:38

asilovski wrote:
epikur37 wrote:
asilovski wrote:
marcellus wrote:SDP je prodao njega, poslali ga da robija za drugove, on je prodao njih.

logično.

heheheh dobro da nije rat i tu bi našao opravdanje za novosadski korupus, a reci jel kompetentan mafijaški računovođa?

marc na braniku partije, da ga ne znam rekao bih da je jadroković osobno  :)
Naš personal Njonjo hehehe danas je obranjena mafijaška revolucija, mogla bi pasti neka masna pangerika Plenkiju i Ministru, pa ako ga se sete na dan partije ako neto je bila njegova dužnost

a ne, ja sam da ova vlada s plenkijem ode, ali ne da preuzme još gori šljam od mosta.

idemo na izbore, sve pet.

_________________
Sacha se prodao za pošteno suđenje - Page 3 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Sacha se prodao za pošteno suđenje - Page 3 Empty Re: Sacha se prodao za pošteno suđenje

Post by Kermit 4/5/2017, 12:38

vili40 wrote:evo upravo Sacha objašnjava da je bio zabrinut za troškove novih izbora...ahahahahahaha
heheheheh u biti glasao je za sebe jer ako se raspusti sabor nema plaće, a on ne zna u biti ništa raditi
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Sacha se prodao za pošteno suđenje - Page 3 Empty Re: Sacha se prodao za pošteno suđenje

Post by vuksadinare 4/5/2017, 12:39

asilovski wrote:
vuksadinare wrote:
vili40 wrote:i to je gotovo,Plenki & prodane duše mogu sad u miru nastaviti sa devastacijom države i pljačkom naroda.
quratz..ide povjerenje i vladi na glčasovanje..ej tek pocelo... :)
Ma hajde koga briga Plenki je novi car zločinačke, a sačuvao je i malog računovođu sa todinim knjigama
kako koga briga?..sto ce mu onda maric ako vlada padne...tu ce se tek vidjeti pravo stanje stvari tko ce komu i tko ce za koga..maric je tek samo kotacic..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99194
2015-09-08


Back to top Go down

Sacha se prodao za pošteno suđenje - Page 3 Empty Re: Sacha se prodao za pošteno suđenje

Post by Eva_ 4/5/2017, 12:39

vuksadinare wrote:
asilovski wrote:
vuksadinare wrote:nego nesto bozo problijedio..a dje maras nesato..jucer je slavodobitno izgovarao imamo dovoljno glasova za rusenje marica....koji likovi
Boža je propo nije skontao da iza hadezea stoji DORH i naš Njonjo heheheh
kud okrenes..ostade glasnovic u tom kokosinjcu jedini posteni...'ko vas jebe sve odo ja'...cqak ni pernar nije imao hrabrsoti nesto takvo napraviti.. :)
Istina, eto čovjek ima stav. Svaka čast! Iako je budala, pohvale na vjerodostojnosti. To je u HDZ-u rijetka pojava.
Eva_
Eva_

Posts : 5681
2017-03-21


Back to top Go down

Sacha se prodao za pošteno suđenje - Page 3 Empty Re: Sacha se prodao za pošteno suđenje

Post by marcellus 4/5/2017, 12:39

i apsolutno sam protiv žrtvenih jaraca i protiv bacanja ljudi lavovima u areni da bi se zadovoljilo svjetinu.

marićeva jedina prava krivnja je što je za razliku od marasa, bulja i sličnih sposoban, on može sutra u privatnom sektoru zarađivati tri ministarske plaće.

a gdje će maras?

_________________
Sacha se prodao za pošteno suđenje - Page 3 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Sacha se prodao za pošteno suđenje - Page 3 Empty Re: Sacha se prodao za pošteno suđenje

Post by Kermit 4/5/2017, 12:40

marcellus wrote:
asilovski wrote:
epikur37 wrote:
asilovski wrote:
marcellus wrote:SDP je prodao njega, poslali ga da robija za drugove, on je prodao njih.

logično.

heheheh dobro da nije rat i tu bi našao opravdanje za novosadski korupus, a reci jel kompetentan mafijaški računovođa?

marc na braniku partije, da ga ne znam rekao bih da je jadroković osobno  :)
Naš personal Njonjo hehehe danas je obranjena mafijaška revolucija, mogla bi pasti neka masna pangerika Plenkiju i Ministru, pa ako ga se sete na dan partije ako neto je bila njegova dužnost

a ne, ja sam da ova vlada s plenkijem ode, ali ne da preuzme još gori šljam od mosta.

idemo na izbore, sve pet.
kakve izbore?

Neće biti izbora nego Pupi i Vrdoljak dolaze umjesto Mosta ti si zato i piši kako su i oni kompetentni hehehe
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Sacha se prodao za pošteno suđenje - Page 3 Empty Re: Sacha se prodao za pošteno suđenje

Post by Eva_ 4/5/2017, 12:40

asilovski wrote:
vili40 wrote:evo upravo Sacha objašnjava da je bio zabrinut za troškove novih izbora...ahahahahahaha
heheheheh u biti glasao je za sebe jer ako se raspusti sabor nema plaće, a on ne zna u biti ništa raditi
Kao i većina njih. Sad su ušli i tko zna kad će opet. Ne zbog toga kaj bi se biračko tijelo moglo opametiti, nego doći će Rusi, a onda nema parlamenta više, nego u Sibir po drva.
Eva_
Eva_

Posts : 5681
2017-03-21


Back to top Go down

Sacha se prodao za pošteno suđenje - Page 3 Empty Re: Sacha se prodao za pošteno suđenje

Post by vuksadinare 4/5/2017, 12:40

Eva_ wrote:
vuksadinare wrote:
asilovski wrote:
vuksadinare wrote:nego nesto bozo problijedio..a dje maras nesato..jucer je slavodobitno izgovarao imamo dovoljno glasova za rusenje marica....koji likovi
Boža je propo nije skontao da iza hadezea stoji DORH i naš Njonjo heheheh
kud okrenes..ostade glasnovic u tom kokosinjcu jedini posteni...'ko vas jebe sve odo ja'...cqak ni pernar nije imao hrabrsoti nesto takvo napraviti.. :)
Istina, eto čovjek ima stav. Svaka čast! Iako je budala, pohvale na vjerodostojnosti. To je u HDZ-u rijetka pojava.
nije on vise clan hdz-a...nego ocekivao sam i da ce bar pernar nesto takvo uciniti kad je najvaznije..ali covjek pade na vaznom ispitu....jebes onda one cirkusarije sa iznosenjem...pizzaje ucinila svoje.. :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99194
2015-09-08


Back to top Go down

Sacha se prodao za pošteno suđenje - Page 3 Empty Re: Sacha se prodao za pošteno suđenje

Post by Guest 4/5/2017, 12:40

marcellus wrote:i apsolutno sam protiv žrtvenih jaraca i protiv bacanja ljudi lavovima u areni da bi se zadovoljilo svjetinu.

marićeva jedina prava krivnja je što je za razliku od marasa, bulja i sličnih sposoban, on može sutra u privatnom sektoru zarađivati tri ministarske plaće.

a gdje će maras?

ja bi im sa mačetom presjekao ruke i noge.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Sacha se prodao za pošteno suđenje - Page 3 Empty Re: Sacha se prodao za pošteno suđenje

Post by Kermit 4/5/2017, 12:42

marcellus wrote:i apsolutno sam protiv žrtvenih jaraca i protiv bacanja ljudi lavovima u areni da bi se zadovoljilo svjetinu.

marićeva jedina prava krivnja je što je za razliku od marasa, bulja i sličnih sposoban, on može sutra u privatnom sektoru zarađivati tri ministarske plaće.

a gdje će maras?
aj ne seri Marić je ubačen u vladu jedino i isključivo kako bi pomagao i prikrivao, a u tolikom je sukobu interesa da bi se brdo moglo napraviti, ali no sada ćeš gledati Pupija i Vrdoljaka, te našeg mafijaškog računovođu kako nadgledaju lopovluk do sada u neviđenoj veličini i obliku
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Sacha se prodao za pošteno suđenje - Page 3 Empty Re: Sacha se prodao za pošteno suđenje

Post by Eva_ 4/5/2017, 12:42

marcellus wrote:i apsolutno sam protiv žrtvenih jaraca i protiv bacanja ljudi lavovima u areni da bi se zadovoljilo svjetinu.

marićeva jedina prava krivnja je što je za razliku od marasa, bulja i sličnih sposoban, on može sutra u privatnom sektoru zarađivati tri ministarske plaće.

a gdje će maras?
Temelj čega, kad čovjek kaže da o ničem nije imao pojma, a bio direktor strateških ulaganja? Vidi gdje je firmu odvelo njegovo znanje i silna pamet.
Eva_
Eva_

Posts : 5681
2017-03-21


Back to top Go down

Sacha se prodao za pošteno suđenje - Page 3 Empty Re: Sacha se prodao za pošteno suđenje

Post by Guest 4/5/2017, 12:43

Eva_ wrote:
marcellus wrote:i apsolutno sam protiv žrtvenih jaraca i protiv bacanja ljudi lavovima u areni da bi se zadovoljilo svjetinu.

marićeva jedina prava krivnja je što je za razliku od marasa, bulja i sličnih sposoban, on može sutra u privatnom sektoru zarađivati tri ministarske plaće.

a gdje će maras?
Temelj čega, kad čovjek kaže da o ničem nije imao pojma, a bio direktor strateških ulaganja? Vidi gdje je firmu odvelo njegovo znanje i silna pamet.

čovjek zna znanje. đezbar iz broda.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Sacha se prodao za pošteno suđenje - Page 3 Empty Re: Sacha se prodao za pošteno suđenje

Post by vili40 4/5/2017, 12:45

loptu spustiti na zemlju,u svakom slučaju Plenkiju,Mariću i Dalićkoj od danas predstoji pakao.
vili40
vili40

Male
Posts : 10766
2015-08-02


Back to top Go down

Sacha se prodao za pošteno suđenje - Page 3 Empty Re: Sacha se prodao za pošteno suđenje

Post by Kermit 4/5/2017, 12:45

Eva_ wrote:
marcellus wrote:i apsolutno sam protiv žrtvenih jaraca i protiv bacanja ljudi lavovima u areni da bi se zadovoljilo svjetinu.

marićeva jedina prava krivnja je što je za razliku od marasa, bulja i sličnih sposoban, on može sutra u privatnom sektoru zarađivati tri ministarske plaće.

a gdje će maras?
Temelj čega, kad čovjek kaže da o ničem nije imao pojma, a bio direktor strateških ulaganja? Vidi gdje je firmu odvelo njegovo znanje i silna pamet.
CEO koji je upravo zadužen za nešto gdje jne Agrokor potpuno propao hehehe tipično hadeze trolanje, mene jedino čudi marcel da nama baca takve šabanske trice koje su inače namijenjene za krezubo stranačko tijelo
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Sacha se prodao za pošteno suđenje - Page 3 Empty Re: Sacha se prodao za pošteno suđenje

Post by newuser 4/5/2017, 12:45

Sve je to trgovina ništa drugo, karakteran čovjek ne može opstati u politici bar ne ovdje, možda negdje u normalnim državama sa normalnim društvom i može.
avatar
newuser

Posts : 1994
2015-09-09


Back to top Go down

Sacha se prodao za pošteno suđenje - Page 3 Empty Re: Sacha se prodao za pošteno suđenje

Post by newuser 4/5/2017, 12:46

Inače jedino je Glasnović ostao dosljedan, Esih i Hasanče se kupiše za dolar više. Iako je sve troje za radikalnije krilo HSP-a ali ajde...
avatar
newuser

Posts : 1994
2015-09-09


Back to top Go down

Sacha se prodao za pošteno suđenje - Page 3 Empty Re: Sacha se prodao za pošteno suđenje

Post by Kermit 4/5/2017, 12:47

vili40 wrote:loptu spustiti na zemlju,u svakom slučaju Plenkiju,Mariću i Dalićkoj od danas predstoji pakao.
Nikakav pakao danas su ono dobili vjetar u leđa, a sada što predstoji je nesmetani lopovluk i rastakanje, jer Vrdoljak se neće nikad buniti dok ima pune đepove, sada se ne bi čudio hapšenjima mostovaca, zapravo danas smo prešli iz kvazi demokracije u polutiraniju
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Sacha se prodao za pošteno suđenje - Page 3 Empty Re: Sacha se prodao za pošteno suđenje

Post by Guest 4/5/2017, 12:48

newuser wrote:Sve je to trgovina ništa drugo, karakteran čovjek ne može opstati u politici bar ne ovdje, možda negdje u normalnim državama sa normalnim društvom i može.

ok trgovina konzum al barem da kupuju hrvatsko nego kupuju Be i Ha šrot političare. 90% političara u RH-NDH je iz Be i Ha.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Sacha se prodao za pošteno suđenje - Page 3 Empty Re: Sacha se prodao za pošteno suđenje

Post by newuser 4/5/2017, 12:48

asilovski wrote:
vili40 wrote:loptu spustiti na zemlju,u svakom slučaju Plenkiju,Mariću i Dalićkoj od danas predstoji pakao.
Nikakav pakao danas su ono dobili vjetar u leđa, a sada što predstoji je nesmetani lopovluk i rastakanje, jer Vrdoljak se neće nikad buniti dok ima pune đepove, sada se ne bi čudio hapšenjima mostovaca, zapravo danas smo prešli iz kvazi demokracije u polutiraniju

Nitko ništa nije dobio samo je Marić ostao ministar, većine vjerojatno nitko nema tako da su izbori realna opcija ali opet ti isti q. bili izbori ili ne kakve ti konkretne promjene očekuješ?
avatar
newuser

Posts : 1994
2015-09-09


Back to top Go down

Sacha se prodao za pošteno suđenje - Page 3 Empty Re: Sacha se prodao za pošteno suđenje

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum