ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sacha se prodao za pošteno suđenje

Page 7 of 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Go down

Sacha se prodao za pošteno suđenje - Page 7 Empty Re: Sacha se prodao za pošteno suđenje

Post by Kermit 4/5/2017, 15:13

Sacha se prodao za pošteno suđenje - Page 7 Saucha_plenky_cvitan_dorh

Kermit

Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Sacha se prodao za pošteno suđenje - Page 7 Empty Re: Sacha se prodao za pošteno suđenje

Post by Kermit 4/5/2017, 15:14

svi su zaboravili presicu plenkija sa drugom Cvitom iz NKVD-a, nije mi jasno kako Marcelijus nije obradio ovu izvrsnu gulag operaciju hadezeja i katoličke uljudbe hehehe
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Sacha se prodao za pošteno suđenje - Page 7 Empty Re: Sacha se prodao za pošteno suđenje

Post by sitting_bull 4/5/2017, 15:16

Eroo wrote:Prijatelj su ga žrtvovali kao žrtveno janje....Koji bljak karakteri, jebate.
Trebao ih je javno poslati u tpm.
pobjegulja konačno našao nekog sličnog...
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11153
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Sacha se prodao za pošteno suđenje - Page 7 Empty Re: Sacha se prodao za pošteno suđenje

Post by mutava baštarda 4/5/2017, 15:19

epikur37 wrote:
Eva_ wrote:
mutava baštarda wrote:Sad bi mogao umjesto 3 dobiti 1.99 godina zatvora
Hehe, i Zoki nije bio u pravu kad je kazao slučajna država, ha. Ma, svakim danom sve vidljivije je koja je ovo k+ vukojebina.

Dobro eva, u pitanju je obična saborska trgovina i prelamanje kaj se odmah dižeš na državu...



da saborska trgovina... ovdje miriše na koaliciju sudbene i zakonodavne vlasti
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Sacha se prodao za pošteno suđenje - Page 7 Empty Re: Sacha se prodao za pošteno suđenje

Post by Kermit 4/5/2017, 15:21

mutava baštarda wrote:
epikur37 wrote:
Eva_ wrote:
mutava baštarda wrote:Sad bi mogao umjesto 3 dobiti 1.99 godina zatvora
Hehe, i Zoki nije bio u pravu kad je kazao slučajna država, ha. Ma, svakim danom sve vidljivije je koja je ovo k+ vukojebina.

Dobro eva, u pitanju je obična saborska trgovina i prelamanje kaj se odmah dižeš na državu...



da saborska trgovina... ovdje miriše na koaliciju sudbene i zakonodavne vlasti
Ucijenili su ga, pa samo vidi presicu sa cvitom i sve je jasno mi živimo u tiraniji kleptomana
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Sacha se prodao za pošteno suđenje - Page 7 Empty Re: Sacha se prodao za pošteno suđenje

Post by mutava baštarda 4/5/2017, 15:35

“Da, potpisao sam zahtjev za smjenom Zdravka Marića ali jučer kad sam čuo raspravu shvatio sam da nema argumenata za smjenu.”
:x

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Sacha se prodao za pošteno suđenje - Page 7 Empty Re: Sacha se prodao za pošteno suđenje

Post by Kermit 4/5/2017, 18:34

mutava baštarda wrote:“Da, potpisao sam zahtjev za smjenom Zdravka Marića ali jučer kad sam čuo raspravu shvatio sam da nema argumenata za smjenu.”
:x
Jučer kad je vidio Cvitana i Šekia u kožnim odelima hehe što je najtužnije ovakvoj državi se vesele Marcelijus i Tre potpuno korumpiranoj prćiju iz koje pola stanonovništva bježi ili je u zbjegu
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Sacha se prodao za pošteno suđenje - Page 7 Empty Re: Sacha se prodao za pošteno suđenje

Post by Guest 4/5/2017, 19:33

Tomislav Saucha završio u bolnici

TOMISLAV Saucha završio je u bolnici, saznaje Index. Saucha je doveden u Kliničku bolnicu Dubrava nakon što mu je navodno pozlilo. Kako saznajemo, napravit će mu se pretrage i najvjerojatnije će biti zadržan.

Uskoro opširnije...

http://www.index.hr/vijesti/clanak/index-doznaje-tomislav-saucha-zavrsio-u-bolnici/967818.aspx
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Sacha se prodao za pošteno suđenje - Page 7 Empty Re: Sacha se prodao za pošteno suđenje

Post by kic 4/5/2017, 20:12


ne moš sebe prevariti..
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48020
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Sacha se prodao za pošteno suđenje - Page 7 Empty Re: Sacha se prodao za pošteno suđenje

Post by epikur37 4/5/2017, 20:51

Hdz ga izgleda debelo pritisnuo....jadan covjek, ne e se u ovledo.moci povledafi eno ga i na hitnoj
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Sacha se prodao za pošteno suđenje - Page 7 Empty Re: Sacha se prodao za pošteno suđenje

Post by L'âme 4/5/2017, 20:56

Nije on za politiku.
Zaista bolje da se povuce, kako je i sam najavio.

_________________
“You will not be good teachers if you focus only on what you do and not upon who you are.”
― Rudolf Steiner
L'âme
L'âme

Posts : 25744
2014-04-12


Back to top Go down

Sacha se prodao za pošteno suđenje - Page 7 Empty Re: Sacha se prodao za pošteno suđenje

Post by RayMabus 4/5/2017, 22:06

Pernar: Saucha je sada pod zaštitom najveće mafijaške organizacije u državi


"Branio sam Sauchu koliko god sam mogao u slučaju Dnevnice jer sam znao što će se dogoditi ukoliko se osjeti usamljeno i pritisnut. Kod prvog skidanja imuniteta sam sav pritisak skrenuo na sebe i došao u poziciju da ljudi napadaju mene umjesto njega jer ga branim.

To je bila strateška odluka s ciljem da se spriječi njegova izolacija i neprijateljsko preuzimanje od strane HDZ-a. Na kraju su i u klubu SDP-a shvatili što radim i stali uz mene kod drugog skidanja imuniteta Sauchi. Međutim, sve to nije bilo dovoljno.

Tužan sam jer nisam uspio u onome što sam pokušavao. Barem znam da sam dao sve od sebe.
Naša mu pomoć nažalost više neće biti potrebna, sada je pod zaštitom najveće mafijaške organizacije u državi", napisao je Pernar.

http://www.index.hr/vijesti/clanak/pernar-saucha-je-sada-pod-zastitom-najvece-mafijaske-organizacije-u-drzavi/967844.aspx
RayMabus
RayMabus

Posts : 176892
2014-04-11


Back to top Go down

Sacha se prodao za pošteno suđenje - Page 7 Empty Re: Sacha se prodao za pošteno suđenje

Post by Kermit 5/5/2017, 06:54

epikur37 wrote:Hdz ga izgleda debelo pritisnuo....jadan covjek, ne e se u ovledo.moci povledafi eno ga i na hitnoj
On je gotov tko zna kako su mu hadezeovci prijetili, pa kontam da je kaz. postupak od početka iniciran zbog ovoga o o Cvitan sa premijerom o opor i hehe no našim bot sendvičarima je to sasvim normalno
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Sacha se prodao za pošteno suđenje - Page 7 Empty Re: Sacha se prodao za pošteno suđenje

Post by Kermit 5/5/2017, 07:24

Dobro mu je Bunjac rekao:

http://totalinfo.hr/branimir-bunjac-u-maniri-cose-nostre-rekli-su-sauchi-otprilike-biraj-remetinec-ili-maric/
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Sacha se prodao za pošteno suđenje - Page 7 Empty Re: Sacha se prodao za pošteno suđenje

Post by Kermit 5/5/2017, 07:27

Ali Sale je glup jer ce opet ici u tvorzu njemu nema garanta a Cosa Hadeze ionako ne preza niti pred najgorim zločinima i izdajama a ovo je njima pičkin dim
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Sacha se prodao za pošteno suđenje - Page 7 Empty Re: Sacha se prodao za pošteno suđenje

Post by Guest 5/5/2017, 08:05

asilovski wrote:
epikur37 wrote:Hdz ga izgleda debelo pritisnuo....jadan covjek, ne e se u ovledo.moci povledafi eno ga i na hitnoj
On je gotov tko zna kako su mu hadezeovci prijetili, pa kontam da je kaz. postupak od početka iniciran zbog ovoga o o Cvitan sa premijerom o opor i hehe no našim bot sendvičarima je to sasvim normalno
možda stvarno nisu, možda je ovo njegova odmazda SDPu, jer su ga ostavili na vjetrometini
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Sacha se prodao za pošteno suđenje - Page 7 Empty Re: Sacha se prodao za pošteno suđenje

Post by Kermit 5/5/2017, 09:27

Noor wrote:
asilovski wrote:
epikur37 wrote:Hdz ga izgleda debelo pritisnuo....jadan covjek, ne e se u ovledo.moci povledafi eno ga i na hitnoj
On je gotov tko zna kako su mu hadezeovci prijetili, pa kontam da je kaz. postupak od početka iniciran zbog ovoga o o Cvitan sa premijerom o opor i hehe no našim bot sendvičarima je to sasvim normalno
možda stvarno nisu, možda je ovo njegova odmazda SDPu, jer su ga ostavili na vjetrometini
Ma daj molim te jesi ga jučer vidjela? Osim toga danas mu je pozlilo to se ne događa onima u osveti nego izdajicama
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Sacha se prodao za pošteno suđenje - Page 7 Empty Re: Sacha se prodao za pošteno suđenje

Post by Guest 5/5/2017, 09:29

asilovski wrote:
Noor wrote:
asilovski wrote:
epikur37 wrote:Hdz ga izgleda debelo pritisnuo....jadan covjek, ne e se u ovledo.moci povledafi eno ga i na hitnoj
On je gotov tko zna kako su mu hadezeovci prijetili, pa kontam da je kaz. postupak od početka iniciran zbog ovoga o o Cvitan sa premijerom o opor i hehe no našim bot sendvičarima je to sasvim normalno
možda stvarno nisu, možda je ovo njegova odmazda SDPu, jer su ga ostavili na vjetrometini
Ma daj molim te jesi ga jučer vidjela? Osim toga danas mu je pozlilo to se ne događa onima u osveti nego izdajicama
...i onima koji iz gorućeg osobnog interesa postupe kontra uvjerenja, svjesno, znajući kakav ih linč čeka, u stvari linčuje
Asila, proširi logiku malo :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Sacha se prodao za pošteno suđenje - Page 7 Empty Re: Sacha se prodao za pošteno suđenje

Post by Eva_ 5/5/2017, 09:33

asilovski wrote:svi su zaboravili presicu plenkija sa drugom Cvitom iz NKVD-a, nije mi jasno kako Marcelijus nije obradio ovu izvrsnu gulag operaciju hadezeja i katoličke uljudbe heheh
Sigurno je našel glavu pesa u krevetu, jer sumnjam da ima konja. Cosa nostra & Camorra daju ponudu koja se ne odbija.
Eva_
Eva_

Posts : 5681
2017-03-21


Back to top Go down

Sacha se prodao za pošteno suđenje - Page 7 Empty Re: Sacha se prodao za pošteno suđenje

Post by jastreb 5/5/2017, 09:39

Eva_ wrote:
asilovski wrote:svi su zaboravili presicu plenkija sa drugom Cvitom iz NKVD-a, nije mi jasno kako Marcelijus nije obradio ovu izvrsnu gulag operaciju hadezeja i katoličke uljudbe heheh
Sigurno je našel glavu pesa u krevetu,
Mačke. Marcellus ima mačka.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Sacha se prodao za pošteno suđenje - Page 7 Empty Re: Sacha se prodao za pošteno suđenje

Post by Eva_ 5/5/2017, 09:41

jastreb wrote:
Eva_ wrote:
asilovski wrote:svi su zaboravili presicu plenkija sa drugom Cvitom iz NKVD-a, nije mi jasno kako Marcelijus nije obradio ovu izvrsnu gulag operaciju hadezeja i katoličke uljudbe heheh
Sigurno je našel glavu pesa u krevetu,  
Mačke. Marcellus ima mačka.
Ne on, nego Saucha. Marčelo je dobil sendvič i šunkicu pride.
Eva_
Eva_

Posts : 5681
2017-03-21


Back to top Go down

Sacha se prodao za pošteno suđenje - Page 7 Empty Re: Sacha se prodao za pošteno suđenje

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 7 of 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum