ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Marc isprskao MOST ( a i mnoge druge)

Page 4 of 17 Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 10 ... 17  Next

Go down

Marc isprskao MOST ( a i mnoge druge) - Page 4 Empty Re: Marc isprskao MOST ( a i mnoge druge)

Post by vuksadinare 2/5/2017, 08:20

asilovski wrote:
vuksadinare wrote:
asilovski wrote:A isprskao moj kurac, brani HDEZE koji je u biti nešto najgore što se dogodilo na ovim prostorima u zadnji 600-700 godina. Što se tiče Marića i Agrokora da bilo je kriminala jer je cijeli koncept piramidalna shema, monopol i reket i da Marić je sve to znao dapače on zna sve za razliku od nas i izravno je sudjelivao u toma a to je i razlog zašto je bradavičasti došao u vladu. Da ti to nije jasno moraš biti komplet mulac...
tocno..ali zaboravljas da je doista oreskovic inzistirao na maricevu dolasku u vladu kao nestranacki kadar...a petrov to podrzao bez upitnika..karamarko nije bio bas za to da maric bude mini.fin...ali to je bio jedan od uvjeta za sastavljanje vlade..a sumnjam da netko prije godinu i koji mjesec vise nije znao da je agrokor i tad bio u qurtzu
Pa došao je po naputku Tode a uz blagoslov hadezea, ja sam čuo da je Agrokor gotov u jesen 2015.g.
..i uz blčagoslov most-a jer se most i tada mogao buniti a znao je odakle dolazi..dakle moguc sukob interesa..a nisu..nego su se uhvatili onog levata od ministra branitelja koji je tisucu puta manja steta od marica..

vuksadinare

Posts : 99387
2015-09-08


Back to top Go down

Marc isprskao MOST ( a i mnoge druge) - Page 4 Empty Re: Marc isprskao MOST ( a i mnoge druge)

Post by crvenkasti 2/5/2017, 08:55

Imam potrebu ispasti glup.
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28827
2014-04-17


Back to top Go down

Marc isprskao MOST ( a i mnoge druge) - Page 4 Empty Re: Marc isprskao MOST ( a i mnoge druge)

Post by crvenkasti 2/5/2017, 09:04

Glupo je biti glup kad nitko ne zna da si glup.
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28827
2014-04-17


Back to top Go down

Marc isprskao MOST ( a i mnoge druge) - Page 4 Empty Re: Marc isprskao MOST ( a i mnoge druge)

Post by L'âme 2/5/2017, 09:05

epikur37 wrote:Jedini način da se zaustavi rastući Most je velika koalicija hdza i sdpa
ne bih ni to iskljucila.
Vlast je vrlo mila.
;-)
L'âme
L'âme

Posts : 25744
2014-04-12


Back to top Go down

Marc isprskao MOST ( a i mnoge druge) - Page 4 Empty Re: Marc isprskao MOST ( a i mnoge druge)

Post by Sora 2/5/2017, 09:06

Doktori u politici jos kak tak
Ali psihijatri - no Way

Most popušio
Nije mi zao, jest da pricaju kakti protiv kriminala su, no nema sanse da Bozek koji prima zajmove od svećenika. Navodnog rodijaka. Ima casne namjere. Sve je to isti shitt .
Vec sam naoisala Plrnkovic je zaigrao na sve ili nista.
No pn nema sto izgubiti niti u nedj varijanti. Uvijek ce biti vodeća stranka njegov Hdz. Narodu se sviđaju lopovi uvijek i na svakom polozaju. Osobno sam se uvjetima to na primjerima ravnatelja skola
E sad cemo vidjeti jel Plenki ima 76 ruku. O tome ovisi daljnji razvoj situacije,
.mislim da ima

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23748
2014-04-29


Back to top Go down

Marc isprskao MOST ( a i mnoge druge) - Page 4 Empty Re: Marc isprskao MOST ( a i mnoge druge)

Post by vuksadinare 2/5/2017, 09:10

..plenki ej u qurtzu samo on to jos ne zna.. :)..ne uhvati li 78 ruku..a vasi se nikad nisu sviđali prijevremeni izbori...jer pitanje je je'l treca sreca pali...pa i treci put hdz ostane na vlasti....ova sora-ja...ima pravo...ovo je iogranje na sve ili nista...plenki moze izgubiti da ne bude premijer i predsjednik hdz-a..ali polozaj nece izgubiti ionako ga rezervni uvijek ceka u nekom briselskom uredu...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99387
2015-09-08


Back to top Go down

Marc isprskao MOST ( a i mnoge druge) - Page 4 Empty Re: Marc isprskao MOST ( a i mnoge druge)

Post by Sora 2/5/2017, 09:11

crvenkasti wrote:Glupo je biti glup kad nitko ne zna da si glup.

Ugledaj se na Marcelka
Vis kak se on opametio na naglo
Prek noc
Srao srao i stao, sad je pametan lol!

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23748
2014-04-29


Back to top Go down

Marc isprskao MOST ( a i mnoge druge) - Page 4 Empty Re: Marc isprskao MOST ( a i mnoge druge)

Post by crvenkasti 2/5/2017, 09:16

Znači, pravio se da je glup, iz interesa.
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28827
2014-04-17


Back to top Go down

Marc isprskao MOST ( a i mnoge druge) - Page 4 Empty Re: Marc isprskao MOST ( a i mnoge druge)

Post by Sora 2/5/2017, 09:18

crvenkasti wrote:Znači, pravio se da je glup, iz interesa.

A E
Poslovni interesi
Raja pusi a on pise :^0

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23748
2014-04-29


Back to top Go down

Marc isprskao MOST ( a i mnoge druge) - Page 4 Empty Re: Marc isprskao MOST ( a i mnoge druge)

Post by vuksadinare 2/5/2017, 09:19

Sora wrote:
crvenkasti wrote:Znači, pravio se da je glup, iz interesa.

A E
Poslovni interesi
Raja pusi a on pise :^0
poslovni interesi su uvijek bili...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99387
2015-09-08


Back to top Go down

Marc isprskao MOST ( a i mnoge druge) - Page 4 Empty Re: Marc isprskao MOST ( a i mnoge druge)

Post by crvenkasti 2/5/2017, 09:25

Sad mu nitko neće vjerovati,
Najprivlačnije mi je kad je čovjek prirodno glup, istinski i iskreno, nevino i čisto.
Kao tre ili miha ili vuk. Oni su onakvi kakav bih ja želio biti, glupi ko kurac.
Njima bih uvijek dao svoj glas.

Marc mi je otpao od srca.
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28827
2014-04-17


Back to top Go down

Marc isprskao MOST ( a i mnoge druge) - Page 4 Empty Re: Marc isprskao MOST ( a i mnoge druge)

Post by vili40 2/5/2017, 09:45

hahahahaa...tek se sad vidi kako je Most stao na žulj nekim kroničnim boleštinama koje nas prate jako dugo.
Most je nepouzdan,Most je željan fotelja,Most pao sa Marsa,Most ovo Most ono...paljba iz svih režimskih,uhebljeničkih,neradničkih,povlaštenih i krim oružja.
Njima fali stabilna vlast hahaha,fali im kurac,fali im vlast koja će i dalje pljačkati sirotinju,zataškavati i ne raditi nikakve promjene jer eto baš nam je i ovako dobro.
Ako im je do stabilne vlasti nek odu u Švicarsku na naše olakšanje a ne da traže stabilnu vlast u državi u kojoj je još stabilno jedino ono što su lopine posakrivale po majmunskim otocima.Sad najednom nije u redu da se netko u državi buni i glasa za živi zid ili Most,to su izdajnici i rušitelji države a eto ti koji godinama nose napredak i demokraciju ne mogu stvoriti stabilnu vlast jer nam samo stabilna vlast osigurava miran san.U pičku materinu koje gluposti.
vili40
vili40

Male
Posts : 10790
2015-08-02


Back to top Go down

Marc isprskao MOST ( a i mnoge druge) - Page 4 Empty Re: Marc isprskao MOST ( a i mnoge druge)

Post by vuksadinare 2/5/2017, 09:49

vili40 wrote:hahahahaa...tek se sad vidi kako je Most stao na žulj nekim kroničnim boleštinama koje nas prate jako dugo.
Most je nepouzdan,Most je željan fotelja,Most pao sa Marsa,Most ovo Most ono...paljba iz svih režimskih,uhebljeničkih,neradničkih,povlaštenih i krim oružja.
Njima fali stabilna vlast hahaha,fali im kurac,fali im vlast koja će i dalje pljačkati sirotinju,zataškavati i ne raditi nikakve promjene jer eto baš nam je i ovako dobro.
Ako im je do stabilne vlasti nek odu u Švicarsku na naše olakšanje a ne da traže stabilnu vlast u državi u kojoj je još stabilno jedino ono što su lopine posakrivale po majmunskim otocima.Sad najednom nije u redu da se netko u državi buni i glasa za živi zid ili Most,to su izdajnici i rušitelji države a eto ti koji godinama nose napredak i demokraciju ne mogu stvoriti stabilnu vlast jer nam samo stabilna vlast osigurava miran san.U pičku materinu koje gluposti.
most isto nije bajan..njihovi ekonomski pogledi su ovakvi..'vi nama lovu a mi cemo upravljati jer vi niste pouzdani i cisti'...kakva je to racunica?..zato i nema investicija u metkovicu jer nitko nije lud dati lovu petrovu ili otvoriti nesto a da nemaju nikakvog uticaja....
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99387
2015-09-08


Back to top Go down

Marc isprskao MOST ( a i mnoge druge) - Page 4 Empty Re: Marc isprskao MOST ( a i mnoge druge)

Post by vuksadinare 2/5/2017, 09:55

sve u svemu...ima jedan problem i kod hdz-a...i to ne mali..plenkovic bi sastavio vladu i sa hns-om i hss-om,sdss-om pa i sdp-om kao zadnja solucija...no plenki ima problem..vecina hdz-ovaca ne bi ni sa sdp-om ni sa hns-om a pogotovo ne sa pupovcem..sa hss-om i drugim manjincima koji nisu srbi i bandicem vec nekako..ali oni nisu dovoljni za sastavljanje vlasti...tako da vjerojatno idu novi izbori...jer plenki bi si potpisao smrtnu presudu da sastavlja vladu sa pupovccevim ili sdp-om..pogotovo smrtnu presudu kod vase i njegove ekipe..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99387
2015-09-08


Back to top Go down

Marc isprskao MOST ( a i mnoge druge) - Page 4 Empty Re: Marc isprskao MOST ( a i mnoge druge)

Post by Guest 2/5/2017, 09:59

Pinochet wrote:netrribaju mi neki bosanski HDZovi analitičari soliti pamet, pametniji sam od 95% Hrvata

Kao prvo, Raspudić i Relković nisu Bosanci. Lako se provjeri preko Googlea.
Kao drugo, nitko iole pametan neće samo tako odbacivati bilo čija mišljenja, a pogotovo ne ona koja dolaze od ljudi koji su se dokazali uspješnim analizama i predviđanjima, samo zbog predrasuda prema njihovom navodnom podrijetlu. Koje u ovom slučaju čak nije ni istinito, dakle, to je dvostruko glupo.
Kao treće, ako i jesi pametan o čemu neću špekulirati, imaš problem u očitoj činjenici da si za politiku talentiran otprilike koliko i Vlaho Orepić, ako ne i manje.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Marc isprskao MOST ( a i mnoge druge) - Page 4 Empty Re: Marc isprskao MOST ( a i mnoge druge)

Post by vili40 2/5/2017, 10:01

vuksadinare wrote:
vili40 wrote:hahahahaa...tek se sad vidi kako je Most stao na žulj nekim kroničnim boleštinama koje nas prate jako dugo.
Most je nepouzdan,Most je željan fotelja,Most pao sa Marsa,Most ovo Most ono...paljba iz svih režimskih,uhebljeničkih,neradničkih,povlaštenih i krim oružja.
Njima fali stabilna vlast hahaha,fali im kurac,fali im vlast koja će i dalje pljačkati sirotinju,zataškavati i ne raditi nikakve promjene jer eto baš nam je i ovako dobro.
Ako im je do stabilne vlasti nek odu u Švicarsku na naše olakšanje a ne da traže stabilnu vlast u državi u kojoj je još stabilno jedino ono što su lopine posakrivale po majmunskim otocima.Sad najednom nije u redu da se netko u državi buni i glasa za živi zid ili Most,to su izdajnici i rušitelji države a eto ti koji godinama nose napredak i demokraciju ne mogu stvoriti stabilnu vlast jer nam samo stabilna vlast osigurava miran san.U pičku materinu koje gluposti.
most isto nije bajan..njihovi ekonomski pogledi su ovakvi..'vi nama lovu a mi cemo upravljati jer vi niste pouzdani i cisti'...kakva je to racunica?..zato i nema investicija u metkovicu jer nitko nije lud dati lovu petrovu ili otvoriti nesto a da nemaju nikakvog uticaja....
ne kažem da je most bajan ali svaljivanje krivice svaki puta na njega je priča za idiote.
Što su sad pogriješili,to što su gutali do sada plenkijeva sranja da se ne radi ništa ozbiljno nego čista kozmetika?Tko je taj Marić i tko ga je dovukao tu?Pa lik nije ni član HDZ-a.I kako to da ga je gurao i Karamarko a sad ga Plenki brani do kraja i radi njega će pasti vlada,ne radi mosta.Eto ti nestabilnost.Ako si u nekom partnerstvu ili koaliciji to odmah znači da moraš biti kuš da bi taj anemični štreber radio što hoće tj.zataškavao i ne ispravljao velike greške koje su nas tu dovele???Ja ti sad mogu navesti nekoliko stvari koje je plenki mogao pokrenuti i već sad bi bio heroj a ne ovo što je sad.Poslije svih ovih sranja tek sad ću opet glasati za most a već sam mislio odustati.
vili40
vili40

Male
Posts : 10790
2015-08-02


Back to top Go down

Marc isprskao MOST ( a i mnoge druge) - Page 4 Empty Re: Marc isprskao MOST ( a i mnoge druge)

Post by Guest 2/5/2017, 10:02

vuksadinare wrote:zato i nema investicija u metkovicu

Zato Most najvjerojatnije i gubi lokalne izbore u Metkoviću, jer tamo doslovce nisu napravili ama baš ništa, a što je najgore, potpuno su iznevjerili očekivanja građana nakon micanja Jamba. Otuda toliki fokus na državnu politiku, na lokalnoj su potpuno promašili.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Marc isprskao MOST ( a i mnoge druge) - Page 4 Empty Re: Marc isprskao MOST ( a i mnoge druge)

Post by vuksadinare 2/5/2017, 10:04

vili40 wrote:
vuksadinare wrote:
vili40 wrote:hahahahaa...tek se sad vidi kako je Most stao na žulj nekim kroničnim boleštinama koje nas prate jako dugo.
Most je nepouzdan,Most je željan fotelja,Most pao sa Marsa,Most ovo Most ono...paljba iz svih režimskih,uhebljeničkih,neradničkih,povlaštenih i krim oružja.
Njima fali stabilna vlast hahaha,fali im kurac,fali im vlast koja će i dalje pljačkati sirotinju,zataškavati i ne raditi nikakve promjene jer eto baš nam je i ovako dobro.
Ako im je do stabilne vlasti nek odu u Švicarsku na naše olakšanje a ne da traže stabilnu vlast u državi u kojoj je još stabilno jedino ono što su lopine posakrivale po majmunskim otocima.Sad najednom nije u redu da se netko u državi buni i glasa za živi zid ili Most,to su izdajnici i rušitelji države a eto ti koji godinama nose napredak i demokraciju ne mogu stvoriti stabilnu vlast jer nam samo stabilna vlast osigurava miran san.U pičku materinu koje gluposti.
most isto nije bajan..njihovi ekonomski pogledi su ovakvi..'vi nama lovu a mi cemo upravljati jer vi niste pouzdani i cisti'...kakva je to racunica?..zato i nema investicija u metkovicu jer nitko nije lud dati lovu petrovu ili otvoriti nesto a da nemaju nikakvog uticaja....
ne kažem da je most bajan ali svaljivanje krivice svaki puta na njega je priča za idiote.
Što su sad pogriješili,to što su gutali do sada plenkijeva sranja da se ne radi ništa ozbiljno nego čista kozmetika?Tko je taj Marić i tko ga je dovukao tu?Pa lik nije ni član HDZ-a.I kako to da ga je gurao i Karamarko a sad ga Plenki brani do kraja i radi njega će pasti vlada,ne radi mosta.Eto ti nestabilnost.Ako si u nekom partnerstvu ili koaliciji to odmah znači da moraš biti kuš da bi taj anemični štreber radio što hoće tj.zataškavao i ne ispravljao velike greške koje su nas tu dovele???Ja ti sad mogu navesti nekoliko stvari koje je plenki mogao pokrenuti i već sad bi bio heroj a ne ovo što je sad.Poslije svih ovih sranja tek sad ću opet glasati za most a već sam mislio odustati.
da te ispravim karamarko ga uopce nije gurao jer karamarko nikad nije simpatizirao todu..mozes pronaci u arhivi..karamarko je na marica pristao jer ga je gurao oreskovic koji nije htio sukera na mjestu ministra financija kao ni most...nasli su kompromis u svezi marica..nije ni most imao primjedbe mada su znali odakle maric dolazi..karamarko je imao primjedbu da hdz-ovac mora biti ministra financija ali zbog formiranja valsti pristaje na kompromis
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99387
2015-09-08


Back to top Go down

Marc isprskao MOST ( a i mnoge druge) - Page 4 Empty Re: Marc isprskao MOST ( a i mnoge druge)

Post by RayMabus 2/5/2017, 10:24

epikur37 wrote:Jedini način da se zaustavi rastući  Most je velika koalicija hdza i sdpa
SDP u ovakvoj situaciji gdje MOST prska po kradezu s tim istim kriminalom i ološem neželi imati dodirnih tocaka.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176915
2014-04-11


Back to top Go down

Marc isprskao MOST ( a i mnoge druge) - Page 4 Empty Re: Marc isprskao MOST ( a i mnoge druge)

Post by vuksadinare 2/5/2017, 10:25

RayMabus wrote:
epikur37 wrote:Jedini način da se zaustavi rastući  Most je velika koalicija hdza i sdpa
SDP u ovakvoj situaciji gdje MOST prska po kradezu s tim istim kriminalom i ološem neželi imati dodirnih tocaka.
bi oni..ali su u qurtzu eno svađaju se u sdp-u..dio bi da se smijeni petrov dio da ne..jebes njih
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99387
2015-09-08


Back to top Go down

Marc isprskao MOST ( a i mnoge druge) - Page 4 Empty Re: Marc isprskao MOST ( a i mnoge druge)

Post by Guest 2/5/2017, 10:28

vili40 wrote:hahahahaa...tek se sad vidi kako je Most stao na žulj nekim kroničnim boleštinama koje nas prate jako dugo.
Most je nepouzdan,Most je željan fotelja,Most pao sa Marsa,Most ovo Most ono...paljba iz svih režimskih,uhebljeničkih,neradničkih,povlaštenih i krim oružja.
Njima fali stabilna vlast hahaha,fali im kurac,fali im vlast koja će i dalje pljačkati sirotinju,zataškavati i ne raditi nikakve promjene jer eto baš nam je i ovako dobro.
Ako im je do stabilne vlasti nek odu u Švicarsku na naše olakšanje a ne da traže stabilnu vlast u državi u kojoj je još stabilno jedino ono što su lopine posakrivale po majmunskim otocima.Sad najednom nije u redu da se netko u državi buni i glasa za živi zid ili Most,to su izdajnici i rušitelji države a eto ti koji godinama nose napredak i demokraciju ne mogu stvoriti stabilnu vlast jer nam samo stabilna vlast osigurava miran san.U pičku materinu koje gluposti.
Marc nije režimski novinar i opleo je po svima kao prvo, kao drugo što je režimski ili ne ali ja kad god upalim tv vidim ili petrova ili grmoju kako prosipaju žuć. Da je to režimsko onda bi imali kurčinu a ne pristup medijima. Kao treće ja nisam ni u jednoj stranci i boli me kiki kad pričate o lopovima ovamo, onamo, kradezeu, pički materinoj no zaista mi ide na kurac ubadanje noža u leđa od istih onih koji su partneri i koji su do grla umočeni u istu rabotu, ide mi na kurac orepićevo kmečanje i pozivanje na narodni ustanak, njihovo nepoznavanje ustava a kakti bi vodili državu, orepićevu nesposobnost zamjeniti ostojine milicajce pa tek kada ovi maznu iz sefa milijune on kao reagira, znali su ko je Marić pa ipak mu dali dva puta glas za, osmislili lex agrokor i onda počeli galamiti o tobožnjem kriminalu za kao koji oni nisu znali nakon dvije godine iako su upravo MUP i pravosuđe u njihovim rukama na čemu su inzistirali u dvije vlade i nisu kurca napravili u tim resorima.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Marc isprskao MOST ( a i mnoge druge) - Page 4 Empty Re: Marc isprskao MOST ( a i mnoge druge)

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 4 of 17 Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 10 ... 17  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum