ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Marc isprskao MOST ( a i mnoge druge)

Page 10 of 17 Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 13 ... 17  Next

Go down

Marc isprskao MOST ( a i mnoge druge) - Page 10 Empty Re: Marc isprskao MOST ( a i mnoge druge)

Post by Regoč 3/5/2017, 10:00

Eva_ wrote:
Regoč wrote:
Eva_ wrote:
aben wrote:
Eva_ wrote:
Kada bi se porezi koristili za poboljšanje kvalitet života kroz općekorisne i općedotupne sadržaje, svi bi ih rado plaćali. 
no.
"obćekorisno" i " obćedostupno" nisu riči iza kojih stoji tvoja misao. nema te grupe ljudi koja se more složiti da je crkva obće korisna, a i polak ljudi se ne bi složilo da in uzimaju šoldi ua obćedostupne ginekologe.
Infrastrukutra je prvi pokazatelj bogatstva neke države, ostalo su popratni sadržaji.
Plaća se iz poreza. Ili je nema.
Aha, plaća se, pa onda ex ministrica najsiromašnije županije kupuje vozilo od 400 k kuna i tako štedi, a ceste su im kao u Rumunjskoj. Ili predsjednica koja seljaka ured poput cigansku čergu i generira troškove da bi se 50 škola moglo uredit.
To je SDP-ova županica, a na kraju je (s)maknuta, sustav nadzora očito djeluje. Nadam se da je svima, pa i tebi, jasno da sustav ne može djelovati preventivno pa reći "Marina će krasti, ona ne smije kandidirati se". Kolindino seljenje po državi košta, to je istina, ali također stoji da troškove ureda racionalizirala je pa je i unatoč seljenju potrošila manje od prethodnika si, tvoga ljubimca.

Regoč

Posts : 35954
2015-08-21


Back to top Go down

Marc isprskao MOST ( a i mnoge druge) - Page 10 Empty Re: Marc isprskao MOST ( a i mnoge druge)

Post by Regoč 3/5/2017, 10:01

aben wrote:
Regoč wrote:
aben wrote:
Regoč wrote:
aben wrote:
ma jo ne zun ki je un, samo znun da je neprijatelj jer je u vladi koja donosi zakone.
Gluposti, ime ti je Aben. Srećom pa ne boli.
ali, razumin da je iz tvoje perspektive to glupo, kad ovisiš o desnim stabilnim vladama koje će kupovati tvoj glos zakonima. ali budući da i live i desne vlade šolde za kupovinu glasova uzimaju od mene, kako unda iz moje perspektive to more biti glupo?
Glupo je jer je sebično. Okoristil si se državom i porezima pa kad si se malo izdignul, sad pišaš po ostalih. Kreni od nule pa onda propoviedaj svoju bajku.
moji roditelji su plotili sve usluge, i plus još koji stan nekon komunistu.
Platili su svi zajedno jer tvoji nisu ciljano izdvajali samo za tebe.

_________________
Marc isprskao MOST ( a i mnoge druge) - Page 10 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Marc isprskao MOST ( a i mnoge druge) - Page 10 Empty Re: Marc isprskao MOST ( a i mnoge druge)

Post by Guest 3/5/2017, 10:02

Eva_ wrote:
Dok god ne izjavi ovak nešto glupo, Joda je Einstein u politici, a i u životu, ak ćemo tvojom analogijom.



Marc isprskao MOST ( a i mnoge druge) - Page 10 Captur15

Moja analogija je potpuno ispravna jer je politika vjerojatno ona vrsta aktivnosti koja najbolje reprezentira život u svim njegovim aspektima.
O pojedinačnim izjavama izvađenim iz konteksta radije ne bih.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Marc isprskao MOST ( a i mnoge druge) - Page 10 Empty Re: Marc isprskao MOST ( a i mnoge druge)

Post by Regoč 3/5/2017, 10:02

vuksadinare wrote:realno ako sdp dođe na vlast sto nije nemoguce jedini krivac ce biti plenkovic....zbog marica i agrokora zrtvovao je i vlast i hdz i tko zna sto jos....naravno krivi su i oni koji mu drze lojtru jandrokovic,bacic,dalicka i vaso brkic..da vaso brkic...koji ce kad vidi da ce biti novi izbori i da prijeti dolazak na vlast sdp-a ekspresno raditi na smjeni plenkovica i sebe pokusati oprati kao sto je bio i slucaj sa karamarkom...
Da, stoji.

_________________
Marc isprskao MOST ( a i mnoge druge) - Page 10 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Marc isprskao MOST ( a i mnoge druge) - Page 10 Empty Re: Marc isprskao MOST ( a i mnoge druge)

Post by Regoč 3/5/2017, 10:04

aben wrote:
Eva_ wrote:
aben wrote:
Eva_ wrote:
Regoč wrote:
Gluposti, ime ti je Aben. Srećom pa ne boli.
Kada bi se porezi koristili za poboljšanje kvalitet života kroz općekorisne i općedotupne sadržaje, svi bi ih rado plaćali. 
no.
"obćekorisno" i " obćedostupno" nisu riči iza kojih stoji tvoja misao. nema te grupe ljudi koja se more složiti da je crkva obće korisna, a i polak ljudi se ne bi složilo da in uzimaju šoldi ua obćedostupne ginekologe.
Infrastrukutra je prvi pokazatelj bogatstva neke države, ostalo su popratni sadržaji.
nemanja, ti podatci će uvik biti skewed, 
države su nacionalizirale infrastrukturu i tako je unistile. povijest nan kaživo otprike kako bi se stvori odvijale da komunizam ni prevlodo;
pogljedoj merikunsku povijest željwznice.
Kakva je? I ako je "nevidljiva ruka" tako dobra, zašto privatnici nisu izgradi autoceste, nego sad lešinarski gledaju ugrabiti ono što je država napravila? Ako su toliko bolji od države, neka izgrade alternativnu mrežu pa se na njoj bogate.

_________________
Marc isprskao MOST ( a i mnoge druge) - Page 10 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Marc isprskao MOST ( a i mnoge druge) - Page 10 Empty Re: Marc isprskao MOST ( a i mnoge druge)

Post by Regoč 3/5/2017, 10:06

Eva_ wrote:Marc isprskao MOST ( a i mnoge druge) - Page 10 Captur15
Mudar i proaktivan stav. Tako treba, a ne čekati da nas VUčić išamara.

_________________
Marc isprskao MOST ( a i mnoge druge) - Page 10 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Marc isprskao MOST ( a i mnoge druge) - Page 10 Empty Re: Marc isprskao MOST ( a i mnoge druge)

Post by vuksadinare 3/5/2017, 10:07

Regoč wrote:
vuksadinare wrote:realno ako sdp dođe na vlast sto nije nemoguce jedini krivac ce biti plenkovic....zbog marica i agrokora zrtvovao je i vlast i hdz i tko zna sto jos....naravno krivi su i oni koji mu drze lojtru jandrokovic,bacic,dalicka i vaso brkic..da vaso brkic...koji ce kad vidi da ce biti novi izbori i da prijeti dolazak na vlast sdp-a ekspresno raditi na smjeni plenkovica i sebe pokusati oprati kao sto je bio i slucaj sa karamarkom...
Da, stoji.
..mislim kolika je panika zahvatila hdz valjda i sami uvidjevsi da su se preizaigrali tvrditi da imaju sigurnu vecinu kao sto je izjavio plenki..pa prekjucer...imat cemo je..a jucer vec..rajner tvrdi ne znamo..a jandrokovic danas da je plenki nervozan...netko ce nekom cupati usi u stranci samo tako
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99388
2015-09-08


Back to top Go down

Marc isprskao MOST ( a i mnoge druge) - Page 10 Empty Re: Marc isprskao MOST ( a i mnoge druge)

Post by aben 3/5/2017, 10:14

slidingdoorsoperator wrote:
aben wrote:jer anarhija u današnje doba nisu indijanci, koplja i krv do kolina, nego visoko organizirano drustvo bez vladara. daj malo prečitoj o tome, ovo je bezveze vako se natezati...

Uopće me ne zanimaju trećerazredne utopije "mislilaca" koji nemaju pojma o činjenicama. Nema društva bez "vladara" u nekom obliku, ni primitivnog ni modernog.
pa dosta pišes o stvorima ke te ne zanimaju.

naravski da nema, notorne stvori i nemo smisla isticati.

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Marc isprskao MOST ( a i mnoge druge) - Page 10 Empty Re: Marc isprskao MOST ( a i mnoge druge)

Post by aben 3/5/2017, 10:23

Regoč wrote:
aben wrote:
Eva_ wrote:
aben wrote:
Eva_ wrote:
Kada bi se porezi koristili za poboljšanje kvalitet života kroz općekorisne i općedotupne sadržaje, svi bi ih rado plaćali. 
no.
"obćekorisno" i " obćedostupno" nisu riči iza kojih stoji tvoja misao. nema te grupe ljudi koja se more složiti da je crkva obće korisna, a i polak ljudi se ne bi složilo da in uzimaju šoldi ua obćedostupne ginekologe.
Infrastrukutra je prvi pokazatelj bogatstva neke države, ostalo su popratni sadržaji.
nemanja, ti podatci će uvik biti skewed, 
države su nacionalizirale infrastrukturu i tako je unistile. povijest nan kaživo otprike kako bi se stvori odvijale da komunizam ni prevlodo;
pogljedoj merikunsku povijest željwznice.
Kakva je? I ako je "nevidljiva ruka" tako dobra, zašto privatnici nisu izgradi autoceste, nego sad lešinarski gledaju ugrabiti ono što je država napravila? Ako su toliko bolji od države, neka izgrade alternativnu mrežu pa se na njoj bogate.
? kako misliš nisu, jesu, ali su ih stabilne vlade zakonima izgurale iz biznisa.

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Marc isprskao MOST ( a i mnoge druge) - Page 10 Empty Re: Marc isprskao MOST ( a i mnoge druge)

Post by Guest 3/5/2017, 10:26

aben wrote:
slidingdoorsoperator wrote:
aben wrote:jer anarhija u današnje doba nisu indijanci, koplja i krv do kolina, nego visoko organizirano drustvo bez vladara. daj malo prečitoj o tome, ovo je bezveze vako se natezati...

Uopće me ne zanimaju trećerazredne utopije "mislilaca" koji nemaju pojma o činjenicama. Nema društva bez "vladara" u nekom obliku, ni primitivnog ni modernog.
pa dosta pišes o stvorima ke te ne zanimaju.

naravski da nema, notorne stvori i nemo smisla isticati.

Znoš ti dobro ča govorin. :D
Ako nema, dakle, pišeš o utopijama, a utopije su vrlo nezahvalne konstrukcije dobre valjda samo za mentalnu razbibrigu.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Marc isprskao MOST ( a i mnoge druge) - Page 10 Empty Re: Marc isprskao MOST ( a i mnoge druge)

Post by aben 3/5/2017, 10:32

Regoč wrote:
aben wrote:
Regoč wrote:
aben wrote:
Regoč wrote:
Gluposti, ime ti je Aben. Srećom pa ne boli.
ali, razumin da je iz tvoje perspektive to glupo, kad ovisiš o desnim stabilnim vladama koje će kupovati tvoj glos zakonima. ali budući da i live i desne vlade šolde za kupovinu glasova uzimaju od mene, kako unda iz moje perspektive to more biti glupo?
Glupo je jer je sebično. Okoristil si se državom i porezima pa kad si se malo izdignul, sad pišaš po ostalih. Kreni od nule pa onda propoviedaj svoju bajku.
moji roditelji su plotili sve usluge, i plus još koji stan nekon komunistu.
Platili su svi zajedno jer tvoji nisu ciljano izdvajali samo za tebe.
really, going there?
zbog cega bi bilo bitno jesu li nasilno izdvajali za tvoj stan, ili za moje zdravstveno?

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Marc isprskao MOST ( a i mnoge druge) - Page 10 Empty Re: Marc isprskao MOST ( a i mnoge druge)

Post by aben 3/5/2017, 10:38

slidingdoorsoperator wrote:
aben wrote:
slidingdoorsoperator wrote:
aben wrote:jer anarhija u današnje doba nisu indijanci, koplja i krv do kolina, nego visoko organizirano drustvo bez vladara. daj malo prečitoj o tome, ovo je bezveze vako se natezati...

Uopće me ne zanimaju trećerazredne utopije "mislilaca" koji nemaju pojma o činjenicama. Nema društva bez "vladara" u nekom obliku, ni primitivnog ni modernog.
pa dosta pišes o stvorima ke te ne zanimaju.

naravski da nema, notorne stvori i nemo smisla isticati.

Znoš ti dobro ča govorin. :D
Ako nema, dakle, pišeš o utopijama, a utopije su vrlo nezahvalne konstrukcije dobre valjda samo za mentalnu razbibrigu.
gljedoj, trećerazredne utopije ljudi koji nemajju pojma o činjenicama je ignorantski stav koji je primjereniji partizanima, ča će ti to?

koje su to prvorazredne utopije?

ti si misli da jo govorin o postojećin anarhokapitalistickin ustrojstvima. really?

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Marc isprskao MOST ( a i mnoge druge) - Page 10 Empty Re: Marc isprskao MOST ( a i mnoge druge)

Post by Eva_ 3/5/2017, 10:51

"Agrokor je kompanija koja zapošljava više od 60.000 ljudi i siguran sam da oni nikad ne bi radili ništa kontra zakona", branio je Marić Todorićev Agrokor.

Komentirao je i crpljenje vode od strane Agorokora, koja je navodno prekomjerna. "Koncesija je na tragu europskih zakona i čini se da je sve po zakonu", rekao je Marić. "Stručne službe sigurno rade na tim predmetima i sigurno rade kontrolu svih kretanja. Nisam uočio manjkavosti, a ako ih nadležne službe uoče, sigurno će reagirati. Ministarstvo financija ne može javno komentirati pojedine slučajeve. Siguran sam da stručne službe odgovorno obavljaju svoje poslove", rekao je.
Eva_
Eva_

Posts : 5681
2017-03-21


Back to top Go down

Marc isprskao MOST ( a i mnoge druge) - Page 10 Empty Re: Marc isprskao MOST ( a i mnoge druge)

Post by Eva_ 3/5/2017, 10:54

slidingdoorsoperator wrote:
Eva_ wrote:
Dok god ne izjavi ovak nešto glupo, Joda je Einstein u politici, a i u životu, ak ćemo tvojom analogijom.



Marc isprskao MOST ( a i mnoge druge) - Page 10 Captur15

Moja analogija je potpuno ispravna jer je politika vjerojatno ona vrsta aktivnosti koja najbolje reprezentira život u svim njegovim aspektima.
O pojedinačnim izjavama izvađenim iz konteksta radije ne bih.
Razumljivo, izjave su ne samo izvađene, štoviše i ispred ograde su izrečene.
Eva_
Eva_

Posts : 5681
2017-03-21


Back to top Go down

Marc isprskao MOST ( a i mnoge druge) - Page 10 Empty Re: Marc isprskao MOST ( a i mnoge druge)

Post by Guest 3/5/2017, 11:29

vuksadinare wrote:realno ako sdp dođe na vlast sto nije nemoguce jedini krivac ce biti plenkovic....zbog marica i agrokora zrtvovao je i vlast i hdz i tko zna sto jos....naravno krivi su i oni koji mu drze lojtru jandrokovic,bacic,dalicka i vaso brkic..da vaso brkic...koji ce kad vidi da ce biti novi izbori i da prijeti dolazak na vlast sdp-a ekspresno raditi na smjeni plenkovica i sebe pokusati oprati kao sto je bio i slucaj sa karamarkom...
Ako i dođe na vlast neće uzeti MOST kao partnera ili ako to na kraju bude BOŽO će morati potpisati kod javnog bilježnika da nikada ni u kojim uslovima neće zucnuti protiv SDPa akamoli tražiti smjenu ministara u vladi.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Marc isprskao MOST ( a i mnoge druge) - Page 10 Empty Re: Marc isprskao MOST ( a i mnoge druge)

Post by Guest 3/5/2017, 11:33

slidingdoorsoperator wrote:
aben wrote:jer anarhija u današnje doba nisu indijanci, koplja i krv do kolina, nego visoko organizirano drustvo bez vladara. daj malo prečitoj o tome, ovo je bezveze vako se natezati...

Uopće me ne zanimaju trećerazredne utopije "mislilaca" koji nemaju pojma o činjenicama. Nema društva bez "vladara" u nekom obliku, ni primitivnog ni modernog.
Naravno da nema, cijeli svijet je baziran na tome u svim društvima i oblicima, bilo da je matrijahat ili patrijahat u pitanju ili što god sve ne uvijekj je sve koncipirano prema nekome ko je gazda kako u ljudskom tako i u životinjskom svijetu a da sada ne ulazimo u duhovni svijet. Ova anrahija koja se priziva mene podsjeća na new age sranja i prodavanje magle.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Marc isprskao MOST ( a i mnoge druge) - Page 10 Empty Re: Marc isprskao MOST ( a i mnoge druge)

Post by Guest 3/5/2017, 11:39

Ok možda ste u pravu, ali mi ne želimo da više HDZ bude gazda države, zato podržavamo svakoga tkko će srušiti tu mongolsku vlaško-bosansku anti-hrvatsku hordu
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Marc isprskao MOST ( a i mnoge druge) - Page 10 Empty Re: Marc isprskao MOST ( a i mnoge druge)

Post by Guest 3/5/2017, 11:42

Pinochet wrote:Ok možda ste u pravu, ali mi ne želimo da više HDZ bude gazda države, zato podržavamo svakoga tkko će srušiti tu mongolsku vlaško-bosansku anti-hrvatsku hordu
Legitimno u svakom pogledu, ko kaže da neko nekoga mora voliti ili ga sljediti, slobodno smo društvo i možemo kako želimo dok je u granicama koje se ne smiju prijeći. Samo onda to tako treba reći i gotovo a ne se sakrivati iza MOSTovog poštenja ( ovo jo mostovom poštenju mi je debeli osmjeh izmamilo vjeruj mi :DDDD)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Marc isprskao MOST ( a i mnoge druge) - Page 10 Empty Re: Marc isprskao MOST ( a i mnoge druge)

Post by Guest 3/5/2017, 11:47

tre911 wrote:
Pinochet wrote:Ok možda ste u pravu, ali mi ne želimo da više HDZ bude gazda države, zato podržavamo svakoga tkko će srušiti tu mongolsku vlaško-bosansku anti-hrvatsku hordu
Legitimno u svakom pogledu, ko kaže da neko nekoga mora voliti ili ga sljediti, slobodno smo društvo i možemo kako želimo dok je u granicama koje se ne smiju prijeći. Samo onda to tako treba reći i gotovo a ne se sakrivati iza MOSTovog poštenja ( ovo jo mostovom poštenju mi je debeli osmjeh izmamilo vjeruj mi :DDDD)
MOST je za mene gamad jer su digli ruku

1)za porez na nekretnien koji će napraviti genocid u slavoniji i ratni zločin u dalmaciji (dakle domoljubi će iselit i ovršit desetke tisuća ljudi)
2)za porez  u turizmu, što je katastrofa, ZG i uhljebi će profitirati , da Dalmacija opet patila, smanjit će profitabilnost firmi na jadranu, znači manje plaće i veće iseljavanje
3)lex todorić (iako mi je to najmanji problem)
4)digli ruke za proračun itd

uglavnom MOSTovci su isto gamad, možda nisu gamad kao HDZ ali su gamad. Međutim MOSTovci su korisni idioti koji će srušiti lopovsku vlast, i koji to već uspješno rade neko vrijeme. Možda nisi svjestan, ali najveći rast ekonomije smo imali kada nije bilo vlade ili kada je vlada bila nestabilna koja nije mogla donjeti niti jedan zakon(Karamarko-Petrov-Orešković) , tada se smanjilo iseljavanje itd.. zato je MOST dobar

ja ću glasovati za ŽZ jer su oni još veći anarhisti od MOSTa, i jedini su od svih stranaka protiv poreza na nekretnine. 

HDZ i ekipa se ponašaju kao ekonomski četnici - imao si ove srpske četnike koji su ubijali i protjerivali Hrvate sa ognjišta, a imaš HDZ -ekonomske-četnike koji  protjeruju-pljačkaju Hrvate sa svojih ognjišta.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Marc isprskao MOST ( a i mnoge druge) - Page 10 Empty Re: Marc isprskao MOST ( a i mnoge druge)

Post by Guest 3/5/2017, 11:48

Sačuvaj me bože
SDPovog poštenja, HDZovog domoljublja i MOSTovih reformi i..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Marc isprskao MOST ( a i mnoge druge) - Page 10 Empty Re: Marc isprskao MOST ( a i mnoge druge)

Post by aben 3/5/2017, 11:48

tre911 wrote:
slidingdoorsoperator wrote:
aben wrote:jer anarhija u današnje doba nisu indijanci, koplja i krv do kolina, nego visoko organizirano drustvo bez vladara. daj malo prečitoj o tome, ovo je bezveze vako se natezati...

Uopće me ne zanimaju trećerazredne utopije "mislilaca" koji nemaju pojma o činjenicama. Nema društva bez "vladara" u nekom obliku, ni primitivnog ni modernog.
Naravno da nema, cijeli svijet je baziran na tome u svim društvima i oblicima, bilo da je matrijahat ili patrijahat u pitanju ili što god sve ne uvijekj je sve koncipirano prema nekome ko je gazda kako u ljudskom tako i u životinjskom svijetu a da sada ne ulazimo u duhovni svijet. Ova anrahija koja se priziva mene podsjeća na new age sranja i prodavanje magle.
matrijahat ni postoji, samo matrilinearnost.

olako odbacuješ jer ne poznivoš. anarhija ni bezvlasće, nego neutjelovljenovlašće. potpuno isto se pokušava s parlamentarnom demokracijon i vladavinon prava. anarhokapitalizam je samo vrhunac, pročisćeni oblik namjera koje stoju iza parlametarne demokracije.

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Marc isprskao MOST ( a i mnoge druge) - Page 10 Empty Re: Marc isprskao MOST ( a i mnoge druge)

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 10 of 17 Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 13 ... 17  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum