ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Srušio se vojni avion kod Šabca u Srbiji, poginuo pilot

Page 4 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Srušio se vojni avion kod Šabca u Srbiji, poginuo pilot - Page 4 Empty Re: Srušio se vojni avion kod Šabca u Srbiji, poginuo pilot

Post by michaellcmacha 7/4/2017, 22:42

boli te kurac nek eksplodira, a i nisam ti se obraćao, uglavnom pazim da se ne uzbuđuješ... tak da ne znam koji si se kurac opće i trpo i spiku...al ok tebi na volju... i usput krelac ja ne pijem... to si do sad već mogao zaključiti...

michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Srušio se vojni avion kod Šabca u Srbiji, poginuo pilot - Page 4 Empty Re: Srušio se vojni avion kod Šabca u Srbiji, poginuo pilot

Post by RayMabus 7/4/2017, 22:43

Dolaze im mig 29 i fali im pilota a nisu ih nešto izbacivali zadnjih godina i sad imaju intezivnu obuku ...no intezivna obuka na Galebovima starim 32 godine ...zato im je nešto i zakazalo ...vjerovatno se dosta koristio ( dosta se letilo ) s njime zadnjih mjeseci i eto na ovom jednom letu neki dio se otkacio unutra i avion pao .....stara mašina jbga.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176165
2014-04-11


Back to top Go down

Srušio se vojni avion kod Šabca u Srbiji, poginuo pilot - Page 4 Empty Re: Srušio se vojni avion kod Šabca u Srbiji, poginuo pilot

Post by Guest 7/4/2017, 22:47

michaellcmacha wrote:boli te kurac nek eksplodira, a i nisam ti se obraćao, uglavnom pazim da se ne uzbuđuješ... tak da ne znam koji si se kurac opće i trpo i spiku...al ok tebi na volju... i usput krelac ja ne pijem... to si do sad već mogao zaključiti...

ma ne uzbuđujem se ja nego ti. nemoj sad nismo znali i te spike. pa trpo sam se u tu spiku zbog toga jer si spominjao majke i forumašu psovao majku a vidim da admin konzola ne reagira ali ekspresno reagira kad mene treba banirati čak i onda kad nikome nisam ni majku psovao.

a ti kao hrvacki krmak me uopće ne zanimaš niti te se bojim. jebo ja tebe i tvoje kalibre.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Srušio se vojni avion kod Šabca u Srbiji, poginuo pilot - Page 4 Empty Re: Srušio se vojni avion kod Šabca u Srbiji, poginuo pilot

Post by michaellcmacha 7/4/2017, 22:48

RayMabus wrote:Dolaze im mig 29 i fali im pilota a nisu ih nešto izbacivali zadnjih godina i sad imaju intezivnu obuku ...no intezivna obuka na Galebovima starim 32 godine ...zato im je nešto i zakazalo ...vjerovatno se dosta koristio ( dosta se letilo ) s njime zadnjih mjeseci i eto na ovom jednom letu neki dio se otkacio unutra i avion pao .....stara mašina jbga.
pa zar nisu već trebali stići... negdje načuh da su bugare optužili da im oni ne dozvoljavaju da migovi dođu... kao da ih je problem dopeljati i rastavljene...

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Srušio se vojni avion kod Šabca u Srbiji, poginuo pilot - Page 4 Empty Re: Srušio se vojni avion kod Šabca u Srbiji, poginuo pilot

Post by RayMabus 7/4/2017, 22:49

Sad ce morat prizemljit sve ove Galebe , obavit tehnicki nadzor , servise , možda na nekim i generalne ...uglavnom ono trebaju radit intezivnu obuku pilota na mlaznom avionu a ovo je trenažni mlazni i izgube jedan avion , jednog instruktora , jednog kadeta plus moraju sve letjelice prizemljit i obavit tehnicki nadzor nad svima itd itd itd ....a kao trebali bi pripremit pilote s xy sati leta ...i eto sad zastoj.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176165
2014-04-11


Back to top Go down

Srušio se vojni avion kod Šabca u Srbiji, poginuo pilot - Page 4 Empty Re: Srušio se vojni avion kod Šabca u Srbiji, poginuo pilot

Post by Guest 7/4/2017, 22:56

michaellcmacha wrote:
pizzon wrote:
michaellcmacha wrote:
Noor wrote:kako god, meni je žao dečka, taj nije nikome stigao ništa skriviti :(
ma ko ih jebe neka ginu, u što većem broju... takvi su ubijali djecu po slavonskom brodu i danas u miru u penziji prepričavaju kako su ubijali ustaše od 8-9 godina...

po tvom modelu, 
bilo bi ok  da zelim smrt svim hrvatima,
svim hrvatima svakako koji cine sastav hr. vojske.
ali, zato si ti ti, koji to zelis srbima,
ali, zato sam ja onaj koji to ne zeli hrvatima.
tesko tebi s tvojim mozgom
konjino neuhranjena... mjesecima se tu kurčiš kako ćete dobiti migove, tenkove, s300, onaj kreten bi rado i da taktičku nuklearnu bombu dobijete...  i kako ćete sa svim tim uz naravno i novu doktrinu uspostaviti neke nove odnose u regionu, pri tom računajući da je i hrvatska dionik istog... ma jebem ti ja sve živo i mrtvo, pička li ti materina i tebi i svima vama, jebo vam pas mater banditsku... e sad da se ponovim svaki mrtav srpski pilot je plus za hrvatsko RZ i PZO i puši kurac majmune... a sad ak je ovo za ban slobodno nek me baniraju ionak imam slijedećih dana pun kurac za pikirat... ;),  a taj vaš nek ronja po crnici... i ja nisam spominjao sve srbe debilčino, nego sve pilote, i sve ostale koji spadaju u čejensku vojsku koja je izravna opasnost i za HV i za RH, aj sad nosi se u tri pičke mile mame sa svojim debilizmima... jebo te onaj mutavi ezek...
ne kenjaj, lupetas gluposti ko budala
iako sa sam nesto napisao,
to je bilo u smislu i cilju odbrane
nikome nikad nisam pretio
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Srušio se vojni avion kod Šabca u Srbiji, poginuo pilot - Page 4 Empty Re: Srušio se vojni avion kod Šabca u Srbiji, poginuo pilot

Post by Guest 7/4/2017, 23:04

RayMabus wrote:Sad ce morat prizemljit sve ove Galebe , obavit tehnicki nadzor , servise , možda na nekim i generalne ...uglavnom ono trebaju radit intezivnu obuku pilota na mlaznom avionu a ovo je trenažni mlazni i izgube jedan avion , jednog instruktora , jednog kadeta plus moraju sve letjelice prizemljit i obavit tehnicki nadzor nad svima itd itd itd ....a kao trebali bi pripremit pilote s xy sati leta ...i eto sad zastoj.

Znas sta je malo cudno. Ti avioni danas imaju buducnost. Da se razumijemo Galeb je najebo u sukobu s bilo kojim avionom. Ali recimo danasnji ratovi ce tesko bas biti klasicni ratovi ono...konfrontacija golemog broja jedinica. Takvi avioni sat leta je puno jeftiniji nego recimo za usporedbu F16. A ako ti treba za cas recimo ili za precizno bombardiranje. Onda ti dodje isti qrac hoce li baciti bombu Galeb ili F16...a ako je sat leta na modernom avionu za primjer 20k $ a na ovome 4k $...onda se isplati. Ameri zato bas i hoce razviti nesto puno jeftinije jer im dodje za popizdit skupo bombardirati klasicnim putem. Mislim jebiga u ratovima u zadnjih 20 godina koje su imali koga god da su bombardirali nije im imao prakticki zaprijetiti. Svakom bombardiranju prilaze s logikom da im gubitak od 10-20 aviona nije neki gubitak. A izgube puno manje.

Ono u Siriji su Dragonfly koristili....to je avion iz Vietnama. Tucano i Super Tucano se prodaju ko ludi,koristili su cak militariziranu verziju Air Tractora za te misije....ima to logike. Galeb ima bas sve sto treba za recimo takve operacije. Ali da bi revitalizirali citavu flotu treba se imati stalan dotok dijelova. A ovi se odrzavaju u zraku krpljenjem. I tu su nesrece neminovne. Da su pametni trebali su s Iarom napraviti deal da im rade dijelove za upgrade i slicno. Ali tome nikada nisu prisli ozbiljno. Flota se odrzavala kanibalizacijom.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Srušio se vojni avion kod Šabca u Srbiji, poginuo pilot - Page 4 Empty Re: Srušio se vojni avion kod Šabca u Srbiji, poginuo pilot

Post by Serbinho-3 7/4/2017, 23:08

MaximusDecimusMiridije wrote:To odmah eksplodira u zraku i nema se jadan covjek kad izvuci....nije to ko u nas. U nas se krene raspadati 3 minuta prije kataklizme pa ima covjek vremena skociti i spasiti se.
Oni su nisko leteli, avion pred pad je iskrivio i mozda nije uspeo da ga ispravi.
Avion je tezak na malim visinama, trom, nije isto kao na 10.000 metara.
Nisam video nikakav pozar, vatru na snimku, motori zvucali ispravno, avion lepo leteo.
Kada su piloti iskusni, greske su moguce, jer se opuste, dok oni bez iskustva vise su pod pritiskom.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26474
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Srušio se vojni avion kod Šabca u Srbiji, poginuo pilot - Page 4 Empty Re: Srušio se vojni avion kod Šabca u Srbiji, poginuo pilot

Post by Serbinho-3 7/4/2017, 23:10

Ovo gore nisam Maksi odgovarao, vec Longiju, uletela pogresna...
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26474
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Srušio se vojni avion kod Šabca u Srbiji, poginuo pilot - Page 4 Empty Re: Srušio se vojni avion kod Šabca u Srbiji, poginuo pilot

Post by RayMabus 7/4/2017, 23:12

Galeb i Iar ....valjda misliš na Orla :

https://en.wikipedia.org/wiki/Soko_J-22_Orao

Rumunji su svoje orlove odavno razmontirali.

Retired April 9, 1998

https://en.wikipedia.org/wiki/IAR-93_Vultur
RayMabus
RayMabus

Posts : 176165
2014-04-11


Back to top Go down

Srušio se vojni avion kod Šabca u Srbiji, poginuo pilot - Page 4 Empty Re: Srušio se vojni avion kod Šabca u Srbiji, poginuo pilot

Post by Guest 7/4/2017, 23:15

Ma Iar je radio dijelove po narudzbi za sve i svasta. Htjedo reci fleksibilni su pri tome jer nemaju izbora pokusavaju odrzati firmu na zivotu. Nema sta ne rade likovi. Imaju svoj team smisle rjesenja, ponude rjesenja...sve samo da ima posla.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Srušio se vojni avion kod Šabca u Srbiji, poginuo pilot - Page 4 Empty Re: Srušio se vojni avion kod Šabca u Srbiji, poginuo pilot

Post by michaellcmacha 7/4/2017, 23:18

Gnječ wrote:
michaellcmacha wrote:boli te kurac nek eksplodira, a i nisam ti se obraćao, uglavnom pazim da se ne uzbuđuješ... tak da ne znam koji si se kurac opće i trpo i spiku...al ok tebi na volju... i usput krelac ja ne pijem... to si do sad već mogao zaključiti...

ma ne uzbuđujem se ja nego ti. nemoj sad nismo znali i te spike. pa trpo sam se u tu spiku zbog toga jer si spominjao majke i forumašu psovao majku a vidim da admin konzola ne reagira ali ekspresno reagira kad mene treba banirati čak i onda kad nikome nisam ni majku psovao.

a ti kao hrvacki krmak me uopće ne zanimaš niti te se bojim. jebo ja tebe i tvoje kalibre.
pa svih ovih godina ja sam vrlo rijetko tj samo jednom dotako se nečije matere i tog bi majmuna da mi je bio nadohvat ruke liknuo bez jebem ti... a ovo sad je išlo isključivo na osnovu njegovog debilnog preseravanja svih ovih mjeseci te u vezi migova te u vezi buka, te u vezi tenkova i oklopnjaka u vezi S300 a i u vezi taktičke nuklearne bombe koja bi eto dobro došla srbiji... gle nemoj meni prodavati spike kak si ti eto jadničak neutralan... to moš tu nekima ali meni ne... odjebi zajedno sa tom stokom čejenskom... isti kurac ti ili oni... ;)

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Srušio se vojni avion kod Šabca u Srbiji, poginuo pilot - Page 4 Empty Re: Srušio se vojni avion kod Šabca u Srbiji, poginuo pilot

Post by RayMabus 7/4/2017, 23:22

MaximusDecimusMiridije wrote:Ma Iar je radio dijelove po narudzbi za sve i svasta. Htjedo reci fleksibilni su pri tome jer nemaju izbora pokusavaju odrzati firmu na zivotu. Nema sta ne rade likovi. Imaju svoj team smisle rjesenja, ponude rjesenja...sve samo da ima posla.
Pa i rade :

Komšije napreduju: Rumunija dobila proizvodnju helikoptera Super Puma


https://tangosix.rs/2015/27/11/komsije-napreduju-rumunija-dobila-proizvodnju-helikoptera-super-puma/
RayMabus
RayMabus

Posts : 176165
2014-04-11


Back to top Go down

Srušio se vojni avion kod Šabca u Srbiji, poginuo pilot - Page 4 Empty Re: Srušio se vojni avion kod Šabca u Srbiji, poginuo pilot

Post by Serbinho-3 7/4/2017, 23:22

Ovaj ga takodje iskrivio i nije uspeo vratiti.
Mala visina, brzina, trom, tezak i pao...
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26474
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Srušio se vojni avion kod Šabca u Srbiji, poginuo pilot - Page 4 Empty Re: Srušio se vojni avion kod Šabca u Srbiji, poginuo pilot

Post by Guest 7/4/2017, 23:28

E to je moglo biti sprijeceno. Pilot koji je letio na tom avionu (Bud Holland) je vec u vise navrata radio sranja i bilo je za poginuti u par navrata. Skupile su se glavonje u bazi i trebao je napraviti flyby. I sad svi su odbili letjeti s tim manijakom isao je samo jedan taj lik koji je otvoreno tvrdio da nije normalan i jos dva tipa. I ovaj je opet poceo ta sranja napraviti i ubio i sebe i njih. Taj koji je prije upozoravao na njega je jedini uspio iskociti ali na maloj visini. To bio sto bi se reklo veliki skandal.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Srušio se vojni avion kod Šabca u Srbiji, poginuo pilot - Page 4 Empty Re: Srušio se vojni avion kod Šabca u Srbiji, poginuo pilot

Post by RayMabus 7/4/2017, 23:33

Česi nešto rade na tim trenažnim mlaznim avionima :

Češko podjetje Aero Vodochody je konec marca 2017 predstavilo svoje prvo nadgrajeno lahko jurišno letalo Aero L-159 alca, ki so ga izdelali po skoraj 15-letnem premoru proizvodnje.


http://www.obramba.com/novice/ceska-predstavila-posodobljen-jurisnik-l-159/


Talijani , Rusi ....trenažni mlazni avion plus laki jurišnik.


Korisna stvar jer je trenažni a dovoljno su jake nosivosti da možeš i bombe montirat na njega il neke raketice zrak zrak i slicno.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176165
2014-04-11


Back to top Go down

Srušio se vojni avion kod Šabca u Srbiji, poginuo pilot - Page 4 Empty Re: Srušio se vojni avion kod Šabca u Srbiji, poginuo pilot

Post by Serbinho-3 7/4/2017, 23:35

Air Serbia, uzleteo sa Malpense, iskrivio ga pri poletanju, prozor dole kao da gledas dno mora.
Doslo mi da odem ka kokpitu da mu pripretim.
Sreca da je bilo izmedju 30 i 40 putnika, A319.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26474
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Srušio se vojni avion kod Šabca u Srbiji, poginuo pilot - Page 4 Empty Re: Srušio se vojni avion kod Šabca u Srbiji, poginuo pilot

Post by RayMabus 7/4/2017, 23:43

Vojni piloti ( za lovacke avione i to ) moraju radit piruete i nagle okretaje ....zato ovi na Galebu to rade ( uce ) ...jer moraju ...sutra vozi pravog lovca i to naglo zaokretanje i piruete i okretanje na leđa su mu sastavni dio posla.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176165
2014-04-11


Back to top Go down

Srušio se vojni avion kod Šabca u Srbiji, poginuo pilot - Page 4 Empty Re: Srušio se vojni avion kod Šabca u Srbiji, poginuo pilot

Post by RayMabus 7/4/2017, 23:55

Zrak je isto materija ...evo u cijelom Splitu i okolici imaš samo jedan zavoj koji su napravili s blagim nagibom i to je onaj na izlazu iz Splita prema Solinu i nigdje više toga nema ...ulaziš sa autom u zavoj i cesta je blago nagnuta ...nece te izbacit ...tako i avion sa dva krila ...ulaziš s određenom brzinom u zavoj tj to je to okretanje ....ako voziš brzo i na visini onda se moš okretat ...ako voziš sporo a previše se nagneš krila oba odjednom nisu na zemlji ( zrak ) a pošto su dva onda sam trup aviona jednostavno ostane ko deblo u zraku.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176165
2014-04-11


Back to top Go down

Srušio se vojni avion kod Šabca u Srbiji, poginuo pilot - Page 4 Empty Re: Srušio se vojni avion kod Šabca u Srbiji, poginuo pilot

Post by michaellcmacha 7/4/2017, 23:57

pizzon wrote:
michaellcmacha wrote:
pizzon wrote:
michaellcmacha wrote:
Noor wrote:kako god, meni je žao dečka, taj nije nikome stigao ništa skriviti :(
ma ko ih jebe neka ginu, u što većem broju... takvi su ubijali djecu po slavonskom brodu i danas u miru u penziji prepričavaju kako su ubijali ustaše od 8-9 godina...

po tvom modelu, 
bilo bi ok  da zelim smrt svim hrvatima,
svim hrvatima svakako koji cine sastav hr. vojske.
ali, zato si ti ti, koji to zelis srbima,
ali, zato sam ja onaj koji to ne zeli hrvatima.
tesko tebi s tvojim mozgom
konjino neuhranjena... mjesecima se tu kurčiš kako ćete dobiti migove, tenkove, s300, onaj kreten bi rado i da taktičku nuklearnu bombu dobijete...  i kako ćete sa svim tim uz naravno i novu doktrinu uspostaviti neke nove odnose u regionu, pri tom računajući da je i hrvatska dionik istog... ma jebem ti ja sve živo i mrtvo, pička li ti materina i tebi i svima vama, jebo vam pas mater banditsku... e sad da se ponovim svaki mrtav srpski pilot je plus za hrvatsko RZ i PZO i puši kurac majmune... a sad ak je ovo za ban slobodno nek me baniraju ionak imam slijedećih dana pun kurac za pikirat... ;),  a taj vaš nek ronja po crnici... i ja nisam spominjao sve srbe debilčino, nego sve pilote, i sve ostale koji spadaju u čejensku vojsku koja je izravna opasnost i za HV i za RH, aj sad nosi se u tri pičke mile mame sa svojim debilizmima... jebo te onaj mutavi ezek...
ne kenjaj, lupetas gluposti ko budala
iako sa sam nesto napisao,
to je bilo u smislu i cilju odbrane
nikome nikad nisam pretio
gle tico znam te, još dok nisi preletio svom jatu... uglavnom nebitno do sad si se bezbroj puta izasrao ko zadnji debil po pitanju spike o bilo kakvoj pa i vojnoj dominaciji srbije... al niti u vojnom niti u bilo kojem drugom smislu vi nikada više nećete dominirati, a pogotovo ne za naših života i to bi bio red da pokušaš si prispodobiti... i usput pokušaj razumjeti nečiji upis, ako ništa pokušaj se sjetiti hrvatskog koji si nekad učio možda onda budeš i razumio napisano... ili nastavi brslati po srbijanski pa ni sam sebe ne budeš razumio, ko što se ne razumiješ...

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Srušio se vojni avion kod Šabca u Srbiji, poginuo pilot - Page 4 Empty Re: Srušio se vojni avion kod Šabca u Srbiji, poginuo pilot

Post by Guest 8/4/2017, 00:04

Btw jel bi naslov trebao biti ŠaBca ili ŠaPca?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Srušio se vojni avion kod Šabca u Srbiji, poginuo pilot - Page 4 Empty Re: Srušio se vojni avion kod Šabca u Srbiji, poginuo pilot

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 4 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum