ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Srušio se vojni avion kod Šabca u Srbiji, poginuo pilot

Page 2 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Srušio se vojni avion kod Šabca u Srbiji, poginuo pilot - Page 2 Empty Re: Srušio se vojni avion kod Šabca u Srbiji, poginuo pilot

Post by Serbinho-3 7/4/2017, 16:09

pizzon wrote:da li hrvatska ima te avione ?
ako ima mora da pratit sta je uzrok
verovatno da neko prati detaljno
Nema, imala CG, ali smo uzeli iste.

Serbinho-3

Posts : 26469
2014-08-25


Back to top Go down

Srušio se vojni avion kod Šabca u Srbiji, poginuo pilot - Page 2 Empty Re: Srušio se vojni avion kod Šabca u Srbiji, poginuo pilot

Post by RayMabus 7/4/2017, 16:19

Srušio se vojni avion kod Šabca u Srbiji, poginuo pilot - Page 2 Sabac

– Radilo se o redovnom letačkom, planskom, zadatku obuke, meteo situacija je bila povoljna, piloti su bili odlično osposobljeni – vrsni piloti, avion je bio ispravan, bio sam lično prisutan na aerodromu Batajnica kada su krenule pripreme za zadatak i kada su oni krenuli.

https://tangosix.rs/2017/07/04/komandant-rv-i-pvo-ranko-zivak-piloti-osposobljeni-meto-uslovi-dobri-avion-ispravan-licno-sam-bio-na-batajnici/
RayMabus
RayMabus

Posts : 176142
2014-04-11


Back to top Go down

Srušio se vojni avion kod Šabca u Srbiji, poginuo pilot - Page 2 Empty Re: Srušio se vojni avion kod Šabca u Srbiji, poginuo pilot

Post by Guest 7/4/2017, 16:24

pizzon wrote:Srušio se vojni avion kod Šabca u Srbiji, poginuo pilot - Page 2 322562


pise da su vrslili obuku !?
pa pre nekoliko dana srusio se jedan
daleko poznatiji usa aviona, 15.ca ili 16.ca

Onda je sve okej :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Srušio se vojni avion kod Šabca u Srbiji, poginuo pilot - Page 2 Empty Re: Srušio se vojni avion kod Šabca u Srbiji, poginuo pilot

Post by Guest 7/4/2017, 16:28

greška pilota, izgubio nadzor
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Srušio se vojni avion kod Šabca u Srbiji, poginuo pilot - Page 2 Empty Re: Srušio se vojni avion kod Šabca u Srbiji, poginuo pilot

Post by RayMabus 7/4/2017, 16:31

Srećko wrote:greška pilota, izgubio nadzor
Kažu svjedoci da je gori vec u zraku tako da ...izgleda da je eskplodiralo tj zapalilo se nešto ...struja , gorivo , motor ...
RayMabus
RayMabus

Posts : 176142
2014-04-11


Back to top Go down

Srušio se vojni avion kod Šabca u Srbiji, poginuo pilot - Page 2 Empty Re: Srušio se vojni avion kod Šabca u Srbiji, poginuo pilot

Post by Guest 7/4/2017, 16:34

To odmah eksplodira u zraku i nema se jadan covjek kad izvuci....nije to ko u nas. U nas se krene raspadati 3 minuta prije kataklizme pa ima covjek vremena skociti i spasiti se.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Srušio se vojni avion kod Šabca u Srbiji, poginuo pilot - Page 2 Empty Re: Srušio se vojni avion kod Šabca u Srbiji, poginuo pilot

Post by RayMabus 7/4/2017, 16:37

Srušio se vojni avion kod Šabca u Srbiji, poginuo pilot - Page 2 DYqktkqTURBXy80ZDQzMWY1Y2U1ZjAwYzMwM2JiMzNmOGFhZWNlMWZiMi5qcGVnk5UCzQMUAMLDlQLNAdYAwsOVB9kyL3B1bHNjbXMvTURBXy8xZDc0Y2I0MTcwNTk1MDQzNjYyOWNhYmQ2MDZmNTBmNi5wbmcHwgA

Fotografija trenutka pada aviona i eksplozije


---



Očevidac pada vojnog aviona kaže da je avion bio u plamenu dok je još bio u vazduhu, da je na mestu pada ogroman krater, a da su delovi leteli stotinama metara okolo. Više o tome šta su svedoci videli, pročitajte OVDE.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176142
2014-04-11


Back to top Go down

Srušio se vojni avion kod Šabca u Srbiji, poginuo pilot - Page 2 Empty Re: Srušio se vojni avion kod Šabca u Srbiji, poginuo pilot

Post by Guest 7/4/2017, 16:40

to su amerikanci rušili sa onim svojim HAARP zrakama, imaju antene na Kosovu

http://www.novi-svjetski-poredak.com/2012/11/28/haarp-antene-na-balkanu-barajevo-ili-kosovo/
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Srušio se vojni avion kod Šabca u Srbiji, poginuo pilot - Page 2 Empty Re: Srušio se vojni avion kod Šabca u Srbiji, poginuo pilot

Post by Guest 7/4/2017, 16:41

Teslino oružje okrenuli protiv Srbije, a tesla Srbin, koja ironija
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Srušio se vojni avion kod Šabca u Srbiji, poginuo pilot - Page 2 Empty Re: Srušio se vojni avion kod Šabca u Srbiji, poginuo pilot

Post by RayMabus 7/4/2017, 16:46

Serbinho-3 wrote:Sve su to realno krsevi.
Usput i drzava krs, koja verovatno nece ni reci istinu.
Pa sad ...ima tu nešto aviona proizvedenih kraj osamdesetih i pocetak devedesetih tj do 91 ....više je stvar u tome šta je ovo bilo na remontu a pošto je jugoslavenska proizvodnja a Soko je bio u Mostaru znaci ovi to u BG sad remontuju ....sad je malo pitanje kako pošto ocito ima nekih propusta tj krpaju.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176142
2014-04-11


Back to top Go down

Srušio se vojni avion kod Šabca u Srbiji, poginuo pilot - Page 2 Empty Re: Srušio se vojni avion kod Šabca u Srbiji, poginuo pilot

Post by RayMabus 7/4/2017, 18:33

Avion G-4 koji se srušio u okolini Šapca nosio je serijski broj 23625, saznaje Tango Six.
Reč je o avionu koji je proizveden 1985. godine, a kojeg je Srbija dobila od Crne Gore 2010. godine na osnovu sporazuma o razmeni sredstava i dokumentacije između Vlada ove dve zemlje.
Preuzimanjem ta dva aviona Srbija je od Crne Gore preuzela ukupno šest takvih letilica, shodno odredbama sporazuma koji su sredinom aprila 2010. potpisali tadašnji ministri odbrane dve države, Dragan Šutanovac i Boro Vučinić.

Avion je remontovan 2015. godine, a govoreći o udesu, komandant RV i PVO, Ranko Živak, naveo je da je bio ispravan i da se u to lično uverio pre poletanja na Batajnici
RayMabus
RayMabus

Posts : 176142
2014-04-11


Back to top Go down

Srušio se vojni avion kod Šabca u Srbiji, poginuo pilot - Page 2 Empty Re: Srušio se vojni avion kod Šabca u Srbiji, poginuo pilot

Post by michaellcmacha 7/4/2017, 21:01

Noor wrote:kako god, meni je žao dečka, taj nije nikome stigao ništa skriviti :(
ma ko ih jebe neka ginu, u što većem broju... takvi su ubijali djecu po slavonskom brodu i danas u miru u penziji prepričavaju kako su ubijali ustaše od 8-9 godina...
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Srušio se vojni avion kod Šabca u Srbiji, poginuo pilot - Page 2 Empty Re: Srušio se vojni avion kod Šabca u Srbiji, poginuo pilot

Post by michaellcmacha 7/4/2017, 21:03

pizzon wrote:srušio se danas u rejonu sela Slatina, opština Ub,




ja cim cujem Slatina,
msm, evo, moram za Podravinu 
ideš malo doma... :)))
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Srušio se vojni avion kod Šabca u Srbiji, poginuo pilot - Page 2 Empty Re: Srušio se vojni avion kod Šabca u Srbiji, poginuo pilot

Post by michaellcmacha 7/4/2017, 21:07

pizzon wrote:da li hrvatska ima te avione ?
ako ima mora da pratit sta je uzrok
verovatno da neko prati detaljno
neka ih vama, samo vi letajte u njima, dok vam ne dođu migani... s njima ima da celo selo prelepo zagori... :))), kad opane jel...
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Srušio se vojni avion kod Šabca u Srbiji, poginuo pilot - Page 2 Empty Re: Srušio se vojni avion kod Šabca u Srbiji, poginuo pilot

Post by michaellcmacha 7/4/2017, 21:08

pizzon wrote:Srušio se vojni avion kod Šabca u Srbiji, poginuo pilot - Page 2 LMWktkqTURBXy82NDcxMzkyNGIxODM4YWE4MGM2YzE0YmYyMTEwNTgxOS5qcGVnk5UCzQMUAMLDlQLNAdYAwsOVB9kyL3B1bHNjbXMvTURBXy8xZDc0Y2I0MTcwNTk1MDQzNjYyOWNhYmQ2MDZmNTBmNi5wbmcHwgA
dejan pandurovic, kapetan
šta je leteo, leteo je, sad kad ga skupe u hrpu ide da ronja po crnici...
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Srušio se vojni avion kod Šabca u Srbiji, poginuo pilot - Page 2 Empty Re: Srušio se vojni avion kod Šabca u Srbiji, poginuo pilot

Post by michaellcmacha 7/4/2017, 21:13

MaximusDecimusMiridije wrote:To odmah eksplodira u zraku i nema se jadan covjek kad izvuci....nije to ko u nas. U nas se krene raspadati 3 minuta prije kataklizme pa ima covjek vremena skociti i spasiti se.
naši lete isključivo na velikim visinama tako da mogu iskočiti i malo se zajebavati u zraku... al idu mi na kiki više ko za krc stalno prelijeću prek mog kvarta... valjda neće i na moj plastenik pikirat...
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Srušio se vojni avion kod Šabca u Srbiji, poginuo pilot - Page 2 Empty Re: Srušio se vojni avion kod Šabca u Srbiji, poginuo pilot

Post by RayMabus 7/4/2017, 21:38

Srušio se vojni avion kod Šabca u Srbiji, poginuo pilot - Page 2 138005564258e7772471027763530848_v4_big
RayMabus
RayMabus

Posts : 176142
2014-04-11


Back to top Go down

Srušio se vojni avion kod Šabca u Srbiji, poginuo pilot - Page 2 Empty Re: Srušio se vojni avion kod Šabca u Srbiji, poginuo pilot

Post by Guest 7/4/2017, 21:44

michaellcmacha wrote:
Noor wrote:kako god, meni je žao dečka, taj nije nikome stigao ništa skriviti :(
ma ko ih jebe neka ginu, u što većem broju... takvi su ubijali djecu po slavonskom brodu i danas u miru u penziji prepričavaju kako su ubijali ustaše od 8-9 godina...

po tvom modelu, 
bilo bi ok  da zelim smrt svim hrvatima,
svim hrvatima svakako koji cine sastav hr. vojske.
ali, zato si ti ti, koji to zelis srbima,
ali, zato sam ja onaj koji to ne zeli hrvatima.
tesko tebi s tvojim mozgom
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Srušio se vojni avion kod Šabca u Srbiji, poginuo pilot - Page 2 Empty Re: Srušio se vojni avion kod Šabca u Srbiji, poginuo pilot

Post by RayMabus 7/4/2017, 21:49

Piloti opcenito a posebno vojni je ipak poziv koji ukljucuje neki rizik ( pogiblju ) ....dobro nije kome palo na glavu od civila....vidiš kako je blizu kucama pao.

Ne komentiram pilote , samo avione ...saucešce mi je suvišno jer znaju da to nosi takvi rizik ...mogu eto komentirat samo to da dobro da nije na kuce pao i nema dole poginulih i ranjenih od obicnih ljudi.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176142
2014-04-11


Back to top Go down

Srušio se vojni avion kod Šabca u Srbiji, poginuo pilot - Page 2 Empty Re: Srušio se vojni avion kod Šabca u Srbiji, poginuo pilot

Post by michaellcmacha 7/4/2017, 22:01

pizzon wrote:
michaellcmacha wrote:
Noor wrote:kako god, meni je žao dečka, taj nije nikome stigao ništa skriviti :(
ma ko ih jebe neka ginu, u što većem broju... takvi su ubijali djecu po slavonskom brodu i danas u miru u penziji prepričavaju kako su ubijali ustaše od 8-9 godina...

po tvom modelu, 
bilo bi ok  da zelim smrt svim hrvatima,
svim hrvatima svakako koji cine sastav hr. vojske.
ali, zato si ti ti, koji to zelis srbima,
ali, zato sam ja onaj koji to ne zeli hrvatima.
tesko tebi s tvojim mozgom
konjino neuhranjena... mjesecima se tu kurčiš kako ćete dobiti migove, tenkove, s300, onaj kreten bi rado i da taktičku nuklearnu bombu dobijete...  i kako ćete sa svim tim uz naravno i novu doktrinu uspostaviti neke nove odnose u regionu, pri tom računajući da je i hrvatska dionik istog... ma jebem ti ja sve živo i mrtvo, pička li ti materina i tebi i svima vama, jebo vam pas mater banditsku... e sad da se ponovim svaki mrtav srpski pilot je plus za hrvatsko RZ i PZO i puši kurac majmune... a sad ak je ovo za ban slobodno nek me baniraju ionak imam slijedećih dana pun kurac za pikirat... ;),  a taj vaš nek ronja po crnici... i ja nisam spominjao sve srbe debilčino, nego sve pilote, i sve ostale koji spadaju u čejensku vojsku koja je izravna opasnost i za HV i za RH, aj sad nosi se u tri pičke mile mame sa svojim debilizmima... jebo te onaj mutavi ezek...
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Srušio se vojni avion kod Šabca u Srbiji, poginuo pilot - Page 2 Empty Re: Srušio se vojni avion kod Šabca u Srbiji, poginuo pilot

Post by michaellcmacha 7/4/2017, 22:02

RayMabus wrote:Piloti opcenito a posebno vojni je ipak poziv koji ukljucuje neki rizik ( pogiblju ) ....dobro nije kome palo na glavu od civila....vidiš kako je blizu kucama pao.

Ne komentiram pilote , samo avione ...saucešce mi je suvišno jer znaju da to nosi takvi rizik ...mogu eto komentirat samo to da dobro da nije na kuce pao i nema dole poginulih i ranjenih od obicnih ljudi.
pa to je ok rezon, a pilota ko jebe, radi se o pilotu potencijalno neprijateljske vojske, i samo nek ginu, što ih više izgine u trenažnom procesu manje će ih morati skidati hrvatski PZO danas sutra....
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Srušio se vojni avion kod Šabca u Srbiji, poginuo pilot - Page 2 Empty Re: Srušio se vojni avion kod Šabca u Srbiji, poginuo pilot

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum