ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hasu ne brine rasulo u državi već ćirilica i Deklaracija

Page 12 of 12 Previous  1, 2, 3 ... 10, 11, 12

Go down

Hasu ne brine rasulo u državi već ćirilica i Deklaracija - Page 12 Empty Re: Hasu ne brine rasulo u državi već ćirilica i Deklaracija

Post by vuksadinare Thu 30 Mar - 15:01

Ringo10 wrote:
vuksadinare wrote:
Ringo10 wrote:
Ringo10 wrote:
asilovski wrote:
u vezi jezika hrvati su trebali misliti prije 15 i više godina kada su prihvatili vukove zamke, a odbacili kajakvaski i čakavski književni jezik a prihvatili ovaj štokavski što već
Uzeli dubrovacki stokavski kao model za knjizevni.

A kajkavski i cakavski prijedlozi nisu dakako na crti razvoja jezika i njegovog obogacivanja nego da budemo sto razlicitiji od Srba. Odbaciti stokavicu kao previse slicnu Srbima i njihovom govoru. Sto ujedno znaci i sve stkavsko prepustiti upravo Srbima.

Teska je bolest takozvani radikalni hrvatski nacionalizam. I nesto tako samodestruktivno tesko da postoji jos negdje na svijeu.

A ova opterecenost Srbima i srpstvom prelazi u domen nekakve manijakalne patologije.

Zato ozbiljno kazem da bi Hrvati trebali usvojiti mandarinski ili neki jezik sa pacifickih otoka kao zvanicni jezik u Hrvatskoj. Tako bi apsolutno i definitivno rijesili svaki problem slicnosti sa jezikom ili diajlektima kojima govore Srbi.
Srbi su optereceni neki dugim starima kad su Hrvati u pitanju a ne jezikom. Sto se jezika i slicnog tice tu su Srbi prilicno relaxing nastrojeni. 

Oni su vrlo otvoreni u svome svojatanju i svojim  filmovima, glazbom, mas-medijima i drugim vidovima maskulture ostavruju znacajan i znatan utjecaj u okolini.

A Hrvati su ti koji se panicno zatvaraju i histeriziraju kao u ovome slucaju ovih sto su potpisali nekakvu deklaraciju koja ima pravnu snagu zakljucaka grupe pijanaca u nekoj birtiji.

Da, Hrvati se panicno boje Srba i njihove kulturne i jezicke kolonizacije, toliko o hrvatskom osjecaju  kulturne superiornosti.

Kulturno superioran i samovjeren se ne boji konkurencije u tome smislu, a onaj ko panicno odbija i separira se u strahu od rivalskih utjecaja, taj u stvari pati od osjecaja kulturne inferiornosti.

Rezultat je taj da mladez danas svrsava na narodnjake cajke sto u vrijeme moje mladosti nije bio slucaj. Mi to ili nismo slusali ili smo ignorirali a ispada da je hrvatski kulturni utjecaj bio najjaci u bivsoj drzavi kad se kulturno suceljavanje nije moglo izbjeci.

Smijesno, ali navodi na zakljucak da se Hrvati histericno boje kolonizacije od strane etnickog elementa kojem su tipicne personifikacije Mitar Miric i Milos Bojanic.
..ne..takva glazba se pocela slusati vecim prilivom izbjeglica iz bh-a...kao i iz ruralnih sredina hrvatske..to nema veze sa povlacenjem...naravno..nakon 25,26 godina rodila se druga pa i treca generacija koja je muziku i slusanje muzike naslijedila do svojih roditelja..a djelomicno se tu radi i o inatu...
Mogao sam i predpostaviti da cemo opet mi biti krivi za sve a u ovom slucaju za prljanje cistote hrvatskog jezika.
glup si..opet proturas teze koji tebi pasu.naravno krive..meni je zena bosanka...i u njenoj obitelji kako uzoj i tako siroj slusaju su 90% narodnjaci..i to oduvijek...naravno tu isto dominira i sargija ali to je izvorna narodna muzika i tako treba biti..

vuksadinare

Posts : 99016
2015-09-08


Back to top Go down

Hasu ne brine rasulo u državi već ćirilica i Deklaracija - Page 12 Empty Re: Hasu ne brine rasulo u državi već ćirilica i Deklaracija

Post by marcellus Thu 30 Mar - 15:34

Oh_Femder wrote:
marcellus wrote:
Oh_Femder wrote:
marcellus wrote:da se zbroji koliko ti potpisnici godišnje posišu iz proračuna došlo bi se na milijardu dvije godišnje, pa puta dvajst godina kolko ih hranimo i duvanimo puno je jebiga
Pa jes, bolje dati jamnicima (ko je jamio...) i Jamnici druga Todorića. Profesionalni domoljubi na kasu, ostali: STOJ! Daće tebi čiko Jovica bonova za Konzum kad ga budeš branio da u dvorcu živi na hrvatsku narodnu dobrobit.

ajd odsmrdi... nemaju oni šta tražit na državnoj blagajni i to nema veze s ovima drugima... svi ti potpisnici su u biti lopovska banda koja harači hrvatsku sirotinju
Viđe ti našeg četničkog simpatizera, kako mu pjena izlazi na usta kad mu dirneš u njegovog druga Tošu, koji mu je dao bonove za Konzum :D 

Ovi rođe rodoljubi koji su krali, i tebi su dali koju mrvicu, dok si im držao lojtru, tak da to nema veze :P

pa na ovom popisu potpisa je jedno 60% četnika ostalo su oni drugi antifašisti

_________________
Hasu ne brine rasulo u državi već ćirilica i Deklaracija - Page 12 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Hasu ne brine rasulo u državi već ćirilica i Deklaracija - Page 12 Empty Re: Hasu ne brine rasulo u državi već ćirilica i Deklaracija

Post by Oh_Femder Thu 30 Mar - 16:10

marcellus wrote:
Oh_Femder wrote:
marcellus wrote:
Oh_Femder wrote:
marcellus wrote:da se zbroji koliko ti potpisnici godišnje posišu iz proračuna došlo bi se na milijardu dvije godišnje, pa puta dvajst godina kolko ih hranimo i duvanimo puno je jebiga
Pa jes, bolje dati jamnicima (ko je jamio...) i Jamnici druga Todorića. Profesionalni domoljubi na kasu, ostali: STOJ! Daće tebi čiko Jovica bonova za Konzum kad ga budeš branio da u dvorcu živi na hrvatsku narodnu dobrobit.

ajd odsmrdi... nemaju oni šta tražit na državnoj blagajni i to nema veze s ovima drugima... svi ti potpisnici su u biti lopovska banda koja harači hrvatsku sirotinju
Viđe ti našeg četničkog simpatizera, kako mu pjena izlazi na usta kad mu dirneš u njegovog druga Tošu, koji mu je dao bonove za Konzum :D 

Ovi rođe rodoljubi koji su krali, i tebi su dali koju mrvicu, dok si im držao lojtru, tak da to nema veze :P
pa na ovom popisu potpisa je jedno 60% četnika ostalo su oni drugi antifašisti
Pa četnici su, rekao si i sam, tvoji kolege. Ali to je naravno debela laž. Nisu oni nikakvi tvoji 'kolege'. Ti jesi jedan od njih. Period!
Oh_Femder
Oh_Femder

Posts : 4103
2016-11-08


Back to top Go down

Hasu ne brine rasulo u državi već ćirilica i Deklaracija - Page 12 Empty Re: Hasu ne brine rasulo u državi već ćirilica i Deklaracija

Post by Eva_ Thu 30 Mar - 16:17

A kaj bi ga brinulo kad je ostao zarobljen mišlju i djelima u 1941.
Eva_
Eva_

Posts : 5681
2017-03-21


Back to top Go down

Hasu ne brine rasulo u državi već ćirilica i Deklaracija - Page 12 Empty Re: Hasu ne brine rasulo u državi već ćirilica i Deklaracija

Post by Regoč Thu 30 Mar - 21:36

catabbath wrote:
Regoč wrote:. Naša krv, ali druga vjera.

Je ako turske divljake smatraš pod našima.
Kakve sveze imaju Turci? Dobro znaš da govorim o hrvatskih muslimanih i većem dielu Bošnjakah, Ne citiraj me parcijalno i ne izvrći moje upise.

_________________
Hasu ne brine rasulo u državi već ćirilica i Deklaracija - Page 12 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Hasu ne brine rasulo u državi već ćirilica i Deklaracija - Page 12 Empty Re: Hasu ne brine rasulo u državi već ćirilica i Deklaracija

Post by Regoč Thu 30 Mar - 21:38

Sora wrote:ja se sjetim uvijek kolko je bila razlika između Beograda i zgb u tom dojmu dotjeranost.
Ne laprdaj! Kad si ti posljednji put bila u Beogradu? Ili srela u Zagrebu nekoga iz Beograda pa ga pitala za dojmove?

_________________
Hasu ne brine rasulo u državi već ćirilica i Deklaracija - Page 12 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Hasu ne brine rasulo u državi već ćirilica i Deklaracija - Page 12 Empty Re: Hasu ne brine rasulo u državi već ćirilica i Deklaracija

Post by Regoč Thu 30 Mar - 22:36

Ringo10 wrote:Odbaciti stokavicu kao previse slicnu Srbima i njihovom govoru. Sto ujedno znaci i sve stkavsko prepustiti upravo Srbima.

Teska je bolest takozvani radikalni hrvatski nacionalizam. I nesto tako samodestruktivno tesko da postoji jos negdje na svijeu.
Da si čital pozorno, vidjel bi da te idiotizme predlaže Aso, hunski iscjedak i tvoj suzločinac protiv Hrvatah.

_________________
Hasu ne brine rasulo u državi već ćirilica i Deklaracija - Page 12 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Hasu ne brine rasulo u državi već ćirilica i Deklaracija - Page 12 Empty Re: Hasu ne brine rasulo u državi već ćirilica i Deklaracija

Post by Regoč Thu 30 Mar - 22:37

kic wrote:19.stoljeće je bio nesputani boom..  svi su zapravo rasli u to vrijeme..
Ako su svi rasli, zašto su se iseljavali u Ameriku?

_________________
Hasu ne brine rasulo u državi već ćirilica i Deklaracija - Page 12 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Hasu ne brine rasulo u državi već ćirilica i Deklaracija - Page 12 Empty Re: Hasu ne brine rasulo u državi već ćirilica i Deklaracija

Post by Regoč Thu 30 Mar - 22:39

Eva_ wrote:A kaj bi ga brinulo kad je ostao zarobljen mišlju i djelima u 1941.
Tako i oni kreteni Židi samo holokaust pa holokaust! Jebo ih holokaust, kad je to bilo? A da, 41.

_________________
Hasu ne brine rasulo u državi već ćirilica i Deklaracija - Page 12 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Hasu ne brine rasulo u državi već ćirilica i Deklaracija - Page 12 Empty Re: Hasu ne brine rasulo u državi već ćirilica i Deklaracija

Post by Oh_Femder Fri 31 Mar - 8:20

Regoč wrote:
Eva_ wrote:A kaj bi ga brinulo kad je ostao zarobljen mišlju i djelima u 1941.
Tako i oni kreteni Židi samo holokaust pa holokaust! Jebo ih holokaust, kad je to bilo? A da, 41.
By the same token: tako i oni kreteni Usraše, samo križni put pa križni put. Jebo ih križni put, kad je to bilo? A da, 45.
Oh_Femder
Oh_Femder

Posts : 4103
2016-11-08


Back to top Go down

Hasu ne brine rasulo u državi već ćirilica i Deklaracija - Page 12 Empty Re: Hasu ne brine rasulo u državi već ćirilica i Deklaracija

Post by Eva_ Fri 31 Mar - 8:34

Regoč wrote:
Eva_ wrote:A kaj bi ga brinulo kad je ostao zarobljen mišlju i djelima u 1941.
Tako i oni kreteni Židi samo holokaust pa holokaust! Jebo ih holokaust, kad je to bilo? A da, 41.
Židovi mogu o čemu ih volja jer im država cvate. Od pustinje napravili plodno tlo, što dotaknu u zlato pretvaraju, a Hrvati od plodne Slavonije napravili pustinju, di prođe Hrvat tu trava ne raste, itd.itd....
Eva_
Eva_

Posts : 5681
2017-03-21


Back to top Go down

Hasu ne brine rasulo u državi već ćirilica i Deklaracija - Page 12 Empty Re: Hasu ne brine rasulo u državi već ćirilica i Deklaracija

Post by Ringo10 Fri 31 Mar - 12:33

vuksadinare wrote:
Ringo10 wrote:
vuksadinare wrote:
Ringo10 wrote:
Ringo10 wrote:
Uzeli dubrovacki stokavski kao model za knjizevni.

A kajkavski i cakavski prijedlozi nisu dakako na crti razvoja jezika i njegovog obogacivanja nego da budemo sto razlicitiji od Srba. Odbaciti stokavicu kao previse slicnu Srbima i njihovom govoru. Sto ujedno znaci i sve stkavsko prepustiti upravo Srbima.

Teska je bolest takozvani radikalni hrvatski nacionalizam. I nesto tako samodestruktivno tesko da postoji jos negdje na svijeu.

A ova opterecenost Srbima i srpstvom prelazi u domen nekakve manijakalne patologije.

Zato ozbiljno kazem da bi Hrvati trebali usvojiti mandarinski ili neki jezik sa pacifickih otoka kao zvanicni jezik u Hrvatskoj. Tako bi apsolutno i definitivno rijesili svaki problem slicnosti sa jezikom ili diajlektima kojima govore Srbi.
Srbi su optereceni neki dugim starima kad su Hrvati u pitanju a ne jezikom. Sto se jezika i slicnog tice tu su Srbi prilicno relaxing nastrojeni. 

Oni su vrlo otvoreni u svome svojatanju i svojim  filmovima, glazbom, mas-medijima i drugim vidovima maskulture ostavruju znacajan i znatan utjecaj u okolini.

A Hrvati su ti koji se panicno zatvaraju i histeriziraju kao u ovome slucaju ovih sto su potpisali nekakvu deklaraciju koja ima pravnu snagu zakljucaka grupe pijanaca u nekoj birtiji.

Da, Hrvati se panicno boje Srba i njihove kulturne i jezicke kolonizacije, toliko o hrvatskom osjecaju  kulturne superiornosti.

Kulturno superioran i samovjeren se ne boji konkurencije u tome smislu, a onaj ko panicno odbija i separira se u strahu od rivalskih utjecaja, taj u stvari pati od osjecaja kulturne inferiornosti.

Rezultat je taj da mladez danas svrsava na narodnjake cajke sto u vrijeme moje mladosti nije bio slucaj. Mi to ili nismo slusali ili smo ignorirali a ispada da je hrvatski kulturni utjecaj bio najjaci u bivsoj drzavi kad se kulturno suceljavanje nije moglo izbjeci.

Smijesno, ali navodi na zakljucak da se Hrvati histericno boje kolonizacije od strane etnickog elementa kojem su tipicne personifikacije Mitar Miric i Milos Bojanic.
..ne..takva glazba se pocela slusati vecim prilivom izbjeglica iz bh-a...kao i iz ruralnih sredina hrvatske..to nema veze sa povlacenjem...naravno..nakon 25,26 godina rodila se druga pa i treca generacija koja je muziku i slusanje muzike naslijedila do svojih roditelja..a djelomicno se tu radi i o inatu...
Mogao sam i predpostaviti da cemo opet mi biti krivi za sve a u ovom slucaju za prljanje cistote hrvatskog jezika.
glup si..opet proturas teze koji tebi pasu.naravno krive..meni je zena bosanka...i u njenoj obitelji kako uzoj i tako siroj slusaju su 90% narodnjaci..i to oduvijek...naravno tu isto dominira i sargija ali to je izvorna narodna muzika i tako treba biti..
Glup ti tata koji te sklepao u pijanom stanju i mater koja te ispilila bez ikakve potrebe.

Ako cemo se vrijedjati.

Narodnjake nisam slusao, ali tu ne ubrajam izvorni bosanski i hercegovacki muslimanski sevdah. To je ipak umjetnost.

https://www.youtube.com/watch?v=B3HGwLqPpNM

Znam da vas iritiram jer ne mozete da mi paritrate kad ismijavam vase budalastine.
Ringo10
Ringo10

Posts : 21553
2015-09-24


Back to top Go down

Hasu ne brine rasulo u državi već ćirilica i Deklaracija - Page 12 Empty Re: Hasu ne brine rasulo u državi već ćirilica i Deklaracija

Post by vuksadinare Fri 31 Mar - 12:38

ringo....bilo ti je ne tako davno istrazivanje koja se mjuza po republikama slusala za vrijeme yu...u bosni su daleko vise prevladavali narodnjaci nego rock...narodnjaci..pop...pa rock...90% ruralnog stanovnistva u bh-a je slusalo narodnjake..u srbniji je bio nesto slican rezultata..u hrvatskoj je npr...pop bio na prvom mjestu..pa rock..pa narodnajci..u sloveniji recimo najslusaniji ej bio rock...pa po
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99016
2015-09-08


Back to top Go down

Hasu ne brine rasulo u državi već ćirilica i Deklaracija - Page 12 Empty Re: Hasu ne brine rasulo u državi već ćirilica i Deklaracija

Post by vuksadinare Fri 31 Mar - 12:47

za ringa jedna ljuta da popije jednu kratku...

https://www.youtube.com/watch?v=qzEe2UPNZlA
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99016
2015-09-08


Back to top Go down

Hasu ne brine rasulo u državi već ćirilica i Deklaracija - Page 12 Empty Re: Hasu ne brine rasulo u državi već ćirilica i Deklaracija

Post by Ringo10 Fri 31 Mar - 13:36

vuksadinare wrote:ringo....bilo ti je ne tako davno istrazivanje koja se mjuza po republikama slusala za vrijeme yu...u bosni su daleko vise prevladavali narodnjaci nego rock...narodnjaci..pop...pa rock...90% ruralnog stanovnistva u bh-a je slusalo narodnjake..u srbniji je bio nesto slican rezultata..u hrvatskoj je npr...pop bio na prvom mjestu..pa rock..pa narodnajci..u sloveniji recimo najslusaniji ej bio rock...pa po
Sarajevo je imalo jaku rock scenu a ja ove debilne narodnjake nikada slušao nisam.
Ringo10
Ringo10

Posts : 21553
2015-09-24


Back to top Go down

Hasu ne brine rasulo u državi već ćirilica i Deklaracija - Page 12 Empty Re: Hasu ne brine rasulo u državi već ćirilica i Deklaracija

Post by vuksadinare Fri 31 Mar - 13:40

Ringo10 wrote:
vuksadinare wrote:ringo....bilo ti je ne tako davno istrazivanje koja se mjuza po republikama slusala za vrijeme yu...u bosni su daleko vise prevladavali narodnjaci nego rock...narodnjaci..pop...pa rock...90% ruralnog stanovnistva u bh-a je slusalo narodnjake..u srbniji je bio nesto slican rezultata..u hrvatskoj je npr...pop bio na prvom mjestu..pa rock..pa narodnajci..u sloveniji recimo najslusaniji ej bio rock...pa po
Sarajevo je imalo jaku rock scenu a ja ove debilne narodnjake nikada slušao nisam.
..jesam rekao da jesi...ali definitivno znas i sam da su narodnjaci u bh-a definitivno bili vodeci..pusti sarajevo...sarajevo ej samo jedan grad u bh-a....a kad si vec spomenuo sarajevo..da bila je tamo snazna rock scena...ali opet je halid 1985 napunio tri puta zetru u tri dana...to nikom nije poslo za rukom mislim na sarajevske rock grupe....a vini mi se ni ovima iz pop-a...jedino mu se brena priblizila 1988 godine kad je u napunila zetru dva puta u tri dana
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99016
2015-09-08


Back to top Go down

Hasu ne brine rasulo u državi već ćirilica i Deklaracija - Page 12 Empty Re: Hasu ne brine rasulo u državi već ćirilica i Deklaracija

Post by Ringo10 Fri 31 Mar - 14:26

vuksadinare wrote:
Ringo10 wrote:
vuksadinare wrote:ringo....bilo ti je ne tako davno istrazivanje koja se mjuza po republikama slusala za vrijeme yu...u bosni su daleko vise prevladavali narodnjaci nego rock...narodnjaci..pop...pa rock...90% ruralnog stanovnistva u bh-a je slusalo narodnjake..u srbniji je bio nesto slican rezultata..u hrvatskoj je npr...pop bio na prvom mjestu..pa rock..pa narodnajci..u sloveniji recimo najslusaniji ej bio rock...pa po
Sarajevo je imalo jaku rock scenu a ja ove debilne narodnjake nikada slušao nisam.
..jesam rekao da jesi...ali definitivno znas i sam da su narodnjaci u bh-a definitivno bili vodeci..pusti sarajevo...sarajevo ej samo jedan grad u bh-a....a kad si vec spomenuo sarajevo..da bila je tamo snazna rock scena...ali opet je halid 1985 napunio tri puta zetru u tri dana...to nikom nije poslo za rukom mislim na sarajevske rock grupe....a vini mi se ni ovima iz pop-a...jedino mu se brena priblizila 1988 godine kad je u napunila zetru dva puta u tri dana
Sve je to istina ali mene i društvo okmo mene to nije doticalo. Imali smo svoju furku a sve ostalo ili nismo slušali ili smo ignorirali.

Ja sam bio rock adolescent, a nisam se mnogo promijenio ni danas iako sam tolaeranntniji pa priznam da i u takozvanoj folk glazbi može proizaći neki put i nešto uzgodno za uho. Ali više kao izuzetak koji potvrđuje pravilo.

Ali izvorni melos cijenim. Bez obzira koji i čiji.
Ringo10
Ringo10

Posts : 21553
2015-09-24


Back to top Go down

Hasu ne brine rasulo u državi već ćirilica i Deklaracija - Page 12 Empty Re: Hasu ne brine rasulo u državi već ćirilica i Deklaracija

Post by Regoč Fri 31 Mar - 19:08

Oh_Femder wrote:
Regoč wrote:
Eva_ wrote:A kaj bi ga brinulo kad je ostao zarobljen mišlju i djelima u 1941.
Tako i oni kreteni Židi samo holokaust pa holokaust! Jebo ih holokaust, kad je to bilo? A da, 41.
By the same token: tako i oni kreteni Usraše, samo križni put pa križni put. Jebo ih križni put, kad je to bilo? A da, 45.
Promašil si smisal, kreni iz početka.

_________________
Hasu ne brine rasulo u državi već ćirilica i Deklaracija - Page 12 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Hasu ne brine rasulo u državi već ćirilica i Deklaracija - Page 12 Empty Re: Hasu ne brine rasulo u državi već ćirilica i Deklaracija

Post by Regoč Fri 31 Mar - 19:09

Eva_ wrote:
Regoč wrote:
Eva_ wrote:A kaj bi ga brinulo kad je ostao zarobljen mišlju i djelima u 1941.
Tako i oni kreteni Židi samo holokaust pa holokaust! Jebo ih holokaust, kad je to bilo? A da, 41.
Židovi mogu o čemu ih volja jer im država cvate. Od pustinje napravili plodno tlo, što dotaknu u zlato pretvaraju, a Hrvati od plodne Slavonije napravili pustinju, di prođe Hrvat tu trava ne raste, itd.itd....
Možemo i mi Hrvati o čem nas god volja. Naša stvar. Komu se ne sviđa, neka živi u Beču.

_________________
Hasu ne brine rasulo u državi već ćirilica i Deklaracija - Page 12 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Hasu ne brine rasulo u državi već ćirilica i Deklaracija - Page 12 Empty Re: Hasu ne brine rasulo u državi već ćirilica i Deklaracija

Post by Stribor Fri 31 Mar - 21:38

Regoč wrote:
Eva_ wrote:
Regoč wrote:
Eva_ wrote:A kaj bi ga brinulo kad je ostao zarobljen mišlju i djelima u 1941.
Tako i oni kreteni Židi samo holokaust pa holokaust! Jebo ih holokaust, kad je to bilo? A da, 41.
Židovi mogu o čemu ih volja jer im država cvate. Od pustinje napravili plodno tlo, što dotaknu u zlato pretvaraju, a Hrvati od plodne Slavonije napravili pustinju, di prođe Hrvat tu trava ne raste, itd.itd....
Možemo i mi Hrvati o čem nas god volja. Naša stvar. Komu se ne sviđa, neka živi u Beču.


Ohoho ... ćutil sam vonj po dreku .... kad ono - Eva posranka. Zgleda još se ni uspila oprati kako ju je Noor posrala.
Stribor
Stribor

Male
Posts : 1640
2015-09-22


Back to top Go down

Hasu ne brine rasulo u državi već ćirilica i Deklaracija - Page 12 Empty Re: Hasu ne brine rasulo u državi već ćirilica i Deklaracija

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 12 of 12 Previous  1, 2, 3 ... 10, 11, 12

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum