ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hasu ne brine rasulo u državi već ćirilica i Deklaracija

Page 10 of 12 Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Next

Go down

Hasu ne brine rasulo u državi već ćirilica i Deklaracija - Page 10 Empty Re: Hasu ne brine rasulo u državi već ćirilica i Deklaracija

Post by Kermit 30/3/2017, 13:26

kofein wrote:
asilovski wrote:
kofein wrote:
asilovski wrote:
kofein wrote:

Sreća pa Mađari tuku natalitet i ostaju u Baranji.  Podolje-mađarsko, Branjina miješano, Bolman- srbi, gajić-hrvati.  No, ako tvom imenjaku pokucam na vrata, nabit ću mu tu kartu u žvale ako je vidim.
Ne tuku natalitet, ali ne odlaze, Hrvati zato doslovce bježe.


Joj Atila, ne jebi buve... pa skoro svaki dio baranjske planine domaći Mađari su prodali osječkim tvrtkama (Werkos) i vikendašima, ne da odlaze...nego nemaš jebenu gostionu u Zmajevcu, Suzi i u Lugu.  Piroš čizmu drži Hrvat, Hotel Lug osječanin, a u Zmajevcu Detroit živi. U Kopačevu isto, Bubalo kupio pol sela.
Bubalo je kupio kurac, a ne pola sela, taj prevarant je kupio dvije kuće i sagradio ono svoje strašilo gdje prodaje lošu hranu i vino, a domaćini mu stavljaju zvučnike jer su đubar neviđeni, međutim šta tvoja supruga kaže o karti? heheheheh

Mađarica voli Hrvatsku, više nego Racke snaje....hehehe
Pusti priče kada uđu oslobodilačka vojska ne znam tko će imati panatalone u kući

Kermit

Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Hasu ne brine rasulo u državi već ćirilica i Deklaracija - Page 10 Empty Re: Hasu ne brine rasulo u državi već ćirilica i Deklaracija

Post by Guest 30/3/2017, 13:27

asilovski wrote:Udri po meni šejkeru, bolje ja u virtuali, nego da stari roditelji završe u frižideru hehehe

Ja nisam dirao u tvoje roditelje, pa nemoj ni ti u moje, inače ti slijedi prijava za ban. :)
Inače, samo tebi za informaciju, oboje su pokojni.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hasu ne brine rasulo u državi već ćirilica i Deklaracija - Page 10 Empty Re: Hasu ne brine rasulo u državi već ćirilica i Deklaracija

Post by Guest 30/3/2017, 13:28

@asila
Kakvi domaćini, kakvi zvučnici ?  Ako aludiraš da radim s K.Bubalom-kreletom i tvojim sugrađaninom, zajebo si se. To je tvoja osječka lažnjak skrama.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hasu ne brine rasulo u državi već ćirilica i Deklaracija - Page 10 Empty Re: Hasu ne brine rasulo u državi već ćirilica i Deklaracija

Post by Kermit 30/3/2017, 13:28

speare_shaker wrote:
kofein wrote:On je neukroćeni hrvatski panker, te mu ništa nije sveto, pa tako ni Mađarska.
No, cijenim u biografskom smislu da kao klinac, na užas roditelja, nije htio napustiti Osijek za vrijeme Domovinskog rata.

Biti punker u mladosti je jedno, ali ostati to u nekim zrelim godinama, to je već nešto sasvim drugo. :)
Koliko mu Mađarska danas nije sveta vidi se i po tome da protiv mađarske politike i države ne da ni pod razno. :) Moguće je da mu svaka Mađarska nije bila sveta, pogotovo ne ona predorbanovska, ali ova današnja svakako jest.
Što se tiče neodlaska iz Osijeka za vrijeme rata, ne znam razloge i ne mogu ih znati, ali svatko ima pravo na vlastite mladenačke zablude zbog koji se kasnije tučemo po glavi. :)
Joj kako ti ne shvaćaš ama baš ništa, to mi je gora uvreda nego ono tvoje histerisanje, moraš malo izaći van, stvoriti neku komuniakciju u realitetu, emotivnu vezu, napit se, otputovati bez obaveza, plesati kolo, jer ovo je loše, jako loše
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Hasu ne brine rasulo u državi već ćirilica i Deklaracija - Page 10 Empty Re: Hasu ne brine rasulo u državi već ćirilica i Deklaracija

Post by marcellus 30/3/2017, 13:28

asilovski wrote:
marcellus wrote:inače naslov je promašen, hasin resor je kultura i nema razloga zašto bi se on petljao u što se ne razumije i što ga se ne tiče (agrokor etc) ali ga se jezik i te kao tiče
Čuj država je u rasulu, ministar financiaj je falsificirao izvještaje, Plenki je u Kijevu, postoje prioriteti a Agrokor svakako to jest

ne, agrokor nije prioritet, jer državi agrokor nije ništa dužan niti mu je država vlasnik, država se treba u ovom trenutku maknuti od agrokora i pomoći rusima da ga stabiliziraju a ne pokušavati ga prigrabiti


prioritet je ovo s jezikom jer je to političko pitanje par excellance, a agrokor je ekonomsko pitanje prije svega, političko tek zbog posljedica koje bi nekontrolirani stečaj korporacije koja drži četvrtinu hrvatske realne ekonomije izazvao a što je tsunami, ali o tome nema smisla sad lamentirati jer se može samo srati, država nema love da preuzme agrokorove dugove ni da mu ponudi bailout pa je bolje da se drži sa strane i da rujama jamstva o zaštiti ulaganja (zakonskoj, ne financijskoj)

_________________
Hasu ne brine rasulo u državi već ćirilica i Deklaracija - Page 10 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Hasu ne brine rasulo u državi već ćirilica i Deklaracija - Page 10 Empty Re: Hasu ne brine rasulo u državi već ćirilica i Deklaracija

Post by Kermit 30/3/2017, 13:29

kofein wrote:@asila
Kakvi domaćini, kakvi zvučnici ?  Ako aludiraš da radim s K.Bubalom-kreletom i tvojim sugrađaninom, zajebo si se. To je tvoja osječka lažnjak skrama.
ma ne Mađar komšija konstantno pušta narodne mađarske plesove bubiju, koji je ispao ogromna pičketina i kojeg ne voli apsolutno nitko u selu
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Hasu ne brine rasulo u državi već ćirilica i Deklaracija - Page 10 Empty Re: Hasu ne brine rasulo u državi već ćirilica i Deklaracija

Post by marcellus 30/3/2017, 13:29

dakle agrokor je dužan rusima i rusi će odlučiti što će s njim i todom, plenki može cuclat palac

_________________
Hasu ne brine rasulo u državi već ćirilica i Deklaracija - Page 10 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Hasu ne brine rasulo u državi već ćirilica i Deklaracija - Page 10 Empty Re: Hasu ne brine rasulo u državi već ćirilica i Deklaracija

Post by kic 30/3/2017, 13:29


spear može bez uvreda, ako ne može, onda hlađenje.
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Hasu ne brine rasulo u državi već ćirilica i Deklaracija - Page 10 Empty Re: Hasu ne brine rasulo u državi već ćirilica i Deklaracija

Post by Guest 30/3/2017, 13:29

asilovski wrote:Joj kako ti ne shvaćaš ama baš ništa, to mi je gora uvreda nego ono tvoje histerisanje, moraš malo izaći van, stvoriti neku komuniakciju u realitetu, emotivnu vezu, napit se, otputovati bez obaveza, plesati kolo, jer ovo je loše, jako loše

Evo, opet nisi ništa konkretno napisao nego samo širiš svoje dropings po forumu. :)
Gadna je frustracija koja te pere, očito zbog nemoći. :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hasu ne brine rasulo u državi već ćirilica i Deklaracija - Page 10 Empty Re: Hasu ne brine rasulo u državi već ćirilica i Deklaracija

Post by vuksadinare 30/3/2017, 13:30

asilovski wrote:
vuksadinare wrote:
asilovski wrote:
speare_shaker wrote:
asilovski wrote:Što se tiče karte ona je neupitno najbolja državna organizacija koja je ikada bila na ovom teritoriju

O ovome bi se dalo raspravljati. :) Pogotovo jer mađarska elita nije bila u stanju kontrolirati zahtjeve brojnih naroda pod svojom kontrolom, pokazala je elementarnu nesposobnost u tom smislu.
Ali nebitno, što je bilo, bilo je i više se neće ponoviti. :) Na žalost onih koji zagovaraju pokret 64 županije.
To stoji, ali sa tim manama ono je bilo nedostižni san, najveći napredak, zapravo renesansu je doživjela za to vrijeme, sve dalje je pad, a ovo je ambis
i opet sigurno kriv vlaj... :)
Lijenost Hrvata koji su dozvolili tom šljamu da im otme državu
daj primjere tog sljama
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99105
2015-09-08


Back to top Go down

Hasu ne brine rasulo u državi već ćirilica i Deklaracija - Page 10 Empty Re: Hasu ne brine rasulo u državi već ćirilica i Deklaracija

Post by Kermit 30/3/2017, 13:30

marcellus wrote:
asilovski wrote:
marcellus wrote:inače naslov je promašen, hasin resor je kultura i nema razloga zašto bi se on petljao u što se ne razumije i što ga se ne tiče (agrokor etc) ali ga se jezik i te kao tiče
Čuj država je u rasulu, ministar financiaj je falsificirao izvještaje, Plenki je u Kijevu, postoje prioriteti a Agrokor svakako to jest

ne, agrokor nije prioritet, jer državi agrokor nije ništa dužan niti mu je država vlasnik, država se treba u ovom trenutku maknuti od agrokora i pomoći rusima da ga stabiliziraju a ne pokušavati ga prigrabiti


prioritet je ovo s jezikom jer je to političko pitanje par excellance, a agrokor je ekonomsko pitanje prije svega, političko tek zbog posljedica koje bi nekontrolirani stečaj korporacije koja drži četvrtinu hrvatske realne ekonomije izazvao a što je tsunami, ali o tome nema smisla sad lamentirati jer se može samo srati, država nema love da preuzme agrokorove dugove ni da mu ponudi bailout pa je bolje da se drži sa strane i da rujama jamstva o zaštiti ulaganja (zakonskoj, ne financijskoj)
u vezi jezika hrvati su trebali misliti prije 15 i više godina kada su prihvatili vukove zamke, a odbacili kajakvaski i čakavski književni jezik a prihvatili ovaj štokavski što već
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Hasu ne brine rasulo u državi već ćirilica i Deklaracija - Page 10 Empty Re: Hasu ne brine rasulo u državi već ćirilica i Deklaracija

Post by Kermit 30/3/2017, 13:31

speare_shaker wrote:
asilovski wrote:Joj kako ti ne shvaćaš ama baš ništa, to mi je gora uvreda nego ono tvoje histerisanje, moraš malo izaći van, stvoriti neku komuniakciju u realitetu, emotivnu vezu, napit se, otputovati bez obaveza, plesati kolo, jer ovo je loše, jako loše

Evo, opet nisi ništa konkretno napisao nego samo širiš svoje dropings po forumu. :)
Gadna je frustracija koja te pere, očito zbog nemoći. :)
baš naprotiv ja ti želim pomoći i nemam nikakve maliciozne namjere, dapače, ali eto
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Hasu ne brine rasulo u državi već ćirilica i Deklaracija - Page 10 Empty Re: Hasu ne brine rasulo u državi već ćirilica i Deklaracija

Post by Guest 30/3/2017, 13:31

kic wrote:spear može bez uvreda, ako ne može, onda hlađenje.

Super. :)
Sad ponavljaš scenarij od prije nekoliko godina kada si ignorirao silne salve uvreda koje je prema meni upućivao aganor, a onda mene banirao zato jer sam kixyiu rekao da je glupan. :)
Ide to tebi. :)
A ide li i opomena asili zato jer je spomenuo moje roditelje? :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hasu ne brine rasulo u državi već ćirilica i Deklaracija - Page 10 Empty Re: Hasu ne brine rasulo u državi već ćirilica i Deklaracija

Post by Guest 30/3/2017, 13:32

asilovski wrote:baš naprotiv ja ti želim pomoći i nemam nikakve maliciozne namjere, dapače, ali eto

Čuj njega. :) Ti i najbolje namjere. :)
Dajme najme... :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hasu ne brine rasulo u državi već ćirilica i Deklaracija - Page 10 Empty Re: Hasu ne brine rasulo u državi već ćirilica i Deklaracija

Post by Kermit 30/3/2017, 13:32

kic wrote:
spear može bez uvreda, ako ne može, onda hlađenje.
Pusti ga, pa vidiš da me prati u stopu
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Hasu ne brine rasulo u državi već ćirilica i Deklaracija - Page 10 Empty Re: Hasu ne brine rasulo u državi već ćirilica i Deklaracija

Post by Guest 30/3/2017, 13:33

asilovski wrote:
kic wrote:spear može bez uvreda, ako ne može, onda hlađenje.
Pusti ga, pa vidiš da me prati u stopu

Ti mene naravno ne. :)
Objektivnost a la asila. :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hasu ne brine rasulo u državi već ćirilica i Deklaracija - Page 10 Empty Re: Hasu ne brine rasulo u državi već ćirilica i Deklaracija

Post by Kermit 30/3/2017, 13:34

speare_shaker wrote:
kic wrote:spear može bez uvreda, ako ne može, onda hlađenje.

Super. :)
Sad ponavljaš scenarij od prije nekoliko godina kada si ignorirao silne salve uvreda koje je prema meni upućivao aganor, a onda mene banirao zato jer sam kixyiu rekao da je glupan. :)
Ide to tebi. :)
A ide li i opomena asili zato jer je spomenuo moje roditelje? :)
u dobroj vjeri sam spomenio i to nakon što si nekontrolirano počeo divljati i histerizirati, tako što nisam dugo vidio, posebice ne od osobe koja se poziva na razaum, ratio i znanstvena dostignuća, te  Nenu Bakića
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Hasu ne brine rasulo u državi već ćirilica i Deklaracija - Page 10 Empty Re: Hasu ne brine rasulo u državi već ćirilica i Deklaracija

Post by Guest 30/3/2017, 13:34

evo moje omiljene profesorke, s. kordic, N-1, repriza,
vala, svaka joj je na mestu 100% !
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hasu ne brine rasulo u državi već ćirilica i Deklaracija - Page 10 Empty Re: Hasu ne brine rasulo u državi već ćirilica i Deklaracija

Post by Kermit 30/3/2017, 13:35

speare_shaker wrote:
asilovski wrote:
kic wrote:spear može bez uvreda, ako ne može, onda hlađenje.
Pusti ga, pa vidiš da me prati u stopu

Ti mene naravno ne. :)
Objektivnost a la asila. :)
Šejkeru ljubavi moja
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Hasu ne brine rasulo u državi već ćirilica i Deklaracija - Page 10 Empty Re: Hasu ne brine rasulo u državi već ćirilica i Deklaracija

Post by Guest 30/3/2017, 13:36

asilovski wrote:u dobroj vjeri sam spomenio i to nakon što si nekontrolirano počeo divljati i histerizirati

Ja divljati i histerizirati? :)
Pa čitaš li ti uopće svoje postove, ne samo na ovom forumu nego i na starom? :)
Pa ti si forumski etalon za divljanje i histeriziranje. :)
I kakve ti veze imaš sa dobrom vjerom? :) Možeš samo sa onom lošom. :p
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hasu ne brine rasulo u državi već ćirilica i Deklaracija - Page 10 Empty Re: Hasu ne brine rasulo u državi već ćirilica i Deklaracija

Post by Guest 30/3/2017, 13:37

asilovski wrote:Šejkeru ljubavi moja

Nadam se da me ipak ne sanjaš, to bi bilo previše, pa i van svake granice dobrog ukusa. :p :)


Last edited by speare_shaker on 30/3/2017, 13:38; edited 2 times in total
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hasu ne brine rasulo u državi već ćirilica i Deklaracija - Page 10 Empty Re: Hasu ne brine rasulo u državi već ćirilica i Deklaracija

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 10 of 12 Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum