ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HAZU ima plan za rasulo u državi: netka svatko pođe od sebe

Go down

HAZU ima plan za rasulo u državi: netka svatko pođe od sebe Empty HAZU ima plan za rasulo u državi: netka svatko pođe od sebe

Post by Kermit 29/11/2016, 19:24

Tv-e Dnevnik

http://www.hrt.hr/enz/dnevnik/
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

HAZU ima plan za rasulo u državi: netka svatko pođe od sebe Empty Re: HAZU ima plan za rasulo u državi: netka svatko pođe od sebe

Post by Kermit 29/11/2016, 19:28

Ko će poći do onih koji uzrokuju rasulu Kusić nije znao reći

HAZU ima plan za rasulo u državi: netka svatko pođe od sebe 260804
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

HAZU ima plan za rasulo u državi: netka svatko pođe od sebe Empty Re: HAZU ima plan za rasulo u državi: netka svatko pođe od sebe

Post by Kermit 30/11/2016, 12:12

http://www.hrt.hr/enz/dnevnik/

19:25
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

HAZU ima plan za rasulo u državi: netka svatko pođe od sebe Empty Re: HAZU ima plan za rasulo u državi: netka svatko pođe od sebe

Post by darth_vader 30/11/2016, 12:31

Gledao i nisam sebi mogao doći...došlo mi baciti televizor kroz prozor...
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19665
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

HAZU ima plan za rasulo u državi: netka svatko pođe od sebe Empty Re: HAZU ima plan za rasulo u državi: netka svatko pođe od sebe

Post by Kermit 30/11/2016, 12:40

jasambrend wrote:Gledao i nisam sebi mogao doći...došlo mi baciti televizor kroz prozor...
Kaže idiot sve je bolje ako ne super, a HAZU je došao do plana i to da svatko pođe od sebe hehehe
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

HAZU ima plan za rasulo u državi: netka svatko pođe od sebe Empty Re: HAZU ima plan za rasulo u državi: netka svatko pođe od sebe

Post by Guest 30/11/2016, 15:09

Uz K+ plus ministra, imamo i SUPER K+ akdemika u liku Kustića.

Kad je Bog stvarao svijet u HR je više radio na zemlji neg na čovjeku?!? akademik?!



Mi se moramo promijeniti i raditi za puno manje, bit disciplinirani i savjesni pojedinci.


Nisu krive elite, mi smo kao pojedinci neogovorni i iz svakog sustava smo preuzeli samo ono loše.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

HAZU ima plan za rasulo u državi: netka svatko pođe od sebe Empty Re: HAZU ima plan za rasulo u državi: netka svatko pođe od sebe

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum