ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rusi: Agrokor je falsificirao izvještaje

Page 2 of 16 Previous  1, 2, 3 ... 9 ... 16  Next

Go down

Rusi: Agrokor je falsificirao izvještaje - Page 2 Empty Re: Rusi: Agrokor je falsificirao izvještaje

Post by vili40 Thu 30 Mar - 8:47

vuksadinare wrote:
vili40 wrote:
maggie13 wrote:Rusi to rekli? Ma, ozbac :D
Osim sto svatko sudi po sebi, nisu ni pogrijesili..tko vodi knjige na bijelo vise..ni razredna zajednica ;P
rusi odmah našli ono što todo u suradnji vrlih političara zaštitnika godinama skrivali,da ih se pusti dalje još bi puno toga iskopali.
Eto sad zašto su se tako svi uzjebali dok ih puno veća šteta sa neviđenom pljačkom ovrhana ne tangira ni 5%.
Da,spašavaju blagajnice i dobavljače hahahahhaa...baš ih je pogodila njihova moguća sudbina.
mora da si i ti pod nekom ovrhom aj priznaj vili nije sramota :)
pa nije sramota.Bio sam i lijepo su me iscipelarili i to da prije ni opomenu nisam dobio.Da sad ne idem u detalje,bilo pa prošlo.Ali vučko,350 tisuća ljudi u ovoj maloj državici je pod ovrhom,daj malo uključi mozak.Pa to je najveća plačka na ovim prostorima od stoljeća sedmog.

vili40

Posts : 10718
2015-08-02


Back to top Go down

Rusi: Agrokor je falsificirao izvještaje - Page 2 Empty Re: Rusi: Agrokor je falsificirao izvještaje

Post by Regoč Thu 30 Mar - 8:47

vuksadinare wrote:
Regoč wrote:
vuksadinare wrote:
vili40 wrote:
maggie13 wrote:Rusi to rekli? Ma, ozbac :D
Osim sto svatko sudi po sebi, nisu ni pogrijesili..tko vodi knjige na bijelo vise..ni razredna zajednica ;P
rusi odmah našli ono što todo u suradnji vrlih političara zaštitnika godinama skrivali,da ih se pusti dalje još bi puno toga iskopali.
Eto sad zašto su se tako svi uzjebali dok ih puno veća šteta sa neviđenom pljačkom ovrhana ne tangira ni 5%.
Da,spašavaju blagajnice i dobavljače hahahahhaa...baš ih je pogodila njihova moguća sudbina.
mora da si i ti pod nekom ovrhom aj priznaj vili nije sramota :)
Ovršuju ga zbog računa za internet.
...e jbg kad se ne pšokriva koliko ej dug.. :) ..ondak drugi krivi
Jasno. Shvaćam da se netko zaduži radi kuće, hrane i liekova, bez toga ne možeš. Sve drugo je obiest.

_________________
Rusi: Agrokor je falsificirao izvještaje - Page 2 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Rusi: Agrokor je falsificirao izvještaje - Page 2 Empty Re: Rusi: Agrokor je falsificirao izvještaje

Post by vili40 Thu 30 Mar - 8:52

savjetujem Plenkoviću kad krene put Moskve ispravljati štetu i nesporazume da sa sobom povede regoča i vučka.
vili40
vili40

Male
Posts : 10718
2015-08-02


Back to top Go down

Rusi: Agrokor je falsificirao izvještaje - Page 2 Empty Re: Rusi: Agrokor je falsificirao izvještaje

Post by Regoč Thu 30 Mar - 8:53

vili40 wrote:
vuksadinare wrote:
vili40 wrote:
maggie13 wrote:Rusi to rekli? Ma, ozbac :D
Osim sto svatko sudi po sebi, nisu ni pogrijesili..tko vodi knjige na bijelo vise..ni razredna zajednica ;P
rusi odmah našli ono što todo u suradnji vrlih političara zaštitnika godinama skrivali,da ih se pusti dalje još bi puno toga iskopali.
Eto sad zašto su se tako svi uzjebali dok ih puno veća šteta sa neviđenom pljačkom ovrhana ne tangira ni 5%.
Da,spašavaju blagajnice i dobavljače hahahahhaa...baš ih je pogodila njihova moguća sudbina.
mora da si i ti pod nekom ovrhom aj priznaj vili nije sramota :)
pa nije sramota.Bio sam i lijepo su me iscipelarili i to da prije ni opomenu nisam dobio.Da sad ne idem u detalje,bilo pa prošlo.Ali vučko,350 tisuća ljudi u ovoj maloj državici je pod ovrhom,daj malo uključi mozak.Pa to je najveća plačka na ovim prostorima od stoljeća sedmog.
Apsolutno ću se složiti s tobom da je nemoralno da se dug višestruko povećava kroz ovrhu. U 12. ili 13. st. Sabor je doniel zakon da kad ban, ili banovi ovlaštenici, utjeruje dug, ne smije utjerati više od glavnice. A danas je moguće zbog koje tisuće kunah duga, ostati bez kuće. To apsolutno jest nepravedno i nemoralno pa takve zakone treba promieniti. S druge strane, ja nikako ne mogu shvatiti ljude koji se zadužuju za ljetovanje, zimovanje, odjeću... koji ne plaćaju telefonske račune, a ne otkazuju uslugu... Čemu to? Treba li takvim idiotima oprostiti dugove? Pa treba ih ovršiti i oduzeti im poslovnu sposobnost!!!

_________________
Rusi: Agrokor je falsificirao izvještaje - Page 2 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Rusi: Agrokor je falsificirao izvještaje - Page 2 Empty Re: Rusi: Agrokor je falsificirao izvještaje

Post by catabbath Thu 30 Mar - 8:54

Evo sad i domaću bankari kažu da su Rusi u pravu.



Zadnje kvartalno izvješće u rujnu otkrivalo je da dug Agrokora bio oko šest puta viši nego zarada (EBITDA). Sada je iznenada dug prema EBITDA 13x. Svima je jasno da nešto nije u redu. Pa nije se zaduženost Agrokora mogla više nego udvostručiti u tako kratkom razdoblju, nego se očito radilo o prikrivanju pravog stanja - upozorio nas je jedan vrlo ugledan domaći bankar.

http://www.jutarnji.hr/biznis/tvrtke/vrhunac-krize-u-agrokoru-stanje-visoke-napetosti-zaduzenost-je-puno-veca-nego-sto-je-koncern-prikazivao-otkrivamo-o-kojim-je-razmjerima-rijec/5835075/

_________________
Rusi: Agrokor je falsificirao izvještaje - Page 2 Fb_img10
catabbath
catabbath

Male
Posts : 12393
2015-08-22


Back to top Go down

Rusi: Agrokor je falsificirao izvještaje - Page 2 Empty Re: Rusi: Agrokor je falsificirao izvještaje

Post by Regoč Thu 30 Mar - 8:56

vili40 wrote:savjetujem Plenkoviću kad krene put Moskve ispravljati štetu i nesporazume da sa sobom povede regoča i vučka.
Može, iako sumnjam da bi mene uzeli jer bih ja prvo inzistiral na barem dvie, međusobno neovisne međunarodne revizije kako bi se utvrdilo stvarno stanje, a odbil bih da se javnim novcem pomogne Agrokoru.

_________________
Rusi: Agrokor je falsificirao izvještaje - Page 2 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Rusi: Agrokor je falsificirao izvještaje - Page 2 Empty Re: Rusi: Agrokor je falsificirao izvještaje

Post by catabbath Thu 30 Mar - 9:03

navodno je i Božo Petrov, čelnik Mosta i šef Sabora, na sastanku u Vladi s Ivicom Todorićem pitao šefa Uprave koncerna jesu li se lažirala poslovna izvješća, na što je Todorić burno reagirao, prepričavaju sudionici tog sastanka.


Ma kako se se Božo uopće usuđuje obračati gazdi.

_________________
Rusi: Agrokor je falsificirao izvještaje - Page 2 Fb_img10
catabbath
catabbath

Male
Posts : 12393
2015-08-22


Back to top Go down

Rusi: Agrokor je falsificirao izvještaje - Page 2 Empty Zdravko Marić:'Nisam ja oca mi,to je onaj drugi,treći..ja sam samo bio portir i kuhao kave'

Post by vuksadinare Thu 30 Mar - 9:04

http://www.jutarnji.hr/vijesti/hrvatska/zdravko-maric-za-jutarnji-nakon-ruskih-optuzbi-o-laziranju-bilanci-u-agrokoru-ja-nisam-bio-odgovoran-za-izvjestaje-kompanije/5834227/
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99030
2015-09-08


Back to top Go down

Rusi: Agrokor je falsificirao izvještaje - Page 2 Empty Re: Rusi: Agrokor je falsificirao izvještaje

Post by catabbath Thu 30 Mar - 9:05

Nisam bio zadužen za financijske izvještaje i ne znam na što se referira Solovjev. To nije bio moj djelokrug posla. Ja nisam bio član Uprave, nego izvršni direktor - kaže Marić.


Rusi: Agrokor je falsificirao izvještaje - Page 2 Monkeythree-01

_________________
Rusi: Agrokor je falsificirao izvještaje - Page 2 Fb_img10
catabbath
catabbath

Male
Posts : 12393
2015-08-22


Back to top Go down

Rusi: Agrokor je falsificirao izvještaje - Page 2 Empty Re: Rusi: Agrokor je falsificirao izvještaje

Post by vuksadinare Thu 30 Mar - 9:05

e zdravac,zdravac..sad ono laganini 'startesko' izvlacenje...'plenki spasi me ako ne zeli caca' lol!
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99030
2015-09-08


Back to top Go down

Rusi: Agrokor je falsificirao izvještaje - Page 2 Empty Re: Rusi: Agrokor je falsificirao izvještaje

Post by Guest Thu 30 Mar - 9:06

spermić pere ručice
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Rusi: Agrokor je falsificirao izvještaje - Page 2 Empty Re: Rusi: Agrokor je falsificirao izvještaje

Post by Kermit Thu 30 Mar - 9:07

Regoč wrote:Kako se Aso nakvači na svaku viest protiv Hrvatske. E, Rus rekal da Agrokor frizira!!! Mora biti istina.
Protiv Hrvatske??? Od kuda su lopine ko Marić i Toda Hrvatska? e moj regi s ovakvima ako ti ovom narodu i ne trebaju četnici ili ini neprijatelji
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Rusi: Agrokor je falsificirao izvještaje - Page 2 Empty Re: Rusi: Agrokor je falsificirao izvještaje

Post by Kermit Thu 30 Mar - 9:08

catabbath wrote:Nisam bio zadužen za financijske izvještaje i ne znam na što se referira Solovjev. To nije bio moj djelokrug posla. Ja nisam bio član Uprave, nego izvršni direktor - kaže Marić.


Rusi: Agrokor je falsificirao izvještaje - Page 2 Monkeythree-01
hehehe ovakvi odgovori su za lumene ko regi
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Rusi: Agrokor je falsificirao izvještaje - Page 2 Empty Re: Rusi: Agrokor je falsificirao izvještaje

Post by catabbath Thu 30 Mar - 9:10

Pa on je bio samo izvršni direktor  Rusi: Agrokor je falsificirao izvještaje - Page 2 1f600

_________________
Rusi: Agrokor je falsificirao izvještaje - Page 2 Fb_img10
catabbath
catabbath

Male
Posts : 12393
2015-08-22


Back to top Go down

Rusi: Agrokor je falsificirao izvještaje - Page 2 Empty Re: Rusi: Agrokor je falsificirao izvještaje

Post by vuksadinare Thu 30 Mar - 9:11

Noor wrote:spermić pere ručice  
...je da..ne bu mu ni plenki pomogqal..pokusao je prijedlogom izmjene zakona ali stari je ipak odlucio da se preda rusima u ruke...jedino sto plenki moze zdravcu reci..'a kaj ja morem zdravac tu..se sam pokusal..ja sam strumfe u briselu prodajem..nis drugo me ne zanima..'
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99030
2015-09-08


Back to top Go down

Rusi: Agrokor je falsificirao izvještaje - Page 2 Empty Re: Rusi: Agrokor je falsificirao izvještaje

Post by vuksadinare Thu 30 Mar - 9:11

catabbath wrote:Pa on je bio samo izvršni direktor  Rusi: Agrokor je falsificirao izvještaje - Page 2 1f600
u prijevodu..'tamo sam bio niko i nista..cato'
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99030
2015-09-08


Back to top Go down

Rusi: Agrokor je falsificirao izvještaje - Page 2 Empty Re: Rusi: Agrokor je falsificirao izvještaje

Post by Regoč Thu 30 Mar - 9:12

asilovski wrote:
Regoč wrote:Kako se Aso nakvači na svaku viest protiv Hrvatske. E, Rus rekal da Agrokor frizira!!! Mora biti istina.
Protiv Hrvatske??? Od kuda su lopine ko Marić i Toda Hrvatska? e moj regi s ovakvima ako ti ovom narodu i ne trebaju četnici ili ini neprijatelji
Daj, srbarone, pročitan si. Gdje god možeš istupiti protiv Hrvatske i Hrvatah, istupiš. Iš!!!

_________________
Rusi: Agrokor je falsificirao izvještaje - Page 2 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Rusi: Agrokor je falsificirao izvještaje - Page 2 Empty Re: Rusi: Agrokor je falsificirao izvještaje

Post by catabbath Thu 30 Mar - 9:15

Regoč wrote:i Hrvatah,

Samo ti Rvati na koje ti smatraš oglednim primjercima su u pravilu kriminacli ubojice, lopovi i sl. banditi lol!


Last edited by catabbath on Thu 30 Mar - 9:15; edited 1 time in total (Reason for editing : 123)
catabbath
catabbath

Male
Posts : 12393
2015-08-22


Back to top Go down

Rusi: Agrokor je falsificirao izvještaje - Page 2 Empty Re: Rusi: Agrokor je falsificirao izvještaje

Post by vuksadinare Thu 30 Mar - 9:16

catabbath wrote:
Regoč wrote:i Hrvatah,

Samo ti Rvati na koje ti smatraš oglednim primjercima su u pravilu kriminacli ubojice, lopovi i sl. banditi lol!
na koga to tocno mislis
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99030
2015-09-08


Back to top Go down

Rusi: Agrokor je falsificirao izvještaje - Page 2 Empty Re: Rusi: Agrokor je falsificirao izvještaje

Post by catabbath Thu 30 Mar - 9:17

vuksadinare wrote:na koga to tocno mislis

Pa u ovom slučaju Todorić i njegov nezakonizi sin.
catabbath
catabbath

Male
Posts : 12393
2015-08-22


Back to top Go down

Rusi: Agrokor je falsificirao izvještaje - Page 2 Empty Re: Rusi: Agrokor je falsificirao izvještaje

Post by Regoč Thu 30 Mar - 9:17

vuksadinare wrote:
catabbath wrote:
Regoč wrote:i Hrvatah,

Samo ti Rvati na koje ti smatraš oglednim primjercima su u pravilu kriminacli ubojice, lopovi i sl. banditi lol!
na koga to tocno mislis
I mene zanima.

_________________
Rusi: Agrokor je falsificirao izvještaje - Page 2 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Rusi: Agrokor je falsificirao izvještaje - Page 2 Empty Re: Rusi: Agrokor je falsificirao izvještaje

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 16 Previous  1, 2, 3 ... 9 ... 16  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum