ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rusi: Agrokor je falsificirao izvještaje

Page 9 of 16 Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 12 ... 16  Next

Go down

Rusi: Agrokor je falsificirao izvještaje - Page 9 Empty Re: Rusi: Agrokor je falsificirao izvještaje

Post by Kermit 30/3/2017, 19:15

debotoijusto wrote:
NAKON Orbica, tvrtke u vlasništvu Branka Roglića, još je desetak dobavljača aktiviralo zadužnicu prema Agrokoru

nece vlada imat sto zastitit do sutra...na zalost nismo sposobni ni jedrit na povoljnim valovima EU/svijet ekonomije a da neku smislenu svoju sprovedemo jednadzba s 2 nepoznanice
Most: Agrokor bi trebalo razmontirati, Todorić je doveo u opasnost gospodarski sustav

Odugovlačenje bi moglo dovesti do još teže situacije, budući da je tvrtka Orbico Branka Roglića već pustila Agrokoru zadužnicu od 10-ak milijuna kuna, a mogli bi taj primjer slijediti i ostali, kažu u Mostu.

Kermit

Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Rusi: Agrokor je falsificirao izvještaje - Page 9 Empty Re: Rusi: Agrokor je falsificirao izvještaje

Post by Kermit 30/3/2017, 19:15

Zanimljivo Roglić financira Most
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Rusi: Agrokor je falsificirao izvještaje - Page 9 Empty Re: Rusi: Agrokor je falsificirao izvještaje

Post by RayMabus 30/3/2017, 19:17

RayMabus wrote:


Krstičević silno želi nove vojne avione, Marić ga spustio na zemlju

Ministar financija: Ne moramo žuriti s tim pitanjem
Ministar financija Zdravko Marić smatra kako se ne mora žuriti s nabavom novih borbenih zrakoplova, a oko dugoročne strategije i plana Oružanih snaga RH još će biti govora, rekao je novinarima u četvrtak prije sjednice Vlade.

"Ne moramo žuriti s tim pitanjem. Mislim da oko dugoročne strategije i plana Oružanih snaga RH još će biti govora", rekao je Marić novinarima upitan o planu nabave novih borbenih zrakoplova.

Na novinarski upit hoće li popustiti "željama" potpredsjednika Vlade i ministra obrane Damira Krstičevića "jer rokovi već cure", odgovorio je: "Shvatili ste već do sada da nisam baš nešto pretjerano popustljiv".








Kad Gazda ode koji te tu postavio letiš i ti za njime.
PA PA IMBEĆILE

RayMabus
RayMabus

Posts : 176242
2014-04-11


Back to top Go down

Rusi: Agrokor je falsificirao izvještaje - Page 9 Empty Re: Rusi: Agrokor je falsificirao izvještaje

Post by vili40 30/3/2017, 19:21

a rejting raste pa raste...
vili40
vili40

Male
Posts : 10757
2015-08-02


Back to top Go down

Rusi: Agrokor je falsificirao izvještaje - Page 9 Empty Re: Rusi: Agrokor je falsificirao izvještaje

Post by vili40 30/3/2017, 19:24

lijepo sam ja vučku govorio,neće plenkija srušit haso i karamarko nego marić i dalićka.
vili40
vili40

Male
Posts : 10757
2015-08-02


Back to top Go down

Rusi: Agrokor je falsificirao izvještaje - Page 9 Empty Re: Rusi: Agrokor je falsificirao izvještaje

Post by Guest 30/3/2017, 19:24

Bravo Roglic! Ajmo ostali. Nedaj pasu da digne glavu.

Prah & pepeo!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Rusi: Agrokor je falsificirao izvještaje - Page 9 Empty Re: Rusi: Agrokor je falsificirao izvještaje

Post by Sabina Spielrein 30/3/2017, 19:26

asilovski wrote:Zanimljivo Roglić financira Most

Ma daj, baš sam se iznenadila? sunny
Sabina Spielrein
Sabina Spielrein

Posts : 1040
2016-02-22


Back to top Go down

Rusi: Agrokor je falsificirao izvještaje - Page 9 Empty Re: Rusi: Agrokor je falsificirao izvještaje

Post by vili40 30/3/2017, 19:28

što se most oteo kontroli?
vili40
vili40

Male
Posts : 10757
2015-08-02


Back to top Go down

Rusi: Agrokor je falsificirao izvještaje - Page 9 Empty Re: Rusi: Agrokor je falsificirao izvještaje

Post by Trinity 30/3/2017, 19:32

Oh_Femder wrote:
Triny wrote:
maggie13 wrote:Rusi to rekli? Ma, ozbac :D
Osim sto svatko sudi po sebi, nisu ni pogrijesili..tko vodi knjige na bijelo vise..ni razredna zajednica ;P
A tko to ne frizira izvješća ? :hekla
To je još jedan stupanj dalje od 'ko je jamio, jamio'. Dakle: kad jedan krade, onda je u redu da i svi drugi kradu.
U redu je da se svatko pobrine za sebe.
Trinity
Trinity

Female
Posts : 12923
2014-04-17


Back to top Go down

Rusi: Agrokor je falsificirao izvještaje - Page 9 Empty Re: Rusi: Agrokor je falsificirao izvještaje

Post by Trinity 30/3/2017, 19:32

MaximusDecimusMiridije wrote:Bravo Roglic! Ajmo ostali. 

Šta su čekali do sada.
Trinity
Trinity

Female
Posts : 12923
2014-04-17


Back to top Go down

Rusi: Agrokor je falsificirao izvještaje - Page 9 Empty Re: Rusi: Agrokor je falsificirao izvještaje

Post by RayMabus 30/3/2017, 19:34

Triny wrote:
MaximusDecimusMiridije wrote:Bravo Roglic! Ajmo ostali. 

Šta su čekali do sada.
Nešto šta se žargonski zove : Povoljni tenutak.

Rusi: Agrokor je falsificirao izvještaje - Page 9 Assassins_creed1
RayMabus
RayMabus

Posts : 176242
2014-04-11


Back to top Go down

Rusi: Agrokor je falsificirao izvještaje - Page 9 Empty Re: Rusi: Agrokor je falsificirao izvještaje

Post by Guest 30/3/2017, 19:34

Nemam pojma boli me qrac! Gazi djubre!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Rusi: Agrokor je falsificirao izvještaje - Page 9 Empty Re: Rusi: Agrokor je falsificirao izvještaje

Post by Trinity 30/3/2017, 19:38

Zašto djubre?
Trinity
Trinity

Female
Posts : 12923
2014-04-17


Back to top Go down

Rusi: Agrokor je falsificirao izvještaje - Page 9 Empty Re: Rusi: Agrokor je falsificirao izvještaje

Post by Guest 30/3/2017, 19:55

Jer ga ne volim i jer mislim da je zao covjek :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Rusi: Agrokor je falsificirao izvještaje - Page 9 Empty Re: Rusi: Agrokor je falsificirao izvještaje

Post by RayMabus 30/3/2017, 19:58

MaximusDecimusMiridije wrote:Jer ga ne volim i jer mislim da je zao covjek :)
Pokvaren.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176242
2014-04-11


Back to top Go down

Rusi: Agrokor je falsificirao izvještaje - Page 9 Empty Re: Rusi: Agrokor je falsificirao izvještaje

Post by RayMabus 30/3/2017, 20:02

HRVATSKI premijer Andrej Plenković je oko 19 sati ušao u zgradu vlade, gdje će se užim kabinetom pokušati usuglasiti konačan prijedlog "Lex Todorića", zakona vlada želi spriječiti koncern Agrokor od propasti.

http://www.index.hr/vijesti/clanak/nocni-sastanak-u-vladi-plenkovic-i-dalic-zurno-pripremaju-lex-todoric/960373.aspx

Brzo se Plenky vratio sa Malte. lol!
RayMabus
RayMabus

Posts : 176242
2014-04-11


Back to top Go down

Rusi: Agrokor je falsificirao izvještaje - Page 9 Empty Re: Rusi: Agrokor je falsificirao izvještaje

Post by Trinity 30/3/2017, 20:07

RayMabus wrote:
MaximusDecimusMiridije wrote:Jer ga ne volim i jer mislim da je zao covjek :)
Pokvaren.
Baš ste sitne duše. :)
Trinity
Trinity

Female
Posts : 12923
2014-04-17


Back to top Go down

Rusi: Agrokor je falsificirao izvještaje - Page 9 Empty Re: Rusi: Agrokor je falsificirao izvještaje

Post by RayMabus 30/3/2017, 20:07

Todoric je dužan 17 miljardi kuna dobavljacima a lex Todoric nije ništa drugo nego da se iz proracuna našim novcem ti dobavljaci isplate a Gazdu spasi ...Plenkovic upravo sebi radi politicku smrtnu presudu.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176242
2014-04-11


Back to top Go down

Rusi: Agrokor je falsificirao izvještaje - Page 9 Empty Re: Rusi: Agrokor je falsificirao izvještaje

Post by RayMabus 30/3/2017, 20:08

Triny wrote:
RayMabus wrote:
MaximusDecimusMiridije wrote:Jer ga ne volim i jer mislim da je zao covjek :)
Pokvaren.
Baš ste sitne duše. :)
Pokvaren je ....moja stara ( onu koju sam prebija ka pasa i izbacija iz kuce ) je radila u jednoj firmi koju je on kupija i ona ti ga meni hvali , kako je krasan , divan a ja je gledam blido i mislime se u sebi ok vidit ceš ti još ,.,,,nakon po godine aj ti na biro ....eto kad ti je dobar kad nemoš skužit kakvi je tko.


Last edited by RayMabus on 30/3/2017, 20:09; edited 1 time in total
RayMabus
RayMabus

Posts : 176242
2014-04-11


Back to top Go down

Rusi: Agrokor je falsificirao izvještaje - Page 9 Empty Re: Rusi: Agrokor je falsificirao izvještaje

Post by Guest 30/3/2017, 20:08

RayMabus wrote:Todoric je dužan 17 miljardi kuna dobavljacima a lex Todoric nije ništa drugo nego da se iz proracuna našim novcem ti dobavljaci isplate a Gazdu spasi ...Plenkovic upravo sebi radi politicku smrtnu presudu.

Da....ovaj pojam "politicke smrtne presude" u hr je precjenjen preko svake mjere. Doduse ajde ima govana za koja mislim da je bio blagoslov da su istu pocinili (jebemarko,zoki i slicni idioti). Ali uvijek dojdu novi :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Rusi: Agrokor je falsificirao izvještaje - Page 9 Empty Re: Rusi: Agrokor je falsificirao izvještaje

Post by vili40 30/3/2017, 20:14

MaximusDecimusMiridije wrote:
RayMabus wrote:Todoric je dužan 17 miljardi kuna dobavljacima a lex Todoric nije ništa drugo nego da se iz proracuna našim novcem ti dobavljaci isplate a Gazdu spasi ...Plenkovic upravo sebi radi politicku smrtnu presudu.

Da....ovaj pojam "politicke smrtne presude" u hr je precjenjen preko svake mjere. Doduse ajde ima govana za koja mislim da je bio blagoslov da su istu pocinili (jebemarko,zoki i slicni idioti). Ali uvijek dojdu novi :D
ta sranja kod nas ne mogu presušiti
vili40
vili40

Male
Posts : 10757
2015-08-02


Back to top Go down

Rusi: Agrokor je falsificirao izvještaje - Page 9 Empty Re: Rusi: Agrokor je falsificirao izvještaje

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 9 of 16 Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 12 ... 16  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum