ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rusi: Agrokor je falsificirao izvještaje

Page 16 of 16 Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16

Go down

Rusi: Agrokor je falsificirao izvještaje - Page 16 Empty Re: Rusi: Agrokor je falsificirao izvještaje

Post by Guest Sat 1 Apr - 9:29

RayMabus wrote:http://slobodnadalmacija.hr/novosti/biznis/clanak/id/478018/dok-svi-gledaju-u-agrokor-tvrtkama-oko-njega-je-voda-dosla-do-grla-veliki-dobavljaci-nece-propasti-a-mali-ce-platiti-buletu-bit-ce-otkaza-i-rezanja-placa

Ako ništa drugo bar ce se sad morat placat na vrime.

Linić odavno nema informacije iz prve ruke, a na Jurčića neću trošiti riječi.

Guest
Guest


Back to top Go down

Rusi: Agrokor je falsificirao izvještaje - Page 16 Empty Re: Rusi: Agrokor je falsificirao izvještaje

Post by RayMabus Sat 1 Apr - 9:32

Jedna stvar je sigurna : od sada pa nadalje Agrokoru ce se obracunavati porez ...znaci puni se državna blagajna.

Mi smo imali porez 25% a ovome su gledali kroz prste dakle mafija država plus Todoric ...sad ce lijepo državne finacije sve procešljat i udarat porez kako spada.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175496
2014-04-11


Back to top Go down

Rusi: Agrokor je falsificirao izvještaje - Page 16 Empty Re: Rusi: Agrokor je falsificirao izvještaje

Post by RayMabus Sat 1 Apr - 9:40

Ocekujem ekonomski preporod , imao si jednog lupeža koji je gušija sve okolo da bi on bija najjaci i glavni , sad je lupež pa , i to je to .....nisi platija robu tužba , nema državne mafije koja štiti nekoga tko to neradi , nema friziranja izvještaja da ovaj nebi platio porez i puni proracun.

Hrvatska gospodarska komora koja je Todoricevo maslo nije ništa drugo doli : moje firme tu i njihovi proizvodi na mojim policama , dakle moja roba na policama ....i gušili su sve ostale ....sad je to palo.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175496
2014-04-11


Back to top Go down

Rusi: Agrokor je falsificirao izvještaje - Page 16 Empty KAKO SE OD MIRIŠLJIVA KARE&NFILA DOBIJE GNOJNICA

Post by SVEVID ZNA Mon 3 Apr - 20:54

KAKO SE OD MIRIŠLJIVA KARE&NFILA DOBIJE GNOJNICA,            BBušić  je sve to vidovnjački vidio - kad nas naši rasprodaju..... TO NAM IDE!

APELIRAM NA NAŠU NARODNU DEMOKRATSKU, (za dlaku izabranu) DOMOLJUBNU, TRANSPARENTNU VLAST, da POŠTENO ODIGRA OVU JEDNOČINKU  od Uvoda, preko Zapleta do Raspleta, i da ne špara SUDSKIM IGROKAZIMA sve one  KOJI SU zamočnih prstiju u ZLATNI DREK ....  IZVANA  (NJIMA) HUJ, a iznutra (NAMA) FUJ SMRLJDIVA BOLESNA BOGATSTVA?

Ovo govno je zaista zasmrdilo Balkan i daleko šire, ma smrdi jako i do hladne Moskve, i do kišnog AMSTERDAMA, a centrala  su Kulmerovi Dvori  i onaj gadan stakleni CIGAR NEBODER usred Zagreba.   Pitanje je jel OVA VLADA zna uopće iako ima ministra FINANCJA IZ TOG ISTOG GADNOG NEBODERA, točnu računicu kolko je sranja u tom neboderu, jel pun, jel pola ili tak, recimo četvrtina - govorim o lovi koja je dospjela da ode i kolko je jos UKUPNO na dospjeće OVE i SVIH DRUGIH GODINA? 
Nadam se da bar ZNAJU kolko DRŽAVA TRAŽI, jer ipak sebi treba prvoj uzeti, to kvalitet svake države osim one koja ima SUMNJIVOG MINISTRA FINANCIOJA kojeg treba USKOK ISPRESKAKATI, MA kAkO se on ZVAO!   To je bitno jer su NAŠI DŽEPOVI U PITANJU, da se nebi netko sjetio da traži nas, OPELJEŠENE GRAĐANE, da DONIRAMO ZA DRŽAVU; ZA TAJ USRANI NEBODER, i ZA RUSE, i za NAŽALOST  masu onih SILOVANIH, nategnutih VJEROVNIKA koji  strepe svoju SUDBINU?  

KOLIKI JE PAKET TODORIĆ?
TOČNE MILJARDE,  EURI, ili FORINTE , pa raščlaniti na PROSTE FAKTORE (OBVEZNICE, DIONICE, VRIJEDNOSNI PAPIRI, UKLJUČENE PASIVE I AKTIVE SVIH BANAKA GDJE NEBODER I OSOBA/E IMAJU PRIVATNE I POSLOVNE RAČUNE, NEKRETNINE; POKRETNINE; AVIONI, AUTI,  JAHTE,  UMJETNINE, sve kud je Agrokor ili sam GAZDA ulagao na koja imena, itd. itd.    

PA DA VIDIMO,  ŠTO TREBA ČUVAT I PAZIT DA LOVA NE SKLIZNE,  A NITI OSOBE IZ TOG PAKETA?   Pa da pučanstvo zna  GDJE SU PARE I KOLKO JE REALNO SPAŠAVANJE  da još i mi svi ne riknemo isto tolko u  VELIKI BEZDAN UZALUD?   
Onda tek nek naša  "izabrana" Vlada sa taktičnim i civilizirano osjetljivim  Plenkijem   točno izračuna sa dičnim Ministrom Agrokora gdje mi svI stojimo i kolko bude dug narasel našijem unucima, ili koje RUSE bumo naselili na Brione, Hvar, Opatijiu, to im je ziher lepše neg u Beograd.....
Pa bi bilo onda jasnije kakve to Zakone LEX TOD nam hoće servirati za otplaćivanje slijedećih 50 let,  samo da jedan CVEĆAR, MILJENIK OCA NOVE HRVACKE  IZVUĆE ŽIVU GLAVU BEZ stresa, ili nedajbože ogrebotine, NITI NEKE OSOBNE ŠTETE farao ?  

AAAH DAAAA, I DA NAROD  PREŽIVI I proguta novu  ovaj put OBNOVLJENU TRANZICIJU  DO JAJA, jer dok Agrokor ide u Kurtza. ISTI TAJ bi mogli mi svi DOBIT U DUBOKO GRLO, da se GORKO SLADIMO......  U slast, tak NARODE...   čUVAJTE ŽIVCE, TO NEBU ZAVRŠILO PREK NOĆI.....

Još na kraj, stvar postaje dramatično inetresantna, MORA BIT DA SE MUDRINIĆU OMILIO URED U CIGARI,  a zašto ministrica to podržava, sigurno ima OSJEČAJ da iskusni PREPRODAVAČ NAŠEG HRVACKOG "TELEKOM HR SREBRA",  usput, LEPO U TIŠINI ZAMRAČI I "HRVACKI AGROKOR" uz par usputnih kolateralnih ŠTETA (recimo HR PODRAVKU, ili HR BELJE, HR KRAŠ,  našoj slavenskoj TRANZICIJSKOJ BRAĆI PO LOPOVLUKU '  RUSIMA, KAD IH VEĆ PRIJE SVE OMRZNUTI TITO NIJE PUSTIO BLIZU.....ŠTO NE,  volimo mi (RAS-)PUTINA.  Bar bu crkva  na Cvetnom  postala RUSKA, a ne fala Bogu ...  Srpska...

Nije mene strah za Gazdu,  uvjek se može vratit Cvećarstvu, još ima malo priilike za društveno-popravni rad na Cvetnom placu,  više me BRIGA ZA NOVIH  50ILJADA CROATO-IRACA,  JER UVIJEK IMA NEKI IZLAZ..makar i loš.. :cry .
SVEVID ZNA
SVEVID ZNA

Posts : 1
2017-04-03


Back to top Go down

Rusi: Agrokor je falsificirao izvještaje - Page 16 Empty Re: Rusi: Agrokor je falsificirao izvještaje

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 16 of 16 Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum