ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rusi: Agrokor je falsificirao izvještaje

Page 12 of 16 Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16  Next

Go down

Rusi: Agrokor je falsificirao izvještaje - Page 12 Empty Re: Rusi: Agrokor je falsificirao izvještaje

Post by Guest 31/3/2017, 00:45

RayMabus wrote:Dobro ....nisam našao onu sliku gdje žrtvuju ljude i vade im srce a nije mi se dalo tražit pa sam stavio prvu koja to šta sam želio prikazat prikazuje.

Misliš ovako nešto?

https://userscontent2.emaze.com/images/4f155ccc-a2cd-4fde-a710-30eaeeb3ae03/5a0873023aab5921165c9a40edda624b.jpeg

Guest
Guest


Back to top Go down

Rusi: Agrokor je falsificirao izvještaje - Page 12 Empty Re: Rusi: Agrokor je falsificirao izvještaje

Post by RayMabus 31/3/2017, 00:47

Nije bitna slika nego objašnjenje koje sam tija prikazat s istom.

Mogao sam stavit i masakar teksaškom pilom ...bitna je poanta ...sad ce da ga koljemo.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176279
2014-04-11


Back to top Go down

Rusi: Agrokor je falsificirao izvještaje - Page 12 Empty Re: Rusi: Agrokor je falsificirao izvještaje

Post by RayMabus 31/3/2017, 00:58

Todoric je gotova prica , priklalo ga ko u mafijaškim filmovima il bolje receno onim rimskim ispred cijelog puka ...nema više HDZ/SDP nego MOST i nije moga se dogovorit ispod stola pa je mora uvalit Marica Plenkovicu za ministra finacija direktno ...al MOST je i drugi put ušao u vladajucu koaliciju dakle ima netko tko prati ...pa lijepo Roglic mu dao 12 miljona kuna na zajam i ceka ....kad je ovo izašlo u javnost da je dužan samo se cekao povoljan trenutak ...kad su išli na brzinu preko noci smislit Lex Todoric , Petrov koji je dio vlade diže privatnu tužbu protiv istoga i firme ....u prevodu poruka svima da vlada nece pokrivat dugove ...sad ce nastat stampedo na potraživanje ...17 miljardi kuna duga dobavljacima ...blokiralo mu sve tvrtke , nema proizvodnje , gubici.

KLANJE.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176279
2014-04-11


Back to top Go down

Rusi: Agrokor je falsificirao izvještaje - Page 12 Empty Re: Rusi: Agrokor je falsificirao izvještaje

Post by Oh_Femder 31/3/2017, 01:25

RayMabus wrote:
Oh_Femder wrote:
Srećko wrote:
RayMabus wrote:Todorić na žrtvenom oltaru
on će umrjeti kako bi mi mogli imati život
njegovo meso hranit će zajednicu tjednima
Petrov baca pijesak u oči...radnom narodu...
Sutra će izglasati zakon za spas gazde. Da ga ovaj ne pojede za marendu...
Sutra nema Lex Todoric ....ne pratiš vijesti ?

http://www.index.hr/vijesti/clanak/na-dnevnom-redu-vlade-nema-lex-todorica/960401.aspx
Tin si se nameračio na vađenje džigerice i kopanje očiju šrafcigerom, ali prije toga ipak pročitaj vijest kojom se gađaš.

Rusi: Agrokor je falsificirao izvještaje - Page 12 Clipbo10

Zadnja dva pasusa su ti kao malo promakla :P
Oh_Femder
Oh_Femder

Posts : 4103
2016-11-08


Back to top Go down

Rusi: Agrokor je falsificirao izvještaje - Page 12 Empty Re: Rusi: Agrokor je falsificirao izvještaje

Post by RayMabus 31/3/2017, 03:07

Oh_Femder wrote:
Tin si se nameračio na vađenje džigerice i kopanje očiju šrafcigerom
Šta cu ? To mi je fetiš.

Smišlja taktiku. Spaljuje sela, truje vodu u bunarima, tako da Turci ne bi imali sta da jedu i piju. Iako iscrpljen sultan dolazi do glavnog grada, međutim tamo ga dočekuje stravičan prizor: hiljade kolaca i na njima turski zatočenici. Ta scena ostaje zauvjek označena u istoriji kao „Šuma nabijenih“.

http://www.znanje.org/i/i25/05iv11/05iv111216/grof.htm

Rusi: Agrokor je falsificirao izvještaje - Page 12 TN_ALBUM_SA_11
RayMabus
RayMabus

Posts : 176279
2014-04-11


Back to top Go down

Rusi: Agrokor je falsificirao izvještaje - Page 12 Empty Re: Rusi: Agrokor je falsificirao izvještaje

Post by RayMabus 31/3/2017, 03:12

Todoric je završena prica a šta se tice Agrokora o tom potom ....prvo ovoga koljemo ...dok se neuvjerimo da smo ga priklali nema spašavanja Agrokora tj toga šta se da spasit dogovorom s Rusima a to su radna mjesta u Hr.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176279
2014-04-11


Back to top Go down

Rusi: Agrokor je falsificirao izvještaje - Page 12 Empty Re: Rusi: Agrokor je falsificirao izvještaje

Post by Trinity 31/3/2017, 06:51

Oh_Femder wrote:
Triny wrote:
Oh_Femder wrote:
Triny wrote:
maggie13 wrote:Rusi to rekli? Ma, ozbac :D
Osim sto svatko sudi po sebi, nisu ni pogrijesili..tko vodi knjige na bijelo vise..ni razredna zajednica ;P
A tko to ne frizira izvješća ? :hekla
To je još jedan stupanj dalje od 'ko je jamio, jamio'. Dakle: kad jedan krade, onda je u redu da i svi drugi kradu.
U redu je da se svatko pobrine za sebe.
I onda se čudiš ko tuka dreku zašto nam je tako, kako nam je. Nemoj krivit korumpirane političare. Ti si glavni krivac jer od tebe sve počinje. Kako je reko Pajo Patak: - Svaki narod zaslužuje svoju vlast.
Ja se uopće ne čudim.
Čude se i zgražaju oni koji bi postupili isto da su na njihovom mjestu.
Trinity
Trinity

Female
Posts : 12923
2014-04-17


Back to top Go down

Rusi: Agrokor je falsificirao izvještaje - Page 12 Empty Re: Rusi: Agrokor je falsificirao izvještaje

Post by Trinity 31/3/2017, 06:54

RayMabus wrote:Blokirani racuni ...firme u blokadi ...treba prvo platit 17 miljardi kuna dobavljacima ...do tada ce mu i firme propast.

Pa pa Toda.

Pozdravlja te sin od žene kojoj si se predstavljao kao fin gospodin a onda glupaci bez mozga dao otkaz.

Ako je ona glupa nije joj sin.

CAO KRETINJO.
Koje socijalističko razmišljanje.
Ako radnik dobije otkaz, onda je poslodavac pokvaren.
Trinity
Trinity

Female
Posts : 12923
2014-04-17


Back to top Go down

Rusi: Agrokor je falsificirao izvještaje - Page 12 Empty Re: Rusi: Agrokor je falsificirao izvještaje

Post by Oh_Femder 31/3/2017, 08:13

Srećko wrote:
Oh_Femder wrote:Poanta je da su ga rusi ucjenjivali da pere lovu za njih preko nizozemske filijale...
Možeš tu svoju teoriju izložiti u subotu u SCu, bit će veliki skup teoretičara zavjere

Rusi: Agrokor je falsificirao izvještaje - Page 12 B08e2e4c8d7a95d3b5e3
Kaj si i ti na Tošinoj platnoj listi? Pogledaj si njegovu amsterdamsku podružnicu. Zaposlenih: 1! Što nam to veli?

http://www.oozo.nl/bedrijven/amsterdam/stadsdeel-oost/frankendal/1029326/agrokor-investments-b-v

Rusi: Agrokor je falsificirao izvještaje - Page 12 Ag_nl10
Oh_Femder
Oh_Femder

Posts : 4103
2016-11-08


Back to top Go down

Rusi: Agrokor je falsificirao izvještaje - Page 12 Empty Re: Rusi: Agrokor je falsificirao izvještaje

Post by Guest 31/3/2017, 08:49

Oh_Femder wrote:
Kaj si i ti na Tošinoj platnoj listi? Pogledaj si njegovu amsterdamsku podružnicu. Zaposlenih: 1! Što nam to veli?

Govori da Nizozemci imaju strože propise nego Hrvatska

kod nas je sa tvrtkom koja ima 0 zaposlenih kupio HPB

http://www.companywall.hr/tvrtka/agrokor-projekti-doo/105184


Todorić je nebitan, mi imamo našeg Matu Rimca, on je budućnost
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Rusi: Agrokor je falsificirao izvještaje - Page 12 Empty Re: Rusi: Agrokor je falsificirao izvještaje

Post by Guest 31/3/2017, 09:00

Oh_Femder wrote:na Tošinoj platnoj listi

jako malo ljudi je u njegovom džepu, većina su samo korisne budale
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Rusi: Agrokor je falsificirao izvještaje - Page 12 Empty Re: Rusi: Agrokor je falsificirao izvještaje

Post by RayMabus 31/3/2017, 09:01

Triny wrote:
RayMabus wrote:Blokirani racuni ...firme u blokadi ...treba prvo platit 17 miljardi kuna dobavljacima ...do tada ce mu i firme propast.

Pa pa Toda.

Pozdravlja te sin od žene kojoj si se predstavljao kao fin gospodin a onda glupaci bez mozga dao otkaz.

Ako je ona glupa nije joj sin.

CAO KRETINJO.
Koje socijalističko razmišljanje.
Ako radnik dobije otkaz, onda je poslodavac pokvaren.
Nije on pokvaren zato šta joj je dao otkaz nego što se pravio fin kad je kupovao firmu a nakon pola godine preko svojih upravitelja ovima podjelio otkaze a kao nema on s time veze , nije okrvavio ruke nego eto njegovi upravitelji a on i dalje glumi nekog finog.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176279
2014-04-11


Back to top Go down

Rusi: Agrokor je falsificirao izvještaje - Page 12 Empty Re: Rusi: Agrokor je falsificirao izvještaje

Post by RayMabus 31/3/2017, 09:11

Todoric je pokvarenjak ....a to šta san ja mater isprebija jer je prevršila svaku mjeru to nema nikakve veze s time da mi se tada zamirija a ja sam osvetoljubiv.

Kad pogledaš jedino je ona dobila batine i rodica a obje su žene iz moje familije to ti je zato jer patrijahalni imaju stav : ja svoju ženu smijem tuci ALI TI NESMIJEŠ.

PA PA TODA GUBO POKVARENA.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176279
2014-04-11


Back to top Go down

Rusi: Agrokor je falsificirao izvještaje - Page 12 Empty Re: Rusi: Agrokor je falsificirao izvještaje

Post by Oh_Femder 31/3/2017, 09:37

Srećko wrote:
Oh_Femder wrote:na Tošinoj platnoj listi
jako malo ljudi je u njegovom džepu, većina su samo korisne budale
Koja je ono definicija pojma 'biti u nečijem džepu'? Ah, da, to je onaj koji je korisna budala vlasnika rečenog džepa. Tautologije li ti tvoje. I pleonazma pride ;P
Oh_Femder
Oh_Femder

Posts : 4103
2016-11-08


Back to top Go down

Rusi: Agrokor je falsificirao izvještaje - Page 12 Empty Re: Rusi: Agrokor je falsificirao izvještaje

Post by RayMabus 31/3/2017, 09:44

Todi cemo izvadit sve unutrašnje organe , stavit mu jabuku u usta i onda ga stavit u škrovadu da se pece.


RayMabus
RayMabus

Posts : 176279
2014-04-11


Back to top Go down

Rusi: Agrokor je falsificirao izvještaje - Page 12 Empty Re: Rusi: Agrokor je falsificirao izvještaje

Post by RayMabus 31/3/2017, 09:59

Rusi: Agrokor je falsificirao izvještaje - Page 12 Lg.php?bannerid=3537&campaignid=1698&zoneid=417&loc=http%3A%2F%2Fslobodnadalmacija



Buljubašić napao kolegu zbog zadužnice Todoriću: Rušiš hrvatsko poduzetništvo!; Roglić hladan: Pa duguje mi 12 milijuna kuna, najviše za cigarete

http://slobodnadalmacija.hr/novosti/biznis/clanak/id/477853/buljubasic-napao-kolegu-zbog-zaduznice-todoricu-rusis-hrvatsko-poduzetnistvo-roglic-hladan-pa-duguje-mi-12-milijuna-kuna-najvise-za-cigarete

Ostavija san in poruku tamo na portalu Slobodne ...znan da ce procitat.

...

Johnakan Kether ·
Split, Croatia

Buljo se mješa a nije on dužan nit se njemu duguje ...da su njegove pare u pitanju drugu bi pismu prica....aj pozdrav mojim zemljacima u Župi , fino nesvađajte se , taj Todoric je korumpirano g ...a šta se tice hr robe i Agrokora kapital je ko i ženska , traži dobrog hebaca ....da ju oplodi.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176279
2014-04-11


Back to top Go down

Rusi: Agrokor je falsificirao izvještaje - Page 12 Empty Re: Rusi: Agrokor je falsificirao izvještaje

Post by Guest 31/3/2017, 10:27

RayMabus wrote:Buljubašić napao kolegu zbog zadužnice Todoriću: Rušiš hrvatsko poduzetništvo!; Roglić hladan: Pa duguje mi 12 milijuna kuna, najviše za cigarete

Stvar ipak nije tako jednostavna, jer ako Roglić ostane usamljen, pozicionirat će se u neprijateljskom okruženju, a to je za svakog poduzetnika vrlo neugodna situacija.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Rusi: Agrokor je falsificirao izvještaje - Page 12 Empty Re: Rusi: Agrokor je falsificirao izvještaje

Post by RayMabus 31/3/2017, 10:31

slidingdoorsoperator wrote:
RayMabus wrote:Buljubašić napao kolegu zbog zadužnice Todoriću: Rušiš hrvatsko poduzetništvo!; Roglić hladan: Pa duguje mi 12 milijuna kuna, najviše za cigarete

Stvar ipak nije tako jednostavna, jer ako Roglić ostane usamljen, pozicionirat će se u neprijateljskom okruženju, a to je za svakog poduzetnika vrlo neugodna situacija.
A šta misliš zašto sam na portalu Slobodne napisao ovaj post :


Buljo se mješa a nije on dužan nit se njemu duguje ...da su njegove pare u pitanju drugu bi pismu prica....aj pozdrav mojim zemljacima u Župi , fino nesvađajte se , taj Todoric je korumpirano g ...a šta se tice hr robe i Agrokora kapital je ko i ženska , traži dobrog hebaca ....da ju oplodi.

---

Citaj između redova : Buljo nemješaj se , podrška Roglicu , Todoric je korumpirano ghovno ....i objasnija šta je kapital i da hr roba i Agrokor nece propast jer kapital samo traži dobrog hebaca da ga oplodi.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176279
2014-04-11


Back to top Go down

Rusi: Agrokor je falsificirao izvještaje - Page 12 Empty Re: Rusi: Agrokor je falsificirao izvještaje

Post by Guest 31/3/2017, 10:37

RayMabus wrote:Citaj između redova : Buljo nemješaj se , podrška Roglicu

Izgleda da baš i ne pratiš vijesti onako up to date.


2017-03-30 21:36

Tisuće dobavljača koji su čekali dogovor između najvećih vjerovnika i Uprave koncerna kao ozebli sunce trebali bi odahnuti, barem sudeći prema informacijma dostupnim do zaključenja ovog izdanja Jutarnjeg lista. Naime, Jutarnji list dobio je informaciju da je tzv. Standstill Agreement napokon načelno dogovoren, a što je divovski korak naprijed prema razrješenju krize.


http://zadarski.slobodnadalmacija.hr/forum/clanak/id/477822/postignut-nacelan-dogovor-agrokora-i-banaka-dogovaraju-se-uvjeti-zamrzavanja-duga

Dakle, ako je dogovor postignut, makar još nema potvrde za to, onda bi se Roglić lako mogao naći u neprijateljskom okruženju, a to je, ponavljam, vrlo neugodna pozicija za svakog poduzetnika.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Rusi: Agrokor je falsificirao izvještaje - Page 12 Empty Re: Rusi: Agrokor je falsificirao izvještaje

Post by RayMabus 31/3/2017, 10:40

slidingdoorsoperator wrote:

Dakle, ako je dogovor postignut, makar još nema potvrde za to, onda bi se Roglić lako mogao naći u neprijateljskom okruženju, a to je, ponavljam, vrlo neugodna pozicija za svakog poduzetnika.
Stvarno misliš da me na putu do cilja brige za sredstva ?

Zašto misliš da me brige za Roglica i njegov kapital ? Samo želim ....priklati Todorica.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176279
2014-04-11


Back to top Go down

Rusi: Agrokor je falsificirao izvještaje - Page 12 Empty Re: Rusi: Agrokor je falsificirao izvještaje

Post by Guest 31/3/2017, 10:43

RayMabus wrote:Stvarno misliš da me na putu do cilja brige za sredstva ?

Zašto misliš da me brige za Roglica i njegov kapital ? Samo želim ....priklati Todorica.

Gle, ako je dogovor zaista postignut, onda nikoga neće biti briga što želiš ti ili ja ili bilo koji drugi pojedinac, uključujući tu i Roglića.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Rusi: Agrokor je falsificirao izvještaje - Page 12 Empty Re: Rusi: Agrokor je falsificirao izvještaje

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 12 of 16 Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum