ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Žutarnji: Rusi preuzimaju Agrokor

Page 4 of 12 Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 10, 11, 12  Next

Go down

Žutarnji: Rusi preuzimaju Agrokor - Page 4 Empty Re: Žutarnji: Rusi preuzimaju Agrokor

Post by RayMabus 17/3/2017, 14:23

Bitno da on zna crtat u autokedu ...a to šta su radili kanalizaciju pa lijepo cijev umjesto da spuste prema dole oni je napravili ravno i sad mi vraca ghovna nazad pa moram očepljivat sve jer nece voda da ide brzo pošto su cijev stavili prakticki ravno bez nagiba ....


IDIOTI.

Heben onoga tko je zaslužan za tehnicki nadzor radova i onoga tko mu je da diplomu da to uopce može nadgledat.

RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

Žutarnji: Rusi preuzimaju Agrokor - Page 4 Empty Re: Žutarnji: Rusi preuzimaju Agrokor

Post by RayMabus 17/3/2017, 14:30

Rimljani bi bolje tu kanalizaciju napravili ....prije 2000 godina ...BEZ AUTOKEDA.

A mislim ljut san ka pas ...ushrali mi kanalizaciju ...necu više spamat , nastavite o Todo lopovu al stvarno ono.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

Žutarnji: Rusi preuzimaju Agrokor - Page 4 Empty Re: Žutarnji: Rusi preuzimaju Agrokor

Post by Guest 17/3/2017, 14:48

Pinochet wrote:Longi, jesi odlučio - ideš li u Njemačku , Italiju ili gledaš novi posal u RH?

Sto bi isao igdje. Ima papire da je lud. Svako mjesec ide invalidska 5-6 tisuca. Na obecanje da nece ici na drustvena dogadjanja uzme jos 1-2 mjesecno. Mirna Bosna.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Žutarnji: Rusi preuzimaju Agrokor - Page 4 Empty Re: Žutarnji: Rusi preuzimaju Agrokor

Post by RayMabus 17/3/2017, 14:54

Pa nemam baš papire da sam lud ....mada ....više je to genijalnost.....u obrnutom smjeru ...

lijepo uzmeš kantu benzine i samo polijevaš kolonu auta koja se parkirala na kolnih ...kad ih tako lijepo polieš usput onda samo zaplaiš cigaru ....i na prvo auto baciš opušak

Žutarnji: Rusi preuzimaju Agrokor - Page 4 Z

Više sam genijalno lud ......mogu spalit cijeli Split šetajuci.




Žutarnji: Rusi preuzimaju Agrokor - Page 4 Neron
RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

Žutarnji: Rusi preuzimaju Agrokor - Page 4 Empty Re: Žutarnji: Rusi preuzimaju Agrokor

Post by RayMabus 17/3/2017, 15:01

I normalno onda kad ih pitaš koje su tri stvari potrebne za otvoreni plamen nemaju pojma al znaju crtat u autokedu

kisik , visoka temperatura ( tocka gorivosti ) i goriva tvar.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

Žutarnji: Rusi preuzimaju Agrokor - Page 4 Empty Re: Žutarnji: Rusi preuzimaju Agrokor

Post by RayMabus 17/3/2017, 15:20

Evropljani su glupi ko kuraz ....natrapli se ovim Arapima ...nek je jedan na tisucu wehabdija ...nek ima dva zrna soli u glavi ...napravi im namjerno gužvu na izlazu s autoputa ....ljeto , vruc zrak .....samo ih treba dobro kresnit.

Žutarnji: Rusi preuzimaju Agrokor - Page 4 Images?q=tbn:ANd9GcT1iX237ET8_7UcMpfGikk0o6EJ2v2mCGYyd5__-piu7yrK34IP
RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

Žutarnji: Rusi preuzimaju Agrokor - Page 4 Empty Re: Žutarnji: Rusi preuzimaju Agrokor

Post by Guest 17/3/2017, 15:25

RayMabus wrote:lijepo uzmeš kantu benzine i samo polijevaš kolonu auta koja se parkirala na kolnih ...kad ih tako lijepo polieš usput onda samo zaplaiš cigaru ....i na prvo auto baciš opušak

Teško da ćeš opuškom izazvati požar na taj način da ga baciš na proliveni benzin. Jedino otvorenim plamenom.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Žutarnji: Rusi preuzimaju Agrokor - Page 4 Empty Re: Žutarnji: Rusi preuzimaju Agrokor

Post by RayMabus 17/3/2017, 15:27

speare_shaker wrote:
RayMabus wrote:lijepo uzmeš kantu benzine i samo polijevaš kolonu auta koja se parkirala na kolnih ...kad ih tako lijepo polieš usput onda samo zaplaiš cigaru ....i na prvo auto baciš opušak

Teško da ćeš opuškom izazvati požar na taj način da ga baciš na proliveni benzin. Jedino otvorenim plamenom.
To je bilo metaforicki.

Želiš otovren plamen ....gledaj i uci :

RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

Žutarnji: Rusi preuzimaju Agrokor - Page 4 Empty Re: Žutarnji: Rusi preuzimaju Agrokor

Post by BB-8 17/3/2017, 15:32

pa ne moraš biti programer da bi znao koristiti autocad...moraš znati koristiti autocad i to je to...

_________________
Žutarnji: Rusi preuzimaju Agrokor - Page 4 Attach13 Žutarnji: Rusi preuzimaju Agrokor - Page 4 Ban10
BB-8
BB-8

Posts : 3678
2016-01-25


Back to top Go down

Žutarnji: Rusi preuzimaju Agrokor - Page 4 Empty Re: Žutarnji: Rusi preuzimaju Agrokor

Post by RayMabus 17/3/2017, 15:35

Roy_Bean wrote:pa ne moraš biti programer da bi znao koristiti autocad...moraš znati koristiti autocad i to je to...
Ja i jesam samouki programer ....cekam naknadu s biroa ...još najbolje da cu radit negdje dok to cekam ....al neznam program autoked niti koristim e mail ...to je istina ....druga je istina da bi ga savladao u par dana....a treca je istina da neželim radit nešto šta nije u opisu posla ...lijepo napravi na sveucilištu programer u autokedu a ne ubacivat to u školske programe ....sutra ce tražit da kineski znaš s školom strojarski tehnicar.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

Žutarnji: Rusi preuzimaju Agrokor - Page 4 Empty Re: Žutarnji: Rusi preuzimaju Agrokor

Post by RayMabus 17/3/2017, 15:40

Stvar je u principu ...ja nisam ko one babe u Konzumu pa bi one radile nedjeljom jer ce dobit 200 kuna mjesecno ....znam ja i talijanski pa neželim to u radnoj knjižici ....kome to treba ja cu pocet pricat ....tako i kome treba autoked nek traži s posebnom diplomom za to ...dodatno ceš platit.

Oni bi sve đabe ....kao strojarski tehnicar pa još programer ...A PA LIJEPO NAVEDI TO ...PA ČE TI SE TAKVI DOGOVARAT ZA PLAČU JER SU TO DVA ZANIMANJA.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

Žutarnji: Rusi preuzimaju Agrokor - Page 4 Empty Re: Žutarnji: Rusi preuzimaju Agrokor

Post by BB-8 17/3/2017, 15:43

dada...sve možeš samo ti se ne da...

_________________
Žutarnji: Rusi preuzimaju Agrokor - Page 4 Attach13 Žutarnji: Rusi preuzimaju Agrokor - Page 4 Ban10
BB-8
BB-8

Posts : 3678
2016-01-25


Back to top Go down

Žutarnji: Rusi preuzimaju Agrokor - Page 4 Empty Re: Žutarnji: Rusi preuzimaju Agrokor

Post by RayMabus 17/3/2017, 15:44

Roy_Bean wrote:dada...sve možeš samo ti se ne da...
Pa cuj realno ako si dao oglas za strojarskog tehnicara onda je to to a ako želiš crtaca programa onda to posebno navedi ...A JOK ONI BI DA SE TO PODRAZUMJEVA PA AKO NEZNAŠ AUTOKED NEVALJAŠ ....E PA OK DOVIĐEMA ...TRAŽI DALJE.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

Žutarnji: Rusi preuzimaju Agrokor - Page 4 Empty Re: Žutarnji: Rusi preuzimaju Agrokor

Post by RayMabus 17/3/2017, 15:47

To ti je ka ona šema ; tražim frizerku ...normalno placa za to zanimanje je recimo 3500 kuna ...al onda kao a mogla bi ti bit malo i pedikerka , čistacica , malo blagajnica , malo mjenjat žarulju .....al si svejedno frizerka pa je 3500 kuna.

A cuj nemam ti ja pojma o ovim drugim poslovima ...neodogovara ti ?

PA TRAŽI DALJE.

Ja ti za svako ovo zanimanje dižem 200 kuna više placu ....4500 kuna ...PA CU TI BIT.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

Žutarnji: Rusi preuzimaju Agrokor - Page 4 Empty Re: Žutarnji: Rusi preuzimaju Agrokor

Post by BB-8 17/3/2017, 15:49

ne shvaćaš...on traži nekoga strojarske struke koji ujedno zna crtati u autocadu...to se zove crtanje, a ne programiranje...

_________________
Žutarnji: Rusi preuzimaju Agrokor - Page 4 Attach13 Žutarnji: Rusi preuzimaju Agrokor - Page 4 Ban10
BB-8
BB-8

Posts : 3678
2016-01-25


Back to top Go down

Žutarnji: Rusi preuzimaju Agrokor - Page 4 Empty Re: Žutarnji: Rusi preuzimaju Agrokor

Post by Trinity 17/3/2017, 15:53

RayMabus wrote:Stvar je u principu ...ja nisam ko one babe u Konzumu pa bi one radile nedjeljom jer ce dobit 200 kuna mjesecno ....znam ja i talijanski pa neželim to u radnoj knjižici ....kome to treba ja cu pocet pricat ....tako i kome treba autoked nek traži s posebnom diplomom za to ...dodatno ceš platit.

Oni bi sve đabe ....kao strojarski tehnicar pa još programer ...A PA LIJEPO NAVEDI TO ...PA ČE TI SE TAKVI DOGOVARAT ZA PLAČU JER SU TO DVA ZANIMANJA.
Ti ćeš završiti k'o te babe u Konzumu ne primiš li se učenja autocada.
Trinity
Trinity

Female
Posts : 12923
2014-04-17


Back to top Go down

Žutarnji: Rusi preuzimaju Agrokor - Page 4 Empty Re: Žutarnji: Rusi preuzimaju Agrokor

Post by RayMabus 17/3/2017, 15:54

Triny wrote:
RayMabus wrote:Stvar je u principu ...ja nisam ko one babe u Konzumu pa bi one radile nedjeljom jer ce dobit 200 kuna mjesecno ....znam ja i talijanski pa neželim to u radnoj knjižici ....kome to treba ja cu pocet pricat ....tako i kome treba autoked nek traži s posebnom diplomom za to ...dodatno ceš platit.

Oni bi sve đabe ....kao strojarski tehnicar pa još programer ...A PA LIJEPO NAVEDI TO ...PA ČE TI SE TAKVI DOGOVARAT ZA PLAČU JER SU TO DVA ZANIMANJA.
Ti ćeš završiti k'o te babe u Konzumu ne primiš li se učenja autocada.
bmk sjediš i naplacuješ ...to sam radio deset godina na pumpi ...doduše tamo je to drukcije tj pola radnog vrimena si na kasi ....kasu imam u malom prstu.

Nemam žene , djece ...zaboli me ...đeparac tako uvik mogu zaradit.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

Žutarnji: Rusi preuzimaju Agrokor - Page 4 Empty Re: Žutarnji: Rusi preuzimaju Agrokor

Post by RayMabus 17/3/2017, 15:55

Roy_Bean wrote:ne shvaćaš...on traži nekoga strojarske struke koji ujedno zna crtati u autocadu...to se zove crtanje, a ne programiranje...
Neznam crtat u autokadu ...šta cu covika sad zavlacit da znam.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

Žutarnji: Rusi preuzimaju Agrokor - Page 4 Empty Re: Žutarnji: Rusi preuzimaju Agrokor

Post by Trinity 17/3/2017, 15:56

RayMabus wrote:
Roy_Bean wrote:pa ne moraš biti programer da bi znao koristiti autocad...moraš znati koristiti autocad i to je to...
Ja i jesam samouki programer ....cekam naknadu s biroa ...još najbolje da cu radit negdje dok to cekam ....al neznam program autoked niti koristim e mail ...to je istina ....druga je istina da bi ga savladao u par dana....a treca je istina da neželim radit nešto šta nije u opisu posla ...lijepo napravi na sveucilištu programer u autokedu a ne ubacivat to u školske programe ....sutra ce tražit da kineski znaš s školom strojarski tehnicar.
Nije isto isprogramirati autocad ili raditi u autocadu.

I bolje ti je da to što prije svladaš jer ćeš duuuugo biti na birou.
Trinity
Trinity

Female
Posts : 12923
2014-04-17


Back to top Go down

Žutarnji: Rusi preuzimaju Agrokor - Page 4 Empty Re: Žutarnji: Rusi preuzimaju Agrokor

Post by Kermit 17/3/2017, 15:58

RayMabus wrote:
Roy_Bean wrote:ne shvaćaš...on traži nekoga strojarske struke koji ujedno zna crtati u autocadu...to se zove crtanje, a ne programiranje...
Neznam crtat u autokadu ...šta cu covika sad zavlacit da znam.
upiše se u hadeze tamo ne moraš biti niti pismen
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Žutarnji: Rusi preuzimaju Agrokor - Page 4 Empty Re: Žutarnji: Rusi preuzimaju Agrokor

Post by RayMabus 17/3/2017, 15:58

Triny wrote:
RayMabus wrote:
Roy_Bean wrote:pa ne moraš biti programer da bi znao koristiti autocad...moraš znati koristiti autocad i to je to...
Ja i jesam samouki programer ....cekam naknadu s biroa ...još najbolje da cu radit negdje dok to cekam ....al neznam program autoked niti koristim e mail ...to je istina ....druga je istina da bi ga savladao u par dana....a treca je istina da neželim radit nešto šta nije u opisu posla ...lijepo napravi na sveucilištu programer u autokedu a ne ubacivat to u školske programe ....sutra ce tražit da kineski znaš s školom strojarski tehnicar.
Nije isto isprogramirati autocad ili raditi u autocadu.

I bolje ti je da to što prije svladaš jer ćeš duuuugo biti na birou.
Pa cuj ....po Nostradamusu ....prije ce bit da cu bit neka iregularna granicna straža protiv imigranata ...nek plate đeparac , 3500 kuna , plus hrana i duvan i eto mene.

RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

Žutarnji: Rusi preuzimaju Agrokor - Page 4 Empty Re: Žutarnji: Rusi preuzimaju Agrokor

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 4 of 12 Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 10, 11, 12  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum