ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Žutarnji: Rusi preuzimaju Agrokor

Page 3 of 12 Previous  1, 2, 3, 4 ... 10, 11, 12  Next

Go down

Žutarnji: Rusi preuzimaju Agrokor - Page 3 Empty Re: Žutarnji: Rusi preuzimaju Agrokor

Post by Kermit Fri 17 Mar - 12:53

Sada u biti dajemo sami sebi sankcije, ali no za 5 godina biti ćemo autonomna oblast ruske federacije pod protektoratom Szent Korona hehehehe

Kermit

Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Žutarnji: Rusi preuzimaju Agrokor - Page 3 Empty Re: Žutarnji: Rusi preuzimaju Agrokor

Post by Kermit Fri 17 Mar - 12:54

mutava baštarda wrote:Kad okupiramo Rusiju sve će to biti naše :)
A do tada bi kapetan anemija mogao pitati Porošenka da nam prenese iskustva u borbi protiv ruske agresije.
Plenki sada na koljenima u Buzinu daje izveštaj
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Žutarnji: Rusi preuzimaju Agrokor - Page 3 Empty Re: Žutarnji: Rusi preuzimaju Agrokor

Post by RayMabus Fri 17 Mar - 12:58

asilovski wrote:Sada u biti dajemo sami sebi sankcije, ali no za 5 godina biti ćemo autonomna oblast ruske federacije pod protektoratom Szent Korona hehehehe
Koga brige ? Kapitalista nema nacionalnost.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176038
2014-04-11


Back to top Go down

Žutarnji: Rusi preuzimaju Agrokor - Page 3 Empty Re: Žutarnji: Rusi preuzimaju Agrokor

Post by Kermit Fri 17 Mar - 13:00

RayMabus wrote:
asilovski wrote:Sada u biti dajemo sami sebi sankcije, ali no za 5 godina biti ćemo autonomna oblast ruske federacije pod protektoratom Szent Korona hehehehe
Koga brige ? Kapitalista nema nacionalnost.
Moš mislit to su i indijanci rekli kad su im prodali šarene perlice
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Žutarnji: Rusi preuzimaju Agrokor - Page 3 Empty Re: Žutarnji: Rusi preuzimaju Agrokor

Post by RayMabus Fri 17 Mar - 13:01

I po cemu je taj Todorić i Agrokor uopce bitan u vojnom smislu ? Samo siše proracun. Treba ga nogon u guzicu.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176038
2014-04-11


Back to top Go down

Žutarnji: Rusi preuzimaju Agrokor - Page 3 Empty Re: Žutarnji: Rusi preuzimaju Agrokor

Post by Kermit Fri 17 Mar - 13:01

Uglavnom Putin je svršio po katoličkoj uljudbi uz pomoć vlaja i cincara koji su se još jednom pokazali kao ljudski šljam
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Žutarnji: Rusi preuzimaju Agrokor - Page 3 Empty Re: Žutarnji: Rusi preuzimaju Agrokor

Post by mutava baštarda Fri 17 Mar - 13:11

asilovski wrote:
mutava baštarda wrote:Kad okupiramo Rusiju sve će to biti naše :)
A do tada bi kapetan anemija mogao pitati Porošenka da nam prenese iskustva u borbi protiv ruske agresije.
Plenki sada na koljenima u Buzinu daje izveštaj
Rusi probili uspravnicu uz pomoć domaćih izdajnika. Koli spava u uniformi, nek ti kušin bude samokres, a Jakov prvi na straži.
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Žutarnji: Rusi preuzimaju Agrokor - Page 3 Empty Re: Žutarnji: Rusi preuzimaju Agrokor

Post by Kermit Fri 17 Mar - 13:25

Dok Plenki lista ćaćine kolumne u listu Komunist Imoćani položili zakletvu Moskvi...Neno Bakić pravi graf koliko ima noćnih polucija na svog druga Šonju
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Žutarnji: Rusi preuzimaju Agrokor - Page 3 Empty Re: Žutarnji: Rusi preuzimaju Agrokor

Post by Guest Fri 17 Mar - 13:35

asilovski wrote:Dok Plenki lista ćaćine kolumne u listu Komunist Imoćani položili zakletvu Moskvi...Neno Bakić pravi graf koliko ima noćnih polucija na svog druga Šonju
hahahahahahaha
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Žutarnji: Rusi preuzimaju Agrokor - Page 3 Empty Re: Žutarnji: Rusi preuzimaju Agrokor

Post by RayMabus Fri 17 Mar - 13:45

Hbte Todoric ...poslalo poruku sa zavoda za zapošljavanje u petak popodne da se do nedilje javim nekoj firmi ...trc odma na zavod ...ispri lika nazva ovoga ,...ovaj se nejavlja ...sad me zva ...da mu crtam u autokedu programe ....iss kad sam ja završija srednju školu u modi je bija zx spectrum ....hbte onda oznaci da tražiš racunalnog programera a ne strojarskog tehnicara ...al ok covik normalan shvatija je odma ...uglavnom ti si se meni javija i to je ok ....a sređujem naknadu ...nece riješenje doc do kraja mjeseca.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176038
2014-04-11


Back to top Go down

Žutarnji: Rusi preuzimaju Agrokor - Page 3 Empty Re: Žutarnji: Rusi preuzimaju Agrokor

Post by Guest Fri 17 Mar - 13:47

RayMabus wrote:kad sam ja završija srednju školu u modi je bija zx spectrum ....

Uh, to je bilo jako davno.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Žutarnji: Rusi preuzimaju Agrokor - Page 3 Empty Re: Žutarnji: Rusi preuzimaju Agrokor

Post by RayMabus Fri 17 Mar - 13:48

RayMabus wrote:Hbte Todoric ...poslalo poruku sa zavoda za zapošljavanje u petak popodne da se do nedilje javim nekoj firmi ...trc odma na zavod ...ispri lika nazva ovoga ,...ovaj se nejavlja ...sad me zva ...da mu crtam u autokedu programe ....iss kad sam ja završija srednju školu u modi je bija zx spectrum ....hbte onda oznaci da tražiš racunalnog programera a ne strojarskog tehnicara ...al ok covik normalan shvatija je odma ...uglavnom ti si se meni javija i to je ok ....a sređujem naknadu ...nece riješenje doc do kraja mjeseca.
A najjaca mi je baza pošalji mi životopis e mailom ....nemam e mail nekoristim to ...al stvarno ga nekoristim ...pa kako ceš onda crtat u autokedu ...pa ono koji autoked ...jel tražiš programera il strojarskog tehnicara ? ....al ok skužija i on ...valjda je isto neke tehnicke struke ...a krvi ti Isusove ja kad san iša u školu zx spectrum je bija ...koji autoked jbte.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176038
2014-04-11


Back to top Go down

Žutarnji: Rusi preuzimaju Agrokor - Page 3 Empty Re: Žutarnji: Rusi preuzimaju Agrokor

Post by RayMabus Fri 17 Mar - 13:50

speare_shaker wrote:
RayMabus wrote:kad sam ja završija srednju školu u modi je bija zx spectrum ....

Uh, to je bilo jako davno.
Pa dobro nije baš tako al skoro ...jbte 94 do 98 san ja iša u srednju ...PC je tad bija svemirski brod ...da autoked jbte.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176038
2014-04-11


Back to top Go down

Žutarnji: Rusi preuzimaju Agrokor - Page 3 Empty Re: Žutarnji: Rusi preuzimaju Agrokor

Post by RayMabus Fri 17 Mar - 13:53

Cuj oce odlicno poznavanje engleskoga , autoked i strojarski tehnicar ...dobro kaže i on to je više ko neka viša tj fakultet šema ...a Bog te heba onda tako naznaci ...da znam sve te stvari radija bi u Njemačkoj a ne ovdje.

Iss ti to ti je znaci znanje engleskoga , znanje programa plus još da kuži materiju ( strojarstvo )....pa jbte da to znam otiša bi u Britaniju prijavit se na zavod tražit posal.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176038
2014-04-11


Back to top Go down

Žutarnji: Rusi preuzimaju Agrokor - Page 3 Empty Re: Žutarnji: Rusi preuzimaju Agrokor

Post by RayMabus Fri 17 Mar - 14:00

A i to mi je glupost ono ...strojarski tehnicar il inžinjer strojarstva pa mora znat engleski i auto ked ...onda kad tako uci kad ga pitaš arhimedov zakon onda nezna objasnit ....il nije siguran ...znaci moraš znat sve to i na kraju gubiš ono bitno a to je fizika i osnova tj zašto nešto i kako funkcionira ....pa onda napravi u autokedu nešto al zabrljavi visinu il šta ja znam pa ispravljaj ...eto kao bitno da on zna u autokedu nešto.

To treba bit onda posebna škola il program za to : crtac u autokedu ...pa zaposli njega nek crta  a netko ce mu govorit šta ...AL ETO ONI BI SVE U JEDNOME ...MA AJDE COVICE.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176038
2014-04-11


Back to top Go down

Žutarnji: Rusi preuzimaju Agrokor - Page 3 Empty Re: Žutarnji: Rusi preuzimaju Agrokor

Post by RayMabus Fri 17 Mar - 14:03

A nije ni cudo šta ljudi bježe od tehnickih struka ...ono samo im nadodavaju gradivo ...ŠTA JA IMAM SA AUTOKEDOM JBTE ?

Jel to racunalni program ?

JE.

PA ZAPOSLI PROGRAMERA.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176038
2014-04-11


Back to top Go down

Žutarnji: Rusi preuzimaju Agrokor - Page 3 Empty Re: Žutarnji: Rusi preuzimaju Agrokor

Post by RayMabus Fri 17 Mar - 14:08

Ma presmiješno ....eto sinoc sam objasnija kako radi šumadija i slicne rakete ...žiroskopski usmjerivac smjera ...kladim se da pitam nekog danas mlađeg a strrojarstvo je kako radi torpedo da nema pojma ....BITNO DA ZNA CRTAT U AUTOKEDU ....
RayMabus
RayMabus

Posts : 176038
2014-04-11


Back to top Go down

Žutarnji: Rusi preuzimaju Agrokor - Page 3 Empty Re: Žutarnji: Rusi preuzimaju Agrokor

Post by RayMabus Fri 17 Mar - 14:12

Ron Hubbar je lijepo napisao u knjizi Problemi posla : AKO RADIŠ TUĐI POSAO ZANEMARUJEŠ SVOJ

Ista stvar ti je i sa školstvom , ako ti strojarskom tehnicaru ubacuješ predmet racunalno crtanje onda on gubi dio nekog znanja koji se tice strojarstva i kad završi tu školu onda na kraju ga pitaš šta je to žiroskop .....pola njih te blijedo gleda .....misle da je to neki program u autokedu.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176038
2014-04-11


Back to top Go down

Žutarnji: Rusi preuzimaju Agrokor - Page 3 Empty Re: Žutarnji: Rusi preuzimaju Agrokor

Post by RayMabus Fri 17 Mar - 14:14

Ma i necudim se šta svi bježe od tih tehnickih škola i upisuju ekonomiju i pravo ...ono nabijaju im gradiva pun kuraz ko da dvije škole završava ...programiranje i strojarstvo.


Pa normalno da nece to upisivat OLI SU POLUDILI.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176038
2014-04-11


Back to top Go down

Žutarnji: Rusi preuzimaju Agrokor - Page 3 Empty Re: Žutarnji: Rusi preuzimaju Agrokor

Post by RayMabus Fri 17 Mar - 14:21

Onda na kraju kažu : NEMA KVALIFICIRANE RADNE SNAGE.

AJ TI ZAVRŠI PET STVARI KOJI PO MATERIJI NEMAJU VEZE JEDNO S DRUGIM ...RACUNALNO PROGRAMIRANJE I STROJARSTVO ....OŠ JOŠ I KINESKI DA ZNAM ?
RayMabus
RayMabus

Posts : 176038
2014-04-11


Back to top Go down

Žutarnji: Rusi preuzimaju Agrokor - Page 3 Empty Re: Žutarnji: Rusi preuzimaju Agrokor

Post by RayMabus Fri 17 Mar - 14:23

Bitno da on zna crtat u autokedu ...a to šta su radili kanalizaciju pa lijepo cijev umjesto da spuste prema dole oni je napravili ravno i sad mi vraca ghovna nazad pa moram očepljivat sve jer nece voda da ide brzo pošto su cijev stavili prakticki ravno bez nagiba ....


IDIOTI.

Heben onoga tko je zaslužan za tehnicki nadzor radova i onoga tko mu je da diplomu da to uopce može nadgledat.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176038
2014-04-11


Back to top Go down

Žutarnji: Rusi preuzimaju Agrokor - Page 3 Empty Re: Žutarnji: Rusi preuzimaju Agrokor

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 12 Previous  1, 2, 3, 4 ... 10, 11, 12  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum