ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Žutarnji: Rusi preuzimaju Agrokor

Page 2 of 12 Previous  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  Next

Go down

Žutarnji: Rusi preuzimaju Agrokor - Page 2 Empty Re: Žutarnji: Rusi preuzimaju Agrokor

Post by Guest 17/3/2017, 11:00

Longi, jesi odlučio - ideš li u Njemačku , Italiju ili gledaš novi posal u RH?

Guest
Guest


Back to top Go down

Žutarnji: Rusi preuzimaju Agrokor - Page 2 Empty Re: Žutarnji: Rusi preuzimaju Agrokor

Post by RayMabus 17/3/2017, 11:01

vili40 wrote:
RayMabus wrote:Todoric je završena prica ...on i onaj njegov HGK mogu samo u Hr funkcionirat po tom mafijaškom sistemu tj sprega države i njega ...i eventualno u Hercegovini ....šta bi njega Srbija ono mazila po sistemu : ja nebi placa poreze , robu dobavljacima i struju ....pa nije nitko lud.
gledao sam na jednom slovenskom tv kanalu kako su se slovenci izjasnili oko svega toga kao i oko mercatora.Ukratko,boli nas kiki što taj megaloman radi u hrvatskoj i zašto mu to dozvoljavaju ali ovdje to ne prolazi.I da neće merkator i zaposlene koristiti za prebacivanja,mućke i ucjene.Slovenija je ipak pravna država.
Normalno pa to ti je to ...on ono ide po šemu sad cu ja ko i u Hr : nemoram placat porez , robu dobavljacima , struju .....i DUM.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176001
2014-04-11


Back to top Go down

Žutarnji: Rusi preuzimaju Agrokor - Page 2 Empty Re: Žutarnji: Rusi preuzimaju Agrokor

Post by RayMabus 17/3/2017, 11:03

Pinochet wrote:Longi, jesi odlučio - ideš li u Njemačku , Italiju ili gledaš novi posal u RH?
Sad sređujem neku nakndu s biroa ....imam 50 i nešto tisuca kuna na kartici ...nezamaram se ...cekam da Erdogan pusti Arape.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176001
2014-04-11


Back to top Go down

Žutarnji: Rusi preuzimaju Agrokor - Page 2 Empty Re: Žutarnji: Rusi preuzimaju Agrokor

Post by Guest 17/3/2017, 11:07

RayMabus wrote:
Pinochet wrote:Longi, jesi odlučio - ideš li u Njemačku , Italiju ili gledaš novi posal u RH?
Sad sređujem neku nakndu s biroa ....imam 50 i nešto tisuca kuna na kartici ...nezamaram se ...cekam da Erdogan pusti Arape.
a to, mozes lagano uživat sada do kraja lita, pojebat neku strankinju itd
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Žutarnji: Rusi preuzimaju Agrokor - Page 2 Empty Re: Žutarnji: Rusi preuzimaju Agrokor

Post by Kermit 17/3/2017, 11:08

RayMabus wrote:Žutarnji: Rusi preuzimaju Agrokor - Page 2 RAZVOJGIFIF
To se, tvrdi N1 pozivajući na neslužbene informacije, i dogodilo. Kako je već javljao Bloomberg početkom mjeseca, dogovoreno je 100 milijuna eura od Sberbanke, a špekuliralo se o dodatnih 200 milijuna eura.

N1 neslužbeno doznaje kako je za prvu tranšu novca u iznosu od 60 milijuna eura za vraćanje dijela duga dobavljačima, Agrokor s Rusima morao dogovoriti listi prvenstva dobavljača za vraćanje duga. Taj dogovor postigli su krajem veljače nakon čega je Sberbanka isplatila dogovorenu sumu.

Dug Agrokora dobavljačima iznosi oko 2,2 milijarde eura.

http://www.index.hr/vijesti/clanak/rusi-su-zaobisli-todorica-i-platili-direktno-dobavljace/957287.aspx

U prevodu necemo tebi dat nego ti to uzimaš al lova direktno ide dobavljacima ...vjerovatno nekim srpskim dobavljacima u Srbiji.
Srpski dobavljači iz Srbije hehe vastaše na aparatima
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Žutarnji: Rusi preuzimaju Agrokor - Page 2 Empty Re: Žutarnji: Rusi preuzimaju Agrokor

Post by RayMabus 17/3/2017, 11:08

Pinochet wrote: pojebat neku strankinju itd
Neheben ja ništa dok je matrijahalna imperija na vlasti.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176001
2014-04-11


Back to top Go down

Žutarnji: Rusi preuzimaju Agrokor - Page 2 Empty Re: Žutarnji: Rusi preuzimaju Agrokor

Post by Kermit 17/3/2017, 11:11

vili40 wrote:
RayMabus wrote:Todoric je završena prica ...on i onaj njegov HGK mogu samo u Hr funkcionirat po tom mafijaškom sistemu tj sprega države i njega ...i eventualno u Hercegovini ....šta bi njega Srbija ono mazila po sistemu : ja nebi placa poreze , robu dobavljacima i struju ....pa nije nitko lud.
gledao sam na jednom slovenskom tv kanalu kako su se slovenci izjasnili oko svega toga kao i oko mercatora.Ukratko,boli nas kiki što taj megaloman radi u hrvatskoj i zašto mu to dozvoljavaju ali ovdje to ne prolazi.I da neće merkator i zaposlene koristiti za prebacivanja,mućke i ucjene.Slovenija je ipak pravna država.
Toliko o ismijavanju slovenaca i pervanovim šalala ono Slovenija država Hrvatska afrička kasaba
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Žutarnji: Rusi preuzimaju Agrokor - Page 2 Empty Re: Žutarnji: Rusi preuzimaju Agrokor

Post by RayMabus 17/3/2017, 11:11

Kakva hebacina , pichke , obitelj , veza , djeca i to ...toga sam se ja odreka ima 10 godina.

Nek mi stave soli na rep ....kao ženi se , propada nam natalitet , tko ce nam platiti pemzije ?

?

MOLIM ???!!!???

ZAR JA DA TI TO RADIM ?

PA VI NISTE NORMALNI.

AJDE ZDRAVO.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176001
2014-04-11


Back to top Go down

Žutarnji: Rusi preuzimaju Agrokor - Page 2 Empty Re: Žutarnji: Rusi preuzimaju Agrokor

Post by vili40 17/3/2017, 11:14

RayMabus wrote:
vili40 wrote:
RayMabus wrote:Todoric je završena prica ...on i onaj njegov HGK mogu samo u Hr funkcionirat po tom mafijaškom sistemu tj sprega države i njega ...i eventualno u Hercegovini ....šta bi njega Srbija ono mazila po sistemu : ja nebi placa poreze , robu dobavljacima i struju ....pa nije nitko lud.
gledao sam na jednom slovenskom tv kanalu kako su se slovenci izjasnili oko svega toga kao i oko mercatora.Ukratko,boli nas kiki što taj megaloman radi u hrvatskoj i zašto mu to dozvoljavaju ali ovdje to ne prolazi.I da neće merkator i zaposlene koristiti za prebacivanja,mućke i ucjene.Slovenija je ipak pravna država.
Normalno pa to ti je to ...on ono ide po šemu sad cu ja ko i u Hr : nemoram placat porez , robu dobavljacima , struju .....i DUM.
država tj.sad ovi uzjebani političari su ga godinama favorizirali,mazili i pazili,dali mu sve što je poželio i sad imamo to što imamo,tešku pizdariju.Zato sam rekao,u svoj toj priči je toda najmanje kriv.Po čijem nalogu su mu godinama odgađali da plaća porez,kako je mogao uzimati robu a da je ne plaća pa nikom ništa?Tko mu je sređivao da skoro badava crpi vodu pa je prodaje kao da je nafta?To sve u državi mogu samo oni koji su u sprezi sa korumpiranim političarima i sa korumpiranim institucijama.
vili40
vili40

Male
Posts : 10748
2015-08-02


Back to top Go down

Žutarnji: Rusi preuzimaju Agrokor - Page 2 Empty Re: Žutarnji: Rusi preuzimaju Agrokor

Post by RayMabus 17/3/2017, 11:15

vili40 wrote:
RayMabus wrote:
vili40 wrote:
RayMabus wrote:Todoric je završena prica ...on i onaj njegov HGK mogu samo u Hr funkcionirat po tom mafijaškom sistemu tj sprega države i njega ...i eventualno u Hercegovini ....šta bi njega Srbija ono mazila po sistemu : ja nebi placa poreze , robu dobavljacima i struju ....pa nije nitko lud.
gledao sam na jednom slovenskom tv kanalu kako su se slovenci izjasnili oko svega toga kao i oko mercatora.Ukratko,boli nas kiki što taj megaloman radi u hrvatskoj i zašto mu to dozvoljavaju ali ovdje to ne prolazi.I da neće merkator i zaposlene koristiti za prebacivanja,mućke i ucjene.Slovenija je ipak pravna država.
Normalno pa to ti je to ...on ono ide po šemu sad cu ja ko i u Hr : nemoram placat porez , robu dobavljacima , struju .....i DUM.
država tj.sad ovi uzjebani političari su ga godinama favorizirali,mazili i pazili,dali mu sve što je poželio i sad imamo to što imamo,tešku pizdariju.Zato sam rekao,u svoj toj priči je toda najmanje kriv.Po čijem nalogu su mu godinama odgađali da plaća porez,kako je mogao uzimati robu a da je ne plaća pa nikom ništa?Tko mu je sređivao da skoro badava crpi vodu pa je prodaje kao da je nafta?To sve u državi mogu samo oni koji su u sprezi sa korumpiranim političarima i sa korumpiranim institucijama.
Nema veze ...taman lijepo došli racuni na naplatu.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176001
2014-04-11


Back to top Go down

Žutarnji: Rusi preuzimaju Agrokor - Page 2 Empty Re: Žutarnji: Rusi preuzimaju Agrokor

Post by RayMabus 17/3/2017, 11:18

Agrokor u Hrvatskoj sad lijepo nek smanji placu za 10 do 20 % svim radnicama ...to je taman onoliko koliko su zarađivale nedjeljom više plus puta dva da im se zgadi i ono otprije šta su zaradile ....eto kad ti je super radit nedjeljom a mjesecno dobiješ 200 kuna više.

Ove koje nece radit za kikiriki pravac Austrija , pada natalitet ....meni oddlicno.

SVE POMLATIO.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176001
2014-04-11


Back to top Go down

Žutarnji: Rusi preuzimaju Agrokor - Page 2 Empty Re: Žutarnji: Rusi preuzimaju Agrokor

Post by L'âme 17/3/2017, 11:30

Sad kad Rusi dođu i uzmu vode, kako ce Ameri odgovorit.

_________________
“You will not be good teachers if you focus only on what you do and not upon who you are.”
― Rudolf Steiner
L'âme
L'âme

Posts : 25744
2014-04-12


Back to top Go down

Žutarnji: Rusi preuzimaju Agrokor - Page 2 Empty Re: Žutarnji: Rusi preuzimaju Agrokor

Post by RayMabus 17/3/2017, 11:34

maggie13 wrote:Sad kad Rusi dođu i uzmu vode, kako ce Ameri odgovorit.
Pa nabio im je sankcije ...Rus može preuzeti trgovine u Srbiji i BiH ako misli svoju robu prodavat na policama ...u Hr to nemože.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176001
2014-04-11


Back to top Go down

Žutarnji: Rusi preuzimaju Agrokor - Page 2 Empty Re: Žutarnji: Rusi preuzimaju Agrokor

Post by L'âme 17/3/2017, 11:39

RayMabus wrote:
maggie13 wrote:Sad kad Rusi dođu i uzmu vode, kako ce Ameri odgovorit.
Pa nabio im je sankcije ...Rus može preuzeti trgovine u Srbiji i BiH ako misli svoju robu prodavat na policama ...u Hr to nemože.
ne radi se sve izravno.
L'âme
L'âme

Posts : 25744
2014-04-12


Back to top Go down

Žutarnji: Rusi preuzimaju Agrokor - Page 2 Empty Re: Žutarnji: Rusi preuzimaju Agrokor

Post by Guest 17/3/2017, 12:00

Izraelcima proizvodnja, Rusima maloprodaja.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Žutarnji: Rusi preuzimaju Agrokor - Page 2 Empty Re: Žutarnji: Rusi preuzimaju Agrokor

Post by Kermit 17/3/2017, 12:30

Božo Boban · 
Board of directors at Hrvatski centar za toleranciju
Ono kad uvališ sankcije Rusiji a Rusi dođu i odensu ti pola gospodarstva
Unlike · Reply · 22 · 2 hrs
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Žutarnji: Rusi preuzimaju Agrokor - Page 2 Empty Re: Žutarnji: Rusi preuzimaju Agrokor

Post by mutava baštarda 17/3/2017, 12:37

Kad okupiramo Rusiju sve će to biti naše :)
A do tada bi kapetan anemija mogao pitati Porošenka da nam prenese iskustva u borbi protiv ruske agresije.

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Žutarnji: Rusi preuzimaju Agrokor - Page 2 Empty Re: Žutarnji: Rusi preuzimaju Agrokor

Post by Kermit 17/3/2017, 12:37

Žutarnji: Rusi preuzimaju Agrokor - Page 2 10968503_1376179229358913_8999225916807992799_n

Lopovi Raus
Gdje je stožer za obranu Agrokora jer očito će postati Агрокор!
Unlike · Reply · 10 · 3 hrs

Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Žutarnji: Rusi preuzimaju Agrokor - Page 2 Empty Re: Žutarnji: Rusi preuzimaju Agrokor

Post by Kermit 17/3/2017, 12:39

Boli kurac Klema reketari po Zrću, Plenki smišlja nove fraze, a Neno Bakić i ekonomski umovi brišu članku gdje su tvrdili da je stanje sasvim normalno, eo i nestao todin dug Marić u nedjelju formatiro poreznu
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Žutarnji: Rusi preuzimaju Agrokor - Page 2 Empty Re: Žutarnji: Rusi preuzimaju Agrokor

Post by Kermit 17/3/2017, 12:41

АГРОКОР МОСКВА


hehehe najbolji je dio što je Sberbanka u 100% vlasništvu Ruske federacije što bi se reklo oni su i vlasnici pola države
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Žutarnji: Rusi preuzimaju Agrokor - Page 2 Empty Re: Žutarnji: Rusi preuzimaju Agrokor

Post by Kermit 17/3/2017, 12:53

Sada u biti dajemo sami sebi sankcije, ali no za 5 godina biti ćemo autonomna oblast ruske federacije pod protektoratom Szent Korona hehehehe
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Žutarnji: Rusi preuzimaju Agrokor - Page 2 Empty Re: Žutarnji: Rusi preuzimaju Agrokor

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 12 Previous  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum