ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Počela trpačina u Hrvatsku.. moramo primiti 3200 izbjeglica

Page 5 of 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Go down

Počela trpačina u Hrvatsku.. moramo primiti 3200 izbjeglica - Page 5 Empty Re: Počela trpačina u Hrvatsku.. moramo primiti 3200 izbjeglica

Post by Guest 3/9/2015, 21:14

epikur37 wrote:
bogomdani wrote:
epikur37 wrote:
gargamel0101 wrote:
epikur37 wrote:


No ero dobro reče u moje obrazovanje niste uložili ništa, dobili ste gotov proizvod a i ono što sam studirao u RH je plaćeno iz mog džepa i nešto od stipendija ;)

Ja ne otvaram takve teme nego ti tripuješ ali već te znamo kao takvog :)
Ako se ne varam ti si Sorosev đak. Inače, ako Soros čitaš naopako dobiješ isto ime, a to ime je drugo ime za Beelzebuba.:D
Soros bira samo najbolje, da jedna od stupendija je bila i njegova a čuj student generacije, tko ne bi financirao :)
sto si studirao?..ako nije tajna..

svašta, erf pa poslijediplomski na HIIM-u za što je i županija izdvojila stipendiju,  na žalost, ovo zadnje nedovršeno...život otišao u drugom smjeru....
paaa..sorry..reci jednostavno koja bransa,ekonomija znanost..?

Guest
Guest


Back to top Go down

Počela trpačina u Hrvatsku.. moramo primiti 3200 izbjeglica - Page 5 Empty Re: Počela trpačina u Hrvatsku.. moramo primiti 3200 izbjeglica

Post by epikur37 3/9/2015, 21:16

bogomdani wrote:
epikur37 wrote:
bogomdani wrote:
epikur37 wrote:
gargamel0101 wrote:
epikur37 wrote:


No ero dobro reče u moje obrazovanje niste uložili ništa, dobili ste gotov proizvod a i ono što sam studirao u RH je plaćeno iz mog džepa i nešto od stipendija ;)

Ja ne otvaram takve teme nego ti tripuješ ali već te znamo kao takvog :)
Ako se ne varam ti si Sorosev đak. Inače, ako Soros čitaš naopako dobiješ isto ime, a to ime je drugo ime za Beelzebuba.:D
Soros bira samo najbolje, da jedna od stupendija je bila i njegova a čuj student generacije, tko ne bi financirao :)
sto si studirao?..ako nije tajna..

svašta, erf pa poslijediplomski na HIIM-u za što je i županija izdvojila stipendiju,  na žalost, ovo zadnje nedovršeno...život otišao u drugom smjeru....
paaa..sorry..reci jednostavno koja bransa,ekonomija znanost..?

Obrazovanje, rehabilitacija. To mi je ok ali sve me više vuče nautika kako sam slegnuo na more :)
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Počela trpačina u Hrvatsku.. moramo primiti 3200 izbjeglica - Page 5 Empty Re: Počela trpačina u Hrvatsku.. moramo primiti 3200 izbjeglica

Post by Guest 3/9/2015, 21:17

dawson wrote:Kako smo samo na brzinu skočili sa 400 na 3200. Bitno da su oni koji su najviše zaslužni za sranje izostavljeni iz toga svega.

Pazi, zemlje iz kojih dolaze izbjeglice i dalje imaju rast populacije, "they have population growth rate that is unsustainable "  - dakle to će skočiti sa 400 na 3200 na 25000 na 125 000 na 1 000 000 na 8 000 0000 ...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Počela trpačina u Hrvatsku.. moramo primiti 3200 izbjeglica - Page 5 Empty Re: Počela trpačina u Hrvatsku.. moramo primiti 3200 izbjeglica

Post by Guest 3/9/2015, 21:17

epikur37 wrote:
bogomdani wrote:
epikur37 wrote:
bogomdani wrote:
epikur37 wrote:
gargamel0101 wrote:
epikur37 wrote:


No ero dobro reče u moje obrazovanje niste uložili ništa, dobili ste gotov proizvod a i ono što sam studirao u RH je plaćeno iz mog džepa i nešto od stipendija ;)

Ja ne otvaram takve teme nego ti tripuješ ali već te znamo kao takvog :)
Ako se ne varam ti si Sorosev đak. Inače, ako Soros čitaš naopako dobiješ isto ime, a to ime je drugo ime za Beelzebuba.:D
Soros bira samo najbolje, da jedna od stupendija je bila i njegova a čuj student generacije, tko ne bi financirao :)
sto si studirao?..ako nije tajna..

svašta, erf pa poslijediplomski na HIIM-u za što je i županija izdvojila stipendiju,  na žalost, ovo zadnje nedovršeno...život otišao u drugom smjeru....
paaa..sorry..reci jednostavno koja bransa,ekonomija znanost..?

Obrazovanje, rehabilitacija. To mi je ok ali sve me više vuče nautika kako sam slegnuo na more :)
ahm...pa oke je..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Počela trpačina u Hrvatsku.. moramo primiti 3200 izbjeglica - Page 5 Empty Re: Počela trpačina u Hrvatsku.. moramo primiti 3200 izbjeglica

Post by Guest 3/9/2015, 21:18

http://www.future-is-ours.com/zasto-dolazi-do-imigracije-u-europu/

Bila je već tema.. 

kretanje populacije Afrike i Europe 
Počela trpačina u Hrvatsku.. moramo primiti 3200 izbjeglica - Page 5 2
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Počela trpačina u Hrvatsku.. moramo primiti 3200 izbjeglica - Page 5 Empty Re: Počela trpačina u Hrvatsku.. moramo primiti 3200 izbjeglica

Post by Guest 3/9/2015, 21:19

Kretanje populacije Hrvatske i Sirije zadnjih 50godina

Počela trpačina u Hrvatsku.. moramo primiti 3200 izbjeglica - Page 5 Hrvatska-vs-sirija
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Počela trpačina u Hrvatsku.. moramo primiti 3200 izbjeglica - Page 5 Empty Re: Počela trpačina u Hrvatsku.. moramo primiti 3200 izbjeglica

Post by Guest 3/9/2015, 21:19

E kad ovdje budu Nigge tako digli graf na gore... pirat
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Počela trpačina u Hrvatsku.. moramo primiti 3200 izbjeglica - Page 5 Empty Re: Počela trpačina u Hrvatsku.. moramo primiti 3200 izbjeglica

Post by catabbath 3/9/2015, 21:58

Zanimljiva je ova naša rekao bi Zoki "slučajna" država, dok banke uz pomoć jakih snaga MUPa izbacuje ljude iz stanova, ministar unutarnjih poslova najavljuje "civilizirani" smještaj za muse i nige.


Last edited by dawson on 3/9/2015, 21:58; edited 1 time in total (Reason for editing : 123)
catabbath
catabbath

Male
Posts : 12407
2015-08-22


Back to top Go down

Počela trpačina u Hrvatsku.. moramo primiti 3200 izbjeglica - Page 5 Empty Re: Počela trpačina u Hrvatsku.. moramo primiti 3200 izbjeglica

Post by Guest 3/9/2015, 22:00

dawson wrote:Zanimljiva je ova naša rekao bi Zoki "slučajna" država, dok banke uz pomoć jakih snaga MUPa izbacuje ljude iz stanova, ministar unutarnjih poslova najavljuje "civilizirani" smještaj za muse i nige.
Dobar komentar..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Počela trpačina u Hrvatsku.. moramo primiti 3200 izbjeglica - Page 5 Empty Re: Počela trpačina u Hrvatsku.. moramo primiti 3200 izbjeglica

Post by RayMabus 3/9/2015, 22:09

SAMO TRPAJ.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

Počela trpačina u Hrvatsku.. moramo primiti 3200 izbjeglica - Page 5 Empty Re: Počela trpačina u Hrvatsku.. moramo primiti 3200 izbjeglica

Post by Guest 3/9/2015, 22:10

Hajde da si se i ti probudio.. pirat
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Počela trpačina u Hrvatsku.. moramo primiti 3200 izbjeglica - Page 5 Empty Re: Počela trpačina u Hrvatsku.. moramo primiti 3200 izbjeglica

Post by RayMabus 3/9/2015, 22:12

Nedami se ponaljat više al za one kojima sporo dolazi iz guzice u glavu :

The strange tongue in the Dalmatian land, It will overrun, devastating the entire land.

http://forum.net.hr/forums/t/384319.aspx
RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

Počela trpačina u Hrvatsku.. moramo primiti 3200 izbjeglica - Page 5 Empty Re: Počela trpačina u Hrvatsku.. moramo primiti 3200 izbjeglica

Post by epikur37 3/9/2015, 22:32

Počeli su prelaziti Bajakovo.
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Počela trpačina u Hrvatsku.. moramo primiti 3200 izbjeglica - Page 5 Empty Re: Počela trpačina u Hrvatsku.. moramo primiti 3200 izbjeglica

Post by RayMabus 3/9/2015, 22:35

A šta si ocekivao ?

Da ce ostat u Srbiji ?!?
RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

Počela trpačina u Hrvatsku.. moramo primiti 3200 izbjeglica - Page 5 Empty Re: Počela trpačina u Hrvatsku.. moramo primiti 3200 izbjeglica

Post by darth_vader 3/9/2015, 22:56

neoliberalni_placenik wrote:
bogomdani wrote:Dalmatnci su oke piplovi...nemaju komplekse..
meni su svi hrvati isti..  i ostali građani RH(drugih nacionalnosti) su mi isto jednako vrijedni kao i hrvati.  a to da netko ugrožava hercegovce to je komedija jebena, još čekam konkretne primjere

Bogtejeba pa makni se iz Splita pa ćeš vidjeti koliko ih obožavaju...jedno vrijeme je masovna histerija među ljudima vladala oko toga kako su Hercegovci sve pokrali i bili su tretirani u pojedinim medijima kao najveće zlo koje je ikada zadesilo Hrvatsku...u Zagrebu je devedesetih vladala posebna netrepeljivost prema istima...ispali su  glavni krivci i za rat i sve probleme, jebeš Miloševića, Šešelja, Martića i ekipu...more biti da si to razdoblje prespavao ili si taman materi na sisi visija...ah da, a i ne piše o tome na Wikipediji...


Last edited by jasambrend on 3/9/2015, 22:58; edited 2 times in total (Reason for editing : il)
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19696
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Počela trpačina u Hrvatsku.. moramo primiti 3200 izbjeglica - Page 5 Empty Re: Počela trpačina u Hrvatsku.. moramo primiti 3200 izbjeglica

Post by melkior 3/9/2015, 23:49

RayMabus wrote:Nedami se ponaljat više al za one kojima sporo dolazi iz guzice u glavu :

The strange tongue in the Dalmatian land, It will overrun, devastating the entire land.

http://forum.net.hr/forums/t/384319.aspx
Slavoniju ne mogu poharati ni da hoće, Slavonija je ionako već poharana. Btw, kakve su to izbjeglice rata koje sve bježe u Njemačku? Kad čovjek tako pogleda Europu, shvati sljedeće:

1. Europu danas može spasiti jedino nacifašizam.
2. Najbolje otići na prvi let za Kanadu, SAD ili Australiju.
avatar
melkior

Posts : 17209
2015-08-09


Back to top Go down

Počela trpačina u Hrvatsku.. moramo primiti 3200 izbjeglica - Page 5 Empty Re: Počela trpačina u Hrvatsku.. moramo primiti 3200 izbjeglica

Post by melkior 4/9/2015, 00:02

melkior wrote:
RayMabus wrote:Nedami se ponaljat više al za one kojima sporo dolazi iz guzice u glavu :

The strange tongue in the Dalmatian land, It will overrun, devastating the entire land.

http://forum.net.hr/forums/t/384319.aspx
Slavoniju ne mogu poharati ni da hoće, Slavonija je ionako već poharana. Btw, kakve su to izbjeglice rata koje sve bježe u Njemačku? Kad čovjek tako pogleda Europu, shvati sljedeće:

1. Europu danas može spasiti jedino nacifašizam.
2. Najbolje otići na prvi let za Kanadu, SAD ili Australiju.
Svakom tko ilegalno uđe preko granice - metak u čelo. Muškarcu, ženi, djetetu, starcu. Nije humano, jebiga. Imate dvije opcije:
Jedna je: boriti se.
Druga: otići. Ne u Njemačku, ne u Britaniju. Ne, na drugi kontinent. Jer ono što se danas čine tisuće, sutra će biti milijuni.
avatar
melkior

Posts : 17209
2015-08-09


Back to top Go down

Počela trpačina u Hrvatsku.. moramo primiti 3200 izbjeglica - Page 5 Empty Re: Počela trpačina u Hrvatsku.. moramo primiti 3200 izbjeglica

Post by RayMabus 4/9/2015, 00:03

Dignit ce se ova brojka uskoro za još tri tisuce ....kao šta se digla i prva.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

Počela trpačina u Hrvatsku.. moramo primiti 3200 izbjeglica - Page 5 Empty Re: Počela trpačina u Hrvatsku.. moramo primiti 3200 izbjeglica

Post by RayMabus 4/9/2015, 00:04

Metak je skup.

Bolje to zaustavljat još u Grckoj dok su na camcima. Arapi neznaju plivat. Evo sad ce izbori u Grckoj za tri tjedna .....neki desnicari su u porastu.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

Počela trpačina u Hrvatsku.. moramo primiti 3200 izbjeglica - Page 5 Empty Re: Počela trpačina u Hrvatsku.. moramo primiti 3200 izbjeglica

Post by RayMabus 4/9/2015, 00:13

Grci su inace cigani pa je još bolje dat Makedoncima pare da i oni naprave ogradu prema Grckoj. Grcku triba totalno shebat. Lijevicarski mentalitet.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

Počela trpačina u Hrvatsku.. moramo primiti 3200 izbjeglica - Page 5 Empty Re: Počela trpačina u Hrvatsku.. moramo primiti 3200 izbjeglica

Post by melkior 4/9/2015, 00:14

RayMabus wrote:Metak je skup.

Bolje to zaustavljat još u Grckoj dok su na camcima. Arapi neznaju plivat. Evo sad ce izbori u Grckoj za tri tjedna .....neki desnicari su u porastu.
Poslati eskadrilu aviona da bombardira izbjeglice na granici Makedonije i Grčke. Mogu države raditi u smjenama: jedna odrađuje dnevnu, druga noćnu. Ili pošaljimo jebenu vojsku na Bliski istok i vratimo diktaturu u Libiju. Ili otiđimo. Stvar je jednostavna. Ili mi ili oni. Možemo ih poslati Amerikancima preko bare. Dok možemo. A onda kad ne budemo mogli...jebiga. Europa ima svega, doista svega, ali NEMA VREMENA. VRIJEME NIJE NA NJENOJ STRANI.
avatar
melkior

Posts : 17209
2015-08-09


Back to top Go down

Počela trpačina u Hrvatsku.. moramo primiti 3200 izbjeglica - Page 5 Empty Re: Počela trpačina u Hrvatsku.. moramo primiti 3200 izbjeglica

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 5 of 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum