ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Počela trpačina u Hrvatsku.. moramo primiti 3200 izbjeglica

Page 3 of 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Go down

Počela trpačina u Hrvatsku.. moramo primiti 3200 izbjeglica - Page 3 Empty Re: Počela trpačina u Hrvatsku.. moramo primiti 3200 izbjeglica

Post by Ero Thu 3 Sep - 19:43

neoliberalni_placenik wrote:stavio sam "mješanih" u navodnike, ali nisi ovo komentira

http://www.index.hr/vijesti/clanak/iz-dnevnika-rtv-slovenije-makli-novinarku-kojoj-su-zamjerili-da-je-hrvatica-iz-bosne/839772.aspx

Nema se  što komentirati. Hrvati su ovdje integrativni dio društva i glede političkih igara na TV nisu nikakav izuzetak.


Last edited by Ero on Thu 3 Sep - 19:46; edited 1 time in total

Ero

Posts : 13866
2014-04-23


Back to top Go down

Počela trpačina u Hrvatsku.. moramo primiti 3200 izbjeglica - Page 3 Empty Re: Počela trpačina u Hrvatsku.. moramo primiti 3200 izbjeglica

Post by Guest Thu 3 Sep - 19:44

otvorio sam temu, tamo, ovdje se držimo imigranata
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Počela trpačina u Hrvatsku.. moramo primiti 3200 izbjeglica - Page 3 Empty Re: Počela trpačina u Hrvatsku.. moramo primiti 3200 izbjeglica

Post by Guest Thu 3 Sep - 19:48

Dakle,drzava morea odvojiti sredstva za izbjeglice,a to znaci uskracivanje necega drugoga domacima..

Evo,cuh da ce u mom gradu podici cijene plina i struje,kako bi s tim platili smjestaj Invazijcima..osim sto ce smjestaj,STRUJU I PLIN imati besplatno,po glavi ce dobivati 350 Ojra,dakle,kako sam vidio onu guzatu crnkinju sa 5oro djece,njih 6x350=2100 Ojra...nije lose,zaista nije lose...ebo ih tko ih pusti.. crazy
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Počela trpačina u Hrvatsku.. moramo primiti 3200 izbjeglica - Page 3 Empty Re: Počela trpačina u Hrvatsku.. moramo primiti 3200 izbjeglica

Post by Guest Thu 3 Sep - 19:49

bogomdani wrote:Dakle,drzava morea odvojiti sredstva za izbjeglice,a to znaci uskracivanje necega drugoga domacima..

Evo,cuh da ce u mom gradu podici cijene plina i struje,kako bi s tim platili smjestaj Invazijcima..osim sto ce smjestaj,STRUJU I PLIN imati besplatno,po glavi ce dobivati 350 Ojra,dakle,kako sam vidio onu guzatu crnkinju sa 5oro djece,njih 6x350=2100 Ojra...nije lose,zaista nije lose...ebo ih tko ih pusti.. crazy

zato ne bi bilo loše da bankrotiraju ekonomije.. žalosno je što njemačka ekonomski tako dobro stoji da može hraniti i 10milijuna takvih izbjeglica, dok mi hrvati da nam zatvore "pipu"(kredite) odmah dolazimo u status grčke
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Počela trpačina u Hrvatsku.. moramo primiti 3200 izbjeglica - Page 3 Empty Re: Počela trpačina u Hrvatsku.. moramo primiti 3200 izbjeglica

Post by Ero Thu 3 Sep - 19:49

neoliberalni_placenik wrote:otvorio sam temu, tamo, ovdje se držimo imigranata
Imigranti su vam i Bosanci, Hercegovci...a ovo sada vam je bis.
Ako mniste bili u stanju integrirati one prve, još manje ćete biti ove druge.
O ovome sam ja često puta pisao i ispadalo je kao da "kmečim", kao što ti reče.
Ero
Ero

Posts : 13866
2014-04-23


Back to top Go down

Počela trpačina u Hrvatsku.. moramo primiti 3200 izbjeglica - Page 3 Empty Re: Počela trpačina u Hrvatsku.. moramo primiti 3200 izbjeglica

Post by Guest Thu 3 Sep - 19:52

Ero wrote:
neoliberalni_placenik wrote:otvorio sam temu, tamo, ovdje se držimo imigranata
Imigranti su vam i Bosanci, Hercegovci...a ovo sada vam je bis.
Ako mniste bili u stanju integrirati one prve, još manje ćete biti ove druge.
O ovome sam ja često puta pisao i ispadalo je kao da "kmečim", kao što ti reče.
na onoj drugoj temi slobodno navedi primjer gdje se bosanci/hercegovci nisu integrirali , slobodno stavljaj primjere, pošto u Hrvatskoj oko 1milijun stanovnika vuče korjene iz Bosne i Hercegovine, mislim da ćeš imati desetke tisuća primjera , tako da je najbolje staviti sve u jednu temu , jer nema smisla da svaku treću temu zaspamate ti i epikur i drugi , kako ste ugroženi.. 

epikur as , primila ga rh država, nahranila ga, školovala ga, i dala mu posao na račun rh poreznih obveznika, i eto i dalje je ugrožen jer je kao iz bosne

pa vas dva i ostali na onu drugu temu.. amo admin očisti ovo briši cijeli offtopik
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Počela trpačina u Hrvatsku.. moramo primiti 3200 izbjeglica - Page 3 Empty Re: Počela trpačina u Hrvatsku.. moramo primiti 3200 izbjeglica

Post by Ero Thu 3 Sep - 19:56

bogomdani wrote:Dakle,drzava morea odvojiti sredstva za izbjeglice,a to znaci uskracivanje necega drugoga domacima..

Evo,cuh da ce u mom gradu podici cijene plina i struje,kako bi s tim platili smjestaj Invazijcima..osim sto ce smjestaj,STRUJU I PLIN imati besplatno,po glavi ce dobivati 350 Ojra,dakle,kako sam vidio onu guzatu crnkinju sa 5oro djece,njih 6x350=2100 Ojra...nije lose,zaista nije lose...ebo ih tko ih pusti.. crazy
Naravno. Driješi kesu, dakako. :clown
2,6 mio € kao tobožnje pomoći bh Hrvatima ( :blj ) na godišnjem nivou, je bilo strašno skorištavanje hrvatskih  poreznih obveznika.
To se uplaćivalo samo zbog toga da bi se mogao stvarati animozitet spram njih.
Ero
Ero

Posts : 13866
2014-04-23


Back to top Go down

Počela trpačina u Hrvatsku.. moramo primiti 3200 izbjeglica - Page 3 Empty Re: Počela trpačina u Hrvatsku.. moramo primiti 3200 izbjeglica

Post by abraham Thu 3 Sep - 20:00

Jebi ga Mesic u kampanji stalno ponavljao da 1 milja DM ide u BiH kada ono kurcic. Samo stvaranje animoziteta. Da, sef izborne kampanje je bio tko??? Tko??? Tomica mali, muahahahahahahaha

_________________
But I'm near the end and I just ain't got the time
And I'm wasted and I can't find my way home.
abraham
abraham

Male
Posts : 14093
2014-04-14


Back to top Go down

Počela trpačina u Hrvatsku.. moramo primiti 3200 izbjeglica - Page 3 Empty Re: Počela trpačina u Hrvatsku.. moramo primiti 3200 izbjeglica

Post by Ero Thu 3 Sep - 20:03

neoliberalni_placenik wrote:
epikur as , primila ga rh država, nahranila ga, školovala ga, i dala mu posao na račun rh poreznih obveznika, i eto i dalje je ugrožen jer je kao iz bosne

Šta bi zbog toga trebao fršlus na usta stavit, ili što?
Epi je visoko obrazobvan čovjek, u čiji odgoj i obrazovanje  niste uložili niti jednu jedinu  kunu.
U njemu ste dobili mladog, , inteligentnog i visoko obrazovanog čovjeka.
Ništa vi njemu niste dali, već je obrnuto...
To da to ne razumijete je vaš najveći problem.
Iz istih razloga ne razumijete ni težinu problematike  trenutnog emigriranja vaše školovane omladine u svijet...
Ero
Ero

Posts : 13866
2014-04-23


Back to top Go down

Počela trpačina u Hrvatsku.. moramo primiti 3200 izbjeglica - Page 3 Empty Re: Počela trpačina u Hrvatsku.. moramo primiti 3200 izbjeglica

Post by abraham Thu 3 Sep - 20:04

Nebitno ali se nadam da ce netko uzeti olovku i sracunati koliko kostaju ovi novi. Mozda bude i ono, ma ljudi smo, nismo ercegovci. Necemo sada u sitnice. Koliko ono kosta Glogoski, jebo on sliku svoju.....Dobro dosli ljudi. Neka sacuvaju glave. Nisu oni problem vec rvatski jal, pokvarenost, neobrazovanost itd.....Da, Glogoski je problem

_________________
But I'm near the end and I just ain't got the time
And I'm wasted and I can't find my way home.
abraham
abraham

Male
Posts : 14093
2014-04-14


Back to top Go down

Počela trpačina u Hrvatsku.. moramo primiti 3200 izbjeglica - Page 3 Empty Re: Počela trpačina u Hrvatsku.. moramo primiti 3200 izbjeglica

Post by Ero Thu 3 Sep - 20:07

PS: Azilante treba prihvatiti sa svim dužni poštovanjem.I Hrvate su primali po svijetu,
      kad su se našli u ratnom vihoru.
      Uostalom, u Hrvatskoj vlada bijela kuga, tako da će im azilanti dobro popuniti
      demografsku rupu, a posebno onu buduću, koja je na vidiku.
Ero
Ero

Posts : 13866
2014-04-23


Back to top Go down

Počela trpačina u Hrvatsku.. moramo primiti 3200 izbjeglica - Page 3 Empty Re: Počela trpačina u Hrvatsku.. moramo primiti 3200 izbjeglica

Post by Guest Thu 3 Sep - 20:10

abraham wrote:Nebitno ali se nadam da ce netko uzeti olovku i sracunati koliko kostaju ovi novi. Mozda bude i ono, ma ljudi smo, nismo ercegovci. Necemo sada u sitnice. Koliko ono kosta Glogoski, jebo on sliku svoju.....Dobro dosli ljudi. Neka sacuvaju glave. Nisu oni problem vec rvatski jal, pokvarenost, neobrazovanost itd.....Da, Glogoski je problem
što se tiče toga da se "hrvati ne bune" da bune se.. ako pogledaš komentare po internetu, 70% ljudi je protiv trpanja muslimanima hrvatsku... 30% ljudi je za. 

naravno druga je stvar što će sve naše političke elite, od "HDZa, do SDPa, do Kolinde, Tomice, Zokija" pa do "desničarke Ruže i njezinih Ustaša" svi odreda su za trpanje muslimana po Hrvatskoj...

Od poznatijih stranaka , jedino Živi Zid se ogradio od toga. Čak je i Vilibor na sučeljavanju kada je bilo prije više od pola godine rekao, da je protiv masovne imigracije 

Isusami njihove ekonomske ideje su totalni debilizam ali samo radi ovoga ću glasovati za njih
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Počela trpačina u Hrvatsku.. moramo primiti 3200 izbjeglica - Page 3 Empty Re: Počela trpačina u Hrvatsku.. moramo primiti 3200 izbjeglica

Post by Guest Thu 3 Sep - 20:14

Ero wrote:
neoliberalni_placenik wrote:
epikur as , primila ga rh država, nahranila ga, školovala ga, i dala mu posao na račun rh poreznih obveznika, i eto i dalje je ugrožen jer je kao iz bosne

Šta bi zbog toga trebao fršlus na usta stavit, ili što?
Epi je visoko obrazobvan čovjek, u čiji odgoj i obrazovanje  niste uložili niti jednu jedinu  kunu.
U njemu ste dobili mladog, , inteligentnog i visoko obrazovanog čovjeka.
Ništa vi njemu niste dali, već je obrnuto...
To da to ne razumijete je vaš najveći problem.
Iz istih razloga ne razumijete ni težinu problematike  trenutnog emigriranja vaše školovane omladine u svijet...
meni je epi simpatična osoba, ali non stop kmeči o ugroženosti , da ga genocidišu u hrvatskoj, i ti i on.. i par drugih.. eno otvorio sam drugu temu, tamo navedite primjere gdje vas genocidišu i gdje genocidišu ostale..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Počela trpačina u Hrvatsku.. moramo primiti 3200 izbjeglica - Page 3 Empty Re: Počela trpačina u Hrvatsku.. moramo primiti 3200 izbjeglica

Post by Ero Thu 3 Sep - 20:16

epikur37 wrote:Nego vjerojatno će izbjeglice smjestiti u sredine s odlivopm stanovništva, znači vlahoriju i slavoniju.?
To ne smijete dozvoliti ni u snu. Sve u Zagreb i okolicu. Može i u Međimurje, ima tamo puno mista. :clown
Ero
Ero

Posts : 13866
2014-04-23


Back to top Go down

Počela trpačina u Hrvatsku.. moramo primiti 3200 izbjeglica - Page 3 Empty Re: Počela trpačina u Hrvatsku.. moramo primiti 3200 izbjeglica

Post by Guest Thu 3 Sep - 20:17

u Zagreb da. prema iskustvima iz zapadne europe, izgjeglice preferiraju velike gradove. u švedskoj su ih htjeli smjestiti u neko selo, gdje su im izgradili kuće i sve ostalo, ali ovi su se doslovno pobunili da ne žele nego žele u gradove. i na zapadu europe njih nema po selima, nego po velikim gradovima.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Počela trpačina u Hrvatsku.. moramo primiti 3200 izbjeglica - Page 3 Empty Re: Počela trpačina u Hrvatsku.. moramo primiti 3200 izbjeglica

Post by abraham Thu 3 Sep - 20:20

Cuj, bio sam u DNRH u vrijeme prve Mesiceve kmpanjei mogu ti reci da mi se zivot zgadio. Toliko ciljane mrznje kroz medije nisam nikad dozivio. Srpski su mediji pred rat bili pizdin dim za Mesicevu kampanju. Bio po restoranima i kavanama i sva je prica bila kak nas hercegovci plackaju , majku im jebem........ Poslije Pusicka, Livno bus i bijele carape i citavi programi na javnoj tv gdje se ta ksenofobija i rasizam pravda od strane lijevih, sto je najcudnije. Sada je krug zatvoren. Sto sada. Dolaze cudni ljudi, druga vjera, druga kultura, sve drugacije. Nepojmljivo. Sto sada?? Koliko kosta??? Da, ne dolaze vam studenti od prije.niti poznanik doktor arap koji se ozenio rvaticom i ostao u DNRH. Bilo kako bilo , moj je cilj bio ukazati na pokvarenost, dvolicnost i ostale anomalije.

_________________
But I'm near the end and I just ain't got the time
And I'm wasted and I can't find my way home.
abraham
abraham

Male
Posts : 14093
2014-04-14


Back to top Go down

Počela trpačina u Hrvatsku.. moramo primiti 3200 izbjeglica - Page 3 Empty Re: Počela trpačina u Hrvatsku.. moramo primiti 3200 izbjeglica

Post by epikur37 Thu 3 Sep - 20:25

neoliberalni_placenik wrote:
Ero wrote:
neoliberalni_placenik wrote:
epikur as , primila ga rh država, nahranila ga, školovala ga, i dala mu posao na račun rh poreznih obveznika, i eto i dalje je ugrožen jer je kao iz bosne

Šta bi zbog toga trebao fršlus na usta stavit, ili što?
Epi je visoko obrazobvan čovjek, u čiji odgoj i obrazovanje  niste uložili niti jednu jedinu  kunu.
U njemu ste dobili mladog, , inteligentnog i visoko obrazovanog čovjeka.
Ništa vi njemu niste dali, već je obrnuto...
To da to ne razumijete je vaš najveći problem.
Iz istih razloga ne razumijete ni težinu problematike  trenutnog emigriranja vaše školovane omladine u svijet...
meni je epi simpatična osoba, ali non stop kmeči o ugroženosti , da ga genocidišu u hrvatskoj, i ti i on.. i par drugih.. eno otvorio sam drugu temu, tamo navedite primjere gdje vas genocidišu i gdje genocidišu ostale..

No ero dobro reče u moje obrazovanje niste uložili ništa, dobili ste gotov proizvod a i ono što sam studirao u RH je plaćeno iz mog džepa i nešto od stipendija ;)

Ja ne otvaram takve teme nego ti tripuješ ali već te znamo kao takvog :)
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Počela trpačina u Hrvatsku.. moramo primiti 3200 izbjeglica - Page 3 Empty Re: Počela trpačina u Hrvatsku.. moramo primiti 3200 izbjeglica

Post by Ero Thu 3 Sep - 20:27

Kao prvo u naslovu nedostaje jedna nula, ustvari dvije.
*
*
*
U ono vrijeme (euforije mesićizma) sam se našao u HR u jednom društvu...
Jao kavih sam se viceva naslušao na račun Hercegovaca...pitalica, ono kao kako se pravi
hercegovački sendvič...red hercegovaca, pa red žive sode, pa red hercegovaca itd...
Šta je bilo toliko smiješno meni ni danas nije jasno...
Ero
Ero

Posts : 13866
2014-04-23


Back to top Go down

Počela trpačina u Hrvatsku.. moramo primiti 3200 izbjeglica - Page 3 Empty Re: Počela trpačina u Hrvatsku.. moramo primiti 3200 izbjeglica

Post by Guest Thu 3 Sep - 20:36

epikur37 wrote:
neoliberalni_placenik wrote:
Ero wrote:
neoliberalni_placenik wrote:
epikur as , primila ga rh država, nahranila ga, školovala ga, i dala mu posao na račun rh poreznih obveznika, i eto i dalje je ugrožen jer je kao iz bosne

Šta bi zbog toga trebao fršlus na usta stavit, ili što?
Epi je visoko obrazobvan čovjek, u čiji odgoj i obrazovanje  niste uložili niti jednu jedinu  kunu.
U njemu ste dobili mladog, , inteligentnog i visoko obrazovanog čovjeka.
Ništa vi njemu niste dali, već je obrnuto...
To da to ne razumijete je vaš najveći problem.
Iz istih razloga ne razumijete ni težinu problematike  trenutnog emigriranja vaše školovane omladine u svijet...
meni je epi simpatična osoba, ali non stop kmeči o ugroženosti , da ga genocidišu u hrvatskoj, i ti i on.. i par drugih.. eno otvorio sam drugu temu, tamo navedite primjere gdje vas genocidišu i gdje genocidišu ostale..

No ero dobro reče u moje obrazovanje niste uložili ništa, dobili ste gotov proizvod a i ono što sam studirao u RH je plaćeno iz mog džepa i nešto od stipendija ;)

Ja ne otvaram takve teme nego ti tripuješ ali već te znamo kao takvog :)
jesi platio puni trošak studija koji košta oko 40 000 kuna godišnje, ili subvencioniraju cijenu koja košta 5000kuna :D 

puna cijena studija je ovisno u studiju između 35 000 - 45 000 kuna , a to što većina studenata studira za 5000kuna, samo znači da im ostatak (85% cijene) pokrivaju porezni obveznici.. ja sam 3 godine platio tu "subvencioniranu cijenu" kasnije sam imao dobre ocjene pa sam ostalo studirao "besplatno"(naravno raziliku su pokrivali porezni obveznici, u hrvatskoj svega 25% stanovništva plaća porez)

vi na svakoj trećoj temi kmečite o tome kako vas ugrožavaju.. pa ono lijepo. ti si idealan primjer kako si ugrožen... mlatili te hrvati, platio si punu cijenu studija od 40 000 kuna, i poslje se zaposlio u privatnom sektoru gdje još hraniš hrvate koji su te mlatili - samo zato jer si hercegovac.. 

i tako stotine tisuća ostalih hrvata(navodno iz bosne iz prve i druge ruke korjene vuče 1milijun hrvata, a iz 5-6 ruke vjerojatno 90% ima neke veze sa bosnom) pa ono ima druga tema, lijepo navedite par desetaka tisuća primjera gdje vas genocodišu i ajmo
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Počela trpačina u Hrvatsku.. moramo primiti 3200 izbjeglica - Page 3 Empty Re: Počela trpačina u Hrvatsku.. moramo primiti 3200 izbjeglica

Post by gargamel0101 Thu 3 Sep - 20:37

epikur37 wrote:Ne valjaju Srbi, ne valjaju hercegBosanci, eto vam sad arapi :D
Pušku u ruke i juriš na Fraposa. Ah da, ti očekuješ da se drugi bore za HB.:D
gargamel0101
gargamel0101

Posts : 3558
2015-07-23


Back to top Go down

Počela trpačina u Hrvatsku.. moramo primiti 3200 izbjeglica - Page 3 Empty Re: Počela trpačina u Hrvatsku.. moramo primiti 3200 izbjeglica

Post by Guest Thu 3 Sep - 20:40

ajde epikur daj nekoliko primjera iz osobnog života gdje su te šiknanirali zbog toga što si iz hercegovine..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Počela trpačina u Hrvatsku.. moramo primiti 3200 izbjeglica - Page 3 Empty Re: Počela trpačina u Hrvatsku.. moramo primiti 3200 izbjeglica

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum