ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Smeta li Đikiću 'plagiranje' ili Barišić?

Page 5 of 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Go down

Smeta li Đikiću 'plagiranje' ili Barišić? - Page 5 Empty Re: Smeta li Đikiću 'plagiranje' ili Barišić?

Post by debotoijusto 15/2/2017, 11:54

marcellus wrote:
debotoijusto wrote:
marcellus wrote:
debotoijusto wrote:
vuksadinare wrote:
..jasno...sto ne bi branio neobranjivo

nisi pomislio da imam bolji uvid u hasanovu igru oko HAVC ?

osobno podržavam uništenje havca, nekidan je bio jedan matanićev film na TV, tko je uspio odgledati treba mu dignut spomenik. Da me pitaju da biram između 10 udaraca bičem po leđima ili gledanja domaćeg filma izabrao bih bičevanje, bol traje kraće

ja ne idem/gledam  kazaliste no nikada mi ne bi palo na pamet unistit tu instituciju
nismo svi isti

havc treba uništiti jer nas opljačka za stotinjak milijuna godišnje da bi umjetnici mogli biti situirani

sad ti rekoh da nije ni pola tog iznosa a prosli put na slicnoj temi stavih pdf. s tocnim stavkama prihoda/rashoda
nije problem doci do tih brojki

debotoijusto

Posts : 30660
2014-04-12


Back to top Go down

Smeta li Đikiću 'plagiranje' ili Barišić? - Page 5 Empty Re: Smeta li Đikiću 'plagiranje' ili Barišić?

Post by Kermit 15/2/2017, 11:55

speare_shaker wrote:
asilovski wrote:
michaellcmacha wrote:ne bi čudilo da i u tom labosu na kraju ispadne da su se okretali "putni nalozi"... i saucha je sam plaćao svoje račune, tako je i đikić donirao tisuće eura, sad ne bi bilo zgorega pogledati koliko je lab povukao milijuna...
u obranu hadezea treba đikića oblatiti heheh

Smeta li Đikiću 'plagiranje' ili Barišić? - Page 5 Iq-30062014-625jakubmarian

Gle, Mađarska i Hrvatska na istoj razini IQ. :D

Smeta li Đikiću 'plagiranje' ili Barišić? - Page 5 Iq-europe
vidi baš i ne:

Smeta li Đikiću 'plagiranje' ili Barišić? - Page 5 Iq_and_the_wealth_of_nations

http://www.amerika.org/darwinism/iq-and-the-wealth-of-nations/
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Smeta li Đikiću 'plagiranje' ili Barišić? - Page 5 Empty Re: Smeta li Đikiću 'plagiranje' ili Barišić?

Post by vuksadinare 15/2/2017, 11:55

speare_shaker wrote:
debotoijusto wrote:nisam upoznat detaljima tog filma , hribar kaze da nije snimano po scenariju koji je HAVC odobrio
to nije problem provjeriti 
jel to primjer kradje ?

Appeal to ignorance - logička pogreška. I ne samo kod tebe nego i kod Hribara.
Je li to primjer krađe? Nije lako reći. Ovako na prvi pogled mi se prije čini kao primjer teške neodgovornosti u raspodjeli sredstava.
Sam film o zločinu u Dvoru je ionako tipičan primjer falsifikata i neprijateljske antihrvatske propagande i nalazim kako je skandalozno da je uopće dobio sredstva za snimanje iz HAVC-a.
A toga je u HAVC-u po nalazu državne revizije bilo ohoho.
....dali su sredstva za film jer su naisli na lajbeke a i istomisljenike....plus debela nemarnost kako sam vec napisao..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99192
2015-09-08


Back to top Go down

Smeta li Đikiću 'plagiranje' ili Barišić? - Page 5 Empty Re: Smeta li Đikiću 'plagiranje' ili Barišić?

Post by debotoijusto 15/2/2017, 11:58

marcellus wrote:inače odi si neki put u kazalište ne bu te ubilo

nisam 30g. bio , nije moja salica caja
svejedno ne bi zapalio zgradu a balerine u kamenolom protjerao
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30660
2014-04-12


Back to top Go down

Smeta li Đikiću 'plagiranje' ili Barišić? - Page 5 Empty Re: Smeta li Đikiću 'plagiranje' ili Barišić?

Post by Guest 15/2/2017, 11:59

asilovski wrote:http://www.amerika.org/darwinism/iq-and-the-wealth-of-nations/

Šteta što si zaboravio spomenuti kako je riječ samo o procjenjenim podacima (estimated), a ne o onim egzaktnim. :cleanteeth
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Smeta li Đikiću 'plagiranje' ili Barišić? - Page 5 Empty Re: Smeta li Đikiću 'plagiranje' ili Barišić?

Post by debotoijusto 15/2/2017, 12:04

speare_shaker wrote:
debotoijusto wrote:nisam upoznat detaljima tog filma , hribar kaze da nije snimano po scenariju koji je HAVC odobrio
to nije problem provjeriti 
jel to primjer kradje ?

Appeal to ignorance - logička pogreška. I ne samo kod tebe nego i kod Hribara.
Je li to primjer krađe? Nije lako reći. Ovako na prvi pogled mi se prije čini kao primjer teške neodgovornosti u raspodjeli sredstava.
Sam film o zločinu u Dvoru je ionako tipičan primjer falsifikata i neprijateljske antihrvatske propagande i nalazim kako je skandalozno da je uopće dobio sredstva za snimanje iz HAVC-a.
A toga je u HAVC-u po nalazu državne revizije bilo ohoho.

drzavna revizija se bavi brojkama , nije to politicki komesar koji odredjuje sto je umjetnost... daj mi primjer kradje  ;)

HAVC je odobrio scenario a ne snimao film 
nije kriv arhitekt ako netko dozidja kat vise

dakle HAVC se ogradi , trazio povrat novca i sve sto ide s tim , ne znam kako trenutno stoje stvari oko toga , vjerujem lako pronaci
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30660
2014-04-12


Back to top Go down

Smeta li Đikiću 'plagiranje' ili Barišić? - Page 5 Empty Re: Smeta li Đikiću 'plagiranje' ili Barišić?

Post by Kermit 15/2/2017, 12:07

speare_shaker wrote:
asilovski wrote:http://www.amerika.org/darwinism/iq-and-the-wealth-of-nations/

Šteta što si zaboravio spomenuti kako je riječ samo o procjenjenim podacima (estimated), a ne o onim egzaktnim. :cleanteeth
Kod nas nema egzaktnih podataka koliko je ljudi otišlo u Njemačku (Zavod govori o 27.000, a Njemačka o 56.000), a ne ovako što, ali dovoljno je prošetati ulicom da ti budu jasnije neke stvari ili vidjeti naše društveno-političko stanje
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Smeta li Đikiću 'plagiranje' ili Barišić? - Page 5 Empty Re: Smeta li Đikiću 'plagiranje' ili Barišić?

Post by Guest 15/2/2017, 12:10

debotoijusto wrote:drzavna revizija se bavi brojkama , nije to politicki komesar koji odredjuje sto je umjetnost... daj mi primjer kradje  ;)

Državna revizija se bavi brojevima, a ne brojkama. ;)
I rekao sam već da cijela ta priča više govori o primjerima kokošarenja nego o krađama. :cleanteeth
Da ne spominjem opet evidentnu tešku neodgovornost od strane Hribara i društva po kojoj su se rukovodili u dodjeli sredstava i kontroli na što su utrošena pa i na kakve filmove. Zbog svega toga se slažem da HAVC jednostavno treba rasformirati i cijelu priču početi iznova. Tako je jednostavno najbolje. Ne zanima me što o tome misle oni koji su u sukobu interesa, a pogotovo oni koji su se i sami ogrebali o novce iz HAVC-a.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Smeta li Đikiću 'plagiranje' ili Barišić? - Page 5 Empty Re: Smeta li Đikiću 'plagiranje' ili Barišić?

Post by Guest 15/2/2017, 12:11

asilovski wrote:Kod nas nema egzaktnih podataka koliko je ljudi otišlo u Njemačku (Zavod govori o 27.000, a Njemačka o 56.000), a ne ovako što,

Babe i žabe.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Smeta li Đikiću 'plagiranje' ili Barišić? - Page 5 Empty Re: Smeta li Đikiću 'plagiranje' ili Barišić?

Post by Kermit 15/2/2017, 12:11

https://www.dailymotion.com/video/x3y6c6s
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Smeta li Đikiću 'plagiranje' ili Barišić? - Page 5 Empty Re: Smeta li Đikiću 'plagiranje' ili Barišić?

Post by Kermit 15/2/2017, 12:13

speare_shaker wrote:
asilovski wrote:Kod nas nema egzaktnih podataka koliko je ljudi otišlo u Njemačku (Zavod govori o 27.000, a Njemačka o 56.000), a ne ovako što,

Babe i žabe.
Pa ne baš, druga je stvar što te to smeta ali to je irelevantno, osim toga poznata je stvar da južni slaveni nisu baš poznati po pameti, i to ne mislim na "lopovsku pamet"
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Smeta li Đikiću 'plagiranje' ili Barišić? - Page 5 Empty Re: Smeta li Đikiću 'plagiranje' ili Barišić?

Post by Guest 15/2/2017, 12:21

asilovski wrote:Pa ne baš, druga je stvar što te to smeta ali to je irelevantno, osim toga poznata je stvar da južni slaveni nisu baš poznati po pameti, i to ne mislim na "lopovsku pamet"

Uopće me ne smeta, vjerovao ti meni ili ne, nema veze što je to irelevantno.
No, objektivni podaci na osnovu testova ne postoje, nego samo procjene čija je utemeljenost ipak dobrim dijelom dvojbena. Ne bi bilo prvi puta da takve znanstvene procjene donesu loše podatke, sve ovisi o metodologiji, objektivnosti procjenitelja itd.
To je inače slično onim famoznim istraživanjima o percepciji korupcije koji se onda naknadno uzimaju kao objektivni podaci, što je notorna glupost.
To se odnosi i na primjer procjenjene pameti kod južnih Slavena, na stranu teorije po kojima su Hrvati većinskog ilirskog podrijetla.
I da, lopovska pamet također ulazu u kategoriju pameti, vjerovao to netko ili ne. Druga je priča što generira modele ponašanja koja unose popriličnu količinu nereda u društva gdje je u prosjeku više izražena nego drugdje.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Smeta li Đikiću 'plagiranje' ili Barišić? - Page 5 Empty Re: Smeta li Đikiću 'plagiranje' ili Barišić?

Post by debotoijusto 15/2/2017, 12:21

speare_shaker wrote:
debotoijusto wrote:drzavna revizija se bavi brojkama , nije to politicki komesar koji odredjuje sto je umjetnost... daj mi primjer kradje  ;)


I rekao sam već da cijela ta priča više govori o primjerima kokošarenja nego o krađama. :cleanteeth

to zovem napredak , dakle nije vise kradja nego kokosarenje sto god to znacilo

Da ne spominjem opet evidentnu tešku neodgovornost od strane Hribara i društva po kojoj su se rukovodili u dodjeli sredstava i kontroli na što su utrošena pa i na kakve filmove

kontrola je rigorozna , svaki racun se prilaze i iznosi kontroliraju , revizija nije nasla nista po tom pitanju
kakvi filmovi se snimanju nije posao DR

Zbog svega toga se slažem da HAVC jednostavno treba rasformirati i cijelu priču početi iznova.

sto znaci - iznova ?
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30660
2014-04-12


Back to top Go down

Smeta li Đikiću 'plagiranje' ili Barišić? - Page 5 Empty Re: Smeta li Đikiću 'plagiranje' ili Barišić?

Post by Guest 15/2/2017, 12:25

debotoijusto wrote:kontrola je rigorozna

Dobar vic. :)
Je, to je pokazao nalaz državne revizije. :)

debotoijusto wrote:sto znaci - iznova ?

Iz početka. :) :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Smeta li Đikiću 'plagiranje' ili Barišić? - Page 5 Empty Re: Smeta li Đikiću 'plagiranje' ili Barišić?

Post by marcellus 15/2/2017, 12:31

debotoijusto wrote:
drzavna revizija se bavi brojkama , nije to politicki komesar koji odredjuje sto je umjetnost... daj mi primjer kradje  ;)

a što je u danom slučaju umjetnost?

_________________
Smeta li Đikiću 'plagiranje' ili Barišić? - Page 5 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Smeta li Đikiću 'plagiranje' ili Barišić? - Page 5 Empty Re: Smeta li Đikiću 'plagiranje' ili Barišić?

Post by debotoijusto 15/2/2017, 12:32

speare_shaker wrote:
debotoijusto wrote:kontrola je rigorozna

Dobar vic. :)
Je, to je pokazao nalaz državne revizije. :)

debotoijusto wrote:sto znaci - iznova ?

Iz početka. :) :D

sto je pokazao nalaz ?
mozemo ovako do sutra ;)
nebitno , za 2-3g. bude 2x manja produkcija a strane f. ekipe ponovo nestanu s ovih podrucja a iz proracuna se bude trosila jos veca lova
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30660
2014-04-12


Back to top Go down

Smeta li Đikiću 'plagiranje' ili Barišić? - Page 5 Empty Re: Smeta li Đikiću 'plagiranje' ili Barišić?

Post by Guest 15/2/2017, 12:41

marcellus wrote:a što je u danom slučaju umjetnost?

"15 minuta - masakr u Dvoru". Ali samo za hrvatske neprijatelje, naravno.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Smeta li Đikiću 'plagiranje' ili Barišić? - Page 5 Empty Re: Smeta li Đikiću 'plagiranje' ili Barišić?

Post by provocator 15/2/2017, 13:02

A što će nama pametnima Hrvatima jedan Đikić? Koji će nam kurac? Seronja prokleti!

_________________
Smeta li Đikiću 'plagiranje' ili Barišić? - Page 5 Animated-flag-image-0024
provocator
provocator

Male
Posts : 5404
2015-08-11


Back to top Go down

Smeta li Đikiću 'plagiranje' ili Barišić? - Page 5 Empty Re: Smeta li Đikiću 'plagiranje' ili Barišić?

Post by provocator 15/2/2017, 13:05

Inače drug marcellus, besplatno odškolovan u SFRJ, sasvim solidno je "izrezbario" jednog običnog pik zibnera zvanog Đikić! Bravo druže marcellus! Svijet te nema!

_________________
Smeta li Đikiću 'plagiranje' ili Barišić? - Page 5 Animated-flag-image-0024
provocator
provocator

Male
Posts : 5404
2015-08-11


Back to top Go down

Smeta li Đikiću 'plagiranje' ili Barišić? - Page 5 Empty Re: Smeta li Đikiću 'plagiranje' ili Barišić?

Post by vuksadinare 15/2/2017, 13:07

provocator wrote:A što će nama pametnima Hrvatima jedan Đikić? Koji će nam kurac? Seronja prokleti!
jos ni cevape i pivo nece platit... :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99192
2015-09-08


Back to top Go down

Smeta li Đikiću 'plagiranje' ili Barišić? - Page 5 Empty Re: Smeta li Đikiću 'plagiranje' ili Barišić?

Post by marcellus 15/2/2017, 13:54

provocator wrote:A što će nama pametnima Hrvatima jedan Đikić? Koji će nam kurac? Seronja prokleti!

pa ionak je i do sad živio u njemačkoj, ne ide on zapravo nigdje gdje i do sad nije bio, odnosno ide u kaliforniju ionako pa više ni ne bi mogao dolaziti u split, ovo mu je izgovor

_________________
Smeta li Đikiću 'plagiranje' ili Barišić? - Page 5 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Smeta li Đikiću 'plagiranje' ili Barišić? - Page 5 Empty Re: Smeta li Đikiću 'plagiranje' ili Barišić?

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 5 of 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum