ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Smeta li Đikiću 'plagiranje' ili Barišić?

Page 7 of 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Go down

Smeta li Đikiću 'plagiranje' ili Barišić? - Page 7 Empty Re: Smeta li Đikiću 'plagiranje' ili Barišić?

Post by Guest 15/2/2017, 16:36

asilovski wrote:Tu smo dakle, Đikić predstavlja sve sto mrzi hadezeov birač pošten, pametan, radišan i uspjesan bez veze to je nedopustivo

Tu smo dakle, na korak od toga da ustvrdimo kako je Mesić veliki mecena prirodnih znanosti. pirat
Šteta što nije mogao odraditi još koji mandat na mjestu predsjednika države. :)

Guest
Guest


Back to top Go down

Smeta li Đikiću 'plagiranje' ili Barišić? - Page 7 Empty Re: Smeta li Đikiću 'plagiranje' ili Barišić?

Post by Guest 15/2/2017, 16:36

asilovski wrote:
marcellus wrote:
deda wrote:Smeta li Đikiću 'plagiranje' ili Barišić? - Page 7 PXL_100128_1361-660x450


tek sad vidim sliku iz članka, odmah je jasno kakav je Đikić čovjek i čiji je, tj. da nije naš

kod mesića mu nije smetalo ni laganje ni ništa drugo, ne...
Tu smo dakle, Đikić predstavlja sve sto mrzi hadezeov birač pošten, pametan, radišan i uspjesan bez veze to je nedopustivo

slika je odlična za portal orjentira desnom biračkom tijelu, pun pogodak ako ju je marcelus birao :tu

index bi vjerojatno imao neku gdje je s Tuđmanom da je situacija obrnuta


Last edited by deda on 15/2/2017, 16:38; edited 1 time in total
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Smeta li Đikiću 'plagiranje' ili Barišić? - Page 7 Empty Re: Smeta li Đikiću 'plagiranje' ili Barišić?

Post by Guest 15/2/2017, 16:38

speare_shaker wrote:
deda wrote:imaš li granicu?
Svi imamo svoje granice, samo je pitanje gdje su pozicionirane.
tvoje granice očito imaju debelu namjeru zadirati u moj ego
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Smeta li Đikiću 'plagiranje' ili Barišić? - Page 7 Empty Re: Smeta li Đikiću 'plagiranje' ili Barišić?

Post by Guest 15/2/2017, 16:39

asilovski wrote:Kada smo mi imali dobrog ministra bilo čega? Ne samo ministra vec premijera

Kako mjeriš što je dobro? Uspjehom u obavljanju svog posla ili?
I da, do sada nismo po mojim kriterijima imali niti uspješnog niti dobrog premijera. Najuspješniji je valjda bio Franjo Gregurić. O ministrima bi se dalo razgovarati.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Smeta li Đikiću 'plagiranje' ili Barišić? - Page 7 Empty Re: Smeta li Đikiću 'plagiranje' ili Barišić?

Post by Guest 15/2/2017, 16:40

deda wrote:tvoje granice očito imaju debelu namjeru zadirati u moj ego

Slobodno se žali uipravi vodovoda.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Smeta li Đikiću 'plagiranje' ili Barišić? - Page 7 Empty Re: Smeta li Đikiću 'plagiranje' ili Barišić?

Post by Kermit 15/2/2017, 16:40

deda wrote:
asilovski wrote:
marcellus wrote:
deda wrote:Smeta li Đikiću 'plagiranje' ili Barišić? - Page 7 PXL_100128_1361-660x450


tek sad vidim sliku iz članka, odmah je jasno kakav je Đikić čovjek i čiji je, tj. da nije naš

kod mesića mu nije smetalo ni laganje ni ništa drugo, ne...
Tu smo dakle, Đikić predstavlja sve sto mrzi hadezeov birač pošten, pametan, radišan i uspjesan bez veze to je nedopustivo

slika je odlična za portal orjentira desnom biračkom tijelu, pun pogodak ako ju je marcelus birao  :tu

index bi vjerojatno imao neku gdje je s Tuđmanom da je situacija obrnuta
Pogledaj komentare klasicna defamacija ali za određenu i ciljanu skupinu ljudi, spikšejkeru je Đikic ubaceni element prevelikig IQ za hrvatsku katolicku uljudbu
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Smeta li Đikiću 'plagiranje' ili Barišić? - Page 7 Empty Re: Smeta li Đikiću 'plagiranje' ili Barišić?

Post by Kermit 15/2/2017, 16:41

speare_shaker wrote:
asilovski wrote:Kada smo mi imali dobrog ministra bilo čega? Ne samo ministra vec premijera

Kako mjeriš što je dobro? Uspjehom u obavljanju svog posla ili?
I da, do sada nismo po mojim kriterijima imali niti uspješnog niti dobrog premijera. Najuspješniji je valjda bio Franjo Gregurić. O ministrima bi se dalo razgovarati.
Da barem nesto zna raditi i da nije lopov
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Smeta li Đikiću 'plagiranje' ili Barišić? - Page 7 Empty Re: Smeta li Đikiću 'plagiranje' ili Barišić?

Post by Kermit 15/2/2017, 16:42

U zemlji sa 88 bodova ne mozes traziti puno
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Smeta li Đikiću 'plagiranje' ili Barišić? - Page 7 Empty Re: Smeta li Đikiću 'plagiranje' ili Barišić?

Post by Guest 15/2/2017, 16:43

asilovski wrote:spikšejkeru je Đikic ubaceni element prevelikig IQ za hrvatsku katolicku uljudbu

Pa što hoćeš, tvoja je želja ionako da Orban Hrvatsku stavi pod svoje pa tu priželjkuješ vladavinu principa što gore (za Hrvatsku) to bolje (za Mađarsku). pirat
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Smeta li Đikiću 'plagiranje' ili Barišić? - Page 7 Empty Re: Smeta li Đikiću 'plagiranje' ili Barišić?

Post by Guest 15/2/2017, 16:44

asilovski wrote:Da barem nesto zna raditi i da nije lopov

Ti onda definitivno otpadaš kao potencijalni kandidat. jocolor
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Smeta li Đikiću 'plagiranje' ili Barišić? - Page 7 Empty Re: Smeta li Đikiću 'plagiranje' ili Barišić?

Post by marcellus 15/2/2017, 16:46

asilovski wrote:
marcellus wrote:
deda wrote:Smeta li Đikiću 'plagiranje' ili Barišić? - Page 7 PXL_100128_1361-660x450


tek sad vidim sliku iz članka, odmah je jasno kakav je Đikić čovjek i čiji je, tj. da nije naš

kod mesića mu nije smetalo ni laganje ni ništa drugo, ne...
Tu smo dakle, Đikić predstavlja sve sto mrzi hadezeov birač pošten, pametan, radišan i uspjesan bez veze to je nedopustivo

a ne, Đikić predstavlja licemjerje. Bio je kuhan i pečen u Jovanovićevom ministarstvu dakle kod najnesposobnijeg, uz Matića, ministra, i sve mu je bilo super, nitko onda ništa nigdje nije plagirao

_________________
Smeta li Đikiću 'plagiranje' ili Barišić? - Page 7 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Smeta li Đikiću 'plagiranje' ili Barišić? - Page 7 Empty Re: Smeta li Đikiću 'plagiranje' ili Barišić?

Post by Guest 15/2/2017, 16:46

asilovski wrote:spikšejkeru je Đikic ubaceni element prevelikig IQ za hrvatsku katolicku uljudbu
ja se malo šalim i provociram, na forumu su općenito ljudi znatno višeg IQ od nacionalnog prosjeka, iako pojedince ideološki pristup čini slijepima na neke stvari :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Smeta li Đikiću 'plagiranje' ili Barišić? - Page 7 Empty Re: Smeta li Đikiću 'plagiranje' ili Barišić?

Post by marcellus 15/2/2017, 16:47

četiri godine kao neformalni savjetnik Jovanovića, nije riječ rekao o plagiranju koje je inače rašireno u Hr kao štakori u bombaju, nije poduzeo ništa oko plagiranja kao sistemskog problema kad je bio praktički u ministarstvu znanosti, i sad hop ajmo maknut ministra radi fusnote i "autoplagijata"

_________________
Smeta li Đikiću 'plagiranje' ili Barišić? - Page 7 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Smeta li Đikiću 'plagiranje' ili Barišić? - Page 7 Empty Re: Smeta li Đikiću 'plagiranje' ili Barišić?

Post by Guest 15/2/2017, 16:47

marcellus wrote:Bio je kuhan i pečen u Jovanovićevom ministarstvu dakle kod najnesposobnijeg, uz Matića, ministra

Mislim da je najnesposobniji ipak bio Jakovina. Ali dobro, konkurencija je stvarno žestoka.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Smeta li Đikiću 'plagiranje' ili Barišić? - Page 7 Empty Re: Smeta li Đikiću 'plagiranje' ili Barišić?

Post by marcellus 15/2/2017, 16:48

a mesić dobio počasni doktorat u zenici... od lažnog rektora

fax završio valjda u šumi kod partizana

_________________
Smeta li Đikiću 'plagiranje' ili Barišić? - Page 7 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Smeta li Đikiću 'plagiranje' ili Barišić? - Page 7 Empty Re: Smeta li Đikiću 'plagiranje' ili Barišić?

Post by marcellus 15/2/2017, 16:48

speare_shaker wrote:
marcellus wrote:Bio je kuhan i pečen u Jovanovićevom ministarstvu dakle kod najnesposobnijeg, uz Matića, ministra

Mislim da je najnesposobniji ipak bio Jakovina. Ali dobro, konkurencija je stvarno žestoka.

on, maras, jandroković, teško je reć

_________________
Smeta li Đikiću 'plagiranje' ili Barišić? - Page 7 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Smeta li Đikiću 'plagiranje' ili Barišić? - Page 7 Empty Re: Smeta li Đikiću 'plagiranje' ili Barišić?

Post by Guest 15/2/2017, 16:59

asilovski wrote:U zemlji sa 88 bodova ne mozes traziti puno
zato je Barišić OK za poziciju ministra unatoč svim manjkavostima, nemamo velik izbor

projsečni akademski građanin u Hrvatskoj s diplomom fakulteta ima IQ 105, prosječni s doktoratom je 115-120

bar nismo loši poput Bosne :^0
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Smeta li Đikiću 'plagiranje' ili Barišić? - Page 7 Empty Re: Smeta li Đikiću 'plagiranje' ili Barišić?

Post by marcellus 15/2/2017, 17:24

Dobar komentar ispod mog teksta, u stvari dva

Ivo Markulin · Viša pomorska škola
Ivanka zbog koga je on otišao? Pitam Vas zbog koga? Otišao je zbog svoje taštine. Povrijeđen je što se njegova intervencija glede " plagijata " nije uzela kao "znanstvena istina". Zašto je to moralo biti tako? Zašto nije čekao što će reći oni koji se moraju izjasniti glede tog " plagijata!" Što se miješao u nešto gdje mu nije mjesto. On je moga govoriti o plagijatu ali se nije politički u tom slučaju morao opredijeliti. Ne mora se ponašati " Ja sam Đikić priznati znanstvenik i moja se mora uzeti kao zdravo za gotovo " Upravo tako se ponaša i kao malo dijete " vrati mi moje krpice i više se ne igramo" Ako ne će biti po moju idem iz Hrvatske koju sam i tako i tako napustio kada nisam trebao. Nisam u svemu priznat ili ja odoh. Da upravo tako što je žalosno.
Like · Reply · 8 mins



Ivo Markulin · Viša pomorska škola
Ciprian Doru Tada on nije znao što će biti. Mogao se nadati ali nije znao! Sada su to mudrolije. Ja ne sporim njegovu znanstvenu stečevinu. Moralna mu je upitna, ne samo radi 1992. godine nego i sadašnje ponašanje. U najmanju ruku njegovo ponašanje nije korektno da ne kažemo moralno upitno bez obzira na njegovu znanstvenu titulu i mogućnost mog ili nekog drugog mogućeg ozdravljenja. nemojte miješati kruške i jabuke.

_________________
Smeta li Đikiću 'plagiranje' ili Barišić? - Page 7 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Smeta li Đikiću 'plagiranje' ili Barišić? - Page 7 Empty Re: Smeta li Đikiću 'plagiranje' ili Barišić?

Post by Kermit 15/2/2017, 17:25

deda wrote:
asilovski wrote:U zemlji sa 88 bodova ne mozes traziti puno
zato je Barišić OK za poziciju ministra unatoč svim manjkavostima, nemamo velik izbor

projsečni akademski građanin u Hrvatskoj s diplomom fakulteta ima IQ 105, prosječni s doktoratom je 115-120

bar nismo loši poput Bosne :^0
Ne znam, pa HAZU kod nas je posve nevidljiv sinekura za uhljeb, jeftinu kantinu, kavicu i nadzorni odbor. U protekklih 15-20 godina osim supeka nisu dali niti izjavu za javnost osim opne prije koji mjesec da svatko treba poraditi na sebi

 Smeta li Đikiću 'plagiranje' ili Barišić? - Page 7 260804

Kada se vidi tko je glavni sasvim je jasno zašto Đikić nema šanse da uđe u ovo društvo
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Smeta li Đikiću 'plagiranje' ili Barišić? - Page 7 Empty Re: Smeta li Đikiću 'plagiranje' ili Barišić?

Post by Kermit 15/2/2017, 17:26

marcellus wrote:Dobar komentar ispod mog teksta, u stvari dva

Ivo Markulin · Viša pomorska škola
Ivanka zbog koga je on otišao? Pitam Vas zbog koga? Otišao je zbog svoje taštine. Povrijeđen je što se njegova intervencija glede " plagijata " nije uzela kao "znanstvena istina". Zašto je to moralo biti tako? Zašto nije čekao što će reći oni koji se moraju izjasniti glede tog " plagijata!" Što se miješao u nešto gdje mu nije mjesto. On je moga govoriti o plagijatu ali se nije politički u tom slučaju morao opredijeliti. Ne mora se ponašati " Ja sam Đikić priznati znanstvenik i moja se mora uzeti kao zdravo za gotovo " Upravo tako se ponaša i kao malo dijete " vrati mi moje krpice i više se ne igramo" Ako ne će biti po moju idem iz Hrvatske koju sam i tako i tako napustio kada nisam trebao. Nisam u svemu priznat ili ja odoh. Da upravo tako što je žalosno.
Like · Reply · 8 mins



Ivo Markulin · Viša pomorska škola
Ciprian Doru Tada on nije znao što će biti. Mogao se nadati ali nije znao! Sada su to mudrolije. Ja ne sporim njegovu znanstvenu stečevinu. Moralna mu je upitna, ne samo radi 1992. godine nego i sadašnje ponašanje. U najmanju ruku njegovo ponašanje nije korektno da ne kažemo moralno upitno bez obzira na njegovu znanstvenu titulu i mogućnost mog ili nekog drugog mogućeg ozdravljenja. nemojte miješati kruške i jabuke.
Moralno mu je upitna 1992.g hehehe a premijer utekao po mami vojnoj lekarki u London i lčekao tko će pobijediti u ratu to sve pet, e stvarno
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Smeta li Đikiću 'plagiranje' ili Barišić? - Page 7 Empty Re: Smeta li Đikiću 'plagiranje' ili Barišić?

Post by marcellus 15/2/2017, 17:33

lako za 92 ja mu to ne sporim, ali činjenica je da se ponaša ko drama queen

uostalom isto se nadurio i na radmana i otišao iz medilsa pa mu je ovaj sasuo što ga ide, da samo izaziva svađe i šikanira znanstvenike i bavi se samopromocijom u biti nije donio ni jedan projekt u medils

_________________
Smeta li Đikiću 'plagiranje' ili Barišić? - Page 7 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Smeta li Đikiću 'plagiranje' ili Barišić? - Page 7 Empty Re: Smeta li Đikiću 'plagiranje' ili Barišić?

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 7 of 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum