ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SDP:"Mi smo stranka časnih i poštenih ljudi"

Go down

SDP:"Mi smo stranka časnih i poštenih ljudi" Empty SDP:"Mi smo stranka časnih i poštenih ljudi"

Post by vuksadinare 10/2/2017, 12:12

http://www.index.hr/vijesti/clanak/sdpovci-komentiraju-sauchu-mi-smo-stranka-postenih-i-casnih-ljudi/949605.aspx
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99173
2015-09-08


Back to top Go down

SDP:"Mi smo stranka časnih i poštenih ljudi" Empty Re: SDP:"Mi smo stranka časnih i poštenih ljudi"

Post by vuksadinare 10/2/2017, 12:13

...aha..a od kud toliko onda nepostenih i necasnih u stranci... :)..i privedenih i uhicenih...i to kaze maras kojeg studeske kolege dok je studirao optuzuju da je prepisi :) vao od njih...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99173
2015-09-08


Back to top Go down

SDP:"Mi smo stranka časnih i poštenih ljudi" Empty Re: SDP:"Mi smo stranka časnih i poštenih ljudi"

Post by vuksadinare 10/2/2017, 12:14

nisu li mogli suvisliji argument izmisliti nego nasli ovaj doslovce istroseni,izbuseni i toliko neuvjerljiv da ti se riga
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99173
2015-09-08


Back to top Go down

SDP:"Mi smo stranka časnih i poštenih ljudi" Empty Re: SDP:"Mi smo stranka časnih i poštenih ljudi"

Post by BB-8 10/2/2017, 12:15

kod nas ni jedna stranka/pokret nije grupa časnih i poštenih ljudi što se vidjelo kad su ovi slinavci iz mosta došli na vlast...

_________________
SDP:"Mi smo stranka časnih i poštenih ljudi" Attach13 SDP:"Mi smo stranka časnih i poštenih ljudi" Ban10
BB-8
BB-8

Posts : 3678
2016-01-25


Back to top Go down

SDP:"Mi smo stranka časnih i poštenih ljudi" Empty Re: SDP:"Mi smo stranka časnih i poštenih ljudi"

Post by Guest 10/2/2017, 12:46

Dread_Pirate_Roberts wrote:kod nas ni jedna stranka/pokret nije grupa časnih i poštenih ljudi što se vidjelo kad su ovi slinavci iz mosta došli na vlast...

zato se kaže politika je kurva...nije ni vani drugačije, samo njihove afere ne dopiru niti nas zanimaju. kao ni naše njih.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

SDP:"Mi smo stranka časnih i poštenih ljudi" Empty Re: SDP:"Mi smo stranka časnih i poštenih ljudi"

Post by L'âme 10/2/2017, 12:48

eh, da nisu naše pare.

_________________
“You will not be good teachers if you focus only on what you do and not upon who you are.”
― Rudolf Steiner
L'âme
L'âme

Posts : 25744
2014-04-12


Back to top Go down

SDP:"Mi smo stranka časnih i poštenih ljudi" Empty Re: SDP:"Mi smo stranka časnih i poštenih ljudi"

Post by BB-8 10/2/2017, 12:54

Noor wrote:
Dread_Pirate_Roberts wrote:kod nas ni jedna stranka/pokret nije grupa časnih i poštenih ljudi što se vidjelo kad su ovi slinavci iz mosta došli na vlast...

zato se kaže politika je kurva...nije ni vani drugačije, samo njihove afere ne dopiru niti nas zanimaju. kao ni naše njih.
imam osjećaj da je vani isto sranje, ali je zamotano u ljepši papir...a i države imaju više love nego mi...

_________________
SDP:"Mi smo stranka časnih i poštenih ljudi" Attach13 SDP:"Mi smo stranka časnih i poštenih ljudi" Ban10
BB-8
BB-8

Posts : 3678
2016-01-25


Back to top Go down

SDP:"Mi smo stranka časnih i poštenih ljudi" Empty Re: SDP:"Mi smo stranka časnih i poštenih ljudi"

Post by Guest 10/2/2017, 13:07

Ovi SDpovci su nesposobni za krast.. lika ćope radi 70 000€ krađe.. čobanković za par milijuna € , guli misec dana kumpire..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

SDP:"Mi smo stranka časnih i poštenih ljudi" Empty Re: SDP:"Mi smo stranka časnih i poštenih ljudi"

Post by michaellcmacha 10/2/2017, 13:18

itekako su sposobni za krast.... pa likuša kod mene je doslovno rastavila 100 kilometara pruge, demontirala 7-8 mostova, i satrala sve drvinje 9 metara sa svake strane gdje je bila pruga plus šliperi... čista zarada je 10 milijuna kuna samo od željeza plus najmanje još toliko od peleta koji su istina i Bog "malo" začinjeni kreozotnim uljem (nakancerogeniji premaz industrijskog porijekla) s kojim su natopljeni šluperi koje njen dobri drugar Kajgana melje u pelete... ili svojevremeno za vrijeme onog bandita račana kad je vidović sa svojim hohštaplerima koji ni tačke nisu imali ugovorio u vukovaru poslova obnove za 100 milijuna kuna i pofrkao najmanje 15 milja... onako...

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

SDP:"Mi smo stranka časnih i poštenih ljudi" Empty Re: SDP:"Mi smo stranka časnih i poštenih ljudi"

Post by michaellcmacha 10/2/2017, 13:21

ili sad pod zadnje napravila šetnicu sa kamenjem iz francuske koje je platila onako malo masnije, iako hrvatska inače izvozi visoko kvalitetan popločni kamen po najpovoljnijim cijenama u europi... s tim da komplet radove nije izvodila ni jedna sisačka firma, sve neke od onog hajdaša i od onog što drma podravkom...

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

SDP:"Mi smo stranka časnih i poštenih ljudi" Empty Re: SDP:"Mi smo stranka časnih i poštenih ljudi"

Post by vuksadinare 10/2/2017, 13:23

Pinochet wrote:Ovi SDpovci su nesposobni za krast.. lika ćope radi 70 000€ krađe.. čobanković za par milijuna € , guli misec dana kumpire..
.nwe radi se tu o sposobnosti...čobi ima love za platit najbolje odvjetnike..ovaj za 70 000 eura..moze dobiti samo savjet... :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99173
2015-09-08


Back to top Go down

SDP:"Mi smo stranka časnih i poštenih ljudi" Empty Re: SDP:"Mi smo stranka časnih i poštenih ljudi"

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum