ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zbog noćnih paljevina kulminira atmosfera straha u gradu: splitski bogataši plaćaju čuvare koji bdiju uz njihove skupocjene limuzine i terence

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Zbog noćnih paljevina kulminira atmosfera straha u gradu: splitski bogataši plaćaju čuvare koji bdiju uz njihove skupocjene limuzine i terence - Page 2 Empty Re: Zbog noćnih paljevina kulminira atmosfera straha u gradu: splitski bogataši plaćaju čuvare koji bdiju uz njihove skupocjene limuzine i terence

Post by RayMabus 18/2/2017, 15:05

Najbolja građevinska zona ti je upravo ovo di san ja ...u sredini .....na zapadu ti je aerodrom pa buka pa nece nitko tamo da kupi sebi stan nego gleda šta dalje a pošto je zanimanje da se bude bliže Splitu onda se u tom pravcu i gleda .......ova zona zapadni dio Solina i Sucurac tu su ti cementare i to pa prašina pa tu isto nitko nece .....i sad napravilo dvi trake i prakticki ti si za pet minuta na Pujankama a u toj srednjoj zoni nit si blizu aerodroma nit imaš veze sa cemenatarama ....u biti ideala.

Zbog noćnih paljevina kulminira atmosfera straha u gradu: splitski bogataši plaćaju čuvare koji bdiju uz njihove skupocjene limuzine i terence - Page 2 Kastela

RayMabus

Posts : 176045
2014-04-11


Back to top Go down

Zbog noćnih paljevina kulminira atmosfera straha u gradu: splitski bogataši plaćaju čuvare koji bdiju uz njihove skupocjene limuzine i terence - Page 2 Empty Re: Zbog noćnih paljevina kulminira atmosfera straha u gradu: splitski bogataši plaćaju čuvare koji bdiju uz njihove skupocjene limuzine i terence

Post by RayMabus 18/2/2017, 15:10

Evo vidiš di je aerodrom i sad netko tko sebi uzima stan a povoljniji su kvadrati i to a misli tu živit onda nece radi buke u tu zonu plus gleda šta bliže Splitu a cim si istocnije od K.Staroga em si bliže Splitu em manja buka em sad napravilo dvi trake ....i onda ti ta srednja zona ubiti ima stambeno građevinski bum.

Zbog noćnih paljevina kulminira atmosfera straha u gradu: splitski bogataši plaćaju čuvare koji bdiju uz njihove skupocjene limuzine i terence - Page 2 1770-10736-gradevinsko-zemljiste-kastel-stari-01
RayMabus
RayMabus

Posts : 176045
2014-04-11


Back to top Go down

Zbog noćnih paljevina kulminira atmosfera straha u gradu: splitski bogataši plaćaju čuvare koji bdiju uz njihove skupocjene limuzine i terence - Page 2 Empty Re: Zbog noćnih paljevina kulminira atmosfera straha u gradu: splitski bogataši plaćaju čuvare koji bdiju uz njihove skupocjene limuzine i terence

Post by RayMabus 18/2/2017, 15:17

Uglavnom isplati se , evo meni od rodice sestra ( nije i moja rodica ) , dvi godine ženska starija od mene , nedavno rodila , fetivna splicanka ....a u biti šta u toj srednjoj zoni poviše brze cesete ima neku kucu i ubiti uopce neulazi u Kaštela nego ima 10 minuta vožnje do tamo s tim da je pet minuta gradska vožnja i eto je.

Zbog noćnih paljevina kulminira atmosfera straha u gradu: splitski bogataši plaćaju čuvare koji bdiju uz njihove skupocjene limuzine i terence - Page 2 Kast

Zbog noćnih paljevina kulminira atmosfera straha u gradu: splitski bogataši plaćaju čuvare koji bdiju uz njihove skupocjene limuzine i terence - Page 2 Stan-kastel-gomilica-43-m2-jednosoban-stan-predivnim-pogledom-slika-34800048
RayMabus
RayMabus

Posts : 176045
2014-04-11


Back to top Go down

Zbog noćnih paljevina kulminira atmosfera straha u gradu: splitski bogataši plaćaju čuvare koji bdiju uz njihove skupocjene limuzine i terence - Page 2 Empty Re: Zbog noćnih paljevina kulminira atmosfera straha u gradu: splitski bogataši plaćaju čuvare koji bdiju uz njihove skupocjene limuzine i terence

Post by RayMabus 18/2/2017, 15:20

Više izgubiš dok iz grada dođeš na Pujanke tj na onu brzu cestu van Splita tj zaobilaznicu jer su ti semafori svako 50 metara nego šta imaš vožnje od Pujanki do Gomilice ....sve su dvi trake ...imaš semafor u Solinu i vamo u Kaštelima još par al ono nema gužve ....sve spojeno cestom ....jes izaša van grada na zaobilaznicu tamo si za pet minuta.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176045
2014-04-11


Back to top Go down

Zbog noćnih paljevina kulminira atmosfera straha u gradu: splitski bogataši plaćaju čuvare koji bdiju uz njihove skupocjene limuzine i terence - Page 2 Empty Re: Zbog noćnih paljevina kulminira atmosfera straha u gradu: splitski bogataši plaćaju čuvare koji bdiju uz njihove skupocjene limuzine i terence

Post by RayMabus 18/2/2017, 16:01

Zbog noćnih paljevina kulminira atmosfera straha u gradu: splitski bogataši plaćaju čuvare koji bdiju uz njihove skupocjene limuzine i terence - Page 2 Kastel-sucurac-novija-gradnja-2008-odlican-stan-1-kat-jug-ec-a-slika-70394621

Zbog noćnih paljevina kulminira atmosfera straha u gradu: splitski bogataši plaćaju čuvare koji bdiju uz njihove skupocjene limuzine i terence - Page 2 Kastel-gomilica-novogradnja-dvosoban-kompletno-opremljen-stan-slika-52982121

Zbog noćnih paljevina kulminira atmosfera straha u gradu: splitski bogataši plaćaju čuvare koji bdiju uz njihove skupocjene limuzine i terence - Page 2 K-gomilica-odlican-dvoetazan-3-komf-stan-91-m2-pogled-garaza-slika-67146591

Zbog noćnih paljevina kulminira atmosfera straha u gradu: splitski bogataši plaćaju čuvare koji bdiju uz njihove skupocjene limuzine i terence - Page 2 K-gomilica-novogradnja-odlican-2-59-m2-vpm-12-m2-opremljen-pogled-slika-76115055

A ono ....imaš pet minuta do Pujanki ....brza cesta , dvi trake ....
RayMabus
RayMabus

Posts : 176045
2014-04-11


Back to top Go down

Zbog noćnih paljevina kulminira atmosfera straha u gradu: splitski bogataši plaćaju čuvare koji bdiju uz njihove skupocjene limuzine i terence - Page 2 Empty Re: Zbog noćnih paljevina kulminira atmosfera straha u gradu: splitski bogataši plaćaju čuvare koji bdiju uz njihove skupocjene limuzine i terence

Post by RayMabus 18/2/2017, 16:17

Uglavnom isplati se ..oko 1400 - 1500 kuna kvadrat ...ja nikidan na banku u Kambelovcu ( srednji dio Kaštela ) i parkira dole i iden pitat starijeg covika nešto i kažem ja njemu : Šjor jel ovdje besplatan parking a on meni Sorry i dont speak .....a ja kometira odma na glas : A jebate di san baš na tebe naletija. lol!


U prevodu pajdo tko zna odakle , kupija stan tu il kucu ...penzioner ....nije uopce naš .....jeftino a uz more a grad blizu.

Znaci nije niti lito , zima je teška , on ovdje u Kaštelima šeta , ono ko domaci ....a u biti covik nije uopce odavde ....negdi je iz zapadne Evrope , bjelac , penziner , normalno uredno obucen.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176045
2014-04-11


Back to top Go down

Zbog noćnih paljevina kulminira atmosfera straha u gradu: splitski bogataši plaćaju čuvare koji bdiju uz njihove skupocjene limuzine i terence - Page 2 Empty Re: Zbog noćnih paljevina kulminira atmosfera straha u gradu: splitski bogataši plaćaju čuvare koji bdiju uz njihove skupocjene limuzine i terence

Post by RayMabus 18/2/2017, 16:25

Tko zna koliko tako tih Engleza ima ...ono eto ja na ovoga slucajno naletija , mislija naš covik a on meni I sorry i dont speak .....a majku ti lol! ....ono njima London skup a ovo u EU cijene nekretnina su im za njihov standard jeftine , klima odlicna neusporediva sa zapadnom Evropom , uz more , blizina grada ....ko zna koliko ih ima samo mi nemamo pojma o tome.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176045
2014-04-11


Back to top Go down

Zbog noćnih paljevina kulminira atmosfera straha u gradu: splitski bogataši plaćaju čuvare koji bdiju uz njihove skupocjene limuzine i terence - Page 2 Empty Re: Zbog noćnih paljevina kulminira atmosfera straha u gradu: splitski bogataši plaćaju čuvare koji bdiju uz njihove skupocjene limuzine i terence

Post by debotoijusto 18/2/2017, 16:32



nikad ne bi zivio u favele kastila
da moram , ni tad

Nastavio je dalje preko Jordana, Palestine, Izraela, Cipra, Turske, Grčke, Makedonije, Albanije, Crne Gore do Hrvatske. Cilju mu je rodni Umag u koji se nada doći za dvadesetak dana.
Na putu se niti jednom nije razbolio, dapače, niti prehladio, a najveću opasnost predstavljali su psi lutalice, no i njih je preživio i nakon gotovo pet mjeseci, korak po korak, stigao u rodnu Hrvatsku. I baš tamo dočekali su ga najružniji pogledi.
- Nigdje mi nije bilo kao na dionici Split - Trogir. Ljudi su me gledali kao da sam pao s Marsa, u niti jednoj drugoj zemlji me nisu gledali tako čudno kao ovdje –

http://www.sibenik.in/putovanja/nakon-sto-je-prohodao-dvije-tisuce-kilometara-goran-je-imao-jako-dobar-razlog-zaustaviti-se-u-sibeniku/71741.html


debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30620
2014-04-12


Back to top Go down

Zbog noćnih paljevina kulminira atmosfera straha u gradu: splitski bogataši plaćaju čuvare koji bdiju uz njihove skupocjene limuzine i terence - Page 2 Empty Re: Zbog noćnih paljevina kulminira atmosfera straha u gradu: splitski bogataši plaćaju čuvare koji bdiju uz njihove skupocjene limuzine i terence

Post by RayMabus 18/2/2017, 16:35

debotoijusto wrote:

nikad ne bi zivio u favele kastila
da moram , ni tad


Pa nitko te ni nesili ....ovi izgleda dolaze sami ....aerodrom blizu , pitoma sredina uz more , klima neusporediva , sve jeftinije nego na zapadu kod kuce ....bit ce ovi oglašavaju te nekretnine i po Londonu i Briselu pa ono ....
RayMabus
RayMabus

Posts : 176045
2014-04-11


Back to top Go down

Zbog noćnih paljevina kulminira atmosfera straha u gradu: splitski bogataši plaćaju čuvare koji bdiju uz njihove skupocjene limuzine i terence - Page 2 Empty Re: Zbog noćnih paljevina kulminira atmosfera straha u gradu: splitski bogataši plaćaju čuvare koji bdiju uz njihove skupocjene limuzine i terence

Post by RayMabus 18/2/2017, 16:40

debotoijusto wrote:i nakon gotovo pet mjeseci, korak po korak, stigao u rodnu Hrvatsku. I baš tamo dočekali su ga najružniji pogledi.
- Nigdje mi nije bilo kao na dionici Split - Trogir. Ljudi su me gledali kao da sam pao s Marsa, u niti jednoj drugoj zemlji me nisu gledali tako čudno kao ovdje –

http://www.sibenik.in/putovanja/nakon-sto-je-prohodao-dvije-tisuce-kilometara-goran-je-imao-jako-dobar-razlog-zaustaviti-se-u-sibeniku/71741.html


A kako ce ga gledat ? Vidiš da je neki retardinjo.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176045
2014-04-11


Back to top Go down

Zbog noćnih paljevina kulminira atmosfera straha u gradu: splitski bogataši plaćaju čuvare koji bdiju uz njihove skupocjene limuzine i terence - Page 2 Empty Re: Zbog noćnih paljevina kulminira atmosfera straha u gradu: splitski bogataši plaćaju čuvare koji bdiju uz njihove skupocjene limuzine i terence

Post by debotoijusto 18/2/2017, 16:42

RayMabus wrote:
debotoijusto wrote:

nikad ne bi zivio u favele kastila
da moram , ni tad


Pa nitko te ni nesili ....ovi izgleda dolaze sami ....aerodrom blizu , pitoma sredina uz more , klima neusporediva , sve jeftinije nego na zapadu kod kuce ....bit ce ovi oglašavaju te nekretnine i po Londonu i Briselu pa ono ....

svaka roba ima svoga kupca , sve 5
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30620
2014-04-12


Back to top Go down

Zbog noćnih paljevina kulminira atmosfera straha u gradu: splitski bogataši plaćaju čuvare koji bdiju uz njihove skupocjene limuzine i terence - Page 2 Empty Re: Zbog noćnih paljevina kulminira atmosfera straha u gradu: splitski bogataši plaćaju čuvare koji bdiju uz njihove skupocjene limuzine i terence

Post by RayMabus 18/2/2017, 16:43

Ono lik šeta ko neki pustinjak pješke od Splita prema Trogiru i onda se cudi šta ga ljudi cudno gledaju ....zamisli.

:aw :^0 lol! lol! lol! lol! lol!


Tko zna šta je taj očekiva ? Nobela možda !!!

A kretena ono ....još se kao i čudi ....nenadjebivo.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176045
2014-04-11


Back to top Go down

Zbog noćnih paljevina kulminira atmosfera straha u gradu: splitski bogataši plaćaju čuvare koji bdiju uz njihove skupocjene limuzine i terence - Page 2 Empty Re: Zbog noćnih paljevina kulminira atmosfera straha u gradu: splitski bogataši plaćaju čuvare koji bdiju uz njihove skupocjene limuzine i terence

Post by RayMabus 18/2/2017, 16:45

A šta ce drugo normalan covik i pomislit nego da mu nisu sve na broju ....ima auto , autobus , motor pa čak i bicikla a on ono šeta cestom sa štapom i rusakom , brada zarasla i to u smjeru po pravcu dakle nit neide u planine .....mislim stvarno lik je ono daj odhebi u skokovima.

Ima stvarno cudaka šta jest jest al eto nije on cudan nego svi ostali oko njega.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176045
2014-04-11


Back to top Go down

Zbog noćnih paljevina kulminira atmosfera straha u gradu: splitski bogataši plaćaju čuvare koji bdiju uz njihove skupocjene limuzine i terence - Page 2 Empty Re: Zbog noćnih paljevina kulminira atmosfera straha u gradu: splitski bogataši plaćaju čuvare koji bdiju uz njihove skupocjene limuzine i terence

Post by RayMabus 18/2/2017, 16:51

debotoijusto wrote:

svaka roba ima svoga kupca , sve 5
Naravno , mogu i ja sad iz ovih stopa otic kod babe na Sukoišansku živit jer ima dvosobni stan pa imam sobu al nemogu ja u onako zatvorenom prostoru živit jer me guši ,  još mi je balkon tamo najdraži i kabelska tv ...sve ostalo mi nepaše jer mi je to ko u krletki a non stop buka auta.....a imam auto pa mi je grad blizu tako da ono nevidim baš nekog smsila da živim u čibi.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176045
2014-04-11


Back to top Go down

Zbog noćnih paljevina kulminira atmosfera straha u gradu: splitski bogataši plaćaju čuvare koji bdiju uz njihove skupocjene limuzine i terence - Page 2 Empty Re: Zbog noćnih paljevina kulminira atmosfera straha u gradu: splitski bogataši plaćaju čuvare koji bdiju uz njihove skupocjene limuzine i terence

Post by RayMabus 18/2/2017, 17:08

Netko se navikne na skucen prostor i gradsku buku pa mu je to normalno a nekome nije ...recimo ja kad bi osta prispavat u gradu bilo noc bilo više dana aj još priko dana al padne noc auti vanka bruje onda dođe autobus pa zakoci ...meni se kosa digne na glavi ...netko u zgradi nešto zaklapa sve se cuje ....prošireni sluh ono ....onda šeta ti se a nema ni terace ni dvora ...za protegnit noge il treba izac na ulicu il sto puta šetat na relaciji wc - balkon .....tako da je meni to psihijatirija a inace taj Split ka grad je ok al ono recimo Bergamo u Italiji ti je nešto manji al prostraniji pa su i kvartovi manje bucni i ima zelenila al ovo je baš mravinjak ono ...pa u biti radije biram manji kvart van grada na 10-ak minuti vožnje nego stan u samom gradu ...šta nema veze s gradom nego jednostavno odabirom mjesta življenja/ spavanja.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176045
2014-04-11


Back to top Go down

Zbog noćnih paljevina kulminira atmosfera straha u gradu: splitski bogataši plaćaju čuvare koji bdiju uz njihove skupocjene limuzine i terence - Page 2 Empty Re: Zbog noćnih paljevina kulminira atmosfera straha u gradu: splitski bogataši plaćaju čuvare koji bdiju uz njihove skupocjene limuzine i terence

Post by debotoijusto 18/2/2017, 17:13

RayMabus wrote:Netko se navikne na skucen prostor i gradsku buku pa mu je to normalno a nekome nije ...recimo ja kad bi osta prispavat u gradu bilo noc bilo više dana aj još priko dana al padne noc auti vanka bruje onda dođe autobus pa zakoci ...meni se kosa digne na glavi ...netko u zgradi nešto zaklapa sve se cuje ....prošireni sluh ono ....onda šeta ti se a nema ni terace ni dvora ...za protegnit noge il treba izac na ulicu il sto puta šetat na relaciji wc - balkon .....tako da je meni to psihijatirija a inace taj Split ka grad je ok al ono recimo Bergamo u Italiji ti je nešto manji al prostraniji pa su i kvartovi manje bucni i ima zelenila al ovo je baš mravinjak ono ...pa u biti radije biram manji kvart van grada na 10-ak minuti vožnje nego stan u samom gradu ...šta nema veze s gradom nego jednostavno odabirom mjesta življenja/ spavanja.

sta si grintav , sve ti smeta a tehnicki sidis za kompom cili dan
sidija u faveli sucidru oli torontu svejedno
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30620
2014-04-12


Back to top Go down

Zbog noćnih paljevina kulminira atmosfera straha u gradu: splitski bogataši plaćaju čuvare koji bdiju uz njihove skupocjene limuzine i terence - Page 2 Empty Re: Zbog noćnih paljevina kulminira atmosfera straha u gradu: splitski bogataši plaćaju čuvare koji bdiju uz njihove skupocjene limuzine i terence

Post by RayMabus 18/2/2017, 17:18

debotoijusto wrote:
RayMabus wrote:Netko se navikne na skucen prostor i gradsku buku pa mu je to normalno a nekome nije ...recimo ja kad bi osta prispavat u gradu bilo noc bilo više dana aj još priko dana al padne noc auti vanka bruje onda dođe autobus pa zakoci ...meni se kosa digne na glavi ...netko u zgradi nešto zaklapa sve se cuje ....prošireni sluh ono ....onda šeta ti se a nema ni terace ni dvora ...za protegnit noge il treba izac na ulicu il sto puta šetat na relaciji wc - balkon .....tako da je meni to psihijatirija a inace taj Split ka grad je ok al ono recimo Bergamo u Italiji ti je nešto manji al prostraniji pa su i kvartovi manje bucni i ima zelenila al ovo je baš mravinjak ono ...pa u biti radije biram manji kvart van grada na 10-ak minuti vožnje nego stan u samom gradu ...šta nema veze s gradom nego jednostavno odabirom mjesta življenja/ spavanja.

sta si grintav , sve ti smeta a tehnicki sidis za kompom cili dan
sidija u faveli sucidru oli torontu svejedno
Je po danu , nije po noci ....možda ti neideš za tim al malo koji kvart u Splitu ti je udaljen od cesta ....recimo Bergamo ti je ko Osijek , široko , ono kvartovi lijepo udaljeni stambeni na obodu grada ....ma milina ...ko da si na selu a do centra grada moš pješke prošetat ...Split nije taj slucaj i tu se neradi o životu po danu jer po danu radiš nego ono cistom bivstovanju u stanu ...vikend i noc ( predvecerje )
RayMabus
RayMabus

Posts : 176045
2014-04-11


Back to top Go down

Zbog noćnih paljevina kulminira atmosfera straha u gradu: splitski bogataši plaćaju čuvare koji bdiju uz njihove skupocjene limuzine i terence - Page 2 Empty Re: Zbog noćnih paljevina kulminira atmosfera straha u gradu: splitski bogataši plaćaju čuvare koji bdiju uz njihove skupocjene limuzine i terence

Post by RayMabus 18/2/2017, 17:29

Kad pogledaš stranci u Splitu kad kupuju nekretninu onda su ti to sve ono nekretnine Varoš , Marjan , palača , Bačvice ....šta je zajednicko tim nekretninama osim šta su centar grada prvi red do mora ?

Nema buke ...bar ne cestovne.

Onda ekipa nabila cijene stanova u zgradama a domacima to skupo a stranac ti to nikad nece kupit jer se toga nagleda i oce pogled i da nema buke i on ce ti prije kupit nešto na potezu do Omiša i Trogira nego stan na Pujankama il bilo gdje tamo a da nije strogi centar grada uz more i da je odvojeno od glavnih cesta tj nema buke.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176045
2014-04-11


Back to top Go down

Zbog noćnih paljevina kulminira atmosfera straha u gradu: splitski bogataši plaćaju čuvare koji bdiju uz njihove skupocjene limuzine i terence - Page 2 Empty Re: Zbog noćnih paljevina kulminira atmosfera straha u gradu: splitski bogataši plaćaju čuvare koji bdiju uz njihove skupocjene limuzine i terence

Post by RayMabus 13/3/2017, 11:36

Zbog noćnih paljevina kulminira atmosfera straha u gradu: splitski bogataši plaćaju čuvare koji bdiju uz njihove skupocjene limuzine i terence - Page 2 Izgoren_automobil1-130317

Noćas je u Zajčevoj ulici na splitskoj Zenti jedno vozilo u potpunosti izgorjelo u požaru. Na parkingu se nalazilo i drugo vozilo koje je djelomično izgorjelo. Radi se o automobilima marke Opel i Honda.

U neposrednoj blizini u potpunosti su izgorjela i dva plastična kontejnera.


http://www.slobodnadalmacija.hr/dalmacija/split/clanak/id/473437/u-splitu-ponovno-gorjeli-automobili-na-zenti-stradala-dva-vozila-pogledajte-stravicne-prizore-garezi-koji-su-docekali-vlasnike
RayMabus
RayMabus

Posts : 176045
2014-04-11


Back to top Go down

Zbog noćnih paljevina kulminira atmosfera straha u gradu: splitski bogataši plaćaju čuvare koji bdiju uz njihove skupocjene limuzine i terence - Page 2 Empty Re: Zbog noćnih paljevina kulminira atmosfera straha u gradu: splitski bogataši plaćaju čuvare koji bdiju uz njihove skupocjene limuzine i terence

Post by RayMabus 17/3/2017, 14:58

FOTO S MJESTA DOGAĐAJA: NOĆAS OPET GORIO AUTOMOBIL Alfa Romeo u vlasništvu 33-godišnjakinje potpuno izgorjela, policija obavlja očevid!

Zbog noćnih paljevina kulminira atmosfera straha u gradu: splitski bogataši plaćaju čuvare koji bdiju uz njihove skupocjene limuzine i terence - Page 2 Pozar_automobil3-170317

http://zadarski.slobodnadalmacija.hr/kalelarga/clanak/id/474285/alfa-romeo-u-vlasnistvu-33-godisnjakinje-potpuno-izgorjela-policija-obavlja-ocevid
RayMabus
RayMabus

Posts : 176045
2014-04-11


Back to top Go down

Zbog noćnih paljevina kulminira atmosfera straha u gradu: splitski bogataši plaćaju čuvare koji bdiju uz njihove skupocjene limuzine i terence - Page 2 Empty Re: Zbog noćnih paljevina kulminira atmosfera straha u gradu: splitski bogataši plaćaju čuvare koji bdiju uz njihove skupocjene limuzine i terence

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum