ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Atmosfera straha: Parižani pojačali mjere sigurnosti na vodocrpilištima, boje se napada kemijskim oružjem

Go down

Atmosfera straha: Parižani pojačali mjere sigurnosti na vodocrpilištima, boje se napada kemijskim oružjem Empty Atmosfera straha: Parižani pojačali mjere sigurnosti na vodocrpilištima, boje se napada kemijskim oružjem

Post by Guest Sat 21 Nov - 15:56

Mjere sigurnosti pojačane su na pariškim vodocrpilištima, dva dana nakon što je francuski premijer Manuel Valls upozorio kako toj zemlji prijete napadi terorista kemijskim i biološkim oružjem.

Valls je to istaknuo u govoru kojim je pozvao francuske zastupnike da produže izvanredno stanje u zemlji za još tri mjeseca, zbog bojazni od novih napada. “Može postojati rizik od kemijskog ili bakteriološkog oružja”, kazao je premijer.

Engleski Telegraph javlja kako su kontrole pojačane i nakon informacija da su iz jedne od pariških bolnica ukradena specijalna odijela za zaštitu od otrova, tzv. biohazard odijela.

Iz gradske tvrtke za vodoopskrbu ‘Eau de Paris’ jučer su u izjavi za list Le Parisien potvrdili kako je pristup njihovim objektima ograničen te kako unutra smije ući samo ovlašteno osoblje kojem je dozvolu izdalo francusko ministarstvo obrane.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Atmosfera straha: Parižani pojačali mjere sigurnosti na vodocrpilištima, boje se napada kemijskim oružjem Empty Re: Atmosfera straha: Parižani pojačali mjere sigurnosti na vodocrpilištima, boje se napada kemijskim oružjem

Post by Guest Sat 21 Nov - 15:57

http://www.telegram.hr/politika-kriminal/atmosfera-straha-parizani-pojacali-mjere-sigurnosti-na-vodocrpilistima-boje-se-napada-kemijskim-oruzjem/

Atmosfera straha: Parižani pojačali mjere sigurnosti na vodocrpilištima, boje se napada kemijskim oružjem 063_457858972-656x365
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Atmosfera straha: Parižani pojačali mjere sigurnosti na vodocrpilištima, boje se napada kemijskim oružjem Empty Re: Atmosfera straha: Parižani pojačali mjere sigurnosti na vodocrpilištima, boje se napada kemijskim oružjem

Post by jastreb Sat 21 Nov - 16:03

A mi se danas sprdamo sa onim vježbama NNNI (Ništa nas ne smije iznenaditi) u 70-tim i 80-tim.

To je bila korisna stvar i to treba vratiti.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Atmosfera straha: Parižani pojačali mjere sigurnosti na vodocrpilištima, boje se napada kemijskim oružjem Empty Re: Atmosfera straha: Parižani pojačali mjere sigurnosti na vodocrpilištima, boje se napada kemijskim oružjem

Post by Guest Sat 21 Nov - 16:06

jastreb wrote:
A mi se danas sprdamo sa onim vježbama NNNI (Ništa nas ne smije iznenaditi) u 70-tim i 80-tim.

Da ništa osim kiše snijega leda. :D

Dobro bi došao kakav napadić pa makar i false flag, onda se može proglasiti izvanredno stanje za slijedećih 100 godina, duge cijevi nonstop na ulicama, a ni čipiranje ne bi bilo na odmet.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Atmosfera straha: Parižani pojačali mjere sigurnosti na vodocrpilištima, boje se napada kemijskim oružjem Empty Re: Atmosfera straha: Parižani pojačali mjere sigurnosti na vodocrpilištima, boje se napada kemijskim oružjem

Post by jastreb Sat 21 Nov - 16:10

Jedan dobar državnik bi pitanje terorizma u svojoj zemlji riješio za mjesec dana.

Ja sam siguran u to da nema EU i ove nasilne američke demokracije da bi i Belgija i Švedska,a kamo li ne Francuska to riješile sam-tak.

Miterand,Tito,De Gaulle, Staljin,Churchill, Pertini....

Njemačka i Italija su krajem 70-tih početkom 80-tih satrli lijeve teroriste  da se za njih više nikada nije čulo. jeba ga,pa Italija je u to doba bila ko Irak.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Atmosfera straha: Parižani pojačali mjere sigurnosti na vodocrpilištima, boje se napada kemijskim oružjem Empty Re: Atmosfera straha: Parižani pojačali mjere sigurnosti na vodocrpilištima, boje se napada kemijskim oružjem

Post by Guest Sat 21 Nov - 16:13

Nema državnika u Europi, sem gosna Orbana. Baš me zanima kako će ga se riješiti, kočnice, otrov, što li? Možda bi mogli otvoriti poll na tu temu.

A propos NNNI, to je bila dobra stvar, pomoć unesrećenom, itd.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Atmosfera straha: Parižani pojačali mjere sigurnosti na vodocrpilištima, boje se napada kemijskim oružjem Empty Re: Atmosfera straha: Parižani pojačali mjere sigurnosti na vodocrpilištima, boje se napada kemijskim oružjem

Post by Guest Sat 21 Nov - 23:57

Le Roi Soleil wrote:Nema državnika u Europi, sem gosna Orbana. Baš me zanima kako će ga se riješiti, kočnice, otrov, što li? Možda bi mogli otvoriti poll na tu temu.

A propos NNNI, to je bila dobra stvar, pomoć unesrećenom, itd.
Budemo vidjeli..sve mora djelovati kao slucajnost.. jocolor
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Atmosfera straha: Parižani pojačali mjere sigurnosti na vodocrpilištima, boje se napada kemijskim oružjem Empty Re: Atmosfera straha: Parižani pojačali mjere sigurnosti na vodocrpilištima, boje se napada kemijskim oružjem

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum