ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Uhićen

Page 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

Go down

 Uhićen - Page 4 Empty Re: Uhićen

Post by melkior 22/1/2017, 16:53

RayMabus wrote:
RayMabus wrote:Melkior ja imam 38 godina ....moja stara je izvodila skandale kad sam ja bio mali ...to su ti osamdesete godine prošlog stoljeca ...prije raspada Juge ....izvodila jer je mogla.

Emanicpacija je ovdje od sedamdesetih godina prošlog stoljeca i raspad Juge ti je njena zasluga ...pad ekonomije.
Moj stari je to trpija radi djece ( sestra i ja ) al ja nemam razloga da to trpim pa sam je izbubeta , izbacija iz kuce i odreka se je za cili život.

Zapamti : bitke možeš dobivat al zadnju ako ne dobiješ izgubio si  .....sin ju naklepa , izbacija iz kuce i odreka se je za cili život.

I WIN.
A ne znam što bih ti rekao, žao mi je pale

melkior

Posts : 17209
2015-08-09


Back to top Go down

 Uhićen - Page 4 Empty Re: Uhićen

Post by RayMabus 22/1/2017, 16:54

melkior wrote:
RayMabus wrote:
RayMabus wrote:Melkior ja imam 38 godina ....moja stara je izvodila skandale kad sam ja bio mali ...to su ti osamdesete godine prošlog stoljeca ...prije raspada Juge ....izvodila jer je mogla.

Emanicpacija je ovdje od sedamdesetih godina prošlog stoljeca i raspad Juge ti je njena zasluga ...pad ekonomije.
Moj stari je to trpija radi djece ( sestra i ja ) al ja nemam razloga da to trpim pa sam je izbubeta , izbacija iz kuce i odreka se je za cili život.

Zapamti : bitke možeš dobivat al zadnju ako ne dobiješ izgubio si  .....sin ju naklepa , izbacija iz kuce i odreka se je za cili život.

I WIN.
A ne znam što bih ti rekao, žao mi je pale
Zašto bi ti bilo žao mene ? Pa ja sam sebe nežalim ....ta nisam EGOISTA.

king
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

 Uhićen - Page 4 Empty Re: Uhićen

Post by RayMabus 22/1/2017, 16:55

Egoisti sebe žale , ja ne ...ja samo svima jeben mater usranu.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

 Uhićen - Page 4 Empty Re: Uhićen

Post by RayMabus 22/1/2017, 16:57

Samo ego može biti povrijeđen .....prestani me žalit opalit cu ti plesku.

Radije se pridruži u jebavanju matere svima okolo koji su ti stali na žulj.


RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

 Uhićen - Page 4 Empty Re: Uhićen

Post by RayMabus 22/1/2017, 16:59

Ja sam scientolog ....netrebaš me žalit ...plesku cu ti opalit.

Opstanak.

Ugazi mi na isti i ja te UBIJEM.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

 Uhićen - Page 4 Empty Re: Uhićen

Post by melkior 22/1/2017, 17:00

RayMabus wrote:
melkior wrote:
RayMabus wrote:
melkior wrote:
RayMabus wrote:Pa kako ce ti bit stanovništva kad su emanicpirane ....
Pa i Britanija je emancipirana pa se puni stanovništvom. Irska također. SAD, Kanada su primjeri država s emancipiranim društvima. I ne boje se da će ostati bez priljeva radne snage. Pogrešno si postavio stvari, nije emancipacija uzrokovala nestanak stanovništva iz RH, već totalni krah ekonomije, nedostatak posla za sve osim za one koji rade u trgovačkim lancima i male plaće za one koji rade. Svatko tko može bježati van bježi van iz zemlje, nema to beze s emancipacijom. Emancipacija je možda, ubrzala odlazak, ali ga nije potaknula. Uostalom, što s čitavim obiteljima koje odlaze van?
Nisam ja krivo postavio stvari nego ti nekužiš da je emancipacija ovdje od sedamdesetih godina prošlog stoljeca i da je ista uzrokovala raspad Juge ...ekonomski pa onda i rat.
Jugoslavija je značila prekid s društvenom tradicijom u svakom smislu, nema to veze samo s opismenjavanjem žena. Pa i u Švicarskoj su žene emancipirane i obrazovane, pa se ista neće raspasti. Ne, Jugoslavija se raspala zbog drugih razloga. Potpuno pogrešan ekonomski model razvoja i nacionalna netrpeljivost Srba prema svima ostalima. U stvari, ako pogledaš, sv balkanske državice su u istom sosu, ali taj sos se ne zove emancipacija, jednostavno su oduvijek to bile disfunkcionalne državice, zapravo, plemena koja su međusobno ratovala i jedni drugima zabijali nož u leđa. Ako je emancipacija, kao što kažeš, uvezena sa zapada (a ja se slažem da jest), nas ovdje na Balkanu su ipak uništile vlastite loše karakterne osobine ličnosti, nedostatak smisla za organizaciju, nedostatak samodiscipline, itd. Pa to se vidi u utakmicama nogometne reprezentacije. Imaš jake, talentirane individualce koje je teško održati kao ekipu bez jednog vođe i koji ne mogu igrati 90 minuta bez jakog motiva i naboja vlastite ugroženosti.
I dalje nekužiš jel da ?

Kad žene izguraju muške na biro oni postanu nezadovoljni ....eto u tom slucjaju se okrenili nacionalizmu a drugi se se okrenili izlasku iz istog.
Ok, slažem se da posao za ženu nema istu vrijednost u smislu održanja vlastitog samopoštovanja kao za muškarca, i da je za muško samopoštovanje puno važnije radi li muškarac i gdje, nego za žensko. Za muškarca je to samopoštovanje, odnosno samopotvrđivanje kroz rad imanentno, imanentno čitavom muškom spolu i autentično, za žene je to samopoštovanje derivativno, izvedeno i puno više pod utjecajem društva, baš kao i ženska seksualnost. Ali žene su počele raditi u tvornicama ne zato da smanje vrijednost cijene rada muškacima, već zato jer je u jednom trenutku društvo ostalo bez većine muške produktivne populacije koja je stradala u ratovima, posebno nakon 1. svjetskog rata. Najveći krivac za žensku emancipaciju je industrijalizacija i 1. svjetski rat.
avatar
melkior

Posts : 17209
2015-08-09


Back to top Go down

 Uhićen - Page 4 Empty Re: Uhićen

Post by RayMabus 22/1/2017, 17:01

Shebi mi mentalno zdravlje , uzmi cetri kantuna kuce , izbaci me iz odlucivanja , prisvoji sve sebi , mješaj mi se u putanju i kad to sve rezultira da ja puknem na kraju i pukne veza i nema više volje za kreirat obitelj jer san psihicki puka .......onda se moš smatrat sretnim šta te samo ubijen ka pasa , izbacin iz kuce , odreknem te se ...i OSTAVIM TE NA MIRU.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

 Uhićen - Page 4 Empty Re: Uhićen

Post by RayMabus 22/1/2017, 17:03

RayMabus wrote:Shebi mi mentalno zdravlje , uzmi cetri kantuna kuce , izbaci me iz odlucivanja , prisvoji sve sebi , mješaj mi se u putanju i kad to sve rezultira da ja puknem na kraju i pukne veza i nema više volje za kreirat obitelj jer san psihicki puka .......onda se moš smatrat sretnim šta te samo ubijen ka pasa , izbacin iz kuce , odreknem te se ...i OSTAVIM TE NA MIRU.
A ostavim te na miru zato jer ti vracam milo za drago : imaš sina a nesmiješ mu blizu....i tako do kraja života.

UŽIVAJ.....SMECE JEDNO.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

 Uhićen - Page 4 Empty Re: Uhićen

Post by RayMabus 22/1/2017, 17:05

RayMabus wrote:
RayMabus wrote:Shebi mi mentalno zdravlje , uzmi cetri kantuna kuce , izbaci me iz odlucivanja , prisvoji sve sebi , mješaj mi se u putanju i kad to sve rezultira da ja puknem na kraju i pukne veza i nema više volje za kreirat obitelj jer san psihicki puka .......onda se moš smatrat sretnim šta te samo ubijen ka pasa , izbacin iz kuce , odreknem te se ...i OSTAVIM TE NA MIRU.
A ostavim te na miru zato jer ti vracam milo za drago : imaš sina a nesmiješ mu blizu....i tako do kraja života.

UŽIVAJ.....SMECE JEDNO.
Ja sam inteligentni .....gad.


 Uhićen - Page 4 Latest?cb=20150702030811


Gad za one koji su gadovi
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

 Uhićen - Page 4 Empty Re: Uhićen

Post by RayMabus 22/1/2017, 17:26

Inace pilate me glupostima ....obicno pregledam cijeli internet i vijest al zbog vas i ovakvih tema i šta me povlacite za jezik ...pet i po je ja još ni vijesti nisma pogleda jer vi stalno mislite da sam ja kršcanin pa da imam um kao vi a to je ono cisit tehnicar ....napadneš napada kontra odma ....nema tu milosti niti samosažaljevanja ....SAMO UDRI.






Nepilajte više ...ocu pregledat vijesti na internetu više.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

 Uhićen - Page 4 Empty Re: Uhićen

Post by melkior 22/1/2017, 17:44

RayMabus wrote:Inace pilate me glupostima ....
Zatvaraš oči pred razvojem tehnologije kao osnovnim uzrokom emancipacije. Tradicionalni odnosi među spolovima su imali osnovu u onim društvima koja su se temeljila na poljoprivredi, odnosno na fizičkom radu na zemlji radi prehranjivanja obitelji i društva. Upravo inženjeri i izumitelji su najveći krivci za nastanak emancipacije jer oni su omogućili razvoj tehnologije koja je označavala prekid s tradicionalnim, odnosno seoskim načinom života. Tamo gdje poljoprivreda nije onovna djelatnost za prehranjivanje društva, već to postaju industrija i  trgovina, dolazi do raskida s tradicijom. Tradicionalna podjela uloga temelji se na biološkim razlikama i fizičkim predispozicijama: muškarac lovac, radnik, poljopivrednik, ratnik, žena kuću čuva, eventualno skuplja bobice i čeka muža iz lova. Bez poljoprivredne osnove društva očuvanje tradicionalnih odnosa muškarca i žene na dugi rok je neodrživo. Iz istog razloga došlo je do gubitka utjecaja religije. Jednostavno, ljudi čine ono što mogu upravo zato što mogu. I ne može ih se na dugi rok zaustaviti, osim da im se oduzmu poluge moći. Ni priča o dvospolcima, transrodnima, transeksualcima kao i o prevladavanju spola ne bi bila moguća bez razvoja tehnologije. Ta priča se nije mogla pojaviti prije 50 godina jer nije bilo tehnoloških uvjeta za to. Stoga, da, Nikola Tesla je, usprkos svojoj proklamiranoj antiemancipacijskoj potki zapravo ubrzao samu emancipaciju svojim izumima.
avatar
melkior

Posts : 17209
2015-08-09


Back to top Go down

 Uhićen - Page 4 Empty Re: Uhićen

Post by Yehudi 22/1/2017, 17:49

RayMabus wrote:Ja sam inteligentni .....gad.



Enlarge this image Click to see fullsize
 Uhićen - Page 4 Latest?cb=20150702030811


Gad za one koji su gadovi
Yehudi
Yehudi

Posts : 14715
2014-04-20


Back to top Go down

 Uhićen - Page 4 Empty Re: Uhićen

Post by RayMabus 22/1/2017, 18:06

melkior wrote:
RayMabus wrote:Inace pilate me glupostima ....
Zatvaraš oči pred razvojem tehnologije kao osnovnim uzrokom emancipacije. Tradicionalni odnosi među spolovima su imali osnovu u onim društvima koja su se temeljila na poljoprivredi, odnosno na fizičkom radu na zemlji radi prehranjivanja obitelji i društva. Upravo inženjeri i izumitelji su najveći krivci za nastanak emancipacije jer oni su omogućili razvoj tehnologije koja je označavala prekid s tradicionalnim, odnosno seoskim načinom života. Tamo gdje poljoprivreda nije onovna djelatnost za prehranjivanje društva, već to postaju industrija i  trgovina, dolazi do raskida s tradicijom. Tradicionalna podjela uloga temelji se na biološkim razlikama i fizičkim predispozicijama: muškarac lovac, radnik, poljopivrednik, ratnik, žena kuću čuva, eventualno skuplja bobice i čeka muža iz lova. Bez poljoprivredne osnove društva očuvanje tradicionalnih odnosa muškarca i žene na dugi rok je neodrživo. Iz istog razloga došlo je do gubitka utjecaja religije. Jednostavno, ljudi čine ono što mogu upravo zato što mogu. I ne može ih se na dugi rok zaustaviti, osim da im se oduzmu poluge moći. Ni priča o dvospolcima, transrodnima, transeksualcima kao i o prevladavanju spola ne bi bila moguća bez razvoja tehnologije. Ta priča se nije mogla pojaviti prije 50 godina jer nije bilo tehnoloških uvjeta za to. Stoga, da, Nikola Tesla je, usprkos svojoj proklamiranoj antiemancipacijskoj potki zapravo ubrzao samu emancipaciju svojim izumima.
Puca mi kuraz .....proucavam vojne stvari trenutno ....zaboli me kurcina za vas , žene i društvo.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

 Uhićen - Page 4 Empty Re: Uhićen

Post by RayMabus 22/1/2017, 18:10

Šta ja imam više pricat o tome : ženska glava zapasala četri kantuna kuce znaci nitko nema nikakva prava nego samo ona ja je prebija i uzeja joj sva četri kanutna kuce nazad a nju potira.

KRAJ PRICE.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

 Uhićen - Page 4 Empty Re: Uhićen

Post by RayMabus 22/1/2017, 18:13

RayMabus wrote:Šta ja imam više pricat o tome : ženska glava zapasala četri kantuna kuce znaci nitko nema nikakva prava nego samo ona ja je prebija i uzeja joj sva četri kanutna kuce nazad a nju potira.

KRAJ PRICE.
MOC JEDNOSTAVNOSTI.


 Uhićen - Page 4 41H9S1FSABL._SX300_


Scientology Tapes "The Power of Simplicity": Clinical Course Lectures, Washington, D.C. 1956. by L. Ron Hubbard
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

 Uhićen - Page 4 Empty Re: Uhićen

Post by Yehudi 22/1/2017, 18:56

 - Regenesys -
Yehudi
Yehudi

Posts : 14715
2014-04-20


Back to top Go down

 Uhićen - Page 4 Empty Re: Uhićen

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum