ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Uhićen

Page 2 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

 Uhićen - Page 2 Empty Re: Uhićen

Post by melkior 22/1/2017, 15:38

melkior wrote:
melkior wrote:
Za početak, nemaju svi muškarci penise i nisu sve osobe s penisima muškarci, a društveni mit da muškarca žena ne može silovati počiva upravo na shvaćanju da svi muškarci imaju penise i da je penis u erekciji automatski pristanak.
Znanstvenici su naime pokazali da je moguće da muškarci imaju psihološke posljedice na seksualnu prisilu, a istraživanja su pokazala da duboki strah i stres uslijed traume u kombinaciji s fizičkom stimulacijom tijekom napada mogu proizvesti nesvjesne erekcije i ejakulacije.
Ova pojava slična je fenomenu kada osobe s vaginama koje su silovane iskuse vaginalnu lubrikaciju pa čak i orgazam tijekom napada. Takve osobe mogu imati problema s priznavanjem da su iskusile fizičko uzbuđenje ili ugodu tijekom silovanja te osjećaju da ih je tijelo 'izdalo'.
Situacija je vrlo jednostavna, svaki seks bez pristanka je silovanje i svi ljudi imaju pravo odabrati žele li se upustiti u seksualni čin.

Seksualno napastvovanje muškaraca od strane žena češće je nego što mislite





Društvo podučava i muškarce i žene da trebaju težiti kontroli i moć te da je silovanje jedno najmoćnijih i najstrašnijih načina kontrole druge osobe. Vjerovanje da je se te poruke tiču samo muškaraca su krive. Na primjer, oblik silovanja je i kada starija ženska osoba seksualno iskoristi maloljetnika, kao što je to bilo u slučaju učiteljice Mary Kay Letourneau.
Dodatno, ovakve su situacije pristune i kod muškaraca, a ne samo maloljetnih dječaka. Međutim, zbog nedostatka istraživanja podaci o seksualnim napadima na muškarce koje su izvršile žene su nepouzdani.

Ne uključuje sva seksualna prisila fizičko nasilje





Ženski napadači često koriste drukčije taktike od muškaraca kako bi ih prisilile na seks, a one uključuju opetovano neprilično dodirivanje, emotivnu manipulaciju te opijanje i drogiranje.
Seksualna prisila kojom se može nastupiti prema drugoj osobi uključuje predseksualni kontakt kao što je ljubljenje, dodirivanje i trljanje protiv volje, prisilni seks, pokušaj silovanja i silovanje. Istraživanja pokazuju da će žene vjerojatnije inicirati neželjeni predseksualni kontakt i prisilni seks od silovanja i pokušaja silovanja. Nadalje, istraživanja pokazuju da između 19 i 31 posto muških studenata iskusi neku vrstu neželjenog seksualnog kontakta, a znanstvenici vjeruju da su veliku većinu tih kontakata inicirale žene.
'Ljudi jednostavno ne vjeruju da se muškarca može silovati i ne razmiju da ne znači ne', kaže Curtis St. John iz udruge MaleSurvivor, udruge koja pruža potporu muškim žrtvama seksualnog nasilja.

Još je manje vjerojatno da će muškarci koji su preživjeli napad taj napad prijaviti





Dio razloga za ovo je da na temelju uobičajenog tretmana teme seksualnog nasilja mnogi muškarci koji su bili žrtve napada niti ne znaju da su bili napastvovani. Taj podatak ide ruku pod ruku s podacima istraživanja koje je napravio Garnets koji kaže da je za većinu muškaraca jednostavno izvan domene stvarnosti mogućnost da ih žena može silovati.
Muškarci također mogu osjećati kao da im je muškost oduzeta kao posljedica silovanja te zbog toga mogu iskusiti duboku sramotu što ih može navesti na to da šute o napadu.
Projekt 'Unbreakable' objavio je jednom prilikom izjave koje su muškarcima koji su bili žrtve silovanja rekli članovi obitelji i sami silovatelji. Bivša zaručnica jednog muškarca koji je preživio napad rekla mu je 'bude muško' kada se uspaničio jer vidio svoju napadačicu vidio nakon osam godina, a druga je žena rekla jednom mlađem muškarcu da je on 'muškarac te da ne može reći ne djevojci poput nje'.

Muškarci žrtve također pretrpe traume nakon silovanja, no svejedno ih se ismijava





Mnogi muškarci koji su pretrpili seksualni napad dožive dugoročne negativne posljedice, uključujući i simptome PTSP-a. Ovo se posebno može dogoditi u situacijama kada starije žene siluju mlađe muškarce i kada je alkohol uključen u silovanje.
Muškarci koji tijekom silovanja dožive erekciju ili ejakuliraju mogu se osjećati kao da nemaju pravo taj napad nazvati silovanjem jer su doživjeli orgazam, no to jednostavno nije istina kako je već prethodno istaknuto.
Istraživanje je pokazalo da žrtve silovanja, neovisno o spolu, dožive duboke traume zbog gubitka kontrole nad vlasititm tijelom koji iskuse tijekom silovanja, a manja je vjerojatnost da će muškarci biti iskreni o tome koliko pate kao posljedica silovanja zbog društvenih očekivanja od njihove uloge u društvu i javnog stajališta o silovanju muškaraca.
Upravo zbog toga ne treba zbijati šale, jer silovanje nije smiješno i to pogotovo ne žrtvama, a pogotovo ne smije biti delegitimizirano i umanjeno.


http://www.jutarnji.hr/life/morate-znati-erekcija-nije-pristanak-da-i-zene-mogu-silovati-muskarce-a-ovo-je-pet-razloga-zbog-kojih-se-trebamo-prestati-saliti-na-taj-racun/88987/

Muškoj nadmoći se može i mora stati na kraj affraid jocolor  :

 Uhićen - Page 2 Toy-Joy-%E2%80%93-Superwoman-Strap-on-flesh-%E2%80%93-LIB-S3006009610-510x510
Zbog ovakvih stvari sam počeo nositi pojas nevinosti i prestao razgovarati sa ženama jer prije ili kasnije, sirene će te pretvoriti u žabu:





melkior

Posts : 17209
2015-08-09


Back to top Go down

 Uhićen - Page 2 Empty Re: Uhićen

Post by RayMabus 22/1/2017, 15:40

I onda mi vi držite moralne pridike o tome a uopce niste svijesni da sam ja super normalna osoba s obzirom kakvi su ti šta meni stanu na žulj.

Super sam normalna osoba .....normalna osoba bi je izbola nožem a ja sam supernormalna osoba pa sam je samo prebija ko zvecku , izbacija iz kuce i odreka se je.

Ima svoj stan , ne diram je i slobodna je da odhebe di god hoce.

Živi i pusti druge da žive.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

 Uhićen - Page 2 Empty Re: Uhićen

Post by RayMabus 22/1/2017, 15:45

A te svoje kršcanske prodrike ostavite za budale , ja sam scientolog i udri i dobit ceš udarac , malteritraj i maltretirat cu te .....nema ono tko tebe kamenom ti njega kruhom nego tko tebe kamenom izgazi ga ko stoku da mu to više ne padne na pamet.


Živi i pusti druge da žive.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

 Uhićen - Page 2 Empty Re: Uhićen

Post by RayMabus 22/1/2017, 15:50

Uglavnom . Tko joj jebe mater kojoj san isto reka da crkne ( njena mater je moja baba jelte ).

AJMO PIČI COECE.

RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

 Uhićen - Page 2 Empty Re: Uhićen

Post by melkior 22/1/2017, 15:50

RayMabus wrote:I onda mi vi držite moralne pridike o tome a uopce niste svijesni da sam ja super normalna osoba s obzirom kakvi su ti šta meni stanu na žulj.

Super sam normalna osoba .....normalna osoba bi je izbola nožem a ja sam supernormalna osoba pa sam je samo prebija ko zvecku , izbacija iz kuce i odreka se je.

Ima svoj stan , ne diram je i slobodna je da odhebe di god hoce.

Živi i pusti druge da žive.
Ma jesi ti vidio, protiv ženske dominacije se nemoguće boriti:

 Uhićen - Page 2 FETISH-FANTASY-%E2%80%93-DOUBLE-DELIGHT-STRAP-ON-4-F3000007998-600x600

Jebe tebe, jebe sebe, tko će s njom izaći na kraj lol!  I što je najgore, njen dildo uvijek stoji u erekciji  :]
avatar
melkior

Posts : 17209
2015-08-09


Back to top Go down

 Uhićen - Page 2 Empty Re: Uhićen

Post by RayMabus 22/1/2017, 15:52

melkior wrote:
RayMabus wrote:I onda mi vi držite moralne pridike o tome a uopce niste svijesni da sam ja super normalna osoba s obzirom kakvi su ti šta meni stanu na žulj.

Super sam normalna osoba .....normalna osoba bi je izbola nožem a ja sam supernormalna osoba pa sam je samo prebija ko zvecku , izbacija iz kuce i odreka se je.

Ima svoj stan , ne diram je i slobodna je da odhebe di god hoce.

Živi i pusti druge da žive.
Ma jesi ti vidio, protiv ženske dominacije se nemoguće boriti:

Pogrešno .....gledaj vamo pažljivo i zamisli ovo i za deset godina :

 Uhićen - Page 2 Croatia-population-pyramid-2014
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

 Uhićen - Page 2 Empty Re: Uhićen

Post by RayMabus 22/1/2017, 15:53

RayMabus wrote:
melkior wrote:
RayMabus wrote:I onda mi vi držite moralne pridike o tome a uopce niste svijesni da sam ja super normalna osoba s obzirom kakvi su ti šta meni stanu na žulj.

Super sam normalna osoba .....normalna osoba bi je izbola nožem a ja sam supernormalna osoba pa sam je samo prebija ko zvecku , izbacija iz kuce i odreka se je.

Ima svoj stan , ne diram je i slobodna je da odhebe di god hoce.

Živi i pusti druge da žive.
Ma jesi ti vidio, protiv ženske dominacije se nemoguće boriti:

Pogrešno .....gledaj vamo pažljivo i zamisli ovo i za deset godina :

 Uhićen - Page 2 Croatia-population-pyramid-2014
Kao šta sam rekao na svom prvom postu ove teme ; Ja sam INTELIGENTNI GAD.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

 Uhićen - Page 2 Empty Re: Uhićen

Post by RayMabus 22/1/2017, 15:55

Ja sam inteligentni .....gad.



Enlarge this image Click to see fullsize
 Uhićen - Page 2 Latest?cb=20150702030811


Gad za one koji su gadovi
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

 Uhićen - Page 2 Empty Re: Uhićen

Post by melkior 22/1/2017, 15:57

RayMabus wrote:
RayMabus wrote:
melkior wrote:
RayMabus wrote:I onda mi vi držite moralne pridike o tome a uopce niste svijesni da sam ja super normalna osoba s obzirom kakvi su ti šta meni stanu na žulj.

Super sam normalna osoba .....normalna osoba bi je izbola nožem a ja sam supernormalna osoba pa sam je samo prebija ko zvecku , izbacija iz kuce i odreka se je.

Ima svoj stan , ne diram je i slobodna je da odhebe di god hoce.

Živi i pusti druge da žive.
Ma jesi ti vidio, protiv ženske dominacije se nemoguće boriti:

Pogrešno .....gledaj vamo pažljivo i zamisli ovo i za deset godina :

 Uhićen - Page 2 Croatia-population-pyramid-2014
Kao šta sam rekao na svom prvom postu ove teme ; Ja sam INTELIGENTNI GAD.
Za 10 godina žene ratnice će loviti i držati u kavezima nemoćne muške za rasplod. I muški će imati izbor: ili plaćati alimentaciju ili metak u glavu drunken   Taj zakon će izboriti žene uz potporu penzionera na referendumu. U stvari, ako hoćeš krah matrijarhalne imperije, trebaš pobiti penzionere.
avatar
melkior

Posts : 17209
2015-08-09


Back to top Go down

 Uhićen - Page 2 Empty Re: Uhićen

Post by RayMabus 22/1/2017, 15:58

Pa i ubijam penzionere ....dižem im starosnu dob za penziju ....sve ih je manje.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

 Uhićen - Page 2 Empty Re: Uhićen

Post by RayMabus 22/1/2017, 16:00

RayMabus wrote:Pa i ubijam penzionere ....dižem im starosnu dob za penziju ....sve ih je manje.
Kao što rekoh : Ja sam INTELIGENTNI GAD.

Opusti se .....moš dobijat bitke al se konta ona zadnja koja odlucuje ishod rata a ta zadnja bitka je MOJA.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

 Uhićen - Page 2 Empty Re: Uhićen

Post by melkior 22/1/2017, 16:11

RayMabus wrote:Pa i ubijam penzionere ....dižem im starosnu dob za penziju ....sve ih je manje.
Za 10 godina u RH će ostat samo penzioneri, HDZ i izbjeglice s Bliskog istoka.
avatar
melkior

Posts : 17209
2015-08-09


Back to top Go down

 Uhićen - Page 2 Empty Re: Uhićen

Post by RayMabus 22/1/2017, 16:15

melkior wrote:
RayMabus wrote:Pa i ubijam penzionere ....dižem im starosnu dob za penziju ....sve ih je manje.
Za 10 godina u RH će ostat samo penzioneri, HDZ i izbjeglice s Bliskog istoka.
Koga brige ?

Bitno da nema emanicpacije.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

 Uhićen - Page 2 Empty Re: Uhićen

Post by melkior 22/1/2017, 16:15

melkior wrote:
RayMabus wrote:Pa i ubijam penzionere ....dižem im starosnu dob za penziju ....sve ih je manje.
Za 10 godina u RH će ostat samo penzioneri, HDZ i izbjeglice s Bliskog istoka.
avatar
melkior

Posts : 17209
2015-08-09


Back to top Go down

 Uhićen - Page 2 Empty Re: Uhićen

Post by Guest 22/1/2017, 16:16

melkior wrote:
melkior wrote:
Yehudi wrote:Splitska policija uhitila je u petak 35-godišnjaka kojega sumnjiči da je u studenom i siječnju napao i izudarao četiri žene, priopćeno je iz policije.




http://www.jutarnji.hr/vijesti/crna-kronika/prvu-je-zrtvu-izubijao-nogama-drugu-i-trecu-udario-sakom-u-glavu...-uhicen-manijak-koji-je-divljacki-napadao-zene-po-splitu/5533483/



-----------------------------------------------------------


  Mabus .................jesi tu   Uhićen - Page 2 1f60e 
Emancipacija strikes again:

http://www.index.hr/vijesti/clanak/tinejdzerka-silovala-muskarca-uz-prijetnju-nozem-prijeti-joj-dozivotna-kazna/945306.aspx


 Uhićen - Page 2 LestinasmithFB800

Ray, najebo si ako te ova uhvati bom


 Uhićen - Page 2 Smithlestina625fb
TINEJDŽERKA u dobi od 17 godina optužena je da je silovala 19-godišnjaka uz prijetnju nožem.

Lestina Marie Smith optužena je za seksualni napad u centru Michigana, te za prisilni seksualni odnos, piše Metro.


Bacila je muškarca na pod i cijelo vrijeme napada mu je prijetila nožem. Uhićena je u utorak pod optužbama za kazneno seksualno ponašanje. Ako bude osuđena, mogla bi dobiti doživotnu kaznu zatvora.


Što je ovo, san svakog muškarca da ga siluje žena king
Dobro,tebi padaju napamet onakve vrhunske cure,poput iz Met-Art-a,a sto da te siluje neka kučketina,koja ti jedino moze na živac ici,plus takva da je ne bi stapom iz daljine pipnuo? :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

 Uhićen - Page 2 Empty Re: Uhićen

Post by melkior 22/1/2017, 16:16

RayMabus wrote:
melkior wrote:
RayMabus wrote:Pa i ubijam penzionere ....dižem im starosnu dob za penziju ....sve ih je manje.
Za 10 godina u RH će ostat samo penzioneri, HDZ i izbjeglice s Bliskog istoka.
Koga brige ?

Bitno da nema emanicpacije.
jocolor
avatar
melkior

Posts : 17209
2015-08-09


Back to top Go down

 Uhićen - Page 2 Empty Re: Uhićen

Post by RayMabus 22/1/2017, 16:17

Dosta smo pricali , nezanima me uopce moja mater , odreka san je se, ostavila mi je samo psihicke ožiljke ....nisam ja ovu temu otvorija jbte.

Iden proucavat britanske nuklearne podmornice ...to me zanima a ne ove gluposti i debilane.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

 Uhićen - Page 2 Empty Re: Uhićen

Post by melkior 22/1/2017, 16:17

pismejker wrote:
melkior wrote:
melkior wrote:
Yehudi wrote:Splitska policija uhitila je u petak 35-godišnjaka kojega sumnjiči da je u studenom i siječnju napao i izudarao četiri žene, priopćeno je iz policije.




http://www.jutarnji.hr/vijesti/crna-kronika/prvu-je-zrtvu-izubijao-nogama-drugu-i-trecu-udario-sakom-u-glavu...-uhicen-manijak-koji-je-divljacki-napadao-zene-po-splitu/5533483/



-----------------------------------------------------------


  Mabus .................jesi tu   Uhićen - Page 2 1f60e 
Emancipacija strikes again:

http://www.index.hr/vijesti/clanak/tinejdzerka-silovala-muskarca-uz-prijetnju-nozem-prijeti-joj-dozivotna-kazna/945306.aspx


 Uhićen - Page 2 LestinasmithFB800

Ray, najebo si ako te ova uhvati bom


 Uhićen - Page 2 Smithlestina625fb
TINEJDŽERKA u dobi od 17 godina optužena je da je silovala 19-godišnjaka uz prijetnju nožem.

Lestina Marie Smith optužena je za seksualni napad u centru Michigana, te za prisilni seksualni odnos, piše Metro.


Bacila je muškarca na pod i cijelo vrijeme napada mu je prijetila nožem. Uhićena je u utorak pod optužbama za kazneno seksualno ponašanje. Ako bude osuđena, mogla bi dobiti doživotnu kaznu zatvora.


Što je ovo, san svakog muškarca da ga siluje žena king
Dobro,tebi padaju napamet onakve vrhunske cure,poput iz Met-Art-a,a sto da te siluje neka kučketina,koja ti jedino moze na živac ici,plus takva da je ne bi stapom iz daljine pipnuo? :)
Pa ova ga je i silovala, koliko sam shvatio iz članka.
avatar
melkior

Posts : 17209
2015-08-09


Back to top Go down

 Uhićen - Page 2 Empty Re: Uhićen

Post by RayMabus 22/1/2017, 16:19

RayMabus wrote:Dosta smo pricali , nezanima me uopce moja mater , odreka san je se, ostavila mi je samo psihicke ožiljke ....nisam ja ovu temu otvorija jbte.

Iden proucavat britanske nuklearne podmornice ...to me zanima a ne ove gluposti i debilane.
Ja san otvorija jednu drugu temu jucer al nitko nije skužija zašto ....kurva ostala bez noge ...sad šepaj cijeli život ....jednonoga kurbetino emanicpirana ....jedna manje.

Mafijaški obračuni u Crnoj Gori: Đorđe nije imao šansu

 Uhićen - Page 2 Lastpo10 by RayMabus Yesterday at 15:11
Premijer Duško Marković, posle pogibije Podgoričanina Đorđa Sekulovića (30) u miniranom "reno meganu" i teškog ranjavanja njegove prijateljice Jelene Korać (31), izjavio je da je zadovoljan bezbednosnom situacijom u zemlji!


Enlarge this image
 Uhićen - Page 2 Cg-djordje-nije-imao-%283%29_620x0
Jeleni Korać amputirana noga, a Đorđe Sekulović stradao od podmetnute bombe

http://www.novosti.rs/vesti/planeta.300.html:645731-Mafijaski-obracuni-u-Crnoj-Gori-Djordje-nije-imao-sansu


Tko te hebe .....nek ti pjesme piše.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

 Uhićen - Page 2 Empty Re: Uhićen

Post by Guest 22/1/2017, 16:23

Cure misle da su kuuul,ako prave te dukfejse..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

 Uhićen - Page 2 Empty Re: Uhićen

Post by RayMabus 22/1/2017, 16:24

pismejker wrote:Cure misle da su kuuul,ako prave te dukfejse..
Živi i pusti druge da žive.

Same pale same se ubile.

Ja ih ne žalim.

NITI MALO.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

 Uhićen - Page 2 Empty Re: Uhićen

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum