ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Uhićen

Page 3 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

 Uhićen - Page 3 Empty Re: Uhićen

Post by RayMabus 22/1/2017, 16:24

pismejker wrote:Cure misle da su kuuul,ako prave te dukfejse..
Živi i pusti druge da žive.

Same pale same se ubile.

Ja ih ne žalim.

NITI MALO.

RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

 Uhićen - Page 3 Empty Re: Uhićen

Post by melkior 22/1/2017, 16:26

pismejker wrote:Cure misle da su kuuul,ako prave te dukfejse..
Ma općenito su ti selfiji dokaz teže retardacije ovog vremena.
avatar
melkior

Posts : 17209
2015-08-09


Back to top Go down

 Uhićen - Page 3 Empty Re: Uhićen

Post by RayMabus 22/1/2017, 16:28

melkior wrote:
pismejker wrote:Cure misle da su kuuul,ako prave te dukfejse..
Ma općenito su ti selfiji dokaz teže retardacije ovog vremena.
nISU , ŽENE SU KOKOŠI , TO JE NORMALNO PONAŠANJE ..negenearlizirajte.

Sherete kvakve ...ocito nit ne kužite šta i koga ja napadam ...svi misle žene al to nije ISTINA.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

 Uhićen - Page 3 Empty Re: Uhićen

Post by RayMabus 22/1/2017, 16:29

Bahatost i kurcenje napadam ...ego napadam ....emanicipcija je ego ....to šta su one kokoše to je prirodno ponašanje ženke.

Bahatost , arogancija i kurcenje i ego NIJE.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

 Uhićen - Page 3 Empty Re: Uhićen

Post by RayMabus 22/1/2017, 16:30

RayMabus wrote:
melkior wrote:
pismejker wrote:Cure misle da su kuuul,ako prave te dukfejse..
Ma općenito su ti selfiji dokaz teže retardacije ovog vremena.
nISU , ŽENE SU KOKOŠI , TO JE NORMALNO PONAŠANJE ..negenearlizirajte.

Sherete kvakve ...ocito nit ne kužite šta i koga ja napadam ...svi misle žene al to nije ISTINA.
Rekao sam vam da sam supernormalna osoba .....dakle ne normalna nego i iznad toga.

Vidite kako sam vas psihološki ušutka i posramija.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

 Uhićen - Page 3 Empty Re: Uhićen

Post by melkior 22/1/2017, 16:31

RayMabus wrote:
melkior wrote:
pismejker wrote:Cure misle da su kuuul,ako prave te dukfejse..
Ma općenito su ti selfiji dokaz teže retardacije ovog vremena.
nISU , ŽENE SU KOKOŠI , TO JE NORMALNO PONAŠANJE ..negenearlizirajte.

Sherete kvakve ...ocito nit ne kužite šta i koga ja napadam ...svi misle žene al to nije ISTINA.
U državi bez produktivnog stanovništva totalno je nebitno jel postoji emancipacija ili ne.
avatar
melkior

Posts : 17209
2015-08-09


Back to top Go down

 Uhićen - Page 3 Empty Re: Uhićen

Post by RayMabus 22/1/2017, 16:32

Pa kako ce ti bit stanovništva kad su emanicpirane ....
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

 Uhićen - Page 3 Empty Re: Uhićen

Post by melkior 22/1/2017, 16:32

RayMabus wrote:Bahatost i kurcenje napadam ...ego napadam ....emanicipcija je ego ....to šta su one kokoše to je prirodno ponašanje ženke.

Bahatost , arogancija i kurcenje i ego NIJE.
A što su selfiji? I ne, ne odnosi se samo na žene. Netko tko ima potrebu slikati se 5 puta na dan i te slike objavljivati na društvenim mrežama nije normalan, bez obzira bio muško ili žensko.
avatar
melkior

Posts : 17209
2015-08-09


Back to top Go down

 Uhićen - Page 3 Empty Re: Uhićen

Post by RayMabus 22/1/2017, 16:33

melkior wrote:
RayMabus wrote:Bahatost i kurcenje napadam ...ego napadam ....emanicipcija je ego ....to šta su one kokoše to je prirodno ponašanje ženke.

Bahatost , arogancija i kurcenje i ego NIJE.
A što su selfiji? I ne, ne odnosi se samo na žene. Netko tko ima potrebu slikati se 5 puta na dan i te slike objavljivati na društvenim mrežama nije normalan, bez obzira bio muško ili žensko.
Ženske su ti takve ....to ti nije emanicpacija ....to je njihovo prirodno ponašanje.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

 Uhićen - Page 3 Empty Re: Uhićen

Post by RayMabus 22/1/2017, 16:34

Emanicpacija ti je ego ....ono popila svu pamet svijeta ...ona najpametnija a svi ostali glupi.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

 Uhićen - Page 3 Empty Re: Uhićen

Post by RayMabus 22/1/2017, 16:37

RayMabus wrote:Emanicpacija ti je ego ....ono popila svu pamet svijeta ...ona najpametnija a svi ostali glupi.
To ti je ono kad crnogorska kurbetina uživa u lagodnom životu sa mafijašem i zna šta je isti i onda s visoka gleda druge ....eto sad šepaj cili život jednonoga  kurbetino emancipirana.

RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

 Uhićen - Page 3 Empty Re: Uhićen

Post by melkior 22/1/2017, 16:38

RayMabus wrote:Pa kako ce ti bit stanovništva kad su emanicpirane ....
Pa i Britanija je emancipirana pa se puni stanovništvom. Irska također. SAD, Kanada su primjeri država s emancipiranim društvima. I ne boje se da će ostati bez priljeva radne snage. Pogrešno si postavio stvari, nije emancipacija uzrokovala nestanak stanovništva iz RH, već totalni krah ekonomije, nedostatak posla za sve osim za one koji rade u trgovačkim lancima i male plaće za one koji rade. Svatko tko može bježati van bježi van iz zemlje, nema to beze s emancipacijom. Emancipacija je možda, ubrzala odlazak, ali ga nije potaknula. Uostalom, što s čitavim obiteljima koje odlaze van?
avatar
melkior

Posts : 17209
2015-08-09


Back to top Go down

 Uhićen - Page 3 Empty Re: Uhićen

Post by RayMabus 22/1/2017, 16:39

melkior wrote:
RayMabus wrote:Pa kako ce ti bit stanovništva kad su emanicpirane ....
Pa i Britanija je emancipirana pa se puni stanovništvom. Irska također. SAD, Kanada su primjeri država s emancipiranim društvima. I ne boje se da će ostati bez priljeva radne snage. Pogrešno si postavio stvari, nije emancipacija uzrokovala nestanak stanovništva iz RH, već totalni krah ekonomije, nedostatak posla za sve osim za one koji rade u trgovačkim lancima i male plaće za one koji rade. Svatko tko može bježati van bježi van iz zemlje, nema to beze s emancipacijom. Emancipacija je možda, ubrzala odlazak, ali ga nije potaknula. Uostalom, što s čitavim obiteljima koje odlaze van?
Nisam ja krivo postavio stvari nego ti nekužiš da je emancipacija ovdje od sedamdesetih godina prošlog stoljeca i da je ista uzrokovala raspad Juge ...ekonomski pa onda i rat.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

 Uhićen - Page 3 Empty Re: Uhićen

Post by melkior 22/1/2017, 16:41

RayMabus wrote:
RayMabus wrote:Emanicpacija ti je ego ....ono popila svu pamet svijeta ...ona najpametnija a svi ostali glupi.
To ti je ono kad crnogorska kurbetina uživa u lagodnom životu sa mafijašem i zna šta je isti i onda s visoka gleda druge ....eto sad šepaj cili život jednonoga  kurbetino emancipirana.

Pa sad, kakva razlika između nje i Melanije Trump, osim što je ova druga, još kao manekenka zgrabila priliku života? Sponzoruša je sponzoruša, neka ima sreće pa e uda za milijardera i budućeg predsjednika SAD-a, druga dobaci tek do lokalnog mafijaša.
avatar
melkior

Posts : 17209
2015-08-09


Back to top Go down

 Uhićen - Page 3 Empty Re: Uhićen

Post by RayMabus 22/1/2017, 16:41

Melkior ja imam 38 godina ....moja stara je izvodila skandale kad sam ja bio mali ...to su ti osamdesete godine prošlog stoljeca ...prije raspada Juge ....izvodila jer je mogla.

Emanicpacija je ovdje od sedamdesetih godina prošlog stoljeca i raspad Juge ti je njena zasluga ...pad ekonomije.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

 Uhićen - Page 3 Empty Re: Uhićen

Post by RayMabus 22/1/2017, 16:43

RayMabus wrote:Melkior ja imam 38 godina ....moja stara je izvodila skandale kad sam ja bio mali ...to su ti osamdesete godine prošlog stoljeca ...prije raspada Juge ....izvodila jer je mogla.

Emanicpacija je ovdje od sedamdesetih godina prošlog stoljeca i raspad Juge ti je njena zasluga ...pad ekonomije.
Žene uzele radna mjesta muškima , muški na biroe ....u kucama i obitelji preokrenuti odnosi ...pocele zapovidat.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

 Uhićen - Page 3 Empty Re: Uhićen

Post by BB-8 22/1/2017, 16:46

ne može biti emancipirana ako je sponzoruša...

_________________
 Uhićen - Page 3 Attach13  Uhićen - Page 3 Ban10
BB-8
BB-8

Posts : 3678
2016-01-25


Back to top Go down

 Uhićen - Page 3 Empty Re: Uhićen

Post by RayMabus 22/1/2017, 16:46

RayMabus wrote:Melkior ja imam 38 godina ....moja stara je izvodila skandale kad sam ja bio mali ...to su ti osamdesete godine prošlog stoljeca ...prije raspada Juge ....izvodila jer je mogla.

Emanicpacija je ovdje od sedamdesetih godina prošlog stoljeca i raspad Juge ti je njena zasluga ...pad ekonomije.
Moj stari je to trpija radi djece ( sestra i ja ) al ja nemam razloga da to trpim pa sam je izbubeta , izbacija iz kuce i odreka se je za cili život.

Zapamti : bitke možeš dobivat al zadnju ako ne dobiješ izgubio si  .....sin ju naklepa , izbacija iz kuce i odreka se je za cili život.

I WIN.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

 Uhićen - Page 3 Empty Re: Uhićen

Post by melkior 22/1/2017, 16:51

RayMabus wrote:
melkior wrote:
RayMabus wrote:Pa kako ce ti bit stanovništva kad su emanicpirane ....
Pa i Britanija je emancipirana pa se puni stanovništvom. Irska također. SAD, Kanada su primjeri država s emancipiranim društvima. I ne boje se da će ostati bez priljeva radne snage. Pogrešno si postavio stvari, nije emancipacija uzrokovala nestanak stanovništva iz RH, već totalni krah ekonomije, nedostatak posla za sve osim za one koji rade u trgovačkim lancima i male plaće za one koji rade. Svatko tko može bježati van bježi van iz zemlje, nema to beze s emancipacijom. Emancipacija je možda, ubrzala odlazak, ali ga nije potaknula. Uostalom, što s čitavim obiteljima koje odlaze van?
Nisam ja krivo postavio stvari nego ti nekužiš da je emancipacija ovdje od sedamdesetih godina prošlog stoljeca i da je ista uzrokovala raspad Juge ...ekonomski pa onda i rat.
Jugoslavija je značila prekid s društvenom tradicijom u svakom smislu, nema to veze samo s opismenjavanjem žena. Pa i u Švicarskoj su žene emancipirane i obrazovane, pa se ista neće raspasti. Ne, Jugoslavija se raspala zbog drugih razloga. Potpuno pogrešan ekonomski model razvoja i nacionalna netrpeljivost Srba prema svima ostalima. U stvari, ako pogledaš, sv balkanske državice su u istom sosu, ali taj sos se ne zove emancipacija, jednostavno su oduvijek to bile disfunkcionalne državice, zapravo, plemena koja su međusobno ratovala i jedni drugima zabijali nož u leđa. Ako je emancipacija, kao što kažeš, uvezena sa zapada (a ja se slažem da jest), nas ovdje na Balkanu su ipak uništile vlastite loše karakterne osobine ličnosti, nedostatak smisla za organizaciju, nedostatak samodiscipline, itd. Pa to se vidi u utakmicama nogometne reprezentacije. Imaš jake, talentirane individualce koje je teško održati kao ekipu bez jednog vođe i koji ne mogu igrati 90 minuta bez jakog motiva i naboja vlastite ugroženosti.
avatar
melkior

Posts : 17209
2015-08-09


Back to top Go down

 Uhićen - Page 3 Empty Re: Uhićen

Post by RayMabus 22/1/2017, 16:53

melkior wrote:
RayMabus wrote:
melkior wrote:
RayMabus wrote:Pa kako ce ti bit stanovništva kad su emanicpirane ....
Pa i Britanija je emancipirana pa se puni stanovništvom. Irska također. SAD, Kanada su primjeri država s emancipiranim društvima. I ne boje se da će ostati bez priljeva radne snage. Pogrešno si postavio stvari, nije emancipacija uzrokovala nestanak stanovništva iz RH, već totalni krah ekonomije, nedostatak posla za sve osim za one koji rade u trgovačkim lancima i male plaće za one koji rade. Svatko tko može bježati van bježi van iz zemlje, nema to beze s emancipacijom. Emancipacija je možda, ubrzala odlazak, ali ga nije potaknula. Uostalom, što s čitavim obiteljima koje odlaze van?
Nisam ja krivo postavio stvari nego ti nekužiš da je emancipacija ovdje od sedamdesetih godina prošlog stoljeca i da je ista uzrokovala raspad Juge ...ekonomski pa onda i rat.
Jugoslavija je značila prekid s društvenom tradicijom u svakom smislu, nema to veze samo s opismenjavanjem žena. Pa i u Švicarskoj su žene emancipirane i obrazovane, pa se ista neće raspasti. Ne, Jugoslavija se raspala zbog drugih razloga. Potpuno pogrešan ekonomski model razvoja i nacionalna netrpeljivost Srba prema svima ostalima. U stvari, ako pogledaš, sv balkanske državice su u istom sosu, ali taj sos se ne zove emancipacija, jednostavno su oduvijek to bile disfunkcionalne državice, zapravo, plemena koja su međusobno ratovala i jedni drugima zabijali nož u leđa. Ako je emancipacija, kao što kažeš, uvezena sa zapada (a ja se slažem da jest), nas ovdje na Balkanu su ipak uništile vlastite loše karakterne osobine ličnosti, nedostatak smisla za organizaciju, nedostatak samodiscipline, itd. Pa to se vidi u utakmicama nogometne reprezentacije. Imaš jake, talentirane individualce koje je teško održati kao ekipu bez jednog vođe i koji ne mogu igrati 90 minuta bez jakog motiva i naboja vlastite ugroženosti.
I dalje nekužiš jel da ?

Kad žene izguraju muške na biro oni postanu nezadovoljni ....eto u tom slucjaju se okrenili nacionalizmu a drugi se se okrenili izlasku iz istog.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

 Uhićen - Page 3 Empty Re: Uhićen

Post by melkior 22/1/2017, 16:53

RayMabus wrote:
RayMabus wrote:Melkior ja imam 38 godina ....moja stara je izvodila skandale kad sam ja bio mali ...to su ti osamdesete godine prošlog stoljeca ...prije raspada Juge ....izvodila jer je mogla.

Emanicpacija je ovdje od sedamdesetih godina prošlog stoljeca i raspad Juge ti je njena zasluga ...pad ekonomije.
Moj stari je to trpija radi djece ( sestra i ja ) al ja nemam razloga da to trpim pa sam je izbubeta , izbacija iz kuce i odreka se je za cili život.

Zapamti : bitke možeš dobivat al zadnju ako ne dobiješ izgubio si  .....sin ju naklepa , izbacija iz kuce i odreka se je za cili život.

I WIN.
A ne znam što bih ti rekao, žao mi je pale
avatar
melkior

Posts : 17209
2015-08-09


Back to top Go down

 Uhićen - Page 3 Empty Re: Uhićen

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum