ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Imigranti odbijaju pomoć crvenog križa jer je nacrtan.. križ

Page 8 of 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Go down

Imigranti odbijaju pomoć crvenog križa jer je nacrtan.. križ - Page 8 Empty Re: Imigranti odbijaju pomoć crvenog križa jer je nacrtan.. križ

Post by Guest 25/8/2015, 21:54

Ajk-a za Prezidenta... Basketball

Guest
Guest


Back to top Go down

The author of this message was banned from the forum - See the message

Imigranti odbijaju pomoć crvenog križa jer je nacrtan.. križ - Page 8 Empty Re: Imigranti odbijaju pomoć crvenog križa jer je nacrtan.. križ

Post by Trinity 25/8/2015, 21:56

iknar wrote:nisam cudo smao nisam ljduskog porijekla,ja sam Bozje stvorenje

Na sad, a čija su ljudi stvorenja? scratch
Trinity
Trinity

Female
Posts : 12923
2014-04-17


Back to top Go down

The author of this message was banned from the forum - See the message

Imigranti odbijaju pomoć crvenog križa jer je nacrtan.. križ - Page 8 Empty Re: Imigranti odbijaju pomoć crvenog križa jer je nacrtan.. križ

Post by Guest 25/8/2015, 21:59

Put do pakla popločana je dobrim namjerama....
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

The author of this message was banned from the forum - See the message

The author of this message was banned from the forum - See the message

Imigranti odbijaju pomoć crvenog križa jer je nacrtan.. križ - Page 8 Empty Re: Imigranti odbijaju pomoć crvenog križa jer je nacrtan.. križ

Post by zanstr 25/8/2015, 22:19

http://www.index.hr/vijesti/clanak/kontroverzna-snimka-evo-zasto-izbjeglice-odbijaju-pomoc-crvenog-kriza-u-makedoniji/838165.aspx


Odbijaju pomoć kako bi što prije prešli granicu
Za komentar smo stoga zamolili makedonskog analitičara i stručnjaka za sigurnost Jordana Taseva, a evo što nam je rekao.

„Špekulacije koje su se pojavile u nekim medijima o razlogu zašto su izbjeglice odbijale pomoć od makedonskog Crvenog križa potpuno su nevjerojatne i neistinite. Sve te špekulacije je pokrenula objava jednog videa koji je snimljen na ilegalnom prijelazu, tijekom drugog dana blokade granice. Imigranti su tada odbili pomoć, no samo zato što su pokušavali što prije proći kroz Makedoniju. To potvrđuju i kasniji događaji kada su izbjeglice stigle na željezničku stanicu u Gevgeliji gdje su primili tu istu pomoć od radnika iz Ministarstva zdravlja, Crvenog križa i nekoliko drugih nevladinih organizacija“, pojasnio je za Index analitičar za sigurnost Jordan Tasev.

_________________
'Eternal suffering awaits anyone who questions god's infinite love.' - Bill Hicks
'God gave you free will so that you have the choice to either worship him or go to hell.' - Ricky Gervais
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
'Tako i kad molite, ne budite kao licemjeri. Vole moliti stojeći u sinagogama i na raskrižjima ulica da se pokažu ljudima. Zaista, kažem vam, primili su svoju plaću.
6Ti, naprotiv, kad moliš, uđi u svoju sobu, zatvori vrata i pomoli se svomu Ocu, koji je u skrovitosti. I Otac tvoj, koji vidi u skrovitosti, uzvratit će ti.' - Isus   :rofl  
zanstr
zanstr

Posts : 1603
2014-04-30


Back to top Go down

The author of this message was banned from the forum - See the message

Imigranti odbijaju pomoć crvenog križa jer je nacrtan.. križ - Page 8 Empty Re: Imigranti odbijaju pomoć crvenog križa jer je nacrtan.. križ

Post by zanstr 25/8/2015, 22:30

Mene to podsjeća na ovu sličicu
Imigranti odbijaju pomoć crvenog križa jer je nacrtan.. križ - Page 8 Mediamanipulation1

_________________
'Eternal suffering awaits anyone who questions god's infinite love.' - Bill Hicks
'God gave you free will so that you have the choice to either worship him or go to hell.' - Ricky Gervais
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
'Tako i kad molite, ne budite kao licemjeri. Vole moliti stojeći u sinagogama i na raskrižjima ulica da se pokažu ljudima. Zaista, kažem vam, primili su svoju plaću.
6Ti, naprotiv, kad moliš, uđi u svoju sobu, zatvori vrata i pomoli se svomu Ocu, koji je u skrovitosti. I Otac tvoj, koji vidi u skrovitosti, uzvratit će ti.' - Isus   :rofl  
zanstr
zanstr

Posts : 1603
2014-04-30


Back to top Go down

Imigranti odbijaju pomoć crvenog križa jer je nacrtan.. križ - Page 8 Empty Re: Imigranti odbijaju pomoć crvenog križa jer je nacrtan.. križ

Post by v_vlado 25/8/2015, 23:01

iknarovdje wrote:
bogomdani wrote:
iknarovdje wrote:ajmosad ana temu bez vrijeđanja,dakle tema je "imigranti" su odbili hranu ejr je na njoj bio KRIZ,treba se zapitati rpvo jesu li to uopce imigranti ili netko drugi koji koristi situaciju da se prosverca,recimo teroristi
Ajk,imas Oskara za mirotvorstvo.. ;)

Imigranti odbijaju pomoć crvenog križa jer je nacrtan.. križ - Page 8 Academy_Award_trophy
tre 91 me prijavio sto sam mu nakon njegovog vrijeđanja meni rekao d aje bre91,zamisli,ja njega nisam prijavio nema smisla,nema svrhe stalno vrijeđa pa neka vrijeda on je i dalje"t"re 91,kuzis
Ja radi njega zaradio 1 dan ban......ispada da je on zaštićen.   a što ćeš šatoraš...
v_vlado
v_vlado

Posts : 3077
2015-07-28


Back to top Go down

Imigranti odbijaju pomoć crvenog križa jer je nacrtan.. križ - Page 8 Empty Re: Imigranti odbijaju pomoć crvenog križa jer je nacrtan.. križ

Post by Guest 25/8/2015, 23:12

zanstr wrote:http://www.index.hr/vijesti/clanak/kontroverzna-snimka-evo-zasto-izbjeglice-odbijaju-pomoc-crvenog-kriza-u-makedoniji/838165.aspx


Odbijaju pomoć kako bi što prije prešli granicu
Za komentar smo stoga zamolili makedonskog analitičara i stručnjaka za sigurnost Jordana Taseva, a evo što nam je rekao.

„Špekulacije koje su se pojavile u nekim medijima o razlogu zašto su izbjeglice odbijale pomoć od makedonskog Crvenog križa potpuno su nevjerojatne i neistinite. Sve te špekulacije je pokrenula objava jednog videa koji je snimljen na ilegalnom prijelazu, tijekom drugog dana blokade granice. Imigranti su tada odbili pomoć, no samo zato što su pokušavali što prije proći kroz Makedoniju. To potvrđuju i kasniji događaji kada su izbjeglice stigle na željezničku stanicu u Gevgeliji gdje su primili tu istu pomoć od radnika iz Ministarstva zdravlja, Crvenog križa i nekoliko drugih nevladinih organizacija“, pojasnio je za Index analitičar za sigurnost Jordan Tasev.
Pa ne mogu virovat. Fala bogu na Internetu i na dostupnim informacijama. 
Inače "stručnjak" Jordan Tasev ja zanimljiva figura. Stručnjak za rizik radi u jednoj uber cool mega turbo popularnoj firmi pod imenom Leoron.
Jordan je tamo :
International Training Consultant at LEORON Professional Development Institute
To nije naravno ništa čudno, čudno je čija je firma i di joj je matica :D
Leoron Institute, Dubai, United Arab Emirates
Što reći, koju posluku porati, kada je sve jasno.


ovo je copy paste -... dakle "makedonski "stručnjak" koji radi u arabiji..  i index prenosi.. hehe nismo sisali veslo da padamo na plaćenićke pamflete
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Imigranti odbijaju pomoć crvenog križa jer je nacrtan.. križ - Page 8 Empty Re: Imigranti odbijaju pomoć crvenog križa jer je nacrtan.. križ

Post by Guest 25/8/2015, 23:24

Pichqu mater..Svijet je lijep kad se ljulja... :wine :wine :wine
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Imigranti odbijaju pomoć crvenog križa jer je nacrtan.. križ - Page 8 Empty Re: Imigranti odbijaju pomoć crvenog križa jer je nacrtan.. križ

Post by Guest 25/8/2015, 23:42

v_vlado wrote:
iknarovdje wrote:
bogomdani wrote:
iknarovdje wrote:ajmosad ana temu bez vrijeđanja,dakle tema je "imigranti" su odbili hranu ejr je na njoj bio KRIZ,treba se zapitati rpvo jesu li to uopce imigranti ili netko drugi koji koristi situaciju da se prosverca,recimo teroristi
Ajk,imas Oskara za mirotvorstvo.. ;)

Imigranti odbijaju pomoć crvenog križa jer je nacrtan.. križ - Page 8 Academy_Award_trophy
tre 91 me prijavio sto sam mu nakon njegovog vrijeđanja meni rekao d aje bre91,zamisli,ja njega nisam prijavio nema smisla,nema svrhe stalno vrijeđa pa neka vrijeda on je i dalje"t"re 91,kuzis
Ja radi njega zaradio 1 dan ban......ispada da je on zaštićen.   a što ćeš šatoraš...
Slušaj majmune tulavi, nisam ja tebi majku spominjao nego ti meni i zbog toga si ban zaradio. Odjebi u troskocima.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Imigranti odbijaju pomoć crvenog križa jer je nacrtan.. križ - Page 8 Empty Re: Imigranti odbijaju pomoć crvenog križa jer je nacrtan.. križ

Post by Guest 25/8/2015, 23:54



Hahaha, slušaj ti njih što balavci tekbiraju po Mađarskoj, a pobjegli s Bliskog istoka prepunog rata. Junaci došli ratovati u Europu, a pobjegli iz vlastitih zemalja.  :^0 :^0 :^0 :^0 :^0 :^0 :^0

Ovi su za prvu crtu po Libiji, Iraku i Siriji. Tko njih pusti u zapadnu Europu svaka mu čast što će svaku noć ići spavati jer bi u ne tako davnoj prošlosti već bio na trgu smaknut.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

The author of this message was banned from the forum - See the message

The author of this message was banned from the forum - See the message

The author of this message was banned from the forum - See the message

Imigranti odbijaju pomoć crvenog križa jer je nacrtan.. križ - Page 8 Empty Re: Imigranti odbijaju pomoć crvenog križa jer je nacrtan.. križ

Post by Yehudi 26/8/2015, 19:11

Fénix wrote:

Hahaha, slušaj ti njih što balavci tekbiraju po Mađarskoj, a pobjegli s Bliskog istoka prepunog rata. Junaci došli ratovati u Europu, a pobjegli iz vlastitih zemalja.  :^0 :^0 :^0 :^0 :^0 :^0 :^0

Ovi su za prvu crtu po Libiji, Iraku i Siriji. Tko njih pusti u zapadnu Europu svaka mu čast što će svaku noć ići spavati jer bi u ne tako davnoj prošlosti već bio na trgu smaknut.
 Magledaj ti njih kako talasaju. Koju zastavu to razvlače?  Ne sliče mi na Sirijce,prije Paki ili sl.

 Nego pohvatati snimljene  kolovodje i najbliže suradnike pa po kratkom postupku vratiti u zemlju iz

koje su došli.
Yehudi
Yehudi

Posts : 14715
2014-04-20


Back to top Go down

Imigranti odbijaju pomoć crvenog križa jer je nacrtan.. križ - Page 8 Empty Re: Imigranti odbijaju pomoć crvenog križa jer je nacrtan.. križ

Post by Guest 26/8/2015, 19:12

Yehudi wrote:
Fénix wrote:

Hahaha, slušaj ti njih što balavci tekbiraju po Mađarskoj, a pobjegli s Bliskog istoka prepunog rata. Junaci došli ratovati u Europu, a pobjegli iz vlastitih zemalja.  :^0 :^0 :^0 :^0 :^0 :^0 :^0

Ovi su za prvu crtu po Libiji, Iraku i Siriji. Tko njih pusti u zapadnu Europu svaka mu čast što će svaku noć ići spavati jer bi u ne tako davnoj prošlosti već bio na trgu smaknut.
 Magledaj ti njih kako talasaju. Koju zastavu to razvlače?  Ne sliče mi na Sirijce,prije Paki ili sl.

 Nego pohvatati snimljene  kolovodje i najbliže suradnike pa po kratkom postupku vratiti u zemlju iz

koje su došli.
Matere im se Longi naebe...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Imigranti odbijaju pomoć crvenog križa jer je nacrtan.. križ - Page 8 Empty Re: Imigranti odbijaju pomoć crvenog križa jer je nacrtan.. križ

Post by crvenkasti 26/8/2015, 19:19

Treba im platiti da se vrate u Srbiju i tamo režu glave Srbima.
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28827
2014-04-17


Back to top Go down

Imigranti odbijaju pomoć crvenog križa jer je nacrtan.. križ - Page 8 Empty Re: Imigranti odbijaju pomoć crvenog križa jer je nacrtan.. križ

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 8 of 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum