ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Imigranti odbijaju pomoć crvenog križa jer je nacrtan.. križ

Page 6 of 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Go down

Imigranti odbijaju pomoć crvenog križa jer je nacrtan.. križ - Page 6 Empty Re: Imigranti odbijaju pomoć crvenog križa jer je nacrtan.. križ

Post by zanstr 24/8/2015, 20:58

bogomdani wrote:O sunca ti,i nas Gusan postao Admin..Cestitam Zanstr..!!!
:trlja

zanstr

Posts : 1603
2014-04-30


Back to top Go down

Imigranti odbijaju pomoć crvenog križa jer je nacrtan.. križ - Page 6 Empty Re: Imigranti odbijaju pomoć crvenog križa jer je nacrtan.. križ

Post by Guest 24/8/2015, 20:59

Jel to Bugi bio ovdje?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Imigranti odbijaju pomoć crvenog križa jer je nacrtan.. križ - Page 6 Empty Re: Imigranti odbijaju pomoć crvenog križa jer je nacrtan.. križ

Post by zanstr 24/8/2015, 21:00

E da... najte oftopičarit :D

_________________
'Eternal suffering awaits anyone who questions god's infinite love.' - Bill Hicks
'God gave you free will so that you have the choice to either worship him or go to hell.' - Ricky Gervais
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
'Tako i kad molite, ne budite kao licemjeri. Vole moliti stojeći u sinagogama i na raskrižjima ulica da se pokažu ljudima. Zaista, kažem vam, primili su svoju plaću.
6Ti, naprotiv, kad moliš, uđi u svoju sobu, zatvori vrata i pomoli se svomu Ocu, koji je u skrovitosti. I Otac tvoj, koji vidi u skrovitosti, uzvratit će ti.' - Isus   :rofl  
zanstr
zanstr

Posts : 1603
2014-04-30


Back to top Go down

The author of this message was banned from the forum - See the message

Imigranti odbijaju pomoć crvenog križa jer je nacrtan.. križ - Page 6 Empty Re: Imigranti odbijaju pomoć crvenog križa jer je nacrtan.. križ

Post by Guest 24/8/2015, 22:12

epikur37 wrote:
tre wrote:


Je je, eno četnitet iz kojega su protjerani da ih je ostalo u promilima će im pomoći. Ubiše se jadni na čelu sa dudukom.

 A ono tebi će Isil ući u dvorište ti ćeš im jebavat mater četničku ;) :D
vrlo vjerojatno ako je suditi po starim savezima kada su srbi kao turski vazali zavukli nož u leđa kršćanima a zatim i zajedno sa njima upadali u hrvatsku i pljačkali je. Jebiga profešure kad ti povijest baš ne leži pa se priklanjaš uzlizicama i neprijateljima roda svog.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Imigranti odbijaju pomoć crvenog križa jer je nacrtan.. križ - Page 6 Empty Re: Imigranti odbijaju pomoć crvenog križa jer je nacrtan.. križ

Post by Guest 24/8/2015, 22:13

neoliberalni_placenik wrote:
epikur37 wrote:
dijagram wrote:Umjesto da discipliniramo one koji vec jesu u Hr, a rovare protiv nje svim silama evo sad ce upasti masu toga kao pojacanje istima. Masala.
Niste riješili ni Srbe do kraja te jugoudbaške antifašističke zaplotnjake i kosovce a već stižu isilovci :D

Dobro, možete odigrati na kartu hrvatsko-muslimanskog saveza pa onda zajedno udarit do Drine :D
izgleda da ovaj put srbi igraju na srpsko muslimanski savez, kao nekada kada su sa turcima bili saveznici u osvajanju europe :D
Epi će biti zapovjednik kvinsliških snaga u dalmaciji :DD
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Imigranti odbijaju pomoć crvenog križa jer je nacrtan.. križ - Page 6 Empty Re: Imigranti odbijaju pomoć crvenog križa jer je nacrtan.. križ

Post by Guest 24/8/2015, 22:14

albatros wrote:Oooooo,koje gluposti zborite.

I opet ću citirati Njegoša:"Što zborite,jeste li pri sebi!"

ISIL ima plan za Srbe kakav nije imao ni Pavelić.
A kakav je to Pavelić imao plan za srbe u srbiji?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Imigranti odbijaju pomoć crvenog križa jer je nacrtan.. križ - Page 6 Empty Re: Imigranti odbijaju pomoć crvenog križa jer je nacrtan.. križ

Post by Guest 24/8/2015, 22:19

tre91 wrote:
neoliberalni_placenik wrote:
epikur37 wrote:
dijagram wrote:Umjesto da discipliniramo one koji vec jesu u Hr, a rovare protiv nje svim silama evo sad ce upasti masu toga kao pojacanje istima. Masala.
Niste riješili ni Srbe do kraja te jugoudbaške antifašističke zaplotnjake i kosovce a već stižu isilovci :D

Dobro, možete odigrati na kartu hrvatsko-muslimanskog saveza pa onda zajedno udarit do Drine :D
izgleda da ovaj put srbi igraju na srpsko muslimanski savez, kao nekada kada su sa turcima bili saveznici u osvajanju europe :D
Epi će biti zapovjednik kvinsliških snaga u dalmaciji :DD
koliko epi može biti donekle upravu kada se sprda sa "srbofobijom" određenih članova RH društva, toliko je on još luđi sa Srbofilijom... ono Srbi "saveznici".  Evo ih natrpali su se muslimanima i gledaju ih uvaliti nama.. toliko o "saveznicima"
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Imigranti odbijaju pomoć crvenog križa jer je nacrtan.. križ - Page 6 Empty Re: Imigranti odbijaju pomoć crvenog križa jer je nacrtan.. križ

Post by Guest 24/8/2015, 22:22

prckov wrote:
epikur37 wrote:
tre wrote:


Je je, eno četnitet iz kojega su protjerani da ih je ostalo u promilima će im pomoći. Ubiše se jadni na čelu sa dudukom.

 A ono tebi će Isil ući u dvorište ti ćeš im jebavat mater četničku ;) :D
haha odprilike tako, mrs kuci isilovci vidite da nam srbi rade o glavi
I ti misliš da ti srbi nisu prjetnja zato što isil rastura po africi i aziji a ne po evropi?  Kad nam pokuca na vrata sa njima ćemo se pozabaviti a do tada četničku idelogiju smjestiti gdje joj je mjesto. Ne možeš zanemariti sva srpska sranja radi majmuna u siriji i iraku.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Imigranti odbijaju pomoć crvenog križa jer je nacrtan.. križ - Page 6 Empty Re: Imigranti odbijaju pomoć crvenog križa jer je nacrtan.. križ

Post by epikur37 24/8/2015, 22:27


nihilius wrote:
koliko epi može biti donekle upravu kada se sprda sa "srbofobijom" određenih članova RH društva, toliko je on još luđi sa Srbofilijom... ono Srbi "saveznici".  Evo ih natrpali su se muslimanima i gledaju ih uvaliti nama.. toliko o "saveznicima"

Srbofobija je doista kod pojedinih članova desnice u kliničkom spektru i doista je šteta za cijelu državu da se to hvata i širi.
Prema Srbima korektno i oprezno i to je sve.

Ne mislim da RH može biti u savezu sa Srbijom, eventualno kad muslimanska prijetnja još naraste ali svakako HercegBosna treba i može sa Srbima zajedno nastupiti u BiH i to podržavam.

Pa njima su uvalili Grci eto ti saveznika, lčogično je da Srbija šalje dalje, umjesto da se ljutite pripremite se da i vi šaljete dalje na Zapad.
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Imigranti odbijaju pomoć crvenog križa jer je nacrtan.. križ - Page 6 Empty Re: Imigranti odbijaju pomoć crvenog križa jer je nacrtan.. križ

Post by Guest 24/8/2015, 22:29

neoliberalni_placenik wrote:
tre91 wrote:
neoliberalni_placenik wrote:
epikur37 wrote:
dijagram wrote:Umjesto da discipliniramo one koji vec jesu u Hr, a rovare protiv nje svim silama evo sad ce upasti masu toga kao pojacanje istima. Masala.
Niste riješili ni Srbe do kraja te jugoudbaške antifašističke zaplotnjake i kosovce a već stižu isilovci :D

Dobro, možete odigrati na kartu hrvatsko-muslimanskog saveza pa onda zajedno udarit do Drine :D
izgleda da ovaj put srbi igraju na srpsko muslimanski savez, kao nekada kada su sa turcima bili saveznici u osvajanju europe :D
Epi će biti zapovjednik kvinsliških snaga u dalmaciji :DD
koliko epi može biti donekle upravu kada se sprda sa "srbofobijom" određenih članova RH društva, toliko je on još luđi sa Srbofilijom... ono Srbi "saveznici".  Evo ih natrpali su se muslimanima i gledaju ih uvaliti nama.. toliko o "saveznicima"
Za epija i ekipu dodoljubaca povijest ništa ne znači pa srljaju ka novim starim savezima( u kojima smo redovno pušili i jeli govna) ko guske u maglu.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Imigranti odbijaju pomoć crvenog križa jer je nacrtan.. križ - Page 6 Empty Re: Imigranti odbijaju pomoć crvenog križa jer je nacrtan.. križ

Post by epikur37 24/8/2015, 22:29


Epi će biti zapovjednik kvinsliških snaga u dalmaciji :DD


Kad je u pitanju RH epi je porezni obveznik i svakoj vlasti koja će dobro voditi državu plaćat će poreze i biti uredan građanin. Ništa manje i ništa više.
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Imigranti odbijaju pomoć crvenog križa jer je nacrtan.. križ - Page 6 Empty Re: Imigranti odbijaju pomoć crvenog križa jer je nacrtan.. križ

Post by Guest 24/8/2015, 22:32

epikur37 wrote:

Epi će biti zapovjednik kvinsliških snaga u dalmaciji :DD


Kad je u pitanju RH epi je porezni obveznik i svakoj vlasti koja će dobro voditi državu plaćat će poreze i biti uredan građanin. Ništa manje i ništa više.
Dok se ne zapuca a onda pedala a vi koji ste ostali i koje sam sjebao svojom pričom ko vas jebe, predajte se srbima pa kako vam bude i onda više nećemo imati hrvata u BiH a ako padne BiH pada i RH. E moj epi u što ti mladost prođe da nisi ni malo mudrosti niti životnog iskustva skupio :(
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Imigranti odbijaju pomoć crvenog križa jer je nacrtan.. križ - Page 6 Empty Re: Imigranti odbijaju pomoć crvenog križa jer je nacrtan.. križ

Post by epikur37 24/8/2015, 22:36


tre wrote: predajte se srbima pa kako vam bude i onda više nećemo imati hrvata u BiH a ako padne BiH pada i RH.

tre ti jedostavno ne možeš izaći iz toga, jel tako?
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Imigranti odbijaju pomoć crvenog križa jer je nacrtan.. križ - Page 6 Empty Re: Imigranti odbijaju pomoć crvenog križa jer je nacrtan.. križ

Post by Guest 24/8/2015, 22:47

epikur37 wrote:

tre wrote: predajte se srbima pa kako vam bude i onda više nećemo imati hrvata u BiH a ako padne BiH pada i RH.

tre ti jedostavno ne možeš izaći iz toga, jel tako?
ja nisam ni upao nigdje da bi izlazio.Zbir događaja koji srbi rade jasno pokazuje da nisu odustali od svojih ciljeva. No tvoja mržnja prema mujagama te je učinila posrbicom koja vidi u njima spas od muja bez obzira koliko god te srbi mlatili i koliko tvog naroda protjerali i pobili ili teritorija okupirali. Oprosti ali moram reći da je svako buidala ko je zaboravio ovčaru, ko je zaboravio škabrnju, ko je zaboravio ćelije, ko je zaboravio čepikuće ko je zaboravio sranja u RS...... i nemoj se opet praviti mutav pa mi gurati mujage pod nos kao saveznike jer dobro znaš moj stav i o njima i njihovim sranjima nad hrvatima od početka rata pa do danas. ja za razliku od tebe ne vidim ni u jednima od njih svoje saveznike ni u kakvim okolnostima jer bi nas i jedni i drugi podavili u čaši vode ako im se ukaže prilika.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Imigranti odbijaju pomoć crvenog križa jer je nacrtan.. križ - Page 6 Empty Re: Imigranti odbijaju pomoć crvenog križa jer je nacrtan.. križ

Post by Yehudi 24/8/2015, 23:20

Ima tu kod mene u kvartu jedan lik prolupani.

 Ćaća mu (pokojni) bio oficir, Srbin

 a on glumi nekog velikog usrašu.............a komedije

kvartovska budaletina za sprdnju.

  Nit se oženio niti će.....a propali slučaj.
Yehudi
Yehudi

Posts : 14715
2014-04-20


Back to top Go down

Imigranti odbijaju pomoć crvenog križa jer je nacrtan.. križ - Page 6 Empty Re: Imigranti odbijaju pomoć crvenog križa jer je nacrtan.. križ

Post by Guest 24/8/2015, 23:27

I kod mene isto,ima jedan konj retardirani koji glumi da je židov koji je u ratu bio na haubici 130 mm a inače je budaletine i lažov i bez tih sranaj što piše po portalima. dalo bi se još toga o toj budaletini svašta nabaciti ali neka bude dovoljno ovo za početak uz poruku da me se kloni jer ću ga stjertati u tri pičke materine lažovske ;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

The author of this message was banned from the forum - See the message

Imigranti odbijaju pomoć crvenog križa jer je nacrtan.. križ - Page 6 Empty Re: Imigranti odbijaju pomoć crvenog križa jer je nacrtan.. križ

Post by Yehudi 24/8/2015, 23:39

tre91 wrote:I kod mene isto,ima jedan konj retardirani koji glumi da je židov koji je u ratu bio na haubici 130 mm a inače je budaletine i lažov i bez tih sranaj što piše po portalima. dalo bi se još toga o toj budaletini svašta nabaciti ali neka bude dovoljno ovo za početak uz poruku da me se kloni jer ću ga stjertati u tri pičke materine lažovske ;)

 Pa jebem te u usta smrdljiva bosančugo glupa.

Zašto si se osjetio prozvan ako nisi taj. Ja govorim o liku 

koji je stvarna osoba a inače takodjer baranitelj.

 Jebem li ti mrtvu majku kurvinu govno podlo lažljivo.

   Nisam te spominja niti ti se obraća stoga odjebi mulčino 

pederaška. -trol 91  204 bih
Yehudi
Yehudi

Posts : 14715
2014-04-20


Back to top Go down

Imigranti odbijaju pomoć crvenog križa jer je nacrtan.. križ - Page 6 Empty Re: Imigranti odbijaju pomoć crvenog križa jer je nacrtan.. križ

Post by Guest 24/8/2015, 23:44

Yehudi wrote:
tre91 wrote:I kod mene isto,ima jedan konj retardirani koji glumi da je židov koji je u ratu bio na haubici 130 mm a inače je budaletine i lažov i bez tih sranaj što piše po portalima. dalo bi se još toga o toj budaletini svašta nabaciti ali neka bude dovoljno ovo za početak uz poruku da me se kloni jer ću ga stjertati u tri pičke materine lažovske ;)

 Pa jebem te u usta smrdljiva bosančugo glupa.

Zašto si se osjetio prozvan ako nisi taj. Ja govorim o liku 

koji je stvarna osoba a inače takodjer baranitelj.

 Jebem li ti mrtvu majku kurvinu govno podlo lažljivo.

   Nisam te spominja niti ti se obraća stoga odjebi mulčino 

pederaška. -trol 91  204 bih
O čemu ti budaletino??? Pa zašto misliš da sam pisao o tebi??? Ti misliš da si jedini lažov koji je pisao da je bio u HVu na 130 mm haubici i da je usto židov? I da majka mi jeste mrtva no tvoja bi bila sigurno ponosna na tebe da može ovakvo što pročitati. Ajde budi s mirom dečko, popij koju tableticu,sliku putina pred sebe i bacaj drkicu Basketball Basketball
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Imigranti odbijaju pomoć crvenog križa jer je nacrtan.. križ - Page 6 Empty Re: Imigranti odbijaju pomoć crvenog križa jer je nacrtan.. križ

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 6 of 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum