ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Imigranti odbijaju pomoć crvenog križa jer je nacrtan.. križ

Page 7 of 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Go down

Imigranti odbijaju pomoć crvenog križa jer je nacrtan.. križ - Page 7 Empty Re: Imigranti odbijaju pomoć crvenog križa jer je nacrtan.. križ

Post by Guest 24/8/2015, 23:44

Yehudi wrote:
tre91 wrote:I kod mene isto,ima jedan konj retardirani koji glumi da je židov koji je u ratu bio na haubici 130 mm a inače je budaletine i lažov i bez tih sranaj što piše po portalima. dalo bi se još toga o toj budaletini svašta nabaciti ali neka bude dovoljno ovo za početak uz poruku da me se kloni jer ću ga stjertati u tri pičke materine lažovske ;)

 Pa jebem te u usta smrdljiva bosančugo glupa.

Zašto si se osjetio prozvan ako nisi taj. Ja govorim o liku 

koji je stvarna osoba a inače takodjer baranitelj.

 Jebem li ti mrtvu majku kurvinu govno podlo lažljivo.

   Nisam te spominja niti ti se obraća stoga odjebi mulčino 

pederaška. -trol 91  204 bih
O čemu ti budaletino??? Pa zašto misliš da sam pisao o tebi??? Ti misliš da si jedini lažov koji je pisao da je bio u HVu na 130 mm haubici i da je usto židov? I da majka mi jeste mrtva no tvoja bi bila sigurno ponosna na tebe da može ovakvo što pročitati. Ajde budi s mirom dečko, popij koju tableticu,sliku putina pred sebe i bacaj drkicu Basketball Basketball

Guest
Guest


Back to top Go down

The author of this message was banned from the forum - See the message

The author of this message was banned from the forum - See the message

Imigranti odbijaju pomoć crvenog križa jer je nacrtan.. križ - Page 7 Empty Re: Imigranti odbijaju pomoć crvenog križa jer je nacrtan.. križ

Post by Guest 24/8/2015, 23:52

iknarovdje wrote:
tre91 wrote:
Yehudi wrote:
tre91 wrote:I kod mene isto,ima jedan konj retardirani koji glumi da je židov koji je u ratu bio na haubici 130 mm a inače je budaletine i lažov i bez tih sranaj što piše po portalima. dalo bi se još toga o toj budaletini svašta nabaciti ali neka bude dovoljno ovo za početak uz poruku da me se kloni jer ću ga stjertati u tri pičke materine lažovske ;)

 Pa jebem te u usta smrdljiva bosančugo glupa.

Zašto si se osjetio prozvan ako nisi taj. Ja govorim o liku 

koji je stvarna osoba a inače takodjer baranitelj.

 Jebem li ti mrtvu majku kurvinu govno podlo lažljivo.

   Nisam te spominja niti ti se obraća stoga odjebi mulčino 

pederaška. -trol 91  204 bih
O čemu ti budaletino??? Pa zašto misliš da sam pisao o tebi??? Ti misliš da si jedini lažov koji je pisao da je bio u HVu na 130 mm haubici i da je usto židov? I da majka mi jeste mrtva no tvoja bi bila sigurno ponosna na tebe da može ovakvo što pročitati. Ajde budi s mirom dečko, popij koju tableticu,sliku putina pred sebe i bacaj drkicu Basketball Basketball
ajde ne psuj,odi lijepo na srpski forum prijavis e pod svojimnadimkom bre91 i seri tamo i vrijeđaj,nemoras ovdje
ja bih ti rrekao popi mlekeco i pojedi cokolino,dobro za djecu i za mozak,pokusaj
tebe budaletine mi je pun kufer, ide prijava. Ajde bok.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

The author of this message was banned from the forum - See the message

The author of this message was banned from the forum - See the message

The author of this message was banned from the forum - See the message

Imigranti odbijaju pomoć crvenog križa jer je nacrtan.. križ - Page 7 Empty Re: Imigranti odbijaju pomoć crvenog križa jer je nacrtan.. križ

Post by prckov 25/8/2015, 10:03

iknarovdje wrote:ajmosad ana temu bez vrijeđanja,dakle tema je "imigranti" su odbili hranu ejr je na njoj bio KRIZ,treba se zapitati rpvo jesu li to uopce imigranti ili netko drugi koji koristi situaciju da se prosverca,recimo teroristi
mozda nisu bili gladni, ili su se cuvali za cevapa? Mozes li im ti poslat koji cevap munjom, samo nemoj da ga munja preprzi pa ce ispast preprzen ko tvoj mozak
prckov
prckov

Posts : 34150
2014-04-19


Back to top Go down

The author of this message was banned from the forum - See the message

Imigranti odbijaju pomoć crvenog križa jer je nacrtan.. križ - Page 7 Empty Re: Imigranti odbijaju pomoć crvenog križa jer je nacrtan.. križ

Post by jastreb 25/8/2015, 21:40

tre91 wrote:
albatros wrote:Oooooo,koje gluposti zborite.

I opet ću citirati Njegoša:"Što zborite,jeste li pri sebi!"

ISIL ima plan za Srbe kakav nije imao ni Pavelić.
A kakav je to Pavelić imao plan za srbe u srbiji?
Nikakav jer ondje nije imao nikakvu moć,ali kakav je plan imao za Srbe u Hrvatskoj i BIH dobro je poznato.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Imigranti odbijaju pomoć crvenog križa jer je nacrtan.. križ - Page 7 Empty Re: Imigranti odbijaju pomoć crvenog križa jer je nacrtan.. križ

Post by Guest 25/8/2015, 21:41

uhhhh..ovdje je bilo vatreno... affraid
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Imigranti odbijaju pomoć crvenog križa jer je nacrtan.. križ - Page 7 Empty Re: Imigranti odbijaju pomoć crvenog križa jer je nacrtan.. križ

Post by Guest 25/8/2015, 21:43

iknarovdje wrote:ajmosad ana temu bez vrijeđanja,dakle tema je "imigranti" su odbili hranu ejr je na njoj bio KRIZ,treba se zapitati rpvo jesu li to uopce imigranti ili netko drugi koji koristi situaciju da se prosverca,recimo teroristi
Ajk,imas Oskara za mirotvorstvo.. ;)

Imigranti odbijaju pomoć crvenog križa jer je nacrtan.. križ - Page 7 Academy_Award_trophy
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Imigranti odbijaju pomoć crvenog križa jer je nacrtan.. križ - Page 7 Empty Re: Imigranti odbijaju pomoć crvenog križa jer je nacrtan.. križ

Post by Guest 25/8/2015, 21:43

onih Milju dolara sam ja zadrzao.. :clown
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Imigranti odbijaju pomoć crvenog križa jer je nacrtan.. križ - Page 7 Empty Re: Imigranti odbijaju pomoć crvenog križa jer je nacrtan.. križ

Post by zanstr 25/8/2015, 21:45

bogomdani wrote:
iknarovdje wrote:ajmosad ana temu bez vrijeđanja,dakle tema je "imigranti" su odbili hranu ejr je na njoj bio KRIZ,treba se zapitati rpvo jesu li to uopce imigranti ili netko drugi koji koristi situaciju da se prosverca,recimo teroristi
Ajk,imas Oskara za mirotvorstvo.. ;)
Nije tak ni lud. Već po odbijanju pomoći zbog križa se vidi da su teško religijski indoktrinirani. Što ih spriječava da ubiju za Alaha.
Vrlo zajebana situacija.

_________________
'Eternal suffering awaits anyone who questions god's infinite love.' - Bill Hicks
'God gave you free will so that you have the choice to either worship him or go to hell.' - Ricky Gervais
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
'Tako i kad molite, ne budite kao licemjeri. Vole moliti stojeći u sinagogama i na raskrižjima ulica da se pokažu ljudima. Zaista, kažem vam, primili su svoju plaću.
6Ti, naprotiv, kad moliš, uđi u svoju sobu, zatvori vrata i pomoli se svomu Ocu, koji je u skrovitosti. I Otac tvoj, koji vidi u skrovitosti, uzvratit će ti.' - Isus   :rofl  
zanstr
zanstr

Posts : 1603
2014-04-30


Back to top Go down

Imigranti odbijaju pomoć crvenog križa jer je nacrtan.. križ - Page 7 Empty Re: Imigranti odbijaju pomoć crvenog križa jer je nacrtan.. križ

Post by Guest 25/8/2015, 21:46

Ajk ,je lumen,malo zesci nego se zeli prikazati,a oni koji su mu govorili da je ovakav i onakav,su na nivou primordijalne inteligewncije..povrsni..u se na se iz se...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

The author of this message was banned from the forum - See the message

Imigranti odbijaju pomoć crvenog križa jer je nacrtan.. križ - Page 7 Empty Re: Imigranti odbijaju pomoć crvenog križa jer je nacrtan.. križ

Post by Guest 25/8/2015, 21:50

Ma odmakni se s kime ne mozes Ajk..imas i opciju ignore,ako je bas uporan..pa necemo ovdje prenositi lose navike sa onog foruma..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Imigranti odbijaju pomoć crvenog križa jer je nacrtan.. križ - Page 7 Empty Re: Imigranti odbijaju pomoć crvenog križa jer je nacrtan.. križ

Post by Guest 25/8/2015, 21:52

iknarovdje wrote:

tre 91 me prijavio sto sam mu nakon njegovog vrijeđanja meni rekao d aje bre91,zamisli,ja njega nisam prijavio nema smisla,nema svrhe stalno vrijeđa pa neka vrijeda on je i dalje"t"re 91,kuzis

Iknare  :^0 pa ti si čudo!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

The author of this message was banned from the forum - See the message

The author of this message was banned from the forum - See the message

Imigranti odbijaju pomoć crvenog križa jer je nacrtan.. križ - Page 7 Empty Re: Imigranti odbijaju pomoć crvenog križa jer je nacrtan.. križ

Post by Guest 25/8/2015, 21:54

Ajk-a za Prezidenta... Basketball
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Imigranti odbijaju pomoć crvenog križa jer je nacrtan.. križ - Page 7 Empty Re: Imigranti odbijaju pomoć crvenog križa jer je nacrtan.. križ

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 7 of 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum