ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Srpski mitovi i krivotvorenje povijesti manastira Krka

Page 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Go down

Srpski mitovi i krivotvorenje povijesti manastira Krka - Page 2 Empty Re: Srpski mitovi i krivotvorenje povijesti manastira Krka

Post by Guest 22/8/2015, 12:41

gargamel0101 wrote:Nije ideja pomirenja cjenkati se s glavama, pa Irineju ne treba niti činiti uslugu upuštajući se u to. 

Zanimljivo, ali marcellus radi upravo to. Navukao se na jednu provokaciju, i laje kao hiperaktivni pasic.

Bilo je i ima puno tema koje su puno vaznije od toga da jedan patrijarh se ne ponasa sukladno funkciji crkvenog velikodostojnika (i valjda moralnog autoriteta). Sprema nam se rat na Korejskom poluotoku, ISIL divlja po Aziji i Africi, val migranata preplavljuje Europu, najesen se ocekuju fluktuacije valuta - sto ce utjecati na otplatu duga, Srbiju vodi ekipa koja se po citave dane bavi Hrvatskom, BiH je projekt na umoru, oba bloka su vec u izbornoj kampanji (skupa sa Predsjednicom, kojoj je doslo i vrijeme za polugodisnju evaluaciju :baloni ), imamo statisticke pokazatelje o rastu gospodarstva, ali je li rijec o namjestanju statistike ili nije, drzava nam prolazi demografsku katastrofu, itd. itd.

Mozes od tih i stotine drugih tema napisati feljtone, o svakoj.

On se zakacio na jednu izjavu i polemizira o njoj citavu plahtu, a mogao joj je odvaliti samar u jednom postu ovdje na forumu. Laka tema, jer mu nitko iz SPC-a nece odgovoriti.

O gornjim temama nema ni smisla pisati na dnevno.hr

Guest
Guest


Back to top Go down

Srpski mitovi i krivotvorenje povijesti manastira Krka - Page 2 Empty Re: Srpski mitovi i krivotvorenje povijesti manastira Krka

Post by crvenkasti 22/8/2015, 12:44

RayMabus wrote:Metak u glavu i riješena prica.

Cica Draža ....još mu kosti niste našli.

Ovo ti malo tko čita. Nema puno efekta.

Lijepo ti kupi kanticu crne boje i kist, navij sat u pola tri ujutro, izađi i do pola pet, dok svi spavaju, napiši što više puta po zidovima "UBI UBI SRBINA".

Neka poruka dopre što šire čitalačke populacije.
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28777
2014-04-17


Back to top Go down

Srpski mitovi i krivotvorenje povijesti manastira Krka - Page 2 Empty Re: Srpski mitovi i krivotvorenje povijesti manastira Krka

Post by RayMabus 22/8/2015, 12:47

Ja nikad necu napisat  ubij Srbina.

Srbi su narod ko i svaki drugi. TO bi bila generalizacija.

Ubij cetnika je vec tocno definirano

Cetnicima je mijesto u Srbiji i tamo na istoku.

Bolje da vas mi ovdje mlatio tako da se skoncentirate na Srbiju i ono oko nje.

Previše ste se rastegli i tako pušite ratove.

RADIMO VAM USLUGU.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176010
2014-04-11


Back to top Go down

Srpski mitovi i krivotvorenje povijesti manastira Krka - Page 2 Empty Re: Srpski mitovi i krivotvorenje povijesti manastira Krka

Post by RayMabus 22/8/2015, 12:49

Srbi su uzeli prevelik zalogaj i popušili rat.

Da se to nebi opet dešavalo Hrvati ih moraju izmlatit na zapadu tako dobro da nijednom više nepadne na pamet ovam ose širit i da se sve jedinice koncentiraju na istok.




RADIMO VAM USLUGU. ZATO CEMO VAS ŽESTOKO MLATIT NA ZAPADU.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176010
2014-04-11


Back to top Go down

Srpski mitovi i krivotvorenje povijesti manastira Krka - Page 2 Empty Re: Srpski mitovi i krivotvorenje povijesti manastira Krka

Post by dzango 22/8/2015, 12:54

RayMabus wrote:Metak u glavu i riješena prica.

Cica Draža ....još mu kosti niste našli.
Možeš jedan blajb ispod stola. Živ je Draža, umro nije, dok je Srba i Srbije.
dzango
dzango

Posts : 28140
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

Srpski mitovi i krivotvorenje povijesti manastira Krka - Page 2 Empty Re: Srpski mitovi i krivotvorenje povijesti manastira Krka

Post by dzango 22/8/2015, 12:55

albatros wrote:Poznaješ li bivše igrače Zemuna?
Ne ja sam odrastao u Blokovima a rođen na Bulbuderu. U Zemunu sam sticajem nesrećnih okolnosti.
dzango
dzango

Posts : 28140
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

Srpski mitovi i krivotvorenje povijesti manastira Krka - Page 2 Empty Re: Srpski mitovi i krivotvorenje povijesti manastira Krka

Post by dzango 22/8/2015, 12:57

RayMabus wrote:




To bato. Orson Vels sa kokardom i 357.
dzango
dzango

Posts : 28140
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

Srpski mitovi i krivotvorenje povijesti manastira Krka - Page 2 Empty Re: Srpski mitovi i krivotvorenje povijesti manastira Krka

Post by RayMabus 22/8/2015, 12:59

Da se Srbi nisu pocetkom devedesetih raširi po Hrvatskoj i tako raširili jedinice na tom velikom prostoru udaljenom od istoka ( Srbije ) ....danas bi imali puno vece teritorije u Bosni i zadržali dobar dio KOsova ako ne i cijelo.




Da nebi islamsiti napravili zelenu transversalu Hrvatska mora gušit svaku mogucnost obnavljanja srpskog svetoslavlja ovako daleko na zapdu.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176010
2014-04-11


Back to top Go down

Srpski mitovi i krivotvorenje povijesti manastira Krka - Page 2 Empty Re: Srpski mitovi i krivotvorenje povijesti manastira Krka

Post by crvenkasti 22/8/2015, 13:00

RayMabus wrote:Ja nikad necu napisat  ubij Srbina.

Srbi su narod ko i svaki drugi. TO bi bila generalizacija.

Ubij cetnika je vec tocno definirano

Cetnicima je mijesto u Srbiji i tamo na istoku.

Bolje da vas mi ovdje mlatio tako da se skoncentirate na Srbiju i ono oko nje.

Previše ste se rastegli i tako pušite ratove.

RADIMO VAM USLUGU.

Po čemu da ja znam koji je od njih četnik, a koji nije? 

Bolje mi je mislit da su svi Srbi četnici, nego da me poslije zakolje onaj za kojeg sam mislio da nije četnik, a je.
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28777
2014-04-17


Back to top Go down

Srpski mitovi i krivotvorenje povijesti manastira Krka - Page 2 Empty Re: Srpski mitovi i krivotvorenje povijesti manastira Krka

Post by jastreb 22/8/2015, 13:02

RayMabus wrote:
Cetnicima je mijesto u Srbiji i tamo na istoku. 
Ne,nije im ni tamo mjesto.

Koliko su samo nanijeli štete našem pokretu u Srbiji i C.Gori za vrijeme NOB-a.

Da njih nije bilo,Nijemce bi partizani(kojih bi onda bilo 10 puta više) slistili.

Za njih nigdje,po meni,ne bi trebalo biti mjesta,osim možda u Londonu i Čikagu.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Srpski mitovi i krivotvorenje povijesti manastira Krka - Page 2 Empty Re: Srpski mitovi i krivotvorenje povijesti manastira Krka

Post by RayMabus 22/8/2015, 13:04

MIjesto im je u Srbiji.

Partizani su prošlo svršeno vrijeme.

Srbija , Vojvodina, istocna Bosna , sjever CG . sjever Kosova.

Svako razbacivanje tih jedinica po širem prostru ....SLABI IH.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176010
2014-04-11


Back to top Go down

Srpski mitovi i krivotvorenje povijesti manastira Krka - Page 2 Empty Re: Srpski mitovi i krivotvorenje povijesti manastira Krka

Post by crvenkasti 22/8/2015, 13:11

Meni je čak i moj rođeni otac četnik.
To sam tek poslije vidio, nakon što sam postao Hrvat.
A Hrvat sam postao da ne bih bio kao on.

Malo je komplicirano ...
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28777
2014-04-17


Back to top Go down

Srpski mitovi i krivotvorenje povijesti manastira Krka - Page 2 Empty Re: Srpski mitovi i krivotvorenje povijesti manastira Krka

Post by RayMabus 22/8/2015, 13:14

Recimo ova prica sa cirilicom u Vukovaru ....tu se vidi da Srbi još nisu sazreli .....trebali su to pustit ....prvo samo rade napetosti sa Hr a drugo još uvijek misle da ce to biti njihovo .......

Hrvati su pametniji od Srba ....zato pendrek i udari .....kad shvate da to tamo nikad nece biti njihovo onda ce se koncentriat na ono šta može ....
RayMabus
RayMabus

Posts : 176010
2014-04-11


Back to top Go down

Srpski mitovi i krivotvorenje povijesti manastira Krka - Page 2 Empty Re: Srpski mitovi i krivotvorenje povijesti manastira Krka

Post by aben 22/8/2015, 13:15

srbi su nepresušna komedija, osamsto milijuna žrtava iz drugog rata, manastiri, sv spas, srpske kosti...sve se to u doba interneta doima ka jurišanje sabljama na mitraljeska gnijezda :)

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Srpski mitovi i krivotvorenje povijesti manastira Krka - Page 2 Empty Re: Srpski mitovi i krivotvorenje povijesti manastira Krka

Post by RayMabus 22/8/2015, 13:18

Evo recimo samo jedna stvar ....jedno pitanje .....imaš 20 tisuca vojnika , šta vojnika regularnik šta dobrovoljaca i rezervista.

Jel isto ako ih pošalješ u istocnu SLavoniju da se troše ....ili preko sremske race uputiš u Bjelinu ?
RayMabus
RayMabus

Posts : 176010
2014-04-11


Back to top Go down

Srpski mitovi i krivotvorenje povijesti manastira Krka - Page 2 Empty Re: Srpski mitovi i krivotvorenje povijesti manastira Krka

Post by RayMabus 22/8/2015, 13:19

Pošto su Srbi malo glup narod onda ih Hrvati moraju malo educirat ...šakom u glavu najbolje.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176010
2014-04-11


Back to top Go down

Srpski mitovi i krivotvorenje povijesti manastira Krka - Page 2 Empty Re: Srpski mitovi i krivotvorenje povijesti manastira Krka

Post by RayMabus 22/8/2015, 13:20

I NOGOM U GUZICU.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176010
2014-04-11


Back to top Go down

Srpski mitovi i krivotvorenje povijesti manastira Krka - Page 2 Empty Re: Srpski mitovi i krivotvorenje povijesti manastira Krka

Post by crvenkasti 22/8/2015, 13:22

A što d ja radim sa Srbinom koji je još uvijek jednim dijelom u meni?
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28777
2014-04-17


Back to top Go down

Srpski mitovi i krivotvorenje povijesti manastira Krka - Page 2 Empty Re: Srpski mitovi i krivotvorenje povijesti manastira Krka

Post by RayMabus 22/8/2015, 13:23

crvenkasti wrote:A što d ja radim sa Srbinom koji je još uvijek jednim dijelom u meni?
UBIJ SE.

Odgovor SLobodana Miloševica Mili Marticu kad su Hrvati poclei operaciju OLuja.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176010
2014-04-11


Back to top Go down

Srpski mitovi i krivotvorenje povijesti manastira Krka - Page 2 Empty Re: Srpski mitovi i krivotvorenje povijesti manastira Krka

Post by crvenkasti 22/8/2015, 13:25

RayMabus wrote:
crvenkasti wrote:A što d ja radim sa Srbinom koji je još uvijek jednim dijelom u meni?
UBIJ SE.

To je pogrešno. Onda neće ništa ostati.

Treba ubiti Srbina, a da ostane samo Hrvat.
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28777
2014-04-17


Back to top Go down

Srpski mitovi i krivotvorenje povijesti manastira Krka - Page 2 Empty Re: Srpski mitovi i krivotvorenje povijesti manastira Krka

Post by RayMabus 22/8/2015, 13:27

UBIJ SE.

KRAJ PRICE.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176010
2014-04-11


Back to top Go down

Srpski mitovi i krivotvorenje povijesti manastira Krka - Page 2 Empty Re: Srpski mitovi i krivotvorenje povijesti manastira Krka

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum