ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Denkverbot

Page 15 of 50 Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 32 ... 50  Next

Go down

Denkverbot - Page 15 Empty Re: Denkverbot

Post by aben 6/1/2017, 20:32

čovik valjda jedino ne filozofira u vrijeme parenja. osim ako target ni "filozofski" nastrojena, 
pa se filozofija instrumentalizira, al, ne zun jel se ta opsjena broji...

aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Denkverbot - Page 15 Empty Re: Denkverbot

Post by kic 6/1/2017, 20:37


ovi iz Spursa su svi spaljeni haha

kic
kic
Admin

Male
Posts : 48016
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Denkverbot - Page 15 Empty Re: Denkverbot

Post by aben 6/1/2017, 20:47

komu se oni tu rugaju, duncanu?

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Denkverbot - Page 15 Empty Re: Denkverbot

Post by kic 6/1/2017, 21:04


možda, ali i Bonner je malo autist izgleda..
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48016
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Denkverbot - Page 15 Empty Re: Denkverbot

Post by aben 6/1/2017, 21:10

meni je uvik djelovo solid,  
ali ne volin vakove stvori, ili sun jo glup pa ne kužin šalu, ili su oni netalentirani, pa me je srum za njih:(

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Denkverbot - Page 15 Empty Re: Denkverbot

Post by Riplex 6/1/2017, 21:48

aben wrote:
Riplex wrote:-20 bura orkanska. Kažeš malo je neugodno za radit, saspu paljbu na te ko da si Boga ubio... biži nosi. Da ti ja reknem šta je zabranjena misao kod naši majstora 'školovani' po Njemačkoj.
No u svoj ozbiljnosti, takve situacije i takav rad te oslobodi sve 'salonske' filozofije. Ostane samo ono iskonsko, tako blizu kad si u gradu na toplom, a opet predaleko dok se ne dogodi i šutne te nazad kroz cili genetski zapis i osjetiš se ko riba u vodi. Jerbo krv nije voda.
otprilike razumin ot stav, ali zome su ti uvjeti najplodniji za filozofiranje. tako mi se pogodilo, da učer i danas, kad je nojgora bura i mrzlina, imun prebociti desetak tona materijola stotinjak metri naruke i na brzinu ( jer je iskrcano na put). došlo mi je da ću umriti nekoliko puti, ali isto sve o čemu sun misli je moralnost oslanjanja na prijatelje u teškin situacijama, razina zadovoljstva i osjećaja uspjeha u uvjetima sa u bez najamnih radnikov, o drvu ko povijesnom materijolu i eventualnom božjem uplitanju u stvaranje biljaka u obliku točno potrebnom za grede i daske, o cijeni materijola tj informaciji koja je nedostupna socijalistima, o raširenom nesebičnom običaju ljudskom da nam skloništa budu puuuno trajnija od nos somih, mislin, misli se roje svakin krvavin metron pređenoga puta...a dojam je da rad ubijo misao. jo to ne verujin.

Slažem se s radom i mislima koje se vrte ko lude. Proširi se percepcija na daleko. 
Ma nisam ni reko da je ubio. Nego odjebo ono u čemu se slažemo, salonsko filozofiranje, kao npr. Marxizam
S tim da ja u taj koš stavljam i dosta njih moderni 'liberala' koji prde iz sigurnosti koja im prža država i paratiziranje na običnom čoviku. 
Socijalizam ti je ko droga za one šta im se ne da radit.

_________________
Novinari crvi
Riplex
Riplex

Posts : 1845
2015-07-27


Back to top Go down

Denkverbot - Page 15 Empty Re: Denkverbot

Post by Riplex 6/1/2017, 21:51

aben wrote:
Riplex wrote:Ne mogu sada. Ločem :p

Ako me zavoli, možda ga ja lakše naučim urban dictonaryu :D

nemoj piti.

ti oćeš reći da znoš ča znoči kad kic napiše dvi štrilice prema gori?
To ti je moja droga po izboru. Ne opijam se često, ali ipak ona koja mi najviše paše. To bi ti tribo razumit ;)

Mislim da sam mladji od kica, tako da mi ti znakovi dodjo ko dobar dan. 

Što bi reko jedan lik iz jedne MOBE 'for glorious evolution'

_________________
Novinari crvi
Riplex
Riplex

Posts : 1845
2015-07-27


Back to top Go down

Denkverbot - Page 15 Empty Re: Denkverbot

Post by Riplex 6/1/2017, 21:54

kic wrote:
e ali ovo sam i ja rekao nedavno, filozofija je kao stvorena za teške situacije, dileme i opterećenja, naravno da onda dolazi do određenog decreasea u mislima jer na neki način filtriraš bitno od nebitnog, što je isto filozofiranje jer je apstrahiranje početni korak u logici..

Ne znam za decrease, s tim se ne bi složio. Više u smislu focus!!! Tj. više paše u osjet koji si tio opist. Bar kako ja to vidim

_________________
Novinari crvi
Riplex
Riplex

Posts : 1845
2015-07-27


Back to top Go down

Denkverbot - Page 15 Empty Re: Denkverbot

Post by kic 6/1/2017, 21:56


ja sam Kurt Cobain years

kic
kic
Admin

Male
Posts : 48016
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Denkverbot - Page 15 Empty Re: Denkverbot

Post by Riplex 6/1/2017, 22:00

aben wrote:čovik valjda jedino ne filozofira u vrijeme parenja. osim ako target ni "filozofski" nastrojena, 
pa se filozofija instrumentalizira, al, ne zun jel se ta opsjena broji...

Zato sam i piso o 'krv nije voda' u svom primjeru. 
Uvik sam bio životinjski nastrojen. U smislu da gradsko civilizacijsko moderno pc kulturno, mi predstavlja ko crno pod noktom. 
No ipak sam rodjen i odrasto na planini. 
Jer di je meni krv i proljevanje isto normalno, ovdje je taboo.

_________________
Novinari crvi
Riplex
Riplex

Posts : 1845
2015-07-27


Back to top Go down

Denkverbot - Page 15 Empty Re: Denkverbot

Post by Riplex 6/1/2017, 22:01

kic wrote:
ja sam Kurt Cobain years

Ajme doživio sam duhovnu retardaciju u isnosu od cca 15 god s ovom numerom

_________________
Novinari crvi
Riplex
Riplex

Posts : 1845
2015-07-27


Back to top Go down

Denkverbot - Page 15 Empty Re: Denkverbot

Post by kic 6/1/2017, 22:02


Nirvana je vječna e-

el vam se dogodi kad, npr čitate nešto malo duže, koji sat recimo, i onda vam nešto sasvim drugo postane jasno, nešto o čemu uopće niste čitali hoću reći.. nešto što ima više veze s vama osobno..
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48016
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Denkverbot - Page 15 Empty Re: Denkverbot

Post by Riplex 6/1/2017, 22:03


_________________
Novinari crvi
Riplex
Riplex

Posts : 1845
2015-07-27


Back to top Go down

Denkverbot - Page 15 Empty Re: Denkverbot

Post by Riplex 6/1/2017, 22:05

kic wrote:
Nirvana je vječna e-

el vam se dogodi kad, npr čitate nešto malo duže, koji sat recimo, i onda vam nešto sasvim drugo postane jasno, nešto o čemu uopće niste čitali hoću reći.. nešto što ima više veze s vama osobno..
Ee osjećaj: ajmeeee halt!?. Zanimljiv fenomen. Kad budem trizniji triba ga malo više provuć kroz tipoovnicu

Btw. Ovaj video što sam posto vridi uvik pogledat. Čak i po stoti put. Feral beast ;)

_________________
Novinari crvi
Riplex
Riplex

Posts : 1845
2015-07-27


Back to top Go down

Denkverbot - Page 15 Empty Re: Denkverbot

Post by aben 6/1/2017, 22:08

Riplex wrote:
aben wrote:
Riplex wrote:-20 bura orkanska. Kažeš malo je neugodno za radit, saspu paljbu na te ko da si Boga ubio... biži nosi. Da ti ja reknem šta je zabranjena misao kod naši majstora 'školovani' po Njemačkoj.
No u svoj ozbiljnosti, takve situacije i takav rad te oslobodi sve 'salonske' filozofije. Ostane samo ono iskonsko, tako blizu kad si u gradu na toplom, a opet predaleko dok se ne dogodi i šutne te nazad kroz cili genetski zapis i osjetiš se ko riba u vodi. Jerbo krv nije voda.
otprilike razumin ot stav, ali zome su ti uvjeti najplodniji za filozofiranje. tako mi se pogodilo, da učer i danas, kad je nojgora bura i mrzlina, imun prebociti desetak tona materijola stotinjak metri naruke i na brzinu ( jer je iskrcano na put). došlo mi je da ću umriti nekoliko puti, ali isto sve o čemu sun misli je moralnost oslanjanja na prijatelje u teškin situacijama, razina zadovoljstva i osjećaja uspjeha u uvjetima sa u bez najamnih radnikov, o drvu ko povijesnom materijolu i eventualnom božjem uplitanju u stvaranje biljaka u obliku točno potrebnom za grede i daske, o cijeni materijola tj informaciji koja je nedostupna socijalistima, o raširenom nesebičnom običaju ljudskom da nam skloništa budu puuuno trajnija od nos somih, mislin, misli se roje svakin krvavin metron pređenoga puta...a dojam je da rad ubijo misao. jo to ne verujin.

Slažem se s radom i mislima koje se vrte ko lude. Proširi se percepcija na daleko. 
Ma nisam ni reko da je ubio. Nego odjebo ono u čemu se slažemo, salonsko filozofiranje, kao npr. Marxizam
S tim da ja u taj koš stavljam i dosta njih moderni 'liberala' koji prde iz sigurnosti koja im prža država i paratiziranje na običnom čoviku. 
Socijalizam ti je ko droga za one šta im se ne da radit.
dobrodošo na denkverbot. morun te upozoriti da ćeš na ovoj temi osititi jednaka razočarenja ko i u životu, i na vipu. uvrede, niski udarci, pljucanje, sve. jedino je razlika ča će sve to dolaziti isključivo iz ženskih ust. 
ali ča moru marete rivi? mi stojimo kako stene i trpimo. jer, to su naše piške.

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Denkverbot - Page 15 Empty Re: Denkverbot

Post by aben 6/1/2017, 22:10

Riplex wrote:
aben wrote:
Riplex wrote:Ne mogu sada. Ločem :p

Ako me zavoli, možda ga ja lakše naučim urban dictonaryu :D

nemoj piti.

ti oćeš reći da znoš ča znoči kad kic napiše dvi štrilice prema gori?
To ti je moja droga po izboru. Ne opijam se često, ali ipak ona koja mi najviše paše. To bi ti tribo razumit ;)

Mislim da sam mladji od kica, tako da mi ti znakovi dodjo ko dobar dan. 

Što bi reko jedan lik iz jedne MOBE 'for glorious evolution'
mlaji od kica?
 u ton slučaju, nazdrovlje:)

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Denkverbot - Page 15 Empty Re: Denkverbot

Post by kic 6/1/2017, 22:12

Riplex wrote:
kic wrote:
Nirvana je vječna e-

el vam se dogodi kad, npr čitate nešto malo duže, koji sat recimo, i onda vam nešto sasvim drugo postane jasno, nešto o čemu uopće niste čitali hoću reći.. nešto što ima više veze s vama osobno..
Ee osjećaj: ajmeeee halt!?. Zanimljiv fenomen. Kad budem trizniji triba ga malo više provuć kroz tipoovnicu

Btw. Ovaj video što sam posto vridi uvik pogledat. Čak i po stoti put. Feral beast ;)


odličan video..

vukovi su oni zli 1% kapitalista koji svi hoće maknut, ali šta se onda događa, well sranje se događa jebote..
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48016
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Denkverbot - Page 15 Empty Re: Denkverbot

Post by kic 6/1/2017, 22:14


i dobar primjer kako centralno planiranje čovjeka zakurac, uvijek..
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48016
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Denkverbot - Page 15 Empty Re: Denkverbot

Post by Riplex 6/1/2017, 22:14

aben wrote:
Riplex wrote:
aben wrote:
Riplex wrote:-20 bura orkanska. Kažeš malo je neugodno za radit, saspu paljbu na te ko da si Boga ubio... biži nosi. Da ti ja reknem šta je zabranjena misao kod naši majstora 'školovani' po Njemačkoj.
No u svoj ozbiljnosti, takve situacije i takav rad te oslobodi sve 'salonske' filozofije. Ostane samo ono iskonsko, tako blizu kad si u gradu na toplom, a opet predaleko dok se ne dogodi i šutne te nazad kroz cili genetski zapis i osjetiš se ko riba u vodi. Jerbo krv nije voda.
otprilike razumin ot stav, ali zome su ti uvjeti najplodniji za filozofiranje. tako mi se pogodilo, da učer i danas, kad je nojgora bura i mrzlina, imun prebociti desetak tona materijola stotinjak metri naruke i na brzinu ( jer je iskrcano na put). došlo mi je da ću umriti nekoliko puti, ali isto sve o čemu sun misli je moralnost oslanjanja na prijatelje u teškin situacijama, razina zadovoljstva i osjećaja uspjeha u uvjetima sa u bez najamnih radnikov, o drvu ko povijesnom materijolu i eventualnom božjem uplitanju u stvaranje biljaka u obliku točno potrebnom za grede i daske, o cijeni materijola tj informaciji koja je nedostupna socijalistima, o raširenom nesebičnom običaju ljudskom da nam skloništa budu puuuno trajnija od nos somih, mislin, misli se roje svakin krvavin metron pređenoga puta...a dojam je da rad ubijo misao. jo to ne verujin.

Slažem se s radom i mislima koje se vrte ko lude. Proširi se percepcija na daleko. 
Ma nisam ni reko da je ubio. Nego odjebo ono u čemu se slažemo, salonsko filozofiranje, kao npr. Marxizam
S tim da ja u taj koš stavljam i dosta njih moderni 'liberala' koji prde iz sigurnosti koja im prža država i paratiziranje na običnom čoviku. 
Socijalizam ti je ko droga za one šta im se ne da radit.
dobrodošo na denkverbot. morun te upozoriti da ćeš na ovoj temi osititi jednaka razočarenja ko i u životu, i na vipu. uvrede, niski udarci, pljucanje, sve. jedino je razlika ča će sve to dolaziti isključivo iz ženskih ust. 
ali ča moru marete rivi? mi stojimo kako stene i trpimo. jer, to su naše piške.
Lipo sam reko da mi je izražena životinjska strana intelekta. Tako da u u ovoj temi uvrede i pljucanja mi dodju ko poziv. 
Do sada nisam mogo sudjelovati zvog posla i tehnički limitacija koji je nosio. 
No sada. Inžinjerske cokacije mogu samo reć: arguing with an engeneer is like wrestling with a pig, after some time you realize he is enoying it

_________________
Novinari crvi
Riplex
Riplex

Posts : 1845
2015-07-27


Back to top Go down

Denkverbot - Page 15 Empty Re: Denkverbot

Post by Riplex 6/1/2017, 22:16

aben wrote:
Riplex wrote:
aben wrote:
Riplex wrote:Ne mogu sada. Ločem :p

Ako me zavoli, možda ga ja lakše naučim urban dictonaryu :D

nemoj piti.

ti oćeš reći da znoš ča znoči kad kic napiše dvi štrilice prema gori?
To ti je moja droga po izboru. Ne opijam se često, ali ipak ona koja mi najviše paše. To bi ti tribo razumit ;)

Mislim da sam mladji od kica, tako da mi ti znakovi dodjo ko dobar dan. 

Što bi reko jedan lik iz jedne MOBE 'for glorious evolution'
mlaji od kica?
 u ton slučaju, nazdrovlje:)
No gle imam 26. Vjerovatno majmladji ma forumu. Kolerik je jedino tu negdje

_________________
Novinari crvi
Riplex
Riplex

Posts : 1845
2015-07-27


Back to top Go down

Denkverbot - Page 15 Empty Re: Denkverbot

Post by Riplex 6/1/2017, 22:22

@kic ti si bio zalipo link s righton. Kada je ta ekipa i nešto suvislo znala napisat, o pobuni mladih. 

Uzevši ovaj video i sl situacije u obzir.  Nemam se di više nazad osim otpora. 

Uvik su mi se svidjale pogane filozofije što se tiče života. 

U smislu da nema crno bilo, priroda ne funcionira tako. 
(Preskačem cilo objašnjenje crno bilo. priroda, usporedbe s teorijom znanosti, jer sve to znate i razumite)

_________________
Novinari crvi
Riplex
Riplex

Posts : 1845
2015-07-27


Back to top Go down

Denkverbot - Page 15 Empty Re: Denkverbot

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 15 of 50 Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 32 ... 50  Next

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum