ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Denkverbot

Page 9 of 50 Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 29 ... 50  Next

Go down

Denkverbot - Page 9 Empty Re: Denkverbot

Post by kic 5/1/2017, 06:05


pustila te, jer zna da se nce dogoditi nikad hehe..

zato sam ja u svojoj novogodisnjoj poslanici ljudima pozelio manje ocekivanja, i uostalom, mislim da je osjecaj praznine normalan, samo sto neki ocito rade fetis od toga i misle da su posebni, s nihilizmom se treba boriti..  traziti smisao i ispunjenost, kratko smo tu i svi umiremo na kraju? no shit sherlock, next point..

sanjao sam da imam zenu koja me fascinira duhom i prijateljstvom, odmah mi je samoca postala jadna, ne glorificiram samocu, bolje bit u paru s nekim, ne pod svaku cijenu opet ali jel..

kic
Admin

Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Denkverbot - Page 9 Empty Re: Denkverbot

Post by aben 5/1/2017, 07:05

kic wrote:
pustila te, jer zna da se nce dogoditi nikad hehe..

zato sam ja u svojoj novogodisnjoj poslanici ljudima pozelio manje ocekivanja, i uostalom, mislim da je osjecaj praznine normalan, samo sto neki ocito rade fetis od toga i misle da su posebni, s nihilizmom se treba boriti..  traziti smisao i ispunjenost, kratko smo tu i svi umiremo na kraju? no shit sherlock, next point..

sanjao sam da imam zenu koja me fascinira duhom i prijateljstvom, odmah mi je samoca postala jadna, ne glorificiram samocu, bolje bit u paru s nekim, ne pod svaku cijenu opet ali jel..
jebiga, danas jesi sutra nisi, ali ipak nekako traje ov život. ne moreš prihvatiti ko zdravo za gotovo da će te pregaziti auto. i onda kad se okreneš iza sebe, nemoš nišće izgrođeno jer ti osobna filozofija ni dola da očekivoš. jo imun iza sebe izgubljenu dekadu ipo, potrošenu na živi ko da ćeš sutra umriti i ne mislin to ponoviti više.
a ot osjećaj da smo posebni, pa to ljudi doslovno shvaćaju reklame adidasa i kokakole:), jebiga, osjećaj da si poseban, ili bolje reći vridan samo jer jesi, moro proizvesti neke probleme one way or another.

ne zanimaju mene njeni motivi, imun napismeno anex bračnoj ekskluzivnosti, točka jedan stavak jedan, "...ne vridi samo za kate moss."

fasciniro duhon i prijateljstvon?  meni se čini, kicinjo, da greš pogrešnin redosljedon, ili bar težin. meni se čini da se prvo tribo nojti nekoga koga imoš potribu pokušati ubiti iscrpljenošću od seksa a unda kako kopni ta potriba nadomještati je nekom trajnijom i manje opasnom paradigmom:)

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Denkverbot - Page 9 Empty Re: Denkverbot

Post by kic 5/1/2017, 07:51


zapravo, isao sam tim redosljedom, i danas kad razmisljam o nekim osobama u koje sam se zaljubljivao, mislim samo kako su cisti sex (meni), unatoc ostalim razocaranjima itd, ma zapravo ostavljam ovu temu malivki :^^
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Denkverbot - Page 9 Empty Re: Denkverbot

Post by aben 5/1/2017, 08:18

a, ona će se samo napaliti i ništa od teme.

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Denkverbot - Page 9 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 5/1/2017, 11:25

aben wrote:a, ona će se samo napaliti i ništa od teme.
Kako me čovjek cita :)
Čitajući vas, doista su se pojavljivali osjećaji s osmijehom :)
Neki dan sam pročitala citat koji se može nadovezati na temu o očekivanjima, a glasi ovako :
"You will never be happy if you continue to search for what happiness consists of. You will never live if you are looking for the meaning of life."
- Albert Camus -
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 9 Empty Re: Denkverbot

Post by L'âme 5/1/2017, 11:33

aben wrote:
kic wrote:
pustila te, jer zna da se nce dogoditi nikad hehe..

zato sam ja u svojoj novogodisnjoj poslanici ljudima pozelio manje ocekivanja, i uostalom, mislim da je osjecaj praznine normalan, samo sto neki ocito rade fetis od toga i misle da su posebni, s nihilizmom se treba boriti..  traziti smisao i ispunjenost, kratko smo tu i svi umiremo na kraju? no shit sherlock, next point..

sanjao sam da imam zenu koja me fascinira duhom i prijateljstvom, odmah mi je samoca postala jadna, ne glorificiram samocu, bolje bit u paru s nekim, ne pod svaku cijenu opet ali jel..
jebiga, danas jesi sutra nisi, ali ipak nekako traje ov život. ne moreš prihvatiti ko zdravo za gotovo da će te pregaziti auto. i onda kad se okreneš iza sebe, nemoš nišće izgrođeno jer ti osobna filozofija ni dola da očekivoš. jo imun iza sebe izgubljenu dekadu ipo, potrošenu na živi ko da ćeš sutra umriti i ne mislin to ponoviti više.
a ot osjećaj da smo posebni, pa to ljudi doslovno shvaćaju reklame adidasa i kokakole:), jebiga, osjećaj da si poseban, ili bolje reći vridan samo jer jesi, moro proizvesti neke probleme one way or another.

ne zanimaju mene njeni motivi, imun napismeno anex bračnoj ekskluzivnosti, točka jedan stavak jedan, "...ne vridi samo za kate moss."

fasciniro duhon i prijateljstvon?  meni se čini, kicinjo, da greš pogrešnin redosljedon, ili bar težin. meni se čini da se prvo tribo nojti nekoga koga imoš potribu pokušati ubiti iscrpljenošću od seksa a unda kako kopni ta potriba nadomještati je nekom trajnijom i manje opasnom paradigmom:)
ja mislim, pak, da kic ide pravim redoslijedom.
Taj tvoj zamagljuje pravu prirodu stvari i mijesa prioritete pa se vezemo za krivu osobu, vođeni pogresnom logikog upraznjavanja fizickog zadovoljstva kao prvog i osnovnog kriterija sretnog odnosa te procjene njegove perspektive.:-)

_________________
“You will not be good teachers if you focus only on what you do and not upon who you are.”
― Rudolf Steiner
L'âme
L'âme

Posts : 25744
2014-04-12


Back to top Go down

Denkverbot - Page 9 Empty Re: Denkverbot

Post by L'âme 5/1/2017, 11:37

kic wrote:
zapravo, isao sam tim redosljedom, i danas kad razmisljam o nekim osobama u koje sam se zaljubljivao, mislim samo kako su cisti sex (meni), unatoc ostalim razocaranjima itd, ma zapravo ostavljam ovu temu malivki :^^
ja te razumijem..u prilog, predivna pjesma Desanke Maksimovic..cesto je citiram..http://www.pesmarica.com/index/Opomena_Desanka_Maksimovic.html

_________________
“You will not be good teachers if you focus only on what you do and not upon who you are.”
― Rudolf Steiner
L'âme
L'âme

Posts : 25744
2014-04-12


Back to top Go down

Denkverbot - Page 9 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 5/1/2017, 12:35

Liječnici cesto propisuju tabletice na bazi serotonina i dopamina, a jednostavno mogu reci: Vise sexa, vise sexa :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 9 Empty Re: Denkverbot

Post by kic 5/1/2017, 13:16


zene xD
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Denkverbot - Page 9 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 5/1/2017, 13:50

kic wrote:
zene xD
Sto želiš time reci? :)
Meni je na prvom mjestu kompatibilnost :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 9 Empty Re: Denkverbot

Post by kic 5/1/2017, 17:15


ma zekam se, komrpromis mi zvuci na politiku, bar ljubav bi trebala bit divlja i mocna, kad je vec vecina stvari u zivotu dosadno i mediokritetno..
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Denkverbot - Page 9 Empty Re: Denkverbot

Post by aben 5/1/2017, 18:56

mativka wrote:
aben wrote:a, ona će se samo napaliti i ništa od teme.
Kako me čovjek cita :)
Čitajući vas, doista su se pojavljivali osjećaji s osmijehom :)
Neki dan sam pročitala citat koji se može nadovezati na temu o očekivanjima, a glasi ovako :
"You will never be happy if you continue to search for what happiness consists of. You will never live if you are looking for the meaning of life."
- Albert Camus -
zgodno zvuči, ali lik nije u pravu. zapravo govori da triba živiti i ne razmišljati :(

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Denkverbot - Page 9 Empty Re: Denkverbot

Post by kic 5/1/2017, 18:58


MVP

kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Denkverbot - Page 9 Empty Re: Denkverbot

Post by aben 5/1/2017, 19:00

maggie13 wrote:
aben wrote:
kic wrote:[size=30]greš pogrešnin redosljedon, ili bar težin. meni se čini da se prvo tribo nojti nekoga koga imoš potribu pokušati ubiti iscrpljenošću od seksa a unda kako kopni ta potriba nadomještati je nekom trajnijom i manje opasnom paradigmom:)[/size]
ja mislim, pak, da kic ide pravim redoslijedom.
Taj tvoj zamagljuje pravu prirodu stvari i mijesa prioritete pa se vezemo za krivu osobu, vođeni pogresnom logikog upraznjavanja fizickog zadovoljstva kao prvog i osnovnog kriterija sretnog odnosa te procjene njegove perspektive.:-)
ne postoji pogrešna logika upražnjavanja fizičkog zadovoljstva.

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Denkverbot - Page 9 Empty Re: Denkverbot

Post by aben 5/1/2017, 19:02

kic wrote:
MVP

ne more un biti mvp. a ako more, unda ne postoju kriteriji, pa unda more biti bili ki.

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Denkverbot - Page 9 Empty Re: Denkverbot

Post by aben 5/1/2017, 19:05

inače, večeras igraju okc i houston:)

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Denkverbot - Page 9 Empty Re: Denkverbot

Post by kic 5/1/2017, 19:10


no sleep dakle :D
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Denkverbot - Page 9 Empty Re: Denkverbot

Post by aben 5/1/2017, 19:16

a, ipak ne, pušten sam na otok, vode su prioriteti malo drukčiji :)

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Denkverbot - Page 9 Empty Re: Denkverbot

Post by kic 5/1/2017, 19:19


gledam obojica vode ligu u turnoversima xD

Durantula isto ima odlične brojke, on mi se od njih 3 uvijek činio kao najnormalniji, a sad mi ga žao nekako..
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Denkverbot - Page 9 Empty Re: Denkverbot

Post by L'âme 5/1/2017, 19:19

aben wrote:
maggie13 wrote:
aben wrote:
kic wrote:[size=30]greš pogrešnin redosljedon, ili bar težin. meni se čini da se prvo tribo nojti nekoga koga imoš potribu pokušati ubiti iscrpljenošću od seksa a unda kako kopni ta potriba nadomještati je nekom trajnijom i manje opasnom paradigmom:)[/size]
ja mislim, pak, da kic ide pravim redoslijedom.
Taj tvoj zamagljuje pravu prirodu stvari i mijesa prioritete pa se vezemo za krivu osobu, vođeni pogresnom logikog upraznjavanja fizickog zadovoljstva kao prvog i osnovnog kriterija sretnog odnosa te procjene njegove perspektive.:-)
ne postoji pogrešna logika upražnjavanja fizičkog zadovoljstva.
kad se veze uz ideal vjecne ljubavi, postoji :D

_________________
“You will not be good teachers if you focus only on what you do and not upon who you are.”
― Rudolf Steiner
L'âme
L'âme

Posts : 25744
2014-04-12


Back to top Go down

Denkverbot - Page 9 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 5/1/2017, 19:22

Al ono sto sam ja zamijetila, počeli su o sexu i ubrzo prebacili na sport. Ehh, i onda u ženama problem!? :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 9 Empty Re: Denkverbot

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 9 of 50 Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 29 ... 50  Next

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum