ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Denkverbot

Page 29 of 50 Previous  1 ... 16 ... 28, 29, 30 ... 39 ... 50  Next

Go down

Denkverbot - Page 29 Empty Re: Denkverbot

Post by betty.boop 19/1/2017, 21:17

mativka wrote:
betty.boop wrote:
bitni su ljudi iz tvog blizeg kruga, kakav forum, kakve drustvene mreze !

osim toga, to 'profiliranje' moze bit iz zayebancije, ciste zloce ili jednostavno gluposti ;)
Dakako da su ti ljudi najbitniji, no isto tako tu smo, gdje trebamo biti kao i u reali...

To mene povrijedi, jer je u često puta u pitanju zloća, pa se pitam jel tu ja pripadam?


gle, pusti njihovu zlocu njima, to tebe ne treba dirat 

nisi ti kriva sto je njima lose (u tom trenutku)

mogla bi o ovome roman napisat, al stvarno moram ic spavat :*

betty.boop

Posts : 12712
2015-01-23


Back to top Go down

Denkverbot - Page 29 Empty Re: Denkverbot

Post by aben 19/1/2017, 21:18

betty.boop wrote:
aben wrote:
betty.boop wrote:
mativka wrote:Evo što je mene iznerviralo i zbog čega sam obrisala nick. Ove insinuacije. Osjećam se uvijek kao neka budala. S ljudima pišem godinama, i odjednom se pojavljuju svi, koji više znaju nego ja, ili ono najgore...
Nakon ihajjj godina netko upadne i profilira, daje svoje mišljenje. Kao da su ljudi usmjereni samo na nešto , nešto. Zašto ne žele zadržati ljepotu, ma koliko ona neistinita ona bila?


ja mislim 
ajde ti daj link na onaj članak, 

ča će ti mišljenje...


necu, jer nisam sigurna da si to ti :)
a gljedoj, nis siguro jer je mene fejsbuk izboci, i više ga ne duperun, 

ali bi voli viti na koga van sumiljun...

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Denkverbot - Page 29 Empty Re: Denkverbot

Post by betty.boop 19/1/2017, 21:20

aben wrote:
betty.boop wrote:
aben wrote:
betty.boop wrote:
mativka wrote:Evo što je mene iznerviralo i zbog čega sam obrisala nick. Ove insinuacije. Osjećam se uvijek kao neka budala. S ljudima pišem godinama, i odjednom se pojavljuju svi, koji više znaju nego ja, ili ono najgore...
Nakon ihajjj godina netko upadne i profilira, daje svoje mišljenje. Kao da su ljudi usmjereni samo na nešto , nešto. Zašto ne žele zadržati ljepotu, ma koliko ona neistinita ona bila?


ja mislim 
ajde ti daj link na onaj članak, 

ča će ti mišljenje...


necu, jer nisam sigurna da si to ti :)
a gljedoj, nis siguro jer je mene fejsbuk izboci, i više ga ne duperun, 

ali bi voli viti na koga van sumiljun...



aha, a nista onda ... nije u redu da stavljam tudje slike 


IDEM CA VISE !  :offt
betty.boop
betty.boop

Female
Posts : 12712
2015-01-23


Back to top Go down

Denkverbot - Page 29 Empty Re: Denkverbot

Post by aben 19/1/2017, 21:24

betty.boop wrote:



aha, a nista onda ... nije u redu da stavljam tudje slike 


IDEM CA VISE !  :offt
a, ajde, ajde, naspi se. čini mi se da nisi uhljeb čin si toliko umorna, a još ni ni devet ipo. 
lipo sanjaj i zapanti, ne fiskaliziraj svaki račun, uvika malo sakrij državi, ni zrna žita okupatoru...

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Denkverbot - Page 29 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 19/1/2017, 21:24

aben wrote:
mativka wrote:
aben wrote:

na kraju, moj poso bi prvi propo da se mene poslušo, ne zun kako ti to ne otkrije da u pozadini ni imovinska korist, nego- pravda.
Za pravdu - ginem :)
Mogu u vaš rov? :)

ali ne gineš, ti gineš za nepravdu. već deset stranic...dobro, bruto deset jer je došla beti a ona je površna osoba pa uvika skrene razgovor u neke pliće teme...se trudiš racionalizirati napad na ugostitelje. stani iza njih i reci da je nepravedno poduplati in porez, i unda moreš ući u predvorje ulaznog dijela našega rova...
Čuj ti, zbog tebe i takvih, iskopati ću vlastiti rov. Mjesto gdje će se svaki glas ćuti.

Bila sam sve...Budila se s problemima i budila se s mišlju o prvoj jutarnjoj kavi.

Od kako me znaš, znaš da govorim o sustavu u kojem živimo, koji nije definiran. Sustavu koji je siva zona. Vi, tj. ti, govoriš o Merici, ja progovaram o našoj domovini. Ti o onome što bi trebalo biti, ja o onome kako je. Ti s obzirom na Kalmetu uz kojeg vam je procvjetala obala, ja o nesposobnjakovićima zbog kojih smo uništeni. Jedna država, dva različita načina života. Ti o kavi od 11 kn...mi o tome da je to doručak....
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 29 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 19/1/2017, 21:29

betty.boop wrote:
mativka wrote:
betty.boop wrote:
bitni su ljudi iz tvog blizeg kruga, kakav forum, kakve drustvene mreze !

osim toga, to 'profiliranje' moze bit iz zayebancije, ciste zloce ili jednostavno gluposti ;)
Dakako da su ti ljudi najbitniji, no isto tako tu smo, gdje trebamo biti kao i u reali...

To mene povrijedi, jer je u često puta u pitanju zloća, pa se pitam jel tu ja pripadam?


gle, pusti njihovu zlocu njima, to tebe ne treba dirat 

nisi ti kriva sto je njima lose (u tom trenutku)

mogla bi o ovome roman napisat, al stvarno moram ic spavat :*
Postoji minimum ponašanja, kako vani tako i tu.
Često se pitam, upravo zbog takvih ponašanja da li je bolje biti sam, doći tu, ili ostati gdje jesi...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 29 Empty Re: Denkverbot

Post by aben 19/1/2017, 21:30

mativka wrote:
aben wrote:
mativka wrote:
aben wrote:

na kraju, moj poso bi prvi propo da se mene poslušo, ne zun kako ti to ne otkrije da u pozadini ni imovinska korist, nego- pravda.
Za pravdu - ginem :)
Mogu u vaš rov? :)

ali ne gineš, ti gineš za nepravdu. već deset stranic...dobro, bruto deset jer je došla beti a ona je površna osoba pa uvika skrene razgovor u neke pliće teme...se trudiš racionalizirati napad na ugostitelje. stani iza njih i reci da je nepravedno poduplati in porez, i unda moreš ući u predvorje ulaznog dijela našega rova...
Čuj ti, zbog tebe i takvih, iskopati ću vlastiti rov. Mjesto gdje će se svaki glas ćuti.

Bila sam sve...Budila se s problemima i budila se s mišlju o prvoj jutarnjoj kavi.

iskopoj, by all means, 
ali nemoj misliti da će se ot rov zvati pravda, ako ne budeš pucala po onima ki dižu poreze bogatima.




Od kako me znaš, znaš da govorim o sustavu u kojem živimo, koji nije definiran. Sustavu koji je siva zona. Vi, tj. ti, govoriš o Merici, ja progovaram o našoj domovini. Ti o onome što bi trebalo biti, ja o onome kako je. Ti s obzirom na Kalmetu uz kojeg vam je procvjetala obala, ja o nesposobnjakovićima zbog kojih smo uništeni. Jedna država, dva različita načina života. Ti o kavi od 11 kn...mi o tome da je to doručak....

ov naš sustav je itekako definirun. 
ne postoji podjela da jo govorin kako bi tribalo biti a ti kako je, jer jo govorin i jeno i drugo, i za meriku i za hrvatsku. 
prvo govorin kako je (digli poreze ugostiteljima) a unda rečen kako triba biti ( kalati poreze ugostiteljima).

čekoj, uz kalmetu je procvitala obala?!

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Denkverbot - Page 29 Empty Re: Denkverbot

Post by kic 19/1/2017, 21:34


ja sam se zezao za članak, ali izgleda da su mnogi zaljubljeni u Hardena..
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48020
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Denkverbot - Page 29 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 19/1/2017, 21:39

aben wrote:
čekoj, uz kalmetu je procvitala obala?!
Sjećam se, Istra je bila pojam...I, Istra je propala, no Zadar i okolica koji su bili selo jer sam tamo od malena ljetovala, a povremeno u Istru išla, su s pojavom Kalmete procvjetali.
Na žalost, dolaskom kući, uvidjela sam moć političke igre. Kod mene sve sivo, ama baš ništa, se nije poduzelo. Poput one poslovice: kuća treba slugu, ne gospodara..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 29 Empty Re: Denkverbot

Post by aben 19/1/2017, 21:41

kic wrote:
ja sam se zezao za članak, ali izgleda da su mnogi zaljubljeni u Hardena..

naš koje drame un proizvodi na clutchfans, polak ljudi ga voli i slipi su na njegove greške, druga polovica ga voli ali strepi nad svakon greškon, i međusobno se te dvi skupine ne podnosu:)

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Denkverbot - Page 29 Empty Re: Denkverbot

Post by kic 19/1/2017, 21:43


haha, ko dica
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48020
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Denkverbot - Page 29 Empty Re: Denkverbot

Post by aben 19/1/2017, 21:45

mativka wrote:
aben wrote:
čekoj, uz kalmetu je procvitala obala?!
Sjećam se, Istra je bila pojam...I, Istra je propala, no Zadar i okolica koji su bili selo jer sam tamo od malena ljetovala, a povremeno u Istru išla, su s pojavom Kalmete procvjetali.
Na žalost, dolaskom kući, uvidjela sam moć političke igre. Kod mene sve sivo, ama baš ništa, se nije poduzelo. Poput one poslovice: kuća treba slugu, ne gospodara..
istra je propala?!

dakle, kalmeta je običan lopov koji je zadar pretvori u obiteljski biznis. u zadru doslovno vlada dinastija. i unda oni napravu pozdrav suncu, dvoranu i luku s državnin šoldima ( s tvojin šoldima) i to bude dovoljnoda ljudi reču kako je un zaslužan za procvat ...tja..

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Denkverbot - Page 29 Empty Re: Denkverbot

Post by aben 19/1/2017, 21:47

kic wrote:
haha, ko dica
 neki sun sun pošo viti one doli na nogomet, jer je neka frka ispala, 

momci su stvarno kreativni, uživo sun ih čitati. biseri se otkriju i na noj neočekivanijin mistima...

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Denkverbot - Page 29 Empty Re: Denkverbot

Post by kic 19/1/2017, 21:49

aben wrote:
kic wrote:
haha, ko dica
 neki sun sun pošo viti one doli na nogomet, jer je neka frka ispala, 

momci su stvarno kreativni, uživo sun ih čitati. biseri se otkriju i na noj neočekivanijin mistima...

imaju svoje lucidne trenutke, mada često tuku iste fore i samo se vrijeđaju, ali oke su..
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48020
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Denkverbot - Page 29 Empty Re: Denkverbot

Post by aben 19/1/2017, 21:50

kic wrote:
aben wrote:
kic wrote:
haha, ko dica
 neki sun sun pošo viti one doli na nogomet, jer je neka frka ispala, 

momci su stvarno kreativni, uživo sun ih čitati. biseri se otkriju i na noj neočekivanijin mistima...

imaju svoje lucidne trenutke, mada često tuku iste fore i samo se vrijeđaju, ali oke su..
jesu to mlodi ljudi tamo?

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Denkverbot - Page 29 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 19/1/2017, 21:52

aben wrote:
mativka wrote:
aben wrote:
čekoj, uz kalmetu je procvitala obala?!
Sjećam se, Istra je bila pojam...I, Istra je propala, no Zadar i okolica koji su bili selo jer sam tamo od malena ljetovala, a povremeno u Istru išla, su s pojavom Kalmete procvjetali.
Na žalost, dolaskom kući, uvidjela sam moć političke igre. Kod mene sve sivo, ama baš ništa, se nije poduzelo. Poput one poslovice: kuća treba slugu, ne gospodara..
istra je propala?!

dakle, kalmeta je običan lopov koji je zadar pretvori u obiteljski biznis. u zadru doslovno vlada dinastija. i unda oni napravu pozdrav suncu, dvoranu i luku s državnin šoldima ( s tvojin šoldima) i to bude dovoljnoda ljudi reču kako je un zaslužan za procvat ...tja..
Je, propala je totalno. Bila sam nedavno tamo, toliko prljavo, ma neću trošiti riječi na nju.

Lopov, kao što su i svi lopovi. Ali lopov koji je dio dao i vama, običnom puku. Uzeo od nas, da bi vi imali :) Lopov koji je ukrao od mene :)
Ali dolazimo do toga, tj. državne respodijele...Zagrabio je sebi, dao malo vama...uzeo od nas...mi sada iseljavamo, vi ostajete...Decentralizacija moći, pravedna raspodijela....i, pokušajmo..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 29 Empty Re: Denkverbot

Post by kic 19/1/2017, 21:56

aben wrote:
kic wrote:
aben wrote:
kic wrote:
haha, ko dica
 neki sun sun pošo viti one doli na nogomet, jer je neka frka ispala, 

momci su stvarno kreativni, uživo sun ih čitati. biseri se otkriju i na noj neočekivanijin mistima...

imaju svoje lucidne trenutke, mada često tuku iste fore i samo se vrijeđaju, ali oke su..
jesu to mlodi ljudi tamo?

da, ko ja ovak..
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48020
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Denkverbot - Page 29 Empty Re: Denkverbot

Post by aben 19/1/2017, 22:08

mativka wrote:
aben wrote:
mativka wrote:
aben wrote:
čekoj, uz kalmetu je procvitala obala?!
Sjećam se, Istra je bila pojam...I, Istra je propala, no Zadar i okolica koji su bili selo jer sam tamo od malena ljetovala, a povremeno u Istru išla, su s pojavom Kalmete procvjetali.
Na žalost, dolaskom kući, uvidjela sam moć političke igre. Kod mene sve sivo, ama baš ništa, se nije poduzelo. Poput one poslovice: kuća treba slugu, ne gospodara..
istra je propala?!

dakle, kalmeta je običan lopov koji je zadar pretvori u obiteljski biznis. u zadru doslovno vlada dinastija. i unda oni napravu pozdrav suncu, dvoranu i luku s državnin šoldima ( s tvojin šoldima) i to bude dovoljnoda ljudi reču kako je un zaslužan za procvat ...tja..
Je, propala je totalno. Bila sam nedavno tamo, toliko prljavo, ma neću trošiti riječi na nju.

Lopov, kao što su i svi lopovi. Ali lopov koji je dio dao i vama, običnom puku. Uzeo od nas, da bi vi imali :) Lopov koji je ukrao od mene :)
Ali dolazimo do toga, tj. državne respodijele...Zagrabio je sebi, dao malo vama...uzeo od nas...mi sada iseljavamo, vi ostajete...Decentralizacija moći, pravedna raspodijela....i, pokušajmo..
nisu svi lopovi, jo nis lopov.

un meni ni do nišće. ne more gospodor reći ko da je to dobra stvor to ča je do crncu isti. je, jo igrun u dvorani (koja je skupa ko vrag i stalno je u minusu koji opet plotin), je koristin trajekte ( ki su skupi ko vrag, a usput i ploćun svin drugin ljudima prevoz na svin linijama osin broč split) i šećin se po pozdravu suncu, ali da nas ni pokro, mi bi imali puno više, razumiš.

u izreci "tito je krao ali je i nama dao" očituje se teški poraz duše, kapitulacija čovječnosti. činjenica da imomo koristi od krađe ne opravdavo krađu. nišće ne opravdavo krađu.

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Denkverbot - Page 29 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 19/1/2017, 22:16

aben wrote:
mativka wrote:
aben wrote:
mativka wrote:
aben wrote:
čekoj, uz kalmetu je procvitala obala?!
Sjećam se, Istra je bila pojam...I, Istra je propala, no Zadar i okolica koji su bili selo jer sam tamo od malena ljetovala, a povremeno u Istru išla, su s pojavom Kalmete procvjetali.
Na žalost, dolaskom kući, uvidjela sam moć političke igre. Kod mene sve sivo, ama baš ništa, se nije poduzelo. Poput one poslovice: kuća treba slugu, ne gospodara..
istra je propala?!

dakle, kalmeta je običan lopov koji je zadar pretvori u obiteljski biznis. u zadru doslovno vlada dinastija. i unda oni napravu pozdrav suncu, dvoranu i luku s državnin šoldima ( s tvojin šoldima) i to bude dovoljnoda ljudi reču kako je un zaslužan za procvat ...tja..
Je, propala je totalno. Bila sam nedavno tamo, toliko prljavo, ma neću trošiti riječi na nju.

Lopov, kao što su i svi lopovi. Ali lopov koji je dio dao i vama, običnom puku. Uzeo od nas, da bi vi imali :) Lopov koji je ukrao od mene :)
Ali dolazimo do toga, tj. državne respodijele...Zagrabio je sebi, dao malo vama...uzeo od nas...mi sada iseljavamo, vi ostajete...Decentralizacija moći, pravedna raspodijela....i, pokušajmo..
nisu svi lopovi, jo nis lopov.

un meni ni do nišće. ne more gospodor reći ko da je to dobra stvor to ča je do crncu isti. je, jo igrun u dvorani (koja je skupa ko vrag i stalno je u minusu koji opet plotin), je koristin trajekte ( ki su skupi ko vrag, a usput i ploćun svin drugin ljudima prevoz na svin linijama osin broč split) i šećin se po pozdravu suncu, ali da nas ni pokro, mi bi imali puno više, razumiš.

u izreci "tito je krao ali je i nama dao" očituje se teški poraz duše, kapitulacija čovječnosti. činjenica da imomo koristi od krađe ne opravdavo krađu. nišće ne opravdavo krađu.
Slažem se.
No, kakva je ovo država, koja nije sluga već gospodar? Kakva je ovo država u kojoj toliko djece ima, a nisu joj jednaka? Kakva to mater može s takvom lakoćom gledati kako joj jednom sinu nose, a za drugog milost prose...
Kakva je to država kojoj prsti na ruci nisu jednaki?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 29 Empty Re: Denkverbot

Post by aben 19/1/2017, 22:52

mativka wrote:
Slažem se.
No, kakva je ovo država, koja nije sluga već gospodar? Kakva je ovo država u kojoj toliko djece ima, a nisu joj jednaka? Kakva to mater može s takvom lakoćom gledati kako joj jednom sinu nose, a za drugog milost prose...
Kakva je to država kojoj prsti na ruci nisu jednaki?
pa socijalistička.

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Denkverbot - Page 29 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 19/1/2017, 23:07

aben wrote:
mativka wrote:
Slažem se.
No, kakva je ovo država, koja nije sluga već gospodar? Kakva je ovo država u kojoj toliko djece ima, a nisu joj jednaka? Kakva to mater može s takvom lakoćom gledati kako joj jednom sinu nose, a za drugog milost prose...
Kakva je to država kojoj prsti na ruci nisu jednaki?
pa socijalistička.
Ne!
Svo zlo svih sistema i teorija država...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 29 Empty Re: Denkverbot

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 29 of 50 Previous  1 ... 16 ... 28, 29, 30 ... 39 ... 50  Next

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum