ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Denkverbot

Page 14 of 50 Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 32 ... 50  Next

Go down

Denkverbot - Page 14 Empty Re: Denkverbot

Post by kic 1/6/2017, 23:10


bar Dirka moraš volit-


kic
Admin

Posts : 48016
2014-04-11


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Denkverbot - Page 14 Empty Re: Denkverbot

Post by aben 1/6/2017, 23:50

jo umjetno mrzin, dirk je odličan i žo mi je mavsa ove sezone ( iako mi ni žo ča smo ih sweept), ali ne smin to reći na clutchfans, oni tamo su pravi navijoči, i baniraju te ako ne mrziš mavse i jazz.
doduše, ni oni ne mrzu dirka. pojedinačno mrzu samo macgradyja jer ih je nešto bi izdo nakon umirovljenja, parsonsa, boguta, lina i sve novinare espna i tnta.

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-17


Back to top Go down

Denkverbot - Page 14 Empty Re: Denkverbot

Post by aben 1/6/2017, 23:51

i brewera, svi mrzimo brewera!

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-17


Back to top Go down

Denkverbot - Page 14 Empty Re: Denkverbot

Post by aben 1/6/2017, 23:52

pretppstavka je da imo minute jer imo slike lesa alexandra, kevina machalea, jb bickerstaffa i mike dantonija s prostitutkama ispod 18 godina.

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-17


Back to top Go down

Denkverbot - Page 14 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 1/7/2017, 00:21

aben wrote:
metilda wrote:ne trebate se svađati oko amerike.. ima u Hrvatskoj dosta onih kojima je potrebna pomoć, konkretna, ne ideološka.. odvojite malo vremena, koju kunu, koji paket s namirnicama i ovoj obitelji ćete uljepšati život:

http://www.jutarnji.hr/life/zivotne-price/dirljiva-prica-o-samohranom-ocu-osmero-djece-zeljko-je-prije-dva-mjeseca-ostao-bez-supruge-a-djeca-bez-majke-zive-skromno-ali-vjeruju-u-bolje-sutra/5474119/

U tekstu je i njihova adresa.. osjećat ćete se bolje nego nakon ovih jalovih rasprava
neka in država pomogne.

pa pomaže im, nisi uopće pročitao tekst nego si apriori protiv države.. pa ako si tako protiv države tko bi pomagao ljudima poput njih? ljudi poput tebe koji su potpuno bezosjećajni na patnje drugih... ideš mi na jetra koja sam danas jela i nisu mi bila u tek zbog ljudi poput tebe....
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 14 Empty Re: Denkverbot

Post by aben 1/7/2017, 02:16

metilda wrote:
aben wrote:
metilda wrote:ne trebate se svađati oko amerike.. ima u Hrvatskoj dosta onih kojima je potrebna pomoć, konkretna, ne ideološka.. odvojite malo vremena, koju kunu, koji paket s namirnicama i ovoj obitelji ćete uljepšati život:

http://www.jutarnji.hr/life/zivotne-price/dirljiva-prica-o-samohranom-ocu-osmero-djece-zeljko-je-prije-dva-mjeseca-ostao-bez-supruge-a-djeca-bez-majke-zive-skromno-ali-vjeruju-u-bolje-sutra/5474119/

U tekstu je i njihova adresa.. osjećat ćete se bolje nego nakon ovih jalovih rasprava
neka in država pomogne.

pa pomaže im, nisi uopće pročitao tekst nego si apriori protiv države.. pa ako si tako protiv države tko bi pomagao ljudima poput njih? ljudi poput tebe koji su potpuno bezosjećajni na patnje drugih... ideš mi na jetra koja sam danas jela i nisu mi bila u tek zbog ljudi poput tebe....
točno, nis prečito link, a priori protiv.
ako sun protiv države, ki bi pomogo ni validno pitanje i na njega se ne more izravno odgovoriti, pa ću odgovoriti samo na un de posli zareza; jo. jo bi pomogo.

ti si ko srbi. prvo si bezosjećajna prema meni, i unda kad jo odgovorin bezosjećajnošću, unda ti to pokvori tek. to ni pošteno, ko ča ni pošteno ča harden jepeta ne će biti mvp, iako ove sezone čini točno ono ča je prošle čini izabrani mvp, a izgubiti će od čovika ki ove sezone čini točno ono ča je un čini prošle sezone.

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-17


Back to top Go down

Denkverbot - Page 14 Empty Re: Denkverbot

Post by Riplex 1/7/2017, 05:31

-20 bura orkanska. Kažeš malo je neugodno za radit, saspu paljbu na te ko da si Boga ubio... biži nosi. Da ti ja reknem šta je zabranjena misao kod naši majstora 'školovani' po Njemačkoj.
No u svoj ozbiljnosti, takve situacije i takav rad te oslobodi sve 'salonske' filozofije. Ostane samo ono iskonsko, tako blizu kad si u gradu na toplom, a opet predaleko dok se ne dogodi i šutne te nazad kroz cili genetski zapis i osjetiš se ko riba u vodi. Jerbo krv nije voda.

_________________
Novinari crvi
Riplex
Riplex

Posts : 1845
2015-07-27


Back to top Go down

Denkverbot - Page 14 Empty Re: Denkverbot

Post by kic 1/7/2017, 05:34


to je moj stari znao uvijek reći, ali tko još sluša starce, pa sam pročitao u jednog ruskog pisca, po čemu se ljudi razlikuju toliko od drugih životinja?

moj stari bi znao reć: što čovjek može izdržati, to ni konj ne može..

konj se preda hladnoći i gladi, i ne želi raditi na hladnome, a čovjek, well..
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48016
2014-04-11


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Denkverbot - Page 14 Empty Re: Denkverbot

Post by kic 1/7/2017, 05:39


http://www.dailymail.co.uk/news/article-4092190/Now-S-faithful-steed-Heartbreaking-video-shows-Sereno-horse-appearing-CRY-owner-s-funeral.html?ito=social-facebook

Denkverbot - Page 14 3bdfd010


:(
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48016
2014-04-11


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Denkverbot - Page 14 Empty Re: Denkverbot

Post by Riplex 1/7/2017, 05:50

Čovik more čuda činit. Iako imam ponekada mizantropske crte, to isto nikada neću biti. Imam neku viru u ljude.
Osobno iskustvo.
Imo sam 5 godina. Bili smo na, što narod išće, derneku. Gospojina, lito, vruće. Ono ko što zna samo peć po kamenjaru ( eto igrom slučaja ti kic znaš). Priko brda ja mali s stričevima do sela di bude misa i već spomenuti dernek.
Da ne dužim, sve te silnr manifestacije prošle i sati je poslje 8.
Sunce već hrli prema Dinari, a ja ne mogu naći ni ćaću i mater, a ni stričeve. Nije bilo panike, u holywoodskom smislu, samo ajme di sada? Aha tribaš kući doći.
I udri ja priko brda, mrak pao, znam da ima vukova i svi živina, ta vidjo sam ih oko kuće više puta.
I stignu sritno.
Iron will, možda i najveće ljudsko postigniće/otkriće ikada...

_________________
Novinari crvi
Riplex
Riplex

Posts : 1845
2015-07-27


Back to top Go down

Denkverbot - Page 14 Empty Re: Denkverbot

Post by Riplex 1/7/2017, 05:55

Veže se čovik za živinu. Pogotovo kada živiš u gradu. Svi su bezani, ali nije to beza dostojna čovika. Zoon politikun i jelte tako to. Biše me briga i strah za mog strašnog psa nego za većinu ljudi koje znam, ono što se kaže iz vidjenja.
We did this to our selfs.
P. S. Imam polarno pseto, a njima je u krvi živit u kići s ljudima na krevetu, grijat i socijalizirat se. Najbrća joj ke muka biti vani sama, kad joj kao ne dam unutra 5 min... zavijanje i lajamje odma

_________________
Novinari crvi
Riplex
Riplex

Posts : 1845
2015-07-27


Back to top Go down

Denkverbot - Page 14 Empty Re: Denkverbot

Post by Riplex 1/7/2017, 06:04

Prenesem iskustva iz alpinizma jednom prilikom. Di se vidi što čovik more i kako je luda ta živina. Crknut će mi mob na 1% je. Uostalom ne da mi se pisati 'novele' na mobu

_________________
Novinari crvi
Riplex
Riplex

Posts : 1845
2015-07-27


Back to top Go down

Denkverbot - Page 14 Empty Re: Denkverbot

Post by kic 1/7/2017, 06:05


aben će te odmah zavolit kako pišeš :)

bome prava dječja avantura, imao sam sličnih, propustio bih bus kući navečer, ili kroz visoki snijeg preko polja doma, ili bih zalutao u susjedno neprijateljsko selo, i tako, mislim da u načelu nije to sve loše proć, ako dobro završi..
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48016
2014-04-11


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Denkverbot - Page 14 Empty Re: Denkverbot

Post by kic 1/7/2017, 06:05


e, a napuni mob jebate :^^
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48016
2014-04-11


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Denkverbot - Page 14 Empty Re: Denkverbot

Post by kic 1/7/2017, 06:06

aben wrote: ko ča ni pošteno ča harden jepeta ne će biti mvp, iako ove sezone čini točno ono ča je prošle čini izabrani mvp, a izgubiti će od čovika ki ove sezone čini točno ono ča je un čini prošle sezone.


hahaha
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48016
2014-04-11


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Denkverbot - Page 14 Empty Re: Denkverbot

Post by Riplex 1/7/2017, 06:12

Ne mogu sada. Ločem :p

Ako me zavoli, možda ga ja lakše naučim urban dictonaryu :D

Da dobro završi... to je u većini slučajeva. Želio sam stavit nagladak na volju da se takvo što učini.

Tu meni počonje sva moć čovika iz 'iron will' bilo tu na stvari pokoravanje planine ili razbijanje jednadžbe. Glavom kroz zid.
Never surrender, što je Winston viko

_________________
Novinari crvi
Riplex
Riplex

Posts : 1845
2015-07-27


Back to top Go down

Denkverbot - Page 14 Empty Re: Denkverbot

Post by kic 1/7/2017, 06:15


to je Faustovski duh..

https://www.righton.net/2016/06/16/faustian-europe-action-as-method/
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48016
2014-04-11


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Denkverbot - Page 14 Empty Re: Denkverbot

Post by aben 1/7/2017, 06:19

Riplex wrote:-20 bura orkanska. Kažeš malo je neugodno za radit, saspu paljbu na te ko da si Boga ubio... biži nosi. Da ti ja reknem šta je zabranjena misao kod naši majstora 'školovani' po Njemačkoj.
No u svoj ozbiljnosti, takve situacije i takav rad te oslobodi sve 'salonske' filozofije. Ostane samo ono iskonsko, tako blizu kad si u gradu na toplom, a opet predaleko dok se ne dogodi i šutne te nazad kroz cili genetski zapis i osjetiš se ko riba u vodi. Jerbo krv nije voda.
otprilike razumin ot stav, ali zome su ti uvjeti najplodniji za filozofiranje. tako mi se pogodilo, da učer i danas, kad je nojgora bura i mrzlina, imun prebociti desetak tona materijola stotinjak metri naruke i na brzinu ( jer je iskrcano na put). došlo mi je da ću umriti nekoliko puti, ali isto sve o čemu sun misli je moralnost oslanjanja na prijatelje u teškin situacijama, razina zadovoljstva i osjećaja uspjeha u uvjetima sa u bez najamnih radnikov, o drvu ko povijesnom materijolu i eventualnom božjem uplitanju u stvaranje biljaka u obliku točno potrebnom za grede i daske, o cijeni materijola tj informaciji koja je nedostupna socijalistima, o raširenom nesebičnom običaju ljudskom da nam skloništa budu puuuno trajnija od nos somih, mislin, misli se roje svakin krvavin metron pređenoga puta...a dojam je da rad ubijo misao. jo to ne verujin.

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-17


Back to top Go down

Denkverbot - Page 14 Empty Re: Denkverbot

Post by aben 1/7/2017, 06:23

Riplex wrote:Ne mogu sada. Ločem :p

Ako me zavoli, možda ga ja lakše naučim urban dictonaryu :D

nemoj piti.

ti oćeš reći da znoš ča znoči kad kic napiše dvi štrilice prema gori?

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-17


Back to top Go down

Denkverbot - Page 14 Empty Re: Denkverbot

Post by kic 1/7/2017, 06:26


e ali ovo sam i ja rekao nedavno, filozofija je kao stvorena za teške situacije, dileme i opterećenja, naravno da onda dolazi do određenog decreasea u mislima jer na neki način filtriraš bitno od nebitnog, što je isto filozofiranje jer je apstrahiranje početni korak u logici..
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48016
2014-04-11


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Denkverbot - Page 14 Empty Re: Denkverbot

Post by aben 1/7/2017, 06:32

čovik valjda jedino ne filozofira u vrijeme parenja. osim ako target ni "filozofski" nastrojena, 
pa se filozofija instrumentalizira, al, ne zun jel se ta opsjena broji...

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-17


Back to top Go down

Denkverbot - Page 14 Empty Re: Denkverbot

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 14 of 50 Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 32 ... 50  Next

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum