ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pionirova čokoladica koja je započela prvi balkanski "rat", reklamira se u Hrvatskoj.

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Pionirova čokoladica koja je započela prvi balkanski "rat", reklamira se u Hrvatskoj.  - Page 2 Empty Re: Pionirova čokoladica koja je započela prvi balkanski "rat", reklamira se u Hrvatskoj.

Post by vili40 24/12/2016, 09:49

pizzon wrote:
vili40 wrote:
pizzon wrote:koji ti je q
meni?meni ništa,obična šala koju izgleda nisi razumio.
 
dosta lesnik, volim ljesnik
mars u p.materinu
to je resenje tvog posta
a daj me naj me,ta slika ovuda šeta već 5 godina i nije moje djelo niti poruka tebi.ok?

vili40

Posts : 10752
2015-08-02


Back to top Go down

Pionirova čokoladica koja je započela prvi balkanski "rat", reklamira se u Hrvatskoj.  - Page 2 Empty Re: Pionirova čokoladica koja je započela prvi balkanski "rat", reklamira se u Hrvatskoj.

Post by jastreb 24/12/2016, 09:51

Budale,a u Pioniru iz Subotice zaposlena je masa Hrvata. Mislim i da nije,glupost je oko tako banalne stvari stvarati aferu.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Pionirova čokoladica koja je započela prvi balkanski "rat", reklamira se u Hrvatskoj.  - Page 2 Empty Re: Pionirova čokoladica koja je započela prvi balkanski "rat", reklamira se u Hrvatskoj.

Post by gargamel0101 24/12/2016, 10:01

dzango wrote:
gargamel0101 wrote:Pa ako pakovanje izgleda ovakp socijalisticki usrano, kakav je tek okus.
Pitaj Čokolindu. Njoj je izgleda gorak.
Eto sad znamo zašto su svi Srbi toliko nadrkani. mjesto da zaslade gorki život sa srpskim čokoladama, oni ga još više zagorčavaju.
gargamel0101
gargamel0101

Posts : 3558
2015-07-23


Back to top Go down

Pionirova čokoladica koja je započela prvi balkanski "rat", reklamira se u Hrvatskoj.  - Page 2 Empty Re: Pionirova čokoladica koja je započela prvi balkanski "rat", reklamira se u Hrvatskoj.

Post by govinda 24/12/2016, 12:15

A vise su svi dosadili sa tim cokoladama...

_________________
Kog' se bojis vise, Boga, sultana il' vezira?
Boga malo, sultana nimalo a vezira ko dorata moga.
govinda
govinda

Posts : 8930
2016-11-17


Back to top Go down

Pionirova čokoladica koja je započela prvi balkanski "rat", reklamira se u Hrvatskoj.  - Page 2 Empty Re: Pionirova čokoladica koja je započela prvi balkanski "rat", reklamira se u Hrvatskoj.

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum