ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Živimo li Kolinda i ja u istoj državi?

Page 10 of 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

Go down

Živimo li Kolinda i ja u istoj državi? - Page 10 Empty Re: Živimo li Kolinda i ja u istoj državi?

Post by Regoč Fri 16 Dec - 18:45

govinda wrote:
Gnječ wrote:
govinda wrote:
Gnječ wrote:
Regoč wrote:
Tuđman je još pedesetih godinah shvatio komunističke zablude i protuhrvatsko djelovanje jugoslovenskih vlastih te je zbog toga i nastradao u onom sustavu, i onoj državi. Njegova je politika išla za odbacivanjem ekstremah te uzimanju zajedničkoga nazivnika kao temelja nacionalne pomirbe. Tuđman ti se borio protiv voljne ti i neprežaljene Velike Srbije.


hahahaha...trebalo mu je vremena jel? malo je retardiran tek je tek pedesetih godina otkrio ustašu u sebi. lol
Kad je postao generalmajor JNA, najmladji od svih generala onda je skonto da je ustasa zapravo? To je to ako sam dobro shvatio?

da. otprilike to bi bilo to. kad je postao generalmajor JNA Tuđman nije mogao postati maršal pa mu se jedne noći ukazao Ante Pavelić i reko mu jebeš titulu maršala ti ćeš biti Poglavnik svih ustaša i krkana rvat'na.
Pa psotao je Vrhovnik..predskazanje se haman obistinilo...
Vidi balije i čede što se slizaše. A onda će jedan drugom ćele-kulu, a drugi jednom "nož, žicu" spominjati.

Regoč

Posts : 35954
2015-08-21


Back to top Go down

Živimo li Kolinda i ja u istoj državi? - Page 10 Empty Re: Živimo li Kolinda i ja u istoj državi?

Post by Regoč Fri 16 Dec - 18:54

Gnječ wrote:je, postao je Vrhovnik Poglavnik Fuhrer. razjebao je sve što čega se dotakao započeo brutalni rat i imperijalistička osvajanja u susjednoj BiH ali je ubrzo prduo u ćenifu i ostavio nam u amanet sprženu uništenu zemlju, uništeno i opljačkano gospodarstvo, uništene ljude sudbine i generacije i najvažnije ostavio nam je ustaše.
Ostavio nam je slobodnu Hrvatsku te spasio Bosher od nestajanja. Ali jebeš to, onemogućio je Veliku Srbiju, stoka jedna. A i bio je general onoga gada što je Istru pridružio Hrvatskoj, idiot glupi. Smeće od čovjeka je bio, puuuuj na njega i sve koji ga poštuju. Jel tako čedobalijski dvojče?

_________________
Živimo li Kolinda i ja u istoj državi? - Page 10 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Živimo li Kolinda i ja u istoj državi? - Page 10 Empty Re: Živimo li Kolinda i ja u istoj državi?

Post by Regoč Fri 16 Dec - 18:59

govinda wrote:
maggie13 wrote:
govinda wrote:
maggie13 wrote:
govinda wrote:
Ne zezam se ovaj put, sve su to meni idioti...i oni koji uzvikuju ZDS i dzango sa svojim cetnistvom...
aha, stigosmo na pojedince, prije bile cijele drzave..plus svoje zaboravio..pojedince :D
pa ostajem pri drzavi, najmanje pola Hrvatske su takvi idioti (gledajuci po rezultatima izbora) a u Srbiji najmanje dvije trecine..sto se tice BiH, dakle imamo i tamo idiote koji podrzavaju ustastvo ili cetnistvo, na zalost...
bojim se da su oni tvoji najopasniji globalno, a bojim se i za tebe, s obzirom da Hrvate u BiH nazivas 'bosanskim katolicima'..:-)
A irski su katolici? Izvini, nisam ih prepoznao kao takve....
Ma miline kad poturica što prodade vjeru za večeru, nekomu određuje narodnost.

_________________
Živimo li Kolinda i ja u istoj državi? - Page 10 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Živimo li Kolinda i ja u istoj državi? - Page 10 Empty Re: Živimo li Kolinda i ja u istoj državi?

Post by abraham Fri 16 Dec - 19:26

Živimo li Kolinda i ja u istoj državi? - Page 10 S-l1600Mislim da cu ga kupiti, muhahahahahahahahahahahahahahhahahaa

_________________
But I'm near the end and I just ain't got the time
And I'm wasted and I can't find my way home.
abraham
abraham

Male
Posts : 14106
2014-04-14


Back to top Go down

Živimo li Kolinda i ja u istoj državi? - Page 10 Empty Re: Živimo li Kolinda i ja u istoj državi?

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 10 of 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum