ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Živimo li Kolinda i ja u istoj državi?

Page 1 of 10 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Go down

Živimo li Kolinda i ja u istoj državi? Empty Živimo li Kolinda i ja u istoj državi?

Post by provocator 15/12/2016, 12:55

Dakle Kolinda je odgovorila Vučiću... Rekla je kako su srbijanske optužbe i tvrdnje na račun Republike Hrvatske sasvim neprihvatljive...
“U Hrvatskoj nema ustaštva..." Kaže ona.

Nema?

I to ona govori nakon postavljene ploče u Jasenovcu, nakon što jedan od predstavnika obnašatelja zakonodavne vlasti hoda uokolo i partizane prikazuje kao teroriste a slavi kvislinšku NDH a ustaše prikazuje kao regularnu vojsku... nakon što se na stadionima ori ZA DOM SPREMNI a ona jadna eto ništa niti je što čula niti što vidjela.

Nakon što je u Vladi RH stolovao ministar koji je slavio NDH a ustaše nazivao mučenicima i šehidima.

Nakon što je iz ureda uklonila bistu najjačeg vođe antifašističkg pokreta u porobljenoj Europi a koju ni Tuđman nije uklonio.

Nakon što je njezin VIP gost na inauguraciji Velimir Bujanec u svojoj emisiji izjavio: Nisu u Jasenovcu Židovi završavali po nekom rasnom ključu, nego zato što su, isto kao i Srbi i komunisti, bili protiv hrvatske države.- Zna se da je mislio na kvislinšku NDH.

Isti taj lik svojevremeno je izjavljivao: Jasno je za kakvo se rešenje srpskog pitanja zalažem: trećinu iseliti, trećinu lojalnih prekrstiti, a trećinu, zločince, poubijati. Volim da ponavljam ono što su govorili naši dedovi ustaše: Bog na nebu, hrvatski narod na zemlji. Ja još dodajem – Jasenovac između – isticao je svojevremeno Bujanec.

LINK

_________________
Živimo li Kolinda i ja u istoj državi? Animated-flag-image-0024
provocator
provocator

Male
Posts : 5404
2015-08-11


Back to top Go down

Živimo li Kolinda i ja u istoj državi? Empty Re: Živimo li Kolinda i ja u istoj državi?

Post by newuser 15/12/2016, 13:28

Bože dragi čime se ljudi bave, ustašstvom a prošlo je preko 70 godina od drugoga svjetskog rata. Zabraniti sva totalitarna obilježja i gotovo, i u i zvijezdu i sve ili sve pustiti i ne obazirati se na to. Ovakvo stanje i medijsko bavljenje ovim je ponižavajuće.
avatar
newuser

Posts : 1993
2015-09-09


Back to top Go down

Živimo li Kolinda i ja u istoj državi? Empty Re: Živimo li Kolinda i ja u istoj državi?

Post by provocator 15/12/2016, 13:34

Zvijezdu se NE MOŽE i NE SMIJE zabraniti jer nju nisu izmislili diktatori ili totalitarni režimi. Ona je bila i jest simbol radničkog pokreta.
Uostalom i Europski sud za ljudska prava jasno se odredio spram pitanja zvijezde.

_________________
Živimo li Kolinda i ja u istoj državi? Animated-flag-image-0024
provocator
provocator

Male
Posts : 5404
2015-08-11


Back to top Go down

Živimo li Kolinda i ja u istoj državi? Empty Re: Živimo li Kolinda i ja u istoj državi?

Post by L'âme 15/12/2016, 13:35

I nema ustaštva.
Neće ni biti.

_________________
“You will not be good teachers if you focus only on what you do and not upon who you are.”
― Rudolf Steiner
L'âme
L'âme

Posts : 25744
2014-04-12


Back to top Go down

Živimo li Kolinda i ja u istoj državi? Empty Re: Živimo li Kolinda i ja u istoj državi?

Post by newuser 15/12/2016, 13:35

I U ti je u abecedi isti q :D
avatar
newuser

Posts : 1993
2015-09-09


Back to top Go down

Živimo li Kolinda i ja u istoj državi? Empty Re: Živimo li Kolinda i ja u istoj državi?

Post by provocator 15/12/2016, 13:37

newuser wrote:Bože dragi čime se ljudi bave, ustašstvom a prošlo je preko 70 godina od drugoga svjetskog rata.
Pa ako je tomu tako onda neka na stadionima prestanu urlati kako su za dom spremni. Onad neka ne stavljaju ploče s tim i takvim pozdravom. Onda neka obnašatelj zakonodavne vlasti neka ne priča kako su partizani bili teroristi a ustaše regularna vojska. Onda se neka Kolinda ogradi od svog VIP gosta koji lupeta neuloze o Jasenovcu.

_________________
Živimo li Kolinda i ja u istoj državi? Animated-flag-image-0024
provocator
provocator

Male
Posts : 5404
2015-08-11


Back to top Go down

Živimo li Kolinda i ja u istoj državi? Empty Re: Živimo li Kolinda i ja u istoj državi?

Post by provocator 15/12/2016, 13:38

maggie13 wrote:I nema ustaštva.
Neće ni biti.
Iam ih oko jedan posto, s Hasanbegovićem, ali onda se to tako treba i reći a ne žmiriti i praviti se kako je sve 5.
Onda se ne treba osnivati povjerenstvo zbog sramotne ploče već se treba promtno reagirati.

_________________
Živimo li Kolinda i ja u istoj državi? Animated-flag-image-0024
provocator
provocator

Male
Posts : 5404
2015-08-11


Back to top Go down

Živimo li Kolinda i ja u istoj državi? Empty Re: Živimo li Kolinda i ja u istoj državi?

Post by newuser 15/12/2016, 13:40

provocator wrote:
newuser wrote:Bože dragi čime se ljudi bave, ustašstvom a prošlo je preko 70 godina od drugoga svjetskog rata.
Pa ako je tomu tako onda neka na stadionima prestanu urlati kako su za dom spremni. Onad neka ne stavljaju ploče s tim i takvim pozdravom. Onda neka obnašatelj zakonodavne vlasti neka ne priča kako su partizani bili teroristi a ustaše regularna vojska. Onda se neka Kolinda ogradi od svog VIP gosta koji lupeta neuloze o Jasenovcu.

Baviš se nebitnim glupostima, i zvijezda i u trebaju pod zabranu oba su režima pobila dosta nedužnih ljudi nije im mjesto u civiliziranom društvu.
avatar
newuser

Posts : 1993
2015-09-09


Back to top Go down

Živimo li Kolinda i ja u istoj državi? Empty Re: Živimo li Kolinda i ja u istoj državi?

Post by newuser 15/12/2016, 13:41

provocator wrote:
maggie13 wrote:I nema ustaštva.
Neće ni biti.
Iam ih oko jedan posto, s Hasanbegovićem, ali onda se to tako treba i reći a ne žmiriti i praviti se kako je sve 5.
Onda se ne treba osnivati povjerenstvo zbog sramotne ploče već se treba promtno reagirati.
1% ustaša a vas 20% pa ti vidi tko je veća opasnost.
avatar
newuser

Posts : 1993
2015-09-09


Back to top Go down

Živimo li Kolinda i ja u istoj državi? Empty Re: Živimo li Kolinda i ja u istoj državi?

Post by newuser 15/12/2016, 13:45

... i na kraju Provo ti ne možeš suditi niti najmanje po ovom pitanju i na ovim temama ti si teški "zvijezdaš" i ne vidiš u svome oku kolac a u drugom vidiš zrno.
avatar
newuser

Posts : 1993
2015-09-09


Back to top Go down

Živimo li Kolinda i ja u istoj državi? Empty Re: Živimo li Kolinda i ja u istoj državi?

Post by Eroo 15/12/2016, 13:49

provocator wrote:Zvijezdu se NE MOŽE i NE SMIJE zabraniti jer nju nisu izmislili diktatori ili totalitarni režimi. Ona je bila i jest simbol radničkog pokreta.
Uostalom i Europski sud za ljudska prava jasno se odredio spram pitanja zvijezde.
Zvijezde su uglavno bijele boje, a crvene boje su patuljci koji se zbog pomanjkanja goriva gase.... santa
Eroo
Eroo

Posts : 74732
2016-07-22


Back to top Go down

Živimo li Kolinda i ja u istoj državi? Empty Re: Živimo li Kolinda i ja u istoj državi?

Post by mutava baštarda 15/12/2016, 13:53

provocator wrote:Dakle Kolinda je odgovorila Vučiću... Rekla je kako su srbijanske optužbe i tvrdnje na račun Republike Hrvatske sasvim neprihvatljive...
“U Hrvatskoj nema ustaštva..." Kaže ona.

Nema?
Kukuriku koalicija odkurikala, a ona i dalje zatajuje...
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Živimo li Kolinda i ja u istoj državi? Empty Re: Živimo li Kolinda i ja u istoj državi?

Post by provocator 15/12/2016, 13:53

newuser wrote:... i na kraju Provo ti ne možeš suditi niti najmanje po ovom pitanju i na ovim temama ti si teški "zvijezdaš" i ne vidiš u svome oku kolac a u drugom vidiš zrno.
Zvijezda nije simbol totalitarizma niti su je totalitarni režimi osmislili... Koliko puta to treba ponoviti da dopre do tvog malog mozga?

NO PASARAN!

Živimo li Kolinda i ja u istoj državi? N_2921

_________________
Živimo li Kolinda i ja u istoj državi? Animated-flag-image-0024
provocator
provocator

Male
Posts : 5404
2015-08-11


Back to top Go down

Živimo li Kolinda i ja u istoj državi? Empty Re: Živimo li Kolinda i ja u istoj državi?

Post by newuser 15/12/2016, 13:54

provocator wrote:
newuser wrote:... i na kraju Provo ti ne možeš suditi niti najmanje po ovom pitanju i na ovim temama ti si teški "zvijezdaš" i ne vidiš u svome oku kolac a u drugom vidiš zrno.
Zvijezda nije simbol totalitarizma niti su je totalitarni režimi osmislili... Koliko puta to treba ponoviti da dopre do tvog malog mozga?

NO PASARAN!

Živimo li Kolinda i ja u istoj državi? N_2921

Isto tako nije niti U simbol ničega, može se pronaći gdje god okreneš... ista logika
avatar
newuser

Posts : 1993
2015-09-09


Back to top Go down

Živimo li Kolinda i ja u istoj državi? Empty Re: Živimo li Kolinda i ja u istoj državi?

Post by prckov 15/12/2016, 14:01

ma problem su budale kao npr ovaj nas provo,
lud coek uglavu :D

_________________
teza = socijalizam
antiteza = kapitalizam
sinteza = odrzivi socijalizam, odnosno =  odrzivi razvoj, odnosno = "degrowth communism"
Ili kako Klaus kaze = "economy of caring and sharing"
prckov
prckov

Posts : 34101
2014-04-19


Back to top Go down

Živimo li Kolinda i ja u istoj državi? Empty Re: Živimo li Kolinda i ja u istoj državi?

Post by vuksadinare 15/12/2016, 14:07

provocator wrote:
maggie13 wrote:I nema ustaštva.
Neće ni biti.
Iam ih oko jedan posto, s Hasanbegovićem, ali onda se to tako treba i reći a ne žmiriti i praviti se kako je sve 5.
Onda se ne treba osnivati povjerenstvo zbog sramotne ploče već se treba promtno reagirati.
ploča nije samotna..mozda ej sporan jedna detalj i nista vise
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99093
2015-09-08


Back to top Go down

Živimo li Kolinda i ja u istoj državi? Empty Re: Živimo li Kolinda i ja u istoj državi?

Post by vuksadinare 15/12/2016, 14:14

Slavko Jager 'slovenac' koji se nalazi na spomen ploci u jasenovcu kao pripadnik hos-a inace doista je pravi slovenac rođen u mariboru...nakon sto je okruzen bio od cetnika a netom prije ranjen zarobljen je...mucen je,šarafcigerom su mu cetnici izvadili oči prije toga polomili mu svaku kost i u njega ispucali 76 metaka...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99093
2015-09-08


Back to top Go down

Živimo li Kolinda i ja u istoj državi? Empty Re: Živimo li Kolinda i ja u istoj državi?

Post by crvenkasti 15/12/2016, 14:23

Ustaše možda jesu manjina u Hrvatskoj, ali mi glasujemo za njih, jer oni su najjače protiv Srbije.
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28769
2014-04-17


Back to top Go down

Živimo li Kolinda i ja u istoj državi? Empty Re: Živimo li Kolinda i ja u istoj državi?

Post by vuksadinare 15/12/2016, 14:26

crvenkasti wrote:Ustaše možda jesu manjina u Hrvatskoj, ali mi glasujemo za njih, jer oni su najjače protiv Srbije.
ti si budala...pa sad pisi sto hoces...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99093
2015-09-08


Back to top Go down

Živimo li Kolinda i ja u istoj državi? Empty Re: Živimo li Kolinda i ja u istoj državi?

Post by crvenkasti 15/12/2016, 14:27

vuksadinare wrote:
crvenkasti wrote:Ustaše možda jesu manjina u Hrvatskoj, ali mi glasujemo za njih, jer oni su najjače protiv Srbije.
ti si budala...pa sad pisi sto hoces...

Da, pa što? Uvijek ću glasat za HDZ.
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28769
2014-04-17


Back to top Go down

Živimo li Kolinda i ja u istoj državi? Empty Re: Živimo li Kolinda i ja u istoj državi?

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 10 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum