ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Živimo li Kolinda i ja u istoj državi?

Page 9 of 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Go down

Živimo li Kolinda i ja u istoj državi? - Page 9 Empty Re: Živimo li Kolinda i ja u istoj državi?

Post by michaellcmacha Fri 16 Dec - 17:46

jedino je bitno da su izdajice i banditi likovi poput sittinga, provokatora, gnječa i tako tih... u stvari gnječ i nije izdajica, koliko ga je ozbiljno za shvatiti ispada da je on dobri bošnjo koji se uklopio u istru... :)))

michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Živimo li Kolinda i ja u istoj državi? - Page 9 Empty Re: Živimo li Kolinda i ja u istoj državi?

Post by kic Fri 16 Dec - 17:51


prijavljujem se u Glavni stan, što ima ovdje danas.
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48019
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Živimo li Kolinda i ja u istoj državi? - Page 9 Empty Re: Živimo li Kolinda i ja u istoj državi?

Post by kic Fri 16 Dec - 17:51


kic
kic
Admin

Male
Posts : 48019
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Živimo li Kolinda i ja u istoj državi? - Page 9 Empty Re: Živimo li Kolinda i ja u istoj državi?

Post by Guest Fri 16 Dec - 17:52

michaellcmacha wrote:koja je ovaj gnječko budala... sam sebe izjebe u glavu munjenu, veli da se on uspio s vremenom uklopiti u istru... za razliku od slavonaca i posavaca... a ima dobro mišljenje o bosancima bošnjacima, što bi značilo daq ima dobro mišljenje o sebi... :)).... jebiga ludo pa živi... a šta s njim... :)))

kod nas su svi dobrodošli osim onih koji nisu a u tu kategoriju spadaš ti. ali ipak i tebe ćemo primiti i osigurati ti jedno lijepo mjesto pod čempresom na sunčanoj strani sa pogledom na more... :)))))))))))
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Živimo li Kolinda i ja u istoj državi? - Page 9 Empty Re: Živimo li Kolinda i ja u istoj državi?

Post by michaellcmacha Fri 16 Dec - 17:53

Gnječ wrote:
michaellcmacha wrote:koja je ovaj gnječko budala... sam sebe izjebe u glavu munjenu, veli da se on uspio s vremenom uklopiti u istru... za razliku od slavonaca i posavaca... a ima dobro mišljenje o bosancima bošnjacima, što bi značilo daq ima dobro mišljenje o sebi... :)).... jebiga ludo pa živi... a šta s njim... :)))

kod nas su svi dobrodošli osim onih koji nisu a u tu kategoriju spadaš ti. ali ipak i tebe ćemo primiti i osigurati ti jedno lijepo mjesto pod čempresom na sunčanoj strani sa pogledom na more... :)))))))))))
nek si ti meni dobre volje... uvijek mi bude žao kad se srdiš.... :)))
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Živimo li Kolinda i ja u istoj državi? - Page 9 Empty Re: Živimo li Kolinda i ja u istoj državi?

Post by kic Fri 16 Dec - 17:55


sad ću vas zvati, braća fašisti! :^^
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48019
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Živimo li Kolinda i ja u istoj državi? - Page 9 Empty Re: Živimo li Kolinda i ja u istoj državi?

Post by michaellcmacha Fri 16 Dec - 17:56

kic wrote:
sad ću vas zvati, braća fašisti! :^^
ja b se s njim garant mogo složit sam da on nije tako uštogljen.... :))....
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Živimo li Kolinda i ja u istoj državi? - Page 9 Empty Re: Živimo li Kolinda i ja u istoj državi?

Post by Guest Fri 16 Dec - 17:59

michaellcmacha wrote:jedino je bitno da su izdajice i banditi likovi poput sittinga, provokatora, gnječa i tako tih... u stvari gnječ i nije izdajica, koliko ga je ozbiljno za shvatiti ispada da je on dobri bošnjo koji se uklopio u istru... :)))
Vidiš vidiš a skrivao to godinama ko zmija noge :DD
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Živimo li Kolinda i ja u istoj državi? - Page 9 Empty Re: Živimo li Kolinda i ja u istoj državi?

Post by Regoč Fri 16 Dec - 18:11

govinda wrote:Samo idioti mogu u 21. vijeku biti pobornici nekog
neoosmanizma, a znamo da se poturice nikada nisu izdvajale pameću.

_________________
Živimo li Kolinda i ja u istoj državi? - Page 9 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Živimo li Kolinda i ja u istoj državi? - Page 9 Empty Re: Živimo li Kolinda i ja u istoj državi?

Post by Regoč Fri 16 Dec - 18:21

Gnječ wrote:
Regoč wrote:
Gnječ wrote:
danni1 wrote:
sitting_bull wrote:
ne seri kokolinda.
sva ustaška sranja i jogurt revolucionarna ustaška glavinjanja otkako nema franje započinju kad hdz dođe na vlast. ovog puta i uz podršku ck sa kaptola i popova koji sa oltara zazivaju bratoubilački građanski rat.

onda gmazovi imaju osjećaj snage i topline pa ispužu i izgmižu  iz svojih rupa i počinju s ustaškim thompsonovskim orgijanjem koje hdz tolerira, a hrvatska samo trpi i unutarnju i vanjsku i političku i ekonomsku štetu jer nitko ne želi ulagati lovu u državu u kojoj polusvijet kreira političke napetosti.

kad već provociraš: istina je kako nikada nisam želio ustašku državu, nego državu   svih građana republike hrvatske u kojoj će hrvati kao dobri domaćini biti zaštitnici svih ostalih koji nisu hrvati i jamci mira i suživota.
podizanje ovakve spomen ploče u jasenovcu je isto kao i kad vandali na kršćanskim grobljima počupaju križeve na grobovima i onda ih naopačke pobode u zemlju.
ljudi koje vole svoju državu i svoj dom paze da ne povrijede druge članove obitelji i državne zajednice.
bagra koja promiče ustaške manire i potiče mržnju i netolerancije nema pravo svojatati hrvatsku...
Kao ni bagra koja promiče partizanske manire,mržnju i netoleranciju. Ni oni nemaju pravo svojatati hrvatsku a ta bagra je isplivala isto netom poslije smrti Tuđmana.
Ustaše su uvije samo posljedica nikad uzrok bili prije i sad su. Dok je usranih četnika i partizana u RH it će dobrih momaka ZA DOM SPREMNIH.

pa Tuđman je partizan njega si zaboravio? znači Tuđman je prvi koji je promicao partizanske manire, mržnju i netoleranciju.
Tuđman je još pedesetih godinah shvatio komunističke zablude i protuhrvatsko djelovanje jugoslovenskih vlastih te je zbog toga i nastradao u onom sustavu, i onoj državi. Njegova je politika išla za odbacivanjem ekstremah te uzimanju zajedničkoga nazivnika kao temelja nacionalne pomirbe. Tuđman ti se borio protiv voljne ti i neprežaljene Velike Srbije.


hahahaha...trebalo mu je vremena jel? malo je retardiran tek je tek pedesetih godina otkrio ustašu u sebi. lol
Ovo je tipičan tvoj komentar koji ukazuje na tvoju zlobu i intelektualnu potkapacitiranost. Nigdje nisam rekao da je Tuđman otkrio ustašu u sebi (ali si ti time jasno napisao da svakoga komu je stalo do Hrvatske i Hrvatah smatraš ustašom, što samo potvrđuje općeforumski dojam da si bezobrazno velikosrbsko smeće), već da je živeći i radeći u vrhovima jugoslavenske komunističke vlasti spoznao mnoge nepravde naspram Hrvatske i Hrvatah te ih pokušao ispraviti. Zbog tih je postupakah na koncu završio u zatvoru, unatoč tomu što je bio prvoborac i najmlađi Titov general.

_________________
Živimo li Kolinda i ja u istoj državi? - Page 9 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Živimo li Kolinda i ja u istoj državi? - Page 9 Empty Re: Živimo li Kolinda i ja u istoj državi?

Post by crvenkasti Fri 16 Dec - 18:24

michaellcmacha wrote:jedino je bitno da su izdajice i banditi likovi poput sittinga, provokatora, gnječa i tako tih... u stvari gnječ i nije izdajica, koliko ga je ozbiljno za shvatiti ispada da je on dobri bošnjo koji se uklopio u istru... :)))

a ja? ništa?
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28808
2014-04-17


Back to top Go down

Živimo li Kolinda i ja u istoj državi? - Page 9 Empty Re: Živimo li Kolinda i ja u istoj državi?

Post by L'âme Fri 16 Dec - 18:28

crvenkasti wrote:
michaellcmacha wrote:jedino je bitno da su izdajice i banditi likovi poput sittinga, provokatora, gnječa i tako tih... u stvari gnječ i nije izdajica, koliko ga je ozbiljno za shvatiti ispada da je on dobri bošnjo koji se uklopio u istru... :)))

a ja? ništa?
ti si poseban.. pirat

_________________
“You will not be good teachers if you focus only on what you do and not upon who you are.”
― Rudolf Steiner
L'âme
L'âme

Posts : 25744
2014-04-12


Back to top Go down

Živimo li Kolinda i ja u istoj državi? - Page 9 Empty Re: Živimo li Kolinda i ja u istoj državi?

Post by Regoč Fri 16 Dec - 18:31

Gnječ wrote:
Regoč wrote:
tre911 wrote:budući da tjerate mak na konac ide zabrana simbola svih totalitarnih režima
Ne ide. Već su stavili zločinačkih totalitarnih režimah pa će reći da je titoizam bio totalitaran, ako i to, ali nije bio zločinački jer, iako je bilo žrtavah, u svojoj biti je težio boljem svietu i dobrobiti svih ljudi. Uobičajeno smeće od isprike, jel.

mak na konac tjerate vi ustaše nasilno pokušavajući napraviti reviziju propalog NDH ustaškog nazi režima.
Tko? Gdje? Kada? Nitko ne spori da su ustaše uspostavili totalitarni poredak i počinili zločine, nitko po ustaškom diktatoru ne bi nazivao ulice i trgove. Dok kojekakvi maloumnici (Visković, Frljić, Tomić, Sora, Provocator, Gnječ; onako na prvu) neprekidno se upinju dokazati da su komunisti održavali demokratski poredak. Samo im je malo nezgodno jer ne mogu pokazati oporbu iz toga vremena koja nije bila pod zemljom ili izvan zemlje.
Gnječ wrote:ako ćemo ići zabraniti sve simbole totalitarnih režima ja sam za. ali onda zaboravite na raspelo jer raspelo je simbol vatikanskog totalitarnog režima pod tim simbolom je vatikanski režim napravio bezbrojna krvoprolića, genocide, i sve moguće zločine protiv čovječanstva.
Kakav vatikanski režim? Gdje je na teritoriju Vatikana počinjen genocid? Obasjaj me sjajem te spoznaje, o veliki Gnječe!

_________________
Živimo li Kolinda i ja u istoj državi? - Page 9 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Živimo li Kolinda i ja u istoj državi? - Page 9 Empty Re: Živimo li Kolinda i ja u istoj državi?

Post by L'âme Fri 16 Dec - 18:33

regi, još imaš volje s eskijem..svaka ti čast.. cheers

_________________
“You will not be good teachers if you focus only on what you do and not upon who you are.”
― Rudolf Steiner
L'âme
L'âme

Posts : 25744
2014-04-12


Back to top Go down

Živimo li Kolinda i ja u istoj državi? - Page 9 Empty Re: Živimo li Kolinda i ja u istoj državi?

Post by michaellcmacha Fri 16 Dec - 18:34

maggie13 wrote:
crvenkasti wrote:
michaellcmacha wrote:jedino je bitno da su izdajice i banditi likovi poput sittinga, provokatora, gnječa i tako tih... u stvari gnječ i nije izdajica, koliko ga je ozbiljno za shvatiti ispada da je on dobri bošnjo koji se uklopio u istru... :)))

a ja? ništa?
ti si poseban.. pirat
ma nije... pobjeglo je njih više, a ne samo crvenkasti....;)

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Živimo li Kolinda i ja u istoj državi? - Page 9 Empty Re: Živimo li Kolinda i ja u istoj državi?

Post by L'âme Fri 16 Dec - 18:36

michaellcmacha wrote:
maggie13 wrote:
crvenkasti wrote:
michaellcmacha wrote:jedino je bitno da su izdajice i banditi likovi poput sittinga, provokatora, gnječa i tako tih... u stvari gnječ i nije izdajica, koliko ga je ozbiljno za shvatiti ispada da je on dobri bošnjo koji se uklopio u istru... :)))

a ja? ništa?
ti si poseban.. pirat
ma nije... pobjeglo je njih više, a ne samo crvenkasti....;)
treba mu laskat, onda više nasmijava.. geek

_________________
“You will not be good teachers if you focus only on what you do and not upon who you are.”
― Rudolf Steiner
L'âme
L'âme

Posts : 25744
2014-04-12


Back to top Go down

Živimo li Kolinda i ja u istoj državi? - Page 9 Empty Re: Živimo li Kolinda i ja u istoj državi?

Post by Regoč Fri 16 Dec - 18:37

govinda wrote:
Gnječ wrote:
Regoč wrote:
Gnječ wrote:
danni1 wrote:
Kao ni bagra koja promiče partizanske manire,mržnju i netoleranciju. Ni oni nemaju pravo svojatati hrvatsku a ta bagra je isplivala isto netom poslije smrti Tuđmana.
Ustaše su uvije samo posljedica nikad uzrok bili prije i sad su. Dok je usranih četnika i partizana u RH it će dobrih momaka ZA DOM SPREMNIH.

pa Tuđman je partizan njega si zaboravio? znači Tuđman je prvi koji je promicao partizanske manire, mržnju i netoleranciju.
Tuđman je još pedesetih godinah shvatio komunističke zablude i protuhrvatsko djelovanje jugoslovenskih vlastih te je zbog toga i nastradao u onom sustavu, i onoj državi. Njegova je politika išla za odbacivanjem ekstremah te uzimanju zajedničkoga nazivnika kao temelja nacionalne pomirbe. Tuđman ti se borio protiv voljne ti i neprežaljene Velike Srbije.


hahahaha...trebalo mu je vremena jel? malo je retardiran tek je tek pedesetih godina otkrio ustašu u sebi. lol
Kad je postao generalmajor JNA, najmladji od svih generala onda je skonto da je ustasa zapravo? To je to ako sam dobro shvatio?
Sjedi, jedan; nisi ništa shvatio. Tuđman nikada nije bio, niti je ikada postao ustaša. Takve su budalaštine dio velikosrbske propagandne mitomanije, dio priprema za velikosrbsku genocidnu agresiju. Zar si se i ti tomu pridružio?

_________________
Živimo li Kolinda i ja u istoj državi? - Page 9 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Živimo li Kolinda i ja u istoj državi? - Page 9 Empty Re: Živimo li Kolinda i ja u istoj državi?

Post by sitting_bull Fri 16 Dec - 18:39

michaellcmacha wrote:jedino je bitno da su izdajice i banditi likovi poput sittinga, provokatora, gnječa i tako tih... u stvari gnječ i nije izdajica, koliko ga je ozbiljno za shvatiti ispada da je on dobri bošnjo koji se uklopio u istru... :)))
sikter, popovski gnoju udbaško-ustaški!

izmilio si iz topline domoljubnog debelog sanaderovog crijeva pa si malo na vikendu s domoljubnim plavušinim hemeroidima i domoljubnim ljiga andrejem (lijepa li hrvatskog imena sa Staljinovim štihom) prije nego počneš gnojiti po forumu.

izdajice i banditi su etaloni čestitosti i poštenja u odnosu na nekog popa koji ti je ćaća...
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11146
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Živimo li Kolinda i ja u istoj državi? - Page 9 Empty Re: Živimo li Kolinda i ja u istoj državi?

Post by Regoč Fri 16 Dec - 18:40

maggie13 wrote:regi, još imaš volje s eskijem..svaka ti čast.. cheers
Draže mi je "svaka ti dala", ali može i nešto utješno, nije bed.

_________________
Živimo li Kolinda i ja u istoj državi? - Page 9 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Živimo li Kolinda i ja u istoj državi? - Page 9 Empty Re: Živimo li Kolinda i ja u istoj državi?

Post by L'âme Fri 16 Dec - 18:41

Regoč wrote:
maggie13 wrote:regi, još imaš volje s eskijem..svaka ti čast.. cheers
Draže mi je "svaka ti dala", ali može i nešto utješno, nije bed.
isss, da bi ti tako svaštario, ne vjerujem ja to.. farao

_________________
“You will not be good teachers if you focus only on what you do and not upon who you are.”
― Rudolf Steiner
L'âme
L'âme

Posts : 25744
2014-04-12


Back to top Go down

Živimo li Kolinda i ja u istoj državi? - Page 9 Empty Re: Živimo li Kolinda i ja u istoj državi?

Post by Regoč Fri 16 Dec - 18:45

govinda wrote:
Gnječ wrote:
govinda wrote:
Gnječ wrote:
Regoč wrote:
Tuđman je još pedesetih godinah shvatio komunističke zablude i protuhrvatsko djelovanje jugoslovenskih vlastih te je zbog toga i nastradao u onom sustavu, i onoj državi. Njegova je politika išla za odbacivanjem ekstremah te uzimanju zajedničkoga nazivnika kao temelja nacionalne pomirbe. Tuđman ti se borio protiv voljne ti i neprežaljene Velike Srbije.


hahahaha...trebalo mu je vremena jel? malo je retardiran tek je tek pedesetih godina otkrio ustašu u sebi. lol
Kad je postao generalmajor JNA, najmladji od svih generala onda je skonto da je ustasa zapravo? To je to ako sam dobro shvatio?

da. otprilike to bi bilo to. kad je postao generalmajor JNA Tuđman nije mogao postati maršal pa mu se jedne noći ukazao Ante Pavelić i reko mu jebeš titulu maršala ti ćeš biti Poglavnik svih ustaša i krkana rvat'na.
Pa psotao je Vrhovnik..predskazanje se haman obistinilo...
Vidi balije i čede što se slizaše. A onda će jedan drugom ćele-kulu, a drugi jednom "nož, žicu" spominjati.

_________________
Živimo li Kolinda i ja u istoj državi? - Page 9 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Živimo li Kolinda i ja u istoj državi? - Page 9 Empty Re: Živimo li Kolinda i ja u istoj državi?

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 9 of 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum