ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

YAYA TOURE: Brani se da nije pio namjerno, a objasnio je i kako se to pije nenamjerno

Go down

 YAYA TOURE: Brani se da nije pio namjerno, a objasnio je i kako se to pije nenamjerno Empty YAYA TOURE: Brani se da nije pio namjerno, a objasnio je i kako se to pije nenamjerno

Post by muckodjubre 13/12/2016, 22:45

- Časni sude, nisam namjerno pio. Bio sam na zabavi i iz velikog bokala točio piće, za koje sam mislio da je dijetna Coca-cola. Okus mi je bio malo čudan, ali nastavio sam piti. Nisam imao osjećaj da sam pijan, samo da sam malo umoran - objasnio je Bjelokošćanin sucu.
A on ga je pristojno saslušao, objasnio mu da mu priča baš i ne drži vodu (tko je ovdje uopće spominjao vodu?!) budući da mu je razina alkohola u krvi bila dvostruko veća od dopuštene i zatim mu odrezao kaznu.

Izdao je i priopćenje u kojem je sve objasnio...
- U posljednja dva tjedna došlo je do zabune oko razloga zbog kojih sam kažnjen za vožnju u pijanom stanju. Budući da sam musliman i ne pijem alkohol, želim to objasniti. Uvijek sam odbijao alkohol, svatko tko me poznaje ili prati kao nogometaša mogao je vidjeti da sam zbog vjere odbijao čak i šampanjac koji je bio nagrada za igrača utakmice - krenuo je objašnjavati veznjak Manchester Cityja pa nastavio:






















- Moj slučaj sad je razriješen na sudu. Kako sam bio iznad dozvoljenog na testiranju te noći, odlučio sam da se neću žaliti na kaznu koju mi je sud odredio, no važno mi je reći da sam sucu objasnio kako nisam namjerno konzumirao alkohol. Sudac je kod izricanja presude prihvatio to objašnjenje.

_________________
Ako detektor laži pokaže da ja lažem, da sam ja odbio , ja ću onda se podvrći da sam sebi oduzmem život. 

 YAYA TOURE: Brani se da nije pio namjerno, a objasnio je i kako se to pije nenamjerno 6b8efe2f85c2b63406b2 YAYA TOURE: Brani se da nije pio namjerno, a objasnio je i kako se to pije nenamjerno Tumblr_paowj2Xw4F1td6f30o3_500 YAYA TOURE: Brani se da nije pio namjerno, a objasnio je i kako se to pije nenamjerno Semi-Final-Croatia-vs-England-Moscow-Russian-Federation-11-Jul-2018
muckodjubre
muckodjubre

Posts : 11131
2014-04-15


Back to top Go down

 YAYA TOURE: Brani se da nije pio namjerno, a objasnio je i kako se to pije nenamjerno Empty Re: YAYA TOURE: Brani se da nije pio namjerno, a objasnio je i kako se to pije nenamjerno

Post by Ziil Los Dii ! 13/12/2016, 22:48

Barcelonina skola licemjerja, sto si ocekivao

_________________
Taste my Greek tragedy
Ziil Los Dii !
Ziil Los Dii !

Posts : 5807
2015-10-11


Back to top Go down

 YAYA TOURE: Brani se da nije pio namjerno, a objasnio je i kako se to pije nenamjerno Empty Re: YAYA TOURE: Brani se da nije pio namjerno, a objasnio je i kako se to pije nenamjerno

Post by End 13/12/2016, 23:06

riješit će to guardiola, on je jedini sud
End
End

Posts : 21158
2015-08-25


Back to top Go down

 YAYA TOURE: Brani se da nije pio namjerno, a objasnio je i kako se to pije nenamjerno Empty Re: YAYA TOURE: Brani se da nije pio namjerno, a objasnio je i kako se to pije nenamjerno

Post by scorpion 13/12/2016, 23:14

Opravdanje je na razini 9-godišnjeg dijeteta kad se pravda mami
scorpion
scorpion

Male
Posts : 7484
2014-04-18

Lokacija: : West Mostar

Back to top Go down

 YAYA TOURE: Brani se da nije pio namjerno, a objasnio je i kako se to pije nenamjerno Empty Re: YAYA TOURE: Brani se da nije pio namjerno, a objasnio je i kako se to pije nenamjerno

Post by bafalo 13/12/2016, 23:54

klasični musliman

_________________
 YAYA TOURE: Brani se da nije pio namjerno, a objasnio je i kako se to pije nenamjerno Lana-Jurcevic-rox
bafalo
bafalo

Posts : 4928
2015-08-08


Back to top Go down

 YAYA TOURE: Brani se da nije pio namjerno, a objasnio je i kako se to pije nenamjerno Empty Re: YAYA TOURE: Brani se da nije pio namjerno, a objasnio je i kako se to pije nenamjerno

Post by End 13/12/2016, 23:55

bafalo wrote:klasični musliman
End
End

Posts : 21158
2015-08-25


Back to top Go down

 YAYA TOURE: Brani se da nije pio namjerno, a objasnio je i kako se to pije nenamjerno Empty Re: YAYA TOURE: Brani se da nije pio namjerno, a objasnio je i kako se to pije nenamjerno

Post by Guest 14/12/2016, 07:25

Ko oni balije što kao ne jedu svinjetinu, a kad ih nitko ne vidi navale ko mutavi.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

 YAYA TOURE: Brani se da nije pio namjerno, a objasnio je i kako se to pije nenamjerno Empty Re: YAYA TOURE: Brani se da nije pio namjerno, a objasnio je i kako se to pije nenamjerno

Post by Guest 14/12/2016, 08:05

Tommy Ramone wrote:Ko oni balije što kao ne jedu svinjetinu, a kad ih nitko ne vidi navale ko mutavi.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

 YAYA TOURE: Brani se da nije pio namjerno, a objasnio je i kako se to pije nenamjerno Empty Re: YAYA TOURE: Brani se da nije pio namjerno, a objasnio je i kako se to pije nenamjerno

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum