ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Htio zadovoljiti djevojku pa dobio 4 i pol godine zatvora

Page 5 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

Go down

Htio zadovoljiti djevojku pa dobio 4 i pol godine zatvora - Page 5 Empty Re: Htio zadovoljiti djevojku pa dobio 4 i pol godine zatvora

Post by Eroo 12/11/2016, 11:54

maggie13 wrote:
Eroo wrote:
maggie13 wrote:
michaellcmacha wrote:
maggie13 wrote:Htjela sam ja to stavit, pa mi sve bilo mučno..
ljudi moraju koliko god je to moguće čuvati svoju djecu i kroz odgoj im usaditi i određenu dozu predostrožnosti kako bi se ovakve situacije ako ne izbjegle u potpunosti, a onda bar svele na najmanju moguću mjeru....
 treba jako puno s djecom pričat.

S mojom djecom sam kolega i  najbolji prijatelj. I obrnuto...Svi  su odličnjaki bez  trunke prisile.
Do obitelji je. Sve se formira unutar nje.
slazem se, dosta toga zaista i je.
No, neke urođene anomalije i sklonosti cak ni snaga zdrave obitelji ne moze ispravit.
Takvi su za sanatorij i ne na cestu...

Eroo

Posts : 74412
2016-07-22


Back to top Go down

Htio zadovoljiti djevojku pa dobio 4 i pol godine zatvora - Page 5 Empty Re: Htio zadovoljiti djevojku pa dobio 4 i pol godine zatvora

Post by Guest 12/11/2016, 12:15

uffff..grozomorno..di ce to radit curi??? Suspect Suspect Suspect

valjda nije imao pravoh Kitonju da curu zadovolji nakon sto dojde malo sebi,pa je probao šakama glumiti qrc...a Irud te ebo opaljenog u glavu... Suspect Suspect Suspect
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Htio zadovoljiti djevojku pa dobio 4 i pol godine zatvora - Page 5 Empty Re: Htio zadovoljiti djevojku pa dobio 4 i pol godine zatvora

Post by Kermit 12/11/2016, 12:20

heheeh koja namještaljka, a 4,5 jer da je dobio 5 čekao bi po žalbi u pritvoru do pravomoćnosti ili druge odluke suda, oavko može jebat djecu po Muću
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Htio zadovoljiti djevojku pa dobio 4 i pol godine zatvora - Page 5 Empty Re: Htio zadovoljiti djevojku pa dobio 4 i pol godine zatvora

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 5 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum