ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Htio zadovoljiti djevojku pa dobio 4 i pol godine zatvora

Page 3 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Htio zadovoljiti djevojku pa dobio 4 i pol godine zatvora - Page 3 Empty Re: Htio zadovoljiti djevojku pa dobio 4 i pol godine zatvora

Post by newuser Fri 11 Nov - 12:30

Doživotni zatvor ali nakon što njega siluju kako je on nju.

newuser

Posts : 1993
2015-09-09


Back to top Go down

Htio zadovoljiti djevojku pa dobio 4 i pol godine zatvora - Page 3 Empty Re: Htio zadovoljiti djevojku pa dobio 4 i pol godine zatvora

Post by jastreb Fri 11 Nov - 12:35

michaellcmacha wrote:
jastreb wrote:Po meni je to izmišljena ,tj.umjetna funkcija.
a gle to je naslijeđeni sektorski ustroj i teritorijalna podjela iz onog sistema... probalo se kasnije uvoditi kontaktne rajone, cirkularno-celularni rad međutim rezultati su još slabiji.... sad je to sve jako loše jer ja kad sam radio imao sam 5 pomoćnika, plus 4 stalna pozornička rajona, i dva ophodna te jedan povremeni ophodni-pozornički... i tad je to s obzirom na značajan broj ljudi koliko toliko funkcioniralo.... ali treba uzeti u obzir da se s vremenom mijenjala kaznena regulativa, prekršajni zakon također, da se višestruko smanjio broj policijskih službenika i da smo sad u situaciji da imamo puno veću "crnu rupu" u koju je sustav pospremio cijeli niz kriminologijski gledano kažnjivih radnji, jer ih jednostavno represivnim aparatom ne može obuhvatiti....
Po meni ,previše se ljudi nalazi u kancelarijama.

ja bih sve to poslao na teren.

Kakav sektoraš,kakvi službenici za prevenciju,kakvi službenici za migracije.

Sve što bi oni trebali radit,delaju im dečki iz patrole.

U stanici bi bili samo šefovi i ovi u dežurani.

Čak bih po potrebi i pomoćnika šefa smjene slao na teren.

Ono,treba uručiti poziv i umjesto da ga uruči ovaj u dežurani,oni zovu kilometrima udaljenu patrolu.

Eh,da se mene pita.
jastreb
jastreb

Posts : 34045
2014-04-22


Back to top Go down

Htio zadovoljiti djevojku pa dobio 4 i pol godine zatvora - Page 3 Empty Re: Htio zadovoljiti djevojku pa dobio 4 i pol godine zatvora

Post by michaellcmacha Fri 11 Nov - 12:40

sve sam napisao, kako je bilo i kako je sada... nema dugo su čak pokušali uvesti shemu da policijska postaja radi samo 12 sati, a drugih 12 je ključ u bravu.... to ti je taj cirkularno-celularni sistem.... to čvabe imaju... policajac od kuće od ravno na posao, tj na rajon, i komunicira isključivo sa okc pu, međutim to se kod nas svelo na činjenicu da je policajac doslovno bio nevidljiv, nečujan i bez ikakve operativne funkcije na terenu.... što i ne čudi jer je netko osmislio tu shemu preuzeti od njemaca a ne razumije da hrvatski policajci jednostavno ne znaju niti imaju od koga naučiti tako tj na taj način raditi....

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Htio zadovoljiti djevojku pa dobio 4 i pol godine zatvora - Page 3 Empty Re: Htio zadovoljiti djevojku pa dobio 4 i pol godine zatvora

Post by jastreb Fri 11 Nov - 12:42

michaellcmacha wrote:sve sam napisao, kako je bilo i kako je sada... nema dugo su čak pokušali uvesti shemu da policijska postaja radi samo 12 sati, a drugih 12 je ključ u bravu.... to ti je taj cirkularno-celularni sistem.... to čvabe imaju... policajac od kuće od ravno na posao, tj na rajon, i komunicira isključivo sa okc pu, međutim to se kod nas svelo na činjenicu da je policajac doslovno bio nevidljiv, nečujan i bez ikakve operativne funkcije na terenu.... što i ne čudi jer je netko osmislio tu shemu preuzeti od njemaca a ne razumije da hrvatski policajci jednostavno ne znaju niti imaju od koga naučiti tako tj na taj način raditi....
Kontakt policija bilo je super rješenje,ali su to skoro pa ukinuli. Tj.to postoji još samo na papiru. 90% kontakt policajaca u PU PG radi poslove patrole,prometa i sl.

A bilo je odlično osmišljeno i u praksi je dalo odlične rezultate.

Ljudi su se sa tim "bobijima" srodili. I kad je krenulo,nema ljudi,ajd ti u patrolu.
jastreb
jastreb

Posts : 34045
2014-04-22


Back to top Go down

Htio zadovoljiti djevojku pa dobio 4 i pol godine zatvora - Page 3 Empty Re: Htio zadovoljiti djevojku pa dobio 4 i pol godine zatvora

Post by Guest Fri 11 Nov - 12:44

To su ove priče mudraca o tome kako ženama nije mjesto tu ili tamo, kako su manje vrijedne ili čak potrosna roba (ima i tu takvih)...onda se nađe takav jedan poremećeni balavac i na krilima takvih priča ide se iživljavati nad ženama...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Htio zadovoljiti djevojku pa dobio 4 i pol godine zatvora - Page 3 Empty Re: Htio zadovoljiti djevojku pa dobio 4 i pol godine zatvora

Post by jastreb Fri 11 Nov - 12:46

Starhemberg wrote:To su ove priče mudraca o tome kako ženama nije mjesto tu ili tamo, kako su manje vrijedne ili čak potrosna roba (ima i tu takvih)...onda se nađe takav jedan poremećeni balavac i na krilima takvih priča ide se iživljavati nad ženama...
Nije tu bilo nekog posebnog iživljavanja. Droga,alkohol i njezin pristanak bili su glavni faktori ove tragedije. Mislim da lik nije ni znao šta radi. A ni ona sama nije bila svjesna.
jastreb
jastreb

Posts : 34045
2014-04-22


Back to top Go down

Htio zadovoljiti djevojku pa dobio 4 i pol godine zatvora - Page 3 Empty Re: Htio zadovoljiti djevojku pa dobio 4 i pol godine zatvora

Post by Guest Fri 11 Nov - 12:47

jastreb wrote:
Starhemberg wrote:To su ove priče mudraca o tome kako ženama nije mjesto tu ili tamo, kako su manje vrijedne ili čak potrosna roba (ima i tu takvih)...onda se nađe takav jedan poremećeni balavac i na krilima takvih priča ide se iživljavati nad ženama...
Nije tu bilo nekog posebnog iživljavanja. Droga,alkohol i njezin pristanak bili su glavni faktori ove tragedije. Mislim da lik nije ni znao šta radi. A ni ona sama nije bila svjesna.
Ima tu svega pomalo, skupi se to...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Htio zadovoljiti djevojku pa dobio 4 i pol godine zatvora - Page 3 Empty Re: Htio zadovoljiti djevojku pa dobio 4 i pol godine zatvora

Post by michaellcmacha Fri 11 Nov - 12:49

jastreb wrote:
michaellcmacha wrote:sve sam napisao, kako je bilo i kako je sada... nema dugo su čak pokušali uvesti shemu da policijska postaja radi samo 12 sati, a drugih 12 je ključ u bravu.... to ti je taj cirkularno-celularni sistem.... to čvabe imaju... policajac od kuće od ravno na posao, tj na rajon, i komunicira isključivo sa okc pu, međutim to se kod nas svelo na činjenicu da je policajac doslovno bio nevidljiv, nečujan i bez ikakve operativne funkcije na terenu.... što i ne čudi jer je netko osmislio tu shemu preuzeti od njemaca a ne razumije da hrvatski policajci jednostavno ne znaju niti imaju od koga naučiti tako tj na taj način raditi....
Kontakt policija bilo je super rješenje,ali su to skoro pa ukinuli. Tj.to postoji još samo na papiru. 90% kontakt policajaca u PU PG radi poslove patrole,prometa i sl.

A bilo je odlično osmišljeno i u praksi je dalo odlične rezultate.

Ljudi su se sa tim "bobijima" srodili. I kad je krenulo,nema ljudi,ajd ti u patrolu.
to je drugo, kontaktni rajoni su jedno a ovo gore što sam opisao nešto sasvim drugo....  kontakt policija je osmišljena radi približavanja policije građanima, ali i bolje komunikacije policije sa strukturama civilne vlasti, ulaska na mala vrata u ustanove i poduzeća kako gradske i državne tako i privatne.... rezultati baš i nisu bili kako se tebi čini, odlični, ali nešto se ajmo reći počelo događati.... međutim to opet nije po meni bilo kako treba jer smo radili nekakv miks između njemačke kontakt policije i engleskog bobi-ja, što baš i nema veze jedno s drugim.... al ok... to je danas izrelativizirano do krajnosti tako da recimo u sisku od 8 kontaktnih rajona u stvarnosti funkcionira samo jedan i to opet iz razloga jer taj jedan kontakt policajac ima dobru kontakt vezu s načelnikom uprave pa on ne dozvoljava da ga se šalta.... inače je taj projekt isto prdnuo u čabar....

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Htio zadovoljiti djevojku pa dobio 4 i pol godine zatvora - Page 3 Empty Re: Htio zadovoljiti djevojku pa dobio 4 i pol godine zatvora

Post by L'âme Fri 11 Nov - 12:50

Starhemberg wrote:
jastreb wrote:
Starhemberg wrote:To su ove priče mudraca o tome kako ženama nije mjesto tu ili tamo, kako su manje vrijedne ili čak potrosna roba (ima i tu takvih)...onda se nađe takav jedan poremećeni balavac i na krilima takvih priča ide se iživljavati nad ženama...
Nije tu bilo nekog posebnog iživljavanja. Droga,alkohol i njezin pristanak bili su glavni faktori ove tragedije. Mislim da lik nije ni znao šta radi. A ni ona sama nije bila svjesna.
Ima tu svega pomalo, skupi se to...
Najlakše je reći 'nije znao što radi'. Nisu znali mnogi pa isto nisu napravili neku sličnu gnjusobu.

_________________
“You will not be good teachers if you focus only on what you do and not upon who you are.”
― Rudolf Steiner
L'âme
L'âme

Posts : 25744
2014-04-12


Back to top Go down

Htio zadovoljiti djevojku pa dobio 4 i pol godine zatvora - Page 3 Empty Re: Htio zadovoljiti djevojku pa dobio 4 i pol godine zatvora

Post by aben Fri 11 Nov - 12:51

deda wrote:da su droge legalne ovo se nikad ne bi dogodilo, imali bi pristup kvalitnoj robi

kriva je loša marihuana, loš dop, loš šit ili što su već šmrkali
a da su ruke ilegalne, ovo se nikad ne bi dogodilo.

mislin, matematičari obično barataju s logikom. naravski da droga treba biti legalna, ko ča i noži i oružje to tribaju biti. guns and drugs and dicks and hands dont kill and fuck people, people do.

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Htio zadovoljiti djevojku pa dobio 4 i pol godine zatvora - Page 3 Empty Re: Htio zadovoljiti djevojku pa dobio 4 i pol godine zatvora

Post by Regoč Fri 11 Nov - 12:55

deda wrote:ugurao ruku u spolovilo i anus
Bolesnik!

_________________
Htio zadovoljiti djevojku pa dobio 4 i pol godine zatvora - Page 3 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Htio zadovoljiti djevojku pa dobio 4 i pol godine zatvora - Page 3 Empty Re: Htio zadovoljiti djevojku pa dobio 4 i pol godine zatvora

Post by Regoč Fri 11 Nov - 12:59

maggie13 wrote:
Noor wrote:
maggie13 wrote:
Noor wrote:ide se žalit, a dobio samo 4,5 godine i ne shvaća da je unaprijed pomilovan, jer je glat mogao, a i trebao, dobit i 15.
tako je.
i ispod 5 ne mora direktno u zatvor.

mislim da za ovakva djela mora drito u zatvor, no nisam posve sigurna.
čitala sam da ne te da mu je baš zbog toga dodijeljena kazna ispod 5 godina..mora davat ispite, ne budimo prestrogi.
A vjerojatno je i iz obitelji društveno prihvatljivoga ponašanja!

_________________
Htio zadovoljiti djevojku pa dobio 4 i pol godine zatvora - Page 3 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Htio zadovoljiti djevojku pa dobio 4 i pol godine zatvora - Page 3 Empty Re: Htio zadovoljiti djevojku pa dobio 4 i pol godine zatvora

Post by Regoč Fri 11 Nov - 13:00

prckov wrote:to smece treba ako ne zaklat a ono bar zatvorit zauvjek
Ma ne, ne odbacujmo nikoga, uključimo svakoga u naš sviet raznovrsnosti!

_________________
Htio zadovoljiti djevojku pa dobio 4 i pol godine zatvora - Page 3 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Htio zadovoljiti djevojku pa dobio 4 i pol godine zatvora - Page 3 Empty Re: Htio zadovoljiti djevojku pa dobio 4 i pol godine zatvora

Post by jastreb Fri 11 Nov - 13:00

michaellcmacha wrote:
to je drugo, kontaktni rajoni su jedno a ovo gore što sam opisao nešto sasvim drugo....  kontakt policija je osmišljena radi približavanja policije građanima, ali i bolje komunikacije policije sa strukturama civilne vlasti, ulaska na mala vrata u ustanove i poduzeća kako gradske i državne tako i privatne.... rezultati baš i nisu bili kako se tebi čini, odlični, ali nešto se ajmo reći počelo događati.... međutim to opet nije po meni bilo kako treba jer smo radili nekakv miks između njemačke kontakt policije i engleskog bobi-ja, što baš i nema veze jedno s drugim.... al ok... to je danas izrelativizirano do krajnosti tako da recimo u sisku od 8 kontaktnih rajona u stvarnosti funkcionira samo jedan i to opet iz razloga jer taj jedan kontakt policajac ima dobru kontakt vezu s načelnikom uprave pa on ne dozvoljava da ga se šalta.... inače je taj projekt isto prdnuo u čabar....
U PU PG je to odlično išlo. Kontakti su sudjelovali i na sastancima općinskih i gradskih vijeća. Bili su izravno upoznati sa problematikom na rajonu i rješavali je koliko se moglo.

Bilo je to najbolje radno mjesto. Mogao si i jesti i piti po lokalnim ug.objektima. Svugdje su ih dočekivali raširenih ruku. Imali su radno vrijeme (jedno vrijeme) kako su sami htjeli i uglavnom ih nisu slali ni na intervencije.
jastreb
jastreb

Posts : 34045
2014-04-22


Back to top Go down

Htio zadovoljiti djevojku pa dobio 4 i pol godine zatvora - Page 3 Empty Re: Htio zadovoljiti djevojku pa dobio 4 i pol godine zatvora

Post by L'âme Fri 11 Nov - 13:00

Regoč wrote:
maggie13 wrote:
Noor wrote:
maggie13 wrote:
Noor wrote:ide se žalit, a dobio samo 4,5 godine i ne shvaća da je unaprijed pomilovan, jer je glat mogao, a i trebao, dobit i 15.
tako je.
i ispod 5 ne mora direktno u zatvor.

mislim da za ovakva djela mora drito u zatvor, no nisam posve sigurna.
čitala sam da ne te da mu je baš zbog toga dodijeljena kazna ispod 5 godina..mora davat ispite, ne budimo prestrogi.
A vjerojatno je i iz obitelji društveno prihvatljivoga ponašanja!
čudno nešto, dočim ga bezočno brane..

_________________
“You will not be good teachers if you focus only on what you do and not upon who you are.”
― Rudolf Steiner
L'âme
L'âme

Posts : 25744
2014-04-12


Back to top Go down

Htio zadovoljiti djevojku pa dobio 4 i pol godine zatvora - Page 3 Empty Re: Htio zadovoljiti djevojku pa dobio 4 i pol godine zatvora

Post by dijagram Fri 11 Nov - 13:03

maggie13 wrote:
Regoč wrote:
maggie13 wrote:
Noor wrote:
maggie13 wrote:
tako je.
i ispod 5 ne mora direktno u zatvor.

mislim da za ovakva djela mora drito u zatvor, no nisam posve sigurna.
čitala sam da ne te da mu je baš zbog toga dodijeljena kazna ispod 5 godina..mora davat ispite, ne budimo prestrogi.
A vjerojatno je i iz obitelji društveno prihvatljivoga ponašanja!
čudno nešto, dočim ga bezočno brane..
kod nas se to najcesce tako radi.
stiti se i opravdava zlocinac ,a ogovara i pljuje zrtva
neka gadna patologija
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18696
2015-08-09


Back to top Go down

Htio zadovoljiti djevojku pa dobio 4 i pol godine zatvora - Page 3 Empty Re: Htio zadovoljiti djevojku pa dobio 4 i pol godine zatvora

Post by L'âme Fri 11 Nov - 13:04

dijagram wrote:
maggie13 wrote:
Regoč wrote:
maggie13 wrote:
Noor wrote:

mislim da za ovakva djela mora drito u zatvor, no nisam posve sigurna.
čitala sam da ne te da mu je baš zbog toga dodijeljena kazna ispod 5 godina..mora davat ispite, ne budimo prestrogi.
A vjerojatno je i iz obitelji društveno prihvatljivoga ponašanja!
čudno nešto, dočim ga bezočno brane..
kod nas se to najcesce tako radi.
stiti se i opravdava zlocinac ,a ogovara i pljuje zrtva
neka gadna patologija
krasno smo izvrnuli vrijednosti..neće proći bez naplate,naravno.

_________________
“You will not be good teachers if you focus only on what you do and not upon who you are.”
― Rudolf Steiner
L'âme
L'âme

Posts : 25744
2014-04-12


Back to top Go down

Htio zadovoljiti djevojku pa dobio 4 i pol godine zatvora - Page 3 Empty Re: Htio zadovoljiti djevojku pa dobio 4 i pol godine zatvora

Post by Regoč Fri 11 Nov - 13:05

Starhemberg wrote:To su ove priče mudraca o tome kako ženama nije mjesto tu ili tamo, kako su manje vrijedne ili čak potrosna roba (ima i tu takvih)...onda se nađe takav jedan poremećeni balavac i na krilima takvih priča ide se iživljavati nad ženama...
Nemoj starhovati! Nitko ne poziva ni na kakvo nasilje nad ženama niti ga promovira, radi se o nasilniku koji bi se isto ponašao i u Švedskoj, samo bi tamo možda bio i oslobođen jer nije razumio da žrtva nije suglasna.

_________________
Htio zadovoljiti djevojku pa dobio 4 i pol godine zatvora - Page 3 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Htio zadovoljiti djevojku pa dobio 4 i pol godine zatvora - Page 3 Empty Re: Htio zadovoljiti djevojku pa dobio 4 i pol godine zatvora

Post by michaellcmacha Fri 11 Nov - 14:12

Regoč wrote:
Starhemberg wrote:To su ove priče mudraca o tome kako ženama nije mjesto tu ili tamo, kako su manje vrijedne ili čak potrosna roba (ima i tu takvih)...onda se nađe takav jedan poremećeni balavac i na krilima takvih priča ide se iživljavati nad ženama...
Nemoj starhovati! Nitko ne poziva ni na kakvo nasilje nad ženama niti ga promovira, radi se o nasilniku koji bi se isto ponašao i u Švedskoj, samo bi tamo možda bio i oslobođen jer nije razumio da žrtva nije suglasna.
poziva itekako.... neki ovdje bez jebem ti navode ka su u svojim srednjim 30-tim godinama uredovno "trošili" cure u ranoj tinejdžerskoj dobi, dok su drugo tragom te objave cmoljili što njima to nije uspijevalo ili su se bojali svoje okoline da ih se ne dočepa.....to su likovi koji se pod fol izdaju za osobe koje drže do konzervativnih vrijednosti a u stvarnosti su teške psihopatološke nakaze kojih se ne bi postidio niti jedan frontmen gender ideologije. naš se pak horni nije iz samo njemu znanih razloga našao pozvanim pa da uputi koju riječ kritike tim ober debilima, nego se eto jadan usplahirio kad sam ja ustvrdio da ću ko i onomad pričekati četničke horde, koje jedan pobjegli debil priziva evo već 15 godina u paketu, i ako Bog da naštampati ih u što je moguće većem broju s obzirom da je sasvim razvidno da se pameti nisu naučili....  dobro ipak mi se čini da je kasnije nadošo i shvatio da je ishitreno reagirao, pa mu ne zamjeram.... ali svejedno morao bi malo bolje razumijevati što je zlo a što baš i nije... kao i prepoznavati devijacije tipa općenja sa maloljetnicama ili maloljetnicima, kao i svako malo stavljanje slika koje izričito nisu pedofilskog sadržaja ali neupitno kontekstualno se dovode s istim u vezu....
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Htio zadovoljiti djevojku pa dobio 4 i pol godine zatvora - Page 3 Empty Re: Htio zadovoljiti djevojku pa dobio 4 i pol godine zatvora

Post by Guest Fri 11 Nov - 23:14

michaellcmacha wrote:
Regoč wrote:
Starhemberg wrote:To su ove priče mudraca o tome kako ženama nije mjesto tu ili tamo, kako su manje vrijedne ili čak potrosna roba (ima i tu takvih)...onda se nađe takav jedan poremećeni balavac i na krilima takvih priča ide se iživljavati nad ženama...
Nemoj starhovati! Nitko ne poziva ni na kakvo nasilje nad ženama niti ga promovira, radi se o nasilniku koji bi se isto ponašao i u Švedskoj, samo bi tamo možda bio i oslobođen jer nije razumio da žrtva nije suglasna.
poziva itekako.... neki ovdje bez jebem ti navode ka su u svojim srednjim 30-tim godinama uredovno "trošili" cure u ranoj tinejdžerskoj dobi, dok su drugo tragom te objave cmoljili što njima to nije uspijevalo ili su se bojali svoje okoline da ih se ne dočepa.....to su likovi koji se pod fol izdaju za osobe koje drže do konzervativnih vrijednosti a u stvarnosti su teške psihopatološke nakaze kojih se ne bi postidio niti jedan frontmen gender ideologije. naš se pak horni nije iz samo njemu znanih razloga našao pozvanim pa da uputi koju riječ kritike tim ober debilima, nego se eto jadan usplahirio kad sam ja ustvrdio da ću ko i onomad pričekati četničke horde, koje jedan pobjegli debil priziva evo već 15 godina u paketu, i ako Bog da naštampati ih u što je moguće većem broju s obzirom da je sasvim razvidno da se pameti nisu naučili....  dobro ipak mi se čini da je kasnije nadošo i shvatio da je ishitreno reagirao, pa mu ne zamjeram.... ali svejedno morao bi malo bolje razumijevati što je zlo a što baš i nije... kao i prepoznavati devijacije tipa općenja sa maloljetnicama ili maloljetnicima, kao i svako malo stavljanje slika koje izričito nisu pedofilskog sadržaja ali neupitno kontekstualno se dovode s istim u vezu...
Nisam se ja ništa usplahirio već sam tebi savjetovao da "nadođeš" i ne prijetiš forumašima ovim ili onim. Hodaš po rubu i nemoj da ti padne na pamet više interpretirati moje upise i motive. Za to sam ja tu. Nadam se da smo se razumjeli, ako do sad nije bilo jasno.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Htio zadovoljiti djevojku pa dobio 4 i pol godine zatvora - Page 3 Empty Re: Htio zadovoljiti djevojku pa dobio 4 i pol godine zatvora

Post by Regoč Fri 11 Nov - 23:34

Jawohl, Herr Forumfuehrer!

_________________
Htio zadovoljiti djevojku pa dobio 4 i pol godine zatvora - Page 3 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Htio zadovoljiti djevojku pa dobio 4 i pol godine zatvora - Page 3 Empty Re: Htio zadovoljiti djevojku pa dobio 4 i pol godine zatvora

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum