ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Westworld

Page 4 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down

Westworld - Page 4 Empty Re: Westworld

Post by Guest Tue 15 Nov - 17:39

Dobro zapažanje! :D

U prvoj epizodi, ovo je tjeralica


Westworld - Page 4 H110



Drugu epizodu sam pročešljala brzinski kroz scene u kojima se pojavljuje William i nisam uspjela ništa pronaći, ali zato na početku treće epizode vidimo Williama koji gleda tjeralice koje izgledaju mrvicu drugačije

Westworld - Page 4 H310


Da, da, vidjela sam već negdje tu teoriju s Bernardovim i Arnoldovim imenima. :D Lako moguće da je Ford napravio Bernarda upravo prema Arnoldu i moguće da je u njega usadio njegova sjećanja. Možda mu zato i nije pokazao fotografiju Arnolda, već umjesto nje pokazao fotografiju oca.To mi zvuči izrazito vjerojatno i smisleno...

Jesi vidjela da bi nova sezona trebala stići tek 2018.? bounce

Guest
Guest


Back to top Go down

Westworld - Page 4 Empty Re: Westworld

Post by Guest Tue 15 Nov - 18:56

Bravo, hvala! :D Nađoh i ja neke gifove.. Onako, tražim still-ove iz WW-a i u pozadini mi svira Badalamenti. Kakav poseban ugođaj. :D Baš lijepo spareno.

Westworld - Page 4 Tumblr_ofbr8k6LLd1tn6b73o3_r2_400

Westworld - Page 4 Tumblr_ofbr8k6LLd1tn6b73o4_r4_400

Westworld - Page 4 Tumblr_ofbr8k6LLd1tn6b73o8_r4_400

Znači nema Hectora. On dolazi kasnije..

---

Molim? Dvije godine do sljedeće sezone??? Suspect
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Westworld - Page 4 Empty Re: Westworld

Post by Guest Tue 15 Nov - 19:26

Veeg! :raishand :raishand :raishand

Vezano uz "what door" trenutak...

Westworld - Page 4 File_000_picmonkeyed-c5230a52-a0a9-471d-b723-85c8b6d43fff



Ovo Bernie gleda fotku?!!! Paa, ustvrdile smo da nas malo zavaravaju različitim očištima. Tako nismo uočili vrata u 6. epizodi jer smo promatrali scenu kao Bernard (dobro, to znamo). Stvar je s ovom slikom Forda i Arnolda što to doista jest slika Forda i Arnolda (i Fordovog "oca)! :D Shvaćaš?

What door?! Ne vidi Arnolda na fotki koji se nalazi pored F.ovog oca! : ))

Vegvísir wrote:

Westworld - Page 4 Bb10
Westworld - Page 4 Bb210
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Westworld - Page 4 Empty Re: Westworld

Post by Guest Tue 15 Nov - 19:51

Pa da! To itekako ima smisla, ne može ga vidjeti jer it doesn't look like anything to him, a s obzirom da u toj sceni mi gledamo njegovim očima, ne vidimo ga ni mi. Bravo!!! cheers


Što slušaš Badalamentijevo? Zavidim na ugođaju. :D Ja sam u posjetu kod svojih na desetak dana tako da to sve nekako zbrda-zdola. Ako ništa, barem sam navukla i sestru na gledanje. yes

I da... ne sviđa mi se nimalo to vježbanje strpljenja do 2018. :|
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Westworld - Page 4 Empty Re: Westworld

Post by Guest Fri 18 Nov - 15:55

Vegvísir wrote:Pa da! To itekako ima smisla, ne može ga vidjeti jer it doesn't look like anything to him, a s obzirom da u toj sceni mi gledamo njegovim očima, ne vidimo ga ni mi. Bravo!!! cheers


Što slušaš Badalamentijevo? Zavidim na ugođaju. :D Ja sam u posjetu kod svojih na desetak dana tako da to sve nekako zbrda-zdola. Ako ništa, barem sam navukla i sestru na gledanje. yes

I da... ne sviđa mi se nimalo to vježbanje strpljenja do 2018. :|


E sad, možda nas malo navode na pogrešnu priču. Ne bi me začudilo. :D Još jedan element iz sedme epizode. Ono područje s Dolorisinog crteža, kojeg na kraju Billy i ona pronađu, je li to područje narativa kojeg Ford priprema??? Je li to ovo područje "currently under construction"?

https://discoverwestworld.com/?forceus#explore

---

Krenuh sa soundtrackom The Straight Story pa me dalje povuklo... :) 



Sekica ti inače ne voli takve serije/žanr? Do 2018e imat ćemo druge serije. :) Novi Twin Peaks, možda i The Dark Tower S. Kinga (jedino nisam sigurna je li u pitanju serija ili film) i takooo. :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Westworld - Page 4 Empty Re: Westworld

Post by Guest Fri 18 Nov - 16:12

Moguće da je to područje izgradnji; u svakom slučaju ćemo uskoro doznati. :D


Zapravo, voli taj tip serija, samo što iz nekog razloga treba dosta vremena da je se uspije nagovoriti, a jednom nakon što počne s gledanjem dalje sve ide glatko. :D Sad me to podsjetilo, kad sam s njom ponovno gledala Contrapasso, zapela mi je za oko jedna rečenica koju MiB kaže Fordu kada govore o Arnoldu:

Westworld - Page 4 Mib10


Westworld - Page 4 Mib110
Westworld - Page 4 Mib210
Želi li on reći da je sadašnji Ford možda android?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Westworld - Page 4 Empty Re: Westworld

Post by Guest Fri 18 Nov - 16:13

Kad uopće izlazi Twin Peaks? Jedva čekam cheers
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Westworld - Page 4 Empty Re: Westworld

Post by Guest Sun 20 Nov - 20:03

Je li ti i sekica tako filozofična? :) Brat i ja jedino se slažemo oko sci fi i fantasy žanrova, što se ostalog tiče samo koluta očima na moje odabire. :D 

---

A vele da bi TP trebao krenuti prvom polovicom sljedeće godine. :) Jesi li razmišljala kako su osmislili treću sezonu? 

---

Znaš zašto pitam za to područje? Ako je u izgradnji, a Dolores i William naći će se ondje, trebale bismo zamijetiti strojeve (pod pretpostavkom nepostojanja različitih t-linija).

Da, odlično si primijetila! MiB nešto i nije uvjeren u Fordovu "čovjekolikost". I meni je nekako neobična njegova zbunjenost kad se spominje labirint. On, pod čijom je kontrolom čitav park, njegovi zaposlenici i andiji..

Usput, što ako je postojala osoba "Bernard" koja je zamijenjena andijem? Dakle, ako zanemarimo da nas autori serije navode na razmišljanje Arnold - Bernard poveznice.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Westworld - Page 4 Empty Re: Westworld

Post by Guest Sun 20 Nov - 20:13

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Westworld - Page 4 Empty Re: Westworld

Post by Guest Tue 22 Nov - 11:56

Trace Decay. Kaoticna, tuzna epizoda. Podsjetila me je na "Vjecni sjaj nepobjedivog uma", a jedna scena na HALa i Davea. :-) I citanje s usana.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Westworld - Page 4 Empty Re: Westworld

Post by Guest Tue 22 Nov - 16:43

Je li ti i sekica tako filozofična? :) Brat i ja jedino se slažemo oko sci fi i fantasy žanrova, što se ostalog tiče samo koluta očima na moje odabire. :D

Voli pogledati/slušati slične autore i žanrove kao i ja, ali nije toliko uživljena i istraživački o njima raspoložena. :D


Trace Decay. Kaoticna, tuzna epizoda. Podsjetila me je na "Vjecni sjaj nepobjedivog uma", a jedna scena na HALa i Davea. :-) I citanje s usana.

 Pogledala sam sinoć, ali nažalost s toliko distrakcija i prekidanja da se uopće nisam mogla koncentrirati ni unijeti u epizodu koliko sam htjela.  :| Pogledat ću je večeras još jednom!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Westworld - Page 4 Empty Re: Westworld

Post by Guest Wed 23 Nov - 12:17

Pomalo. :-)

A mozda sestrica sve to u glavi odradi pa nema potrebu raspravljati s drugima.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Westworld - Page 4 Empty Re: Westworld

Post by Guest Wed 23 Nov - 21:17

Moguće. 
Istovremeno smo veoma slične i veoma različite. :)

[Još nisam stigla iznova na miru pogledati...]
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Westworld - Page 4 Empty Re: Westworld

Post by Guest Fri 25 Nov - 21:19

Westworld - Page 4 2f3f571e41286e67d42bcee066afd911

:-P
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Westworld - Page 4 Empty Re: Westworld

Post by Guest Mon 28 Nov - 18:17

Teorije lijepo sjedaju na mjesta koja smo im odredili. :)

Westworld - Page 4 Tumblr_inline_ohc1bt2rdQ1u78sly_500

P.S. William - MiB imaju toliko mnogo Anakin - Vader momenata. Vidjet ćeš u ovoj epizodi. :) A Logan dođe nešto kao demonski Obi-Wan.

Kraj je bio tužan.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Westworld - Page 4 Empty Re: Westworld

Post by Guest Tue 29 Nov - 17:28

Pogledala sam epizodu i kao što si rekla - kockice se sad već sasvim jasno slažu u većinom očekivanu cjelinu i sve sjeda na svoje mjesto. Moram priznati da me kraj mrvicu potresao, iako sam od prizora između Maeve i Bernarnolda nekako slutila rasplet koji vodi njegovom dokinuću. :(


Bit će zanimljivo vidjeti u idućoj susret MiB-a i Dolores, dva lika koja na istom mjestu traže svrhu i smisao.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Westworld - Page 4 Empty Re: Westworld

Post by Guest Wed 30 Nov - 21:31

Vegvísir wrote:Pogledala sam epizodu i kao što si rekla - kockice se sad već sasvim jasno slažu u većinom očekivanu cjelinu i sve sjeda na svoje mjesto. Moram priznati da me kraj mrvicu potresao, iako sam od prizora između Maeve i Bernarnolda nekako slutila rasplet koji vodi njegovom dokinuću. :(


Bit će zanimljivo vidjeti u idućoj susret MiB-a i Dolores, dva lika koja na istom mjestu traže svrhu i smisao.


Dolores i Billiam. : ))

Westworld - Page 4 Tumblr_ohew95jDUM1vhzdsbo1_1280

Westworld - Page 4 Tumblr_ohew95jDUM1vhzdsbo2_1280

Westworld - Page 4 Tumblr_ohew95jDUM1vhzdsbo3_1280

Inače, Logan mi je u ovoj epizodi čak bio i simpa. :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Westworld - Page 4 Empty Re: Westworld

Post by Guest Thu 1 Dec - 17:56

Billiam flower Slažem se, Logan mi je do ove epizode bio iritantan lik, ali sad mi je ipak nešto mrvicu miliji i simpatičniji.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Westworld - Page 4 Empty Re: Westworld

Post by Guest Sun 4 Dec - 22:11

Treperim nestrpljivo do sutrašnje epizode. flower
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Westworld - Page 4 Empty Re: Westworld

Post by Guest Mon 5 Dec - 11:49

Vegvísir wrote:Treperim nestrpljivo do sutrašnje epizode. flower

Uuu, i ja tek predvecer mogu uroniti u 90minutni finale. :-) Razmisljala sam sto bi se sve moglo dogoditi.. Nekako osjecam da je mnogo toga dirigirano od strane Forda. Jos od trenutka spominjanja njegovog novog narativa i kasnijeg otkrica Felixa i Sylvestra da je netko vec mijenjao Maevine postavke, netko s najvisim ovlastima. Jedna druga WW-sudruzica skrenula mi je paznju na to da je Dolores mozda Wyatt. Dosad uopce nisam pomisljala na to, no kad usporedimo Teddyjeva sjecanja s onima Dolores, mozda bismo mogle povuci zanimljive paralele.

I da, Antony Hopkins je glumcina. Nacin na koji iznosi tu svoju ulogu s brojnim finesama.. Pretpostavljam da ga nece biti u drugoj sezoni. Prvo, serija je izuzetno skupa, a on nije angaziran za "sicu". Drugo, covjek naprosto zna kad se treba povuci. kKroz svih ovih devet epizoda njegov je lik bilo tesko dokuciti. Osim da je genijalac kojem ocito dobro ide sah. :-) Nekako, mislim da mu je ipak stalo ne samo do njegovih prica, vec i andija. Tesko mi je oteti se dojmu da je Bernardova smrt bila konacna i da ga je bescutno zrtvovao. Govorimo o liku koji rado provodi trenutke u caskanju sa starim Billyjem. :-) Jedva cekam vidjeti kako ce se obracunati s ovima iz DELOSA.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Westworld - Page 4 Empty Re: Westworld

Post by Guest Mon 5 Dec - 17:51

I ja sam prisiljena još koji sat trenirati strpljenje, uzbuđeno cupkajući u mjestu prije nego se konačno bacim na gledanje. bounce U međuvremenu oprezno bauljam Internetovima da ne bih slučajno preuranjeno nabasala na kakvu procurjelu informaciju pije gledanja. :) 

Hopkins je veličina sui generis.  :x Nekako i ja imam osjećaj da ga nećemo gledati u drugoj sezoni. Divno razrađen lik. S jedne strane je itekako vidljivo da je sentimentalan i vezan uz svoju adroidnu djecu, a s druge pak strane demonstrira nam nad njima hladnoću i okrutnost s fascinantnom, gotovo sociopatskom, dozom pribranosti i smirenosti.


Još jedan od likova za kojeg mislim da ga nećemo gledati u drugoj sezoni je MiB. Mislim da će u ovoj posljednjoj epizodi njegova misija traganja za labirintom i pronalazak traženog smisla zatvoriti taj krug te mi njegova smrt pritom djeluje kao realan ishod.

Dolores-Wyatt relacija mi je u nekom trenutku prostrujala mozgom, al' na kraju sam iz nekog razloga pomislila da je možda Teddy zapravo Wyatt. scratch
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Westworld - Page 4 Empty Re: Westworld

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 4 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum